Wix vs Weebly | Millist neist peaksite oma veebisaidi loomiseks kasutama?

Wix Vs Weebly

Wix või Weebly? See’s otsus, millega paljud inimesed veebisaiti ehitades silmitsi seisavad. Need võivad tunduda sarnased, kuid meie ulatusliku kasutajatesti põhjal võib öelda, et Wix on enamiku inimeste jaoks parem valik – teie kaasatud.

Nende vahel on Wix ja Weebly 150 miljoni kasutajaga’Kergesti kasutatavad veebisaitide loomise platvormid on aidanud luua lugematuid ajaveebe, portfelle ja veebipoode.

Sina’Tõenäoliselt on teil hea meel Wixi või Weeblyga saidi ehitamine. Siiski leidsime, et Wixi on pisut lihtsam kasutada ning sellel on oluliselt parem abi ja tugi – mõlemad säästavad teie aega ja potentsiaalselt raha.

Selles juhendis me’Kaalun sügavalt iga veebisaidi koostajasse’plussid ja miinused ning aitavad teil leida endale sobivaima. Meie’oleme teinud uuringud, et anda teile võimalikult hea ülevaade neist kahest turuliidrist:

Nii et’s kõhn Wix ja Weebly. Lisateavet selle kohta, kuidas nad üksteise külge virnastavad, lugege edasi.

1

Kasutuslihtsus: miks on Wixi nii palju lihtsam kasutada??

Kasutamise lihtsusProsConsWix

Weebly

 • Kodeerimist pole vaja
 • Algajasõbralik kohandamine lohistamisega
 • Wix ADI saab mõne minutiga luua teile veebisaidi
 • Valikuvõimalused ja loominguline vabadus võivad olla tohutud
 • Kodeerimist pole vaja
 • Struktureeritud mallid annavad juhised järgimiseks
 • Testimisel oli inimestel raske hakkama saada
 • Piiravam kui Wix

Nii Wix kui ka Weebly on veebisaitide lohistajad. See muudab need ülilihtsaks kasutamiseks, kuna saate üksusi oma lehe ümber lihtsalt lohistada’oled rahul sellega, kuidas see välja näeb. Kuid mitte kõik lohistamise ehitajad pole võrdsed.

Wix on puhas lohistaja, mis tähendab, et saate oma veebilehele ükskõik kuhu paigutada. Weebly mallide struktuur on rohkem. See annab rohkem järjepidevust ja võimaldab malle vahetada, muutes teie elu lihtsamaks, kui hiljem meelt muudate. Kuid see tähendab, et Weebly on teie saidi suhtes pisut piiravam’s visuaalid.

Miks eelistavad kasutajad Wixit?

Üldiselt Wix’s lohistamisredaktorit on lihtsam kasutada kui Weeblyt’s. See’malli isikupärastamine on äärmiselt lihtne, pakkudes algajatele täielikku paindlikkust.

“See [Wix] oli kõik väga hea,” ütles üks kasutaja meie testimise ajal. “Selle kõige lihtsus on see, et lohistate asjad sõna otseses mõttes menüüst veebilehe redigeerijasse ja seejärel on nende liigutamine ja nende suuruse muutmine üsna lihtne.”

“Tõenäoliselt oli Wixi jaoks kõige parem osa veebisaidi loomise protsessi väga kiire kiirus,” ütles teine.

Kui soovite ise näha, kui hõlpsat ja kiiret Wixi kasutada on, vaadake allolevat videot:

Mängi

Wix annab teile siiski nii palju valikuvõimalusi, et mõne meie kasutaja arvates oli selle alustamine üle jõu käiv. Kuid nad nautisid loomingulist vabadust ja leidsid, et neil on lihtne navigeerida. Puhas lohistamiskujundus tähendab, et saate oma lehte hõlpsalt mõne hiireklõpsuga redigeerida.

Seevastu Weebly’Struktureeritum kujundus muudab redigeerimise jäigemaks.

“See’on nagu Wixi piiratud versioon,” ütles üks kasutaja pärast mõlema platvormiga saitide ehitamist. “See’algselt lihtsamini kasutatav, kuid arvan, et see tabab ka natuke klaaslagi, kus Wix seda ei tee’t.”

See võib mõnele inimesele sobida, kuid enamikul meie kasutajatel oli Weebly keerulisem. See’see on endiselt suunatud algajatele, kellel pole kodeerimise teadmisi, see’s on lihtsalt vähem intuitiivne.

“See’s üsna hea, kuid on ka paremaid võimalusi,” ütles üks kasutaja. “Ma eelistan Wixit ja selle paindlikkust.”

“Tekstikastide teisaldamine pole’t väga vedel, see’s liiga piirav,” ütles teine.

Ehkki Weebly on kasutajasõbralik, saab ta seda teha’t konkureerida Wixiga paindlikkuse või üldise kasutusmugavuse osas. Inimesed leidsid, et funktsioone on raske leida või pettunud, kui nad üritasid tekstkaste ja pilte kohandada. See sõltub teie isiklikest eelistustest’Naudin või tunnen Weebly struktuuri piiratut’s mallid.

Wix ADI

Nii Wixit kui ka Weeblyt on lihtne kasutada, algajad sõbralikud ehitajad. Aga mis siis, kui te seda ei tee’ei taha veeta aega oma saidi kohandamiseks, lohistamiseks, lohistamiseks ja kujundamiseks?

Kