Weebly Pro plaani funktsioonide ülevaade – kas olete versiooniuuendust väärt?


Weebly funktsioonide ülevaade

Weebly funktsioonide ülevaade

Hinnang

4,5 viiest tärnist

Vaadake Weebly funktsioone

Weebly pakub teile laia valikut veebisaidi loomise funktsioone, mis aitavad teil veebisaiti üles ehitada, ilma et peaksite koodi kodeerima. Meie ülevaade sisaldab neid tööriistu ja annab hinnangu, kuidas need aitavad teil parema veebisaidi üles ehitada.

Weebly on väga kasutajasõbralik ja kuigi nende tööriistad on minimalistlikud, annavad need teile üsna täpsed funktsioonid.

Saate autor Jeremy

Viimati värskendatud 9. detsembril 2019

Weebly pakub teile laia valikut veebisaidi loomise funktsioone, mis aitavad teil veebisaiti üles ehitada, ilma et peaksite koodi kodeerima. Meie ülevaade sisaldab neid tööriistu ja annab hinnangu, kuidas need aitavad teil parema veebisaidi loomisel.

Üldiselt on Weebly väga kasutajasõbralik ja kuigi nende tööriistad on minimalistlikud, annavad need teile üsna täpsed funktsioonid. Seetõttu on Weebly meie arvates üks paremaid veebisaidi ehitajaid turul.

Ehkki Weebly on kõigile tasuta kasutamiseks, saate täpsematele veebisaidi loomise tööriistadele juurdepääsu saamiseks minna üle Weeblyle’lisatasu plaanid, nagu Weebly Pro ja Weebly Business.

Väikese kuutasu eest saate (1) uusi veebisaitide loomise funktsioone, mida varem pole nende tasuta teenusega saadaval, ja (2) täiustatud / täiustatud elemente, mis pole nende tasuta teenuse kasutajatele saadaval.

See’on oluline seda tähele panna Weebly Pro ja Weebly Business plaanid sisaldavad kõiki tasuta teenuse alla kuuluvaid tasuta funktsioone, nii et kui registreerute Weeblyga’esmaklassilisi pakette, saate rohkem funktsioone ja paremaid funktsioone.

(Üksikasjaliku jaotuse ja meie arvamuse Weebly kohta lugege seda artiklit’s hinnakujundus)

Kui olete ärimees, fotograaf või lihtsalt keegi, kes soovib luua professionaalse ilmega veebisaiti, võivad Weebly Pro ja Starter teile eriti abiks olla. Ma selgitan, miks selles artiklis.

Enne kui ma annan teile oma arvamuse, kas Weebly’S premium-plaanid on seda väärt, las see’Vaadake Pro funktsioone, mida saate registreerumisel.

Vaatame lähemalt, sealhulgas seda, mis need on ja kuidas need teile kasu saavad:

weebly vaadata hinnakujundusKlõpsake Weebly nägemiseks’hinnakujundusplaanid üksikasjalikult

Premium Weebly funktsioonid

1) Saidiotsing

Saidi otsinguelement on hiljuti lisatud Weebly elementide perekonda ja on väga kasulik. Pange tähele, et see tööriist on saadaval ainult Weebly Pro kasutajatele. See võimaldab külastajatel teie veebisaidilt kiiresti ja hõlpsalt asjakohast ja kasulikku teavet leida.

weebly pro saidi otsingukast

weebly pro saidiotsing Selle elemendi saab sisestada teie Weebly veebisaidile täpselt nii, nagu tavaliselt sisestaksite elemente. Lihtsalt lohistage see ülaosas olevalt elemendi tööriistaribalt suvalisele lohistamisalale (näiteks põhiosa või jaluse alale).

Teine kena funktsioon on see, et saate kontrollida otsingutulemusi, nii et kui te seda ei tee’Kui soovite, et mõni konkreetne leht kuvataks, võite selle peita, minnes lehe seadetesse ja klõpsates nuppu “Peida see leht otsingumootorist”.

See on kena tööriist, mis on saadaval eriti siis, kui olete ettevõtte veebisait või kui teil on veebisait, kus on palju teavet ja funktsioone. See muudab teie külastajate elu palju lihtsamaks ja võib tuua teile rohkem äri.

2) Päise slaidiseanss

See Weebly Pro funktsioon võib muuta teie veebisaidi palju interaktiivsemaks ja professionaalsemaks.

Tavaliselt, kui kasutate Weeblyt’tasuta teenuse korral saate oma veebisaidi päisesektsiooni sisestada ainult staatilise pildi. Kui tellite siiski Weebly Pro, saate kogu päiseala muuta slaidiseanssiks.

weebly pro päise slaidiseanss

Päise slaidiseanssi saate lisada ka tekstiredakte ja hüperlingida neid teistele veebilehtedele. Weebly võimaldab teil päise slaidiesituses konfigureerida järgmisi funktsioone:

  • Ülemineku stiil (saate valida slaidi-, fade-, mosaiik-, slaidi- või voldiefektide vahel)
  • Slaidi viivitus – siin saate kontrollida, kui kiiresti teie slaidid järgmisele slaidile siirduvad
  • Navigeerimisstiil – saate seadistada, kuidas külastajad saavad slaidiseanssi juhtida, kasutades nooli, punkte või mitte midagi
  • Redigeeri pilti – saate kasutada Weeblyt’s ImagePerfect redaktor, et redigeerida slaidiseanssi sisestatud pilte. Piltidele saate kärpida, pöörata või lisada kõikvõimalikke efekte.

weebly pro päise slaidiesituse valikud

See funktsioon Pro on eriti kasulik, kui teil on tooteid, mida soovite tutvustada, kui olete fotograaf või kui teil on lihtsalt erinevaid sõnumeid, mida soovite külastajatele esitada.

3) HD-videopleier

Kui teil on kuvatavaid videoid ja soovite, et teie veebisait jääks professionaalseks ja propageeriks kvaliteetset tunnet, peab HD-video element olema kohustuslik (saadaval ainult Weebly Pro kasutajatele).

Kui kasutate Weeblyt’tasuta teenuse abil saate oma veebisaidile sisestada YouTube’i videod. Kuid videopleieri kaubamärgiks nimetatakse YouTube ja mõni teist võib-olla soovib oma kaubamärgita videopleieri olemasolu, et teie veebisait oleks professionaalne.

Weebly’s HD-videopleieri element võimaldab teil oma veebisaidile sisestada kaubamärgita HD-videopleieri. weebly hd videopleier See toetab M4V, MPG, MOV, WMV ja enamikku teisi standardseid videoformaate ning saate üles laadida nii palju videoid, kui soovite, kui iga video suurus on alla 1 gigabaidi.

Videopleieri saate konfigureerida nii, et see pakub täielikku HD-taasesitust laua-, mobiil- ja iPadi brauserites.

4) kohandatav jaluse piirkond & Weebly jaluse lingi eemaldamine

Kui uuendate versiooniks Weebly Pro, saate sisestada oma teabe oma Weebly veebisaidi jaluse alale, sealhulgas eemaldada Weebly jaluse link, mis on olemas kõigil tasuta teenuse veebisaitidel (kui te ei kasuta Weebly Pro).

weebly pro jalus Jalaosas lohistage ja tilgutage kõik Weebly elemendid jalusesse. Kõige sagedamini sisestatud üksuste hulka kuuluvad kontaktvormid, sotsiaalmeedia ikoonid, “Meist” teave või isegi asukohakaart.

Mõnedele teistele Weebly kasutajatele meeldib lisada ka olulisi linke, mis on samuti väga tõhusad, et saaksite oma külastajaid suunata oma veebisaidi olulistele osadele või soovi korral isegi teistele oma veebisaitidele..

Weebly jaluse lingi eemaldamine on oluline, eriti kui teil on ettevõtte veebisait või soovite lihtsalt, et teie veebisait näeks välja professionaalsem. Jalatalla link puudub’t suur või liiga silmatorkav, kuid see on nii’on ikkagi professionaalsem, et sellest lahti saada.

5) Premium Weebly tugi

Oma kogemuste kohaselt ja paljude teistelt Weebly kasutajatelt kuuldute põhjal vastab Weebly kõikidele küsimustele, kui saadate neile meilisõnumeid – mis on fantastiline.

Kui aga tellite Weebly Pro või äriplaani, Weebly paigutab teie tugiteenuse e-posti tasuta kasutajate ette, et saaksite oma küsimustele varem vastuse, mis on eriti tore, kui teil on ajalised piirangud. See on õiglane, kuna olete maksva lisatasu kasutaja!!

6) Parooliga kaitstud lehed

Kui olete Weebly Pro tellinud, saate üksikute või kogu teie veebisaidi parooliga kaitsta. Saate juhtida, millist konkreetset veebilehte soovite parooliga kaitsta, lihtsalt minnes juhtpaneelile Page Settings.

Weebly Pro - saidi parool

See on eriti kasulik, kui ehitate uut veebilehte (ehkki võite ka veebilehte peita, kuni see on valmis) või kui soovite, et sellele lehele pääseksid ainult piiratud parooliga inimesed (sel juhul saate kasutada mõlemat paroolikaitse ja peitmisfunktsioonid), nii et ainult need, kes seda lehte tunnevad, leiavad selle ja pääsevad sellele juurde teie parooliga.

Selle funktsiooni üks negatiivne külg on see, et saate kogu saidi jaoks seada ainult ühe parooli. Seega ei saa teil igal veebilehel olla individuaalseid paroole.

Oleks tore, kui see funktsioon funktsioonis annaks teile suurema halduskontrolli. Üks lihtne lahendus on kasutada “Toimetaja” funktsiooni, nii et saate kutsuda teisi inimesi redigeerima ainult väga konkreetseid lehti. See on eriti kasulik, kui töötate meeskonna keskkonnas või kui olete palganud teid abistama töövõtjaid.

7) Helimängija

Kui olete Weebly Pro kasutaja, võimaldab nende helimängija element teil hõlpsalt muusikat, taskuhäälingusaateid või muid helifaile otse oma veebisaidile lisada. Lihtsalt lohistage & kukutage helimängija element oma veebisaidile ja laadige helifailid üles ühe klõpsuga.

Pange tähele, et Weebly’Helimängija saab vastu võtta ainult MP3-faile, seega kontrollige enne üleslaadimist, kas teie muusikafailid on MP3-vormingus.

8) Teie enda Favicon

Kui teil on Weebly Pro või Weebly Business’i konto, saate Faviconi oma veebisaidile lisada. Favicon on väike ikoon, mis kuvatakse teie brauseri kõrval’aadressiriba või kirjelduse vahekaarti.

Ehkki see võib tunduda väike funktsioon, lisab see teie veebisaidile palju professionaalsust, kuna kõikidel suurematel veebisaitidel on see funktsioon olemas. See tundub lihtsalt natuke imelik, kui te seda ei tee’Teil pole seda, kuna paljud inimesed ootavad seda standardfunktsioonina.

9) laiendatud liiklusstatistika

Weebly pakub külastajatele tasuta veebikontode jaoks teavet ainult 30 päeva väärtuses külastajaid. Kui lähete üle versioonile Weebly Pro või äriplaanid, saate ka sellist teavet nagu enim vaadatud lehed, otsinguterminid, mida teie külastajad teie veebisaidi leidmiseks kasutasid, või millised veebisaidid suunavad külastajaid teile.

Kuigi need on kasulikud andmed, oleme meie’oleme paljudelt kasutajatelt kuulnud, et andmed ei pruugi olla väga täpsed. Külastajate teabe jälgimiseks on kõige parem kasutada Google Analyticsit. Google Analyticsi seadistamine on tasuta ja kiire ning võib pakkuda teile palju olulist teavet selle kohta, kuidas teie veebisaidi külastajad teie veebisaiti kasutavad.

