6 asja, mida peate teadma Wix-koodi kohta

wix-koodWix Code on Wixi turule toodud põnev uus toode ja see’aitab teil oma veebisaiti kohandada rohkem kui kunagi varem.

Uudishimulik?

Selle põneva uue arengu kohta lisateavet saate lugeda.

Wixi veebisaidi loomisel olete kunagi avastanud, et peaksite sattuma ühte järgmistest stsenaariumidest…?

 • “Mõned veebisaidi ehitajad vajavad, et ma ehitaksin iga tootelehe eraldi, ikka ja jälle. Mul on üle 50 toote… WHO’s sai selleks aega??”
 • “Kas on olemas võimalus koguda automaatselt kommentaare või kasutajate ülevaateid, mille inimesed minu veebisaidile jätsid? Nagu, ilma et peaksin seda käsitsi tegema? See võtaks igavesti!”
 • “Soovisin, et oleks võimalus, kuidas inimesed saaksid mulle oma veebisaidi kaudu teavet edastada, mida automaatselt kogutakse, sorteeritakse ja hallatakse – täpselt nagu andmebaasis. Ma suudan’Ärge tehke seda veebisaidi koostajatega ja teistega’ei taha kooderit palgata!”
 • “Vajan enamat kui lihtsat mõne põhilehega veebisaiti. Pean suutma teavet koguda ja andmeid minu jaoks hoidma. Kõiki veebisaitide koostajaid, kes seda võimaldavad, on raske kasutada. Mina’ma pole üldse tehniline!”

Mis siis, kui ma sulle seda Wixit ütleksin’uue toote arendamine Wixi kood aitab teil saavutada kõike eelnimetatut – ja enamat – ilma, et peaksite kirjutama ühte koodirida?

Mis siis, kui ma ütleksin teile ka, et Wix-kood aitab teil säästa kolme kõige väärtuslikumat ressurssi: Teie aeg, raha ja vaeva!?

Noh, Wix Code on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata mitte nutikatel, mitte kodeerivatel veebiehitajatel nagu sina ja mina luua veebisaite, mida me ei tahaks’t pole varem suutnud ilma pühendunud arendaja kallite abita.

Avades ukse veebisaitide loomise täiesti uuele areenile – mis polnud Wixi kasutajatele varem kättesaadav, kuna neid võib olla hirmutatud millegi liiga tehnilise kõlaga -, annab Wix meile võimaluse tõukada oma veebisaite parimateks, mida nad saavad olla..

“Kuid kuidas läheb Wix Code mulle kasuks??” Kuulen sind küsimas…

Noh, kui teie’Nii uudishimulik oli mul teada saada, kuidas Wix Code annab meie kõigi veebisaitidele hoogu juurde’hüppad kohe sisse!

ÜLEVAADE VÄLJAS

Konkreetsete jaotiste lugemiseks klõpsake järgmistel linkidel:

 1. Mis on Wixi kood?
 2. Miks on Wix teinud Wixi koodi?
 3. Wix-kood: kas ma saan seda kasutada, isegi kui saan’t kood?
 4. Mida saate teha Wix-koodiga?
 5. Mis tüüpi veebisaitidel on Wix-kood kasulik?
 6. Wix-koodi kulud
 7. Järeldus

1.Wix-kood – mis see on?

Lase’s olla kohe alguses ja saada “tehniline” esiteks selgituse väljapääs.

Kõigil eesmärkidel ja eesmärkidel on Wix Code Wixi uus tootearendus, mis lisab teie Wix Editori täiustatud funktsioone, võimaldades teil kiiresti ja hõlpsalt luua andmepõhiseid, veebivalmis rakendusi..

Täiustatud funktsionaalsus? Andmeid juhitakse? Veebirakendused? Suurepärane. See kirjeldus on tõesti kasulik mittetehnilistele isikutele nagu mina ja sina, ah?!

No las siis’Võtke üks hetk kapoti alla ja uurige, mis Wix-kood tegelikult endast kujutab.

Lihtsalt inglise keeles, Wix-kood on teie poolt välja töötatud Wix-kood’saate oma redaktoris sisse lülitada. See võimaldab teil luua ja kasutada tohutuid andmebaase teavet (tekst, pildid jne), mida kasutatakse seejärel veebisaidi automaatseks lisamiseks lehtede ja sisuga.

Kujutage näiteks ette, et juhite toitlustusettevõtet, kus müüte laias valikus maitsvaid toite, mida saate Internetist tellida. Oma äriplaanis sind’otsustasime, et oleks väga hea idee tutvustada oma veebisaidil oma maitsvaid toite, et meelitada rohkem kliente, suurendada müüki ja suurendada oma sissetulekuid.

Nüüd on iga müüdud toote jaoks lehe loomine võimalik ise, kuid see võtab aeganõudvalt ja on väga keeruline tagada kujunduse järjepidevus igal lehel – ja kui asjad ei arene’järjekindel võib see muuta teid ebaprofessionaalseks.

Mida sa siis teed?

Noh, Wix-koodi abil saate luua andmebaasikogumiku – põhiliselt arvutustabeli -, kus asustatakse teie müüdavad kaubad koos kogu muu asjakohase teabega, näiteks hind, kirjeldus, fotod jne..

Seejärel saate oma Wix Editoris luua veebilehe, mis toimib mallina ja seejärel öelda andmebaasile, et ta kasutaks seda malli ainulaadne veebileht iga teie müüdava toote kohta.

Pildid asuvad igal lehel samas kohas. Pealkirjad asuvad samas kohas. Lehekülje tekst asub samas kohas. Kõik kujunduse kohta on identsed, kuid sisu ja URL-i aadressid mitte.

See tähendab, et olete loonud headuse, kui palju veebisaite murdosa ajast seda teeks’olen sind teisiti võtnud.

Ja mitte ainult, et olete kokku hoidnud tohutult palju aega ja vaeva, vaid olete loonud oma veebisaidil hulgaliselt uusi müügi- ja liiklusvõimalusi.…Ei tahaks’t, mis aitavad teil oma ettevõtet märkimisväärselt laiendada?

Kuna Wix Code annab teile võimaluse seda kõike ise luua, on kõige parem see sina võitsid’Koodiguru palkamiseks ei pea te isegi oma elu kokkuhoidu tühjendama, mis võib teid veelgi segadusse ajada. Kuidas see teile kõlab? Muidugi kõlab see minu jaoks päris suurepäraselt.

Nüüd ei pruugi te Wix-koodi kõiki funktsioone kohe kasutama hakata, kuid tõsi, et saate neid vajadusel kasutada -’s põnev osa.

Proovige Wixi koodi kohe välja

2.Miks on Wixis loodud Wix-kood?

Kõigist veebisaitide koostajatest I’olen aastate jooksul kasutanud, I’Wix on mulle alati muljet avaldanud’võime uuendusi teha ja mängu muutvaid ideesid tuua turule, mis muidu võib olla üsna staatiline turg.

Wixi minu lemmikinnovatsioon’s oli Wix ADI, maailm’esimene tehisintellekti toega veebisaidi loomise tööriist, mis tegi veebisaidi tegemise lihtsamaks kui lihtsaks tänu AI-d kujundava Wixi veebisaidi intelligentsusele.

Kuid mul on väga kiusatus öelda, et minu arvates võib Wix Code pikka aega olla minu lemmik tootearendus Wixist…kui mitte kunagi!

Mõeldes kõigile Wix Code’iga pakutavatele võimalustele, saab see Wixi jaoks just selle arendamise’missiooni eesmärk on aidata teil parimat veebisaiti luua.

Kui mõtlete oma lemmikveebisaidi kujundusele, siis on enamus neist saitidest toodetud teabe andmebaasidest ja on vähemalt osaliselt loodud koos professionaalse arendajaga’abi – mis tähendas, et ei saanud’t praeguses Wix Editoris midagi tehniliseks luua.

Kuid Wix Code’i kasutamisel on ausalt tunne, et Wix teeb teadlikult jõupingutusi, et aidata teil pakkuda oma kasutajatele sama veebisaidi sirvimise kogemust, mida nad võivad leida kohandatud disainiga veebisaidilt või professionaalse disainerilt nullist üles ehitatud veebisaidilt..

Ja mis kõige parem, on see, et suurem osa Wix Code funktsioonidest ei vaja tehnilisi ega kodeerimisalaseid teadmisi.

Seetõttu on Wix teinud Wix Code’i – nad soovivad, et Wixil tehtud veebisaidid oleksid parimate saitide hulgas Internetis ja ühtlustaksid mänguruumi, et aidata teil neid luua. Wix Code pakub tõesti võimalust ‘luua ilma piiranguteta’.

3.Wix-kood: kas ma saan seda kasutada, isegi kui saan’t kood?

Nüüd puudutab see sind ilmselt kõige rohkem – Wix Code pakutavate eelistega oleks ju ülimalt pettumust valmistav, kui sa ei saaks’t seda oma veebisaidi parendamiseks kasutada.

Noh, seal’Pole vaja karta!

Tüüpilises Wixi mooduses on Wixi kood spetsiaalselt välja töötatud mittetehnilistele inimestele ja mittekodeerijatele (nagu mina ja võib-olla isegi teie). Mina’Wixi koodi on isegi testitud, et näha, mis see on’kõike ja võin kinnitada, et seda on intuitiivne kasutada, seda on lihtne kätte saada ja libiseb sujuvalt olemasolevasse Wix Editori liidesesse – see on väga rahustav.

Paljud funktsioonid töötavad andmebaasikogudes, mis on väljamõeldud viis ‘teabetabelid’, et sisestad käsitsi Wix-koodi süsteemi. Seda teavet kasutatakse seejärel millegi genereerimiseks kohandatud vormidest sadade sarnaste – kuid erinevate – veebisaitideni. See on tõesti nii lihtne.

Näiteks kui käitaksin veebisaiti, mida oma kunstiteoste reklaamimiseks ja müümiseks kasutasin, võiksin luua veergude andmebaasi pealkirjaga:

 • ‘Foto maalist’
 • ‘Maali nimi’
 • ‘Kunstiteose kirjeldus’
 • ‘Kasutatud materjalid’
 • ‘Hind’

Seejärel sisestaksin iga veeru alla asjakohase teabe, kusjuures iga rida toimiks ühe loendina:

 • ‘Foto maalist’
 • ‘Päikseline päev rannas’
 • ‘Malibu laguuni maastikupilt oli maalitud augusti päikesepaistelisel hommikul’
 • ‘Õlivärvid ja kriidid’
 • ‘120,00 dollarit’

Kui andmebaasikogu on lõpule jõudnud ja arvutustabel sisaldab kogu teavet, mida ma seda tahan, saan ma Wix-redaktoris kujundada mallilehe täpselt samamoodi, nagu ma looksin mis tahes muu lehe. Mina’d lisage kunstiteoste pildikast ja tekstikastid kunstiteoste ja hinna jms kohta.

Olles malli kujundusega rahul, lohistan andmebaasi kogu redaktorisse, kus see asub väikese ikoonina lehel – teie veebisaidil nähtamatu, kuid redaktoris nähtav.

Mina’d siis vaja ‘ühendada’ minu andmebaas kunstiteoste teabekogu lehel olevate erinevate elementide kohta. Need ‘ühendused’ või ‘linke’ on oluline vastutus öelda veebilehele, millist andmebaasikogust saadavat teavet tuleb kasutada iga lehel oleva elemendi asustamiseks:

 • Pildiplokk -> lingitud veeruga A (‘Foto maalist’)
 • 1. tekstikasti -> seotud veeruga B (‘Maali nimi’)
 • Tekstikast 2 -> seotud veeruga C (‘Kunstiteose kirjeldus’)
 • 3. tekstikasti -> seotud veeruga D (‘Kasutatud materjalid’)
 • 4. tekstikasti -> seotud veeruga E (‘Hind’)

Andmebaasikogumiku arvutustabelis olevate ridade arv määrab, kui palju kordumatuid veebilehti teile kord genereeritakse’oled rahul sellega, kuidas kõik välja näeb.

Seda’Õige – täidad ühe arvutustabeli ja kujundad ühe veebilehe malli ning seejärel loob Wix Code iga tabeli rea jaoks ainulaadse veebilehe.

See on tõesti nii valutu ja lihtne.

See tähendab, et igal tootel on oma ainulaadne veebileht, mis sisaldab teavet, mille me andmebaasi tabelisse sisestasime. Kõigil nendel lehtedel on kordumatu sisu ja kordumatu URL, kuid need näevad välja peaaegu identsed, välja arvatud sisu – need dünaamilised mallid säästavad teie tohutul hulgal aega, mida saate oma saidi muul viisil parandamiseks või oma ettevõttele pühendamiseks kulutada.

Kui sa’Kui te pole ikka veel 100% veendunud ja tunnete asjade tehnilise külje suhtes pisut kartlikku arvamust, siis võin kinnitada ka seda, et Wix töötab välja laia valikut tugimaterjale, mis aitavad teil muret leevendada ja kiiremini kurssi viia..

Selle tugikirjanduse hulka kuuluvad:

 • Spetsiaalne Wix Code tugifoorum
 • Laiaulatuslikud juhendid ja õpetused
 • YouTube’i videod, mis uurivad funktsioonide kasutamist
 • Wix-koodi demo näidete kollektsioon, mida saate katsetada ja mängida

Seda’Seal on palju abi ja tuge! Ma tean, et kindlasti aitas see mind pärast Wix Code’i ja minu esimest pilku rahustada’ma olen kindel’Aitan leevendada ka teie muret.

Mõlemal juhul, kas saate kodeerida või mitte, on Wix-kood pole midagi karta. See’on välja töötatud suurema vaevata suurema ja parema veebisaidi loomiseks. Ma ainult soovin, et see oleks olnud umbes siis, kui ma kõik need aastad tagasi veebimajutusettevõtteid kasutama hakkasin!

Hankige oma veebisaidi jaoks Wix-kood nüüd
wix-koodi näitedWix-kood aitab teil luua kohandatud interaktsioone, mis muudavad teie saidi professionaalsemaks ja hoiavad kasutajad kauem sirvimas.

4.Mida saab teha Wix-koodiga?

Uskuge mind’Mul on väga kiusatus öelda ‘mida saab’seda teete Wix-koodiga?!’ – aga ma ei tea’Arvan, et see teeks toote või Wixi üldse õigluseks.

Nagu ma ülaltoodud näidetes arutasin, tänu oma “koodivaba” kodeerimisoskused Wix Code’il on lai valik kasutusvõimalusi – paljudel neist mul pole’ma isegi ei ole veel ise järele proovinud. Nii et kui ma juhin teist stsenaariumi teist mööda, lubage’Selle asemel vaadake kiiresti Wix-koodi põhifunktsioone ja seda, mida need teie ettevõtte jaoks tähendavad.

Wix-koodi abil saate kasutada näiteks järgmist:

Andmekogude kogud

Lihtsalt inglise keeles on andmebaasikogu arvutustabel, mis sisaldab teavet ja meediume koos piltide ja tekstiga, mida Wixi platvorm saab kasutada teie veebisaidi sisu genereerimiseks.

Andmekogude kogud on teie Wix-koodi kogemuse alustalad ja sina’Saan kiiresti teada, kui mugav need on, kui kasutate ühte arvutustabelit automaatse genereeritud indeksi loomiseks, kus on välja tõmmatud esiletoodud lehed või tooted, mis lingivad iga automaatselt loodud lehega.