10) Piiramatu üleslaadimine

Weebly’Tasuta kontod pakuvad teile kuni 500 MB salvestusruumi, kuid saate seda teha’t üles laadima faile, mis on suuremad kui 10 MB. See võib olla piirav, eriti kui teil on suuri video-, heli-, dokumente või allalaaditavaid faile.

Kui tellite Weebly Pro, saate üles laadida kuni 250 MB suuruseid faile. Saate üles laadida isegi kuni 1 GB videofaile.

See on kasulik, kui teil on suuremaid videoid, mida soovite üles laadida, või kui olete ettevõtte veebisait ja teil on suur dokument või brošüür, mille soovite, et külastajad alla laadiksid.

11) Liikmelisuse loomine

Weebly Pro kavaga, võite oma saidiga liikmeks kutsuda kuni 20 inimest.

Võite piirata teatud lehti, millele pääsevad juurde ainult teie liikmed. See on tõesti kasulik, kui soovite luua privaatklubi või soovite lihtsalt teatud sisu avalikkusele piirata.

Weebly Pro arvustuse liikmed

Weebly’s Ühenda ja tasuta plaanid ei toimi’Sellel funktsioonil pole, nii et peate oma liikmelisuse loomise funktsioonile pääsemiseks üle minema vähemalt nende Pro-plaanile.

Kas Weebly Pro või Starter on seda väärt?

Kui olete ettevõte või soovite oma veebisaiti lihtsalt professionaalsemaks ja hästi kokku panna, arvan, et lähete Weeblyks’s Premium plaan on kindlasti seda väärt.

Ehkki mitte kõik esmaklassilised funktsioonid pole võrdselt loodud (see tähendab, et mõned neist on kasulikumad kui teised), on lihtsalt saidiotsing, kohandatav jaluseala (sh Weebly eemaldamine)’jaluse link) ja päise slaidiseanss on peamised funktsioonid, mis võivad olla teile väga väärtuslikud.

Just need 3 Pro funktsiooni abil saab teie veebisaidi tõeliselt amatööriliseks muuta ja muuta selle väga professionaalse välimusega. See on eriti oluline, kuna see pakub külastajatele palju paremaid kogemusi, mis julgustab neid tõenäoliselt kauem teie veebisaidil viibima ja suurendab potentsiaalselt teie müüki, kui olete äriettevõte.

Kui palju maksab Weebly tasuline plaan?

Praegu ei ole teie Weebly veebisaidi uuendamine Pro-le liiga kallis. Weebly pakub teile ka allahindlusi, kui logite alla nende 1-aastasele plaanile, ja veelgi suuremat allahindlust 2-aastase plaani alusel – seega kasutage neid allahindlusi kindlasti ära.

2-aastane plaan pakub teile vaieldamatult parimat väärtust ja kui järele mõelda, on Weebly Pro plaani jaoks 9 dollarit kuus vaid umbes 30 senti päevas.

Seda’Pole eriti halb, kui võrrelda seda oma igapäevaste kulutustega. Nii et kui olete oma veebisaidi suhtes tõsiseltvõetav, pidades silmas kõiki äri- või elamiskulusid, pole 2-aastaseks registreerumine suur investeering, et teie veebisait oleks külastajate ja klientide ees professionaalsem.

Weebly’s Lubadus: 30-päevane raha tagasi garantii

Weebly sõnul’s Teenusetingimused, kui registreerute Weebly Pro või Starter kontole ja kui olete nende teenustega mingil põhjusel rahul, on neil 30-päevane raha tagasi garantii garantii.

weebly pro garanteerib tagasimakse

Nii et tegelikult pole’t Weebly lisatasu plaanide proovimisega ei kaasne mingit ohtu. Nad on nii kindlad, et jääte nende teenustega rahule, et nad pakuvad teile seda teenust ilma igasuguste rahaliste riskideta.

Vaadake kokkuvõte

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me