Wix-koodide andmebaasi koguAndmekogude kogumise arvutustabeleid on lihtne täita ja see aitab teil paari hiireklõpsuga luua sadu unikaalseid veebisaite..

Dünaamilised lehe mallid

Täpselt nagu näidetes lehekülje ülaosas, dünaamilised lehemallid säästavad teile edaspidiseks tohutult aega ja vaeva.

Pärast andmebaasikogumiku arvutustabeli loomist saate oma Wix Editoris luua ühe veebilehe, linkida iga osa oma andmebaasikogumiku arvutustabeli vastava veeruga ja lasta Wixil luua tabeli iga rea ​​jaoks lehe. Kõik need põhinevad samal mallil, kuid tõmbavad sisse ainulaadset sisu.

See’See on mängu muutuv arendus ja teeb paljud veebisaidi tegijad väga õnnelikuks!

wix-koodi dünaamilised lehedMuutke tühi lehe mall rikkalikuks, kaasahaaravaks leheks, mida saate kasutada oma parima sisu või toodete kiireks esiletõstmiseks.

Kasutaja kohandatud sisestusvormid

Kas olete kunagi tahtnud koguda oma kasutajate kohta teavet, näiteks ülevaateid või tagasisidet, või võib-olla ka teid’soovisin, et nad esitaksid teile midagi, näiteks galerii või konkursi sisu?

Wix-kood muudab selle teabe kogumise lihtsaks. See’on sama põhimõte kui lehel oleva sisu või dünaamilise malli lehtede loomine, välja arvatud sel juhul teie’Loon tühja andmebaasikogu ja seejärel redaktorisse’Kujundan tühja vormi, lingin tekstiväljad arvutustabelis olevate vastavate tühjade veergudega ja määran režiimi ‘kirjutada’ selle asemel ‘loe’ ja voila, saavad teie kasutajad nüüd kirjutada nendesse tühjadesse tekstikastidesse!

Kui nad klõpsavad esitamisel, lisatakse vastused automaatselt teie tühja tabelisse. Ülimalt lihtne teabe ja andmete kogumine, et parandada oma teadmisi ja aidata klientidel rõõmu tunda.

wix-koodi kohandatud vormKohandatud vormide loomine on suurepärane võimalus koguda kasutajatelt rohkem teavet, mida saate kasutada oma veebisaidi täiustamiseks

Kohandatud interaktsioonid

Wix-kood võimaldab teil ka oma veebilehtedele lisada lihtsa javascripti (mis on arvutikeel, mida kasutatakse veebisaidil toimingute loomiseks) ja kohandatud lehekäitumise lisamiseks – see on, kuidas teie veebisait reageerib, kui inimesed seda kasutavad.

Nii et see tähendab, et võite lisada väikese animatsiooni, et kasutajad huvituks, kuni teie leht laaditakse, või võite seadistada erinevaid toiminguid sõltuvalt sellest, kuidas inimesed teie vormile vastavad’olete teinud.

Võib-olla soovite näidata sama asukoha fotosid erinevate nurkade alt ja mitte slaidiseansi või galerii asemel kasutada midagi pisut nutikamat ja dünaamilisemat – Wix Code abil saate luua nupu, mille klõpsamine muudab lehel olevat fotot sarjas järgmisele.

See aitab muuta teie veebisaidi kasutajate jaoks interaktiivsemaks ja köitvamaks.

API-d

A…P..Mis ?! Sina’teil on õigus, see aitaks, kui te teaksite, mis on API! Õige, API – või ‘Rakendusprogrammi liides’ – on javascripti tüüp, mis annab erinevatele tarkvaradele teada, kuidas nad peaksid omavahel suhtlema.

See tähendab, et saate oma veebisaidile sujuvalt integreerida palju rohkem kolmandaid pistikprogramme – näiteks Facebooki või Vimeo või suvalist arvu teisi -..

Kui nüüd aus olla, on see API integreerimisfunktsioon Wix-koodi kõige tehniliselt kõige nõudlikum valdkond, kuna selleks, et sellest maksimaalselt kasu saada, on teil vaja olemasolevaid Javascripti teadmisi..

Aga see’s ei tohiks öelda, et natuke veebipõhiste uuringutega ei peaks te seda tegema’t ei saa hakkama API integreerimisega, tegelikult mina’d soovitan vaadata Wixi’omaenda ressursid sellel teemal, kuna need aitavad teil sellest väga käepärasest funktsioonist kõige paremini kasu saada.

Kas pole veel täielikult rahul? Lisateavet leiate Wix-koodi tutvustusvideost allpool…

Säästa aega ja raha Wix-koodiga juba täna

5.Mis tüüpi veebisaitidel on Wix-kood kasulik?

Wix Code’i kasutamisel on maailm tõesti teie austr.

Kui võtate aega mõne õpetuse vaatamiseks ja selle võimalustega tutvumiseks, saate tõesti luua tõeliselt ainulaadse veebisaidi, mis erineb kõigest, mida praegu võiksite üles ehitada.

Ükskõik, kas töötate toiduainetööstuses ja soovite tutvustada menüüsid, retsepte või ostetavaid kaupu…

Või töötate kunstigalerii heaks ja soovite vastu võtta kunstiteoseid…

Või soovite võib-olla aktsepteerida voodi broneerimist & Hommikusöök oma veebisaidi kaudu…

Või töötate haridusega ja soovite reklaamida teie kooli või kolledži pakutavaid kursusi…Wix-kood aitab teil seda saavutada.

Aga see’s ei ütle Wix Code piirdub vaid mõne niši ja huvidega. Wix-kood on Wix Editori mitmekülgne lisand ja see võib teie veebisaidi avada hulgaliselt uusi võimalusi ja kujundusfunktsioone – vaja on vaid kujutlusvõimet ja soovi neid läbi näha ja saavutada.

“Pärast Wix Code Beta kasutamist usun tõesti, et see tootearendus avab palju uksi Wixi kasutajatele, eriti neile, kes töötavad veebisaitidel.”

Lihtsalt kasutatavad andmebaasid muudavad toodete loetlemise ja varumise palju lihtsamaks. Dünaamilised lehe mallid aitavad kiiresti luua iga toote jaoks ainulaadseid lehti, värskendades samal ajal sadade toodete loendit automaatselt, Wix Editoris mõne lihtsa nipiga..

Nii on ka Wix Code teile ja teie veebisaidile?

Kui soovite töötada tõhusamalt, säästa aega ja vaeva, luua oma veebisaidile ainulaadsemat sisu, säästa raha sellega, et EI palgata arendajat, ja saada võimalus luua piiranguteta, siis jah, Wix-kood on teie jaoks.

Ma näen Wix-koodis kohutavalt palju potentsiaali, kuid peate natuke aega võtma, et tutvuda platvormiga ja mõista, kuidas see töötab.

Seda’Seetõttu, enne kui sisse hüppate, soovitan Wixi veebisaidil tutvuda ja lugeda üht või mitut õpetust – seda’Aitame teil kiiresti aru saada, kuidas Wix-koodi kõige paremini kasutada, mida saate sellega teha ja kindlasti tasub aega investeerida.

6.Wix-koodi kulud

Kui teil on Wixi premium-tellimus, on hea uudis see, et Wix Code võitis’t maksab sulle senti!

Kui see kogu kogukonnale lõplikult välja antakse, on Wix Code teie arsenalis järjekordne tööriist, mille katab teie tellitud Wix Premium-plaan. Kõik, mida peate tegema, on see sisse lülitada Wix Editoris ja teie ise’re hea minna.

Järeldused

Leitud, et see artikkel on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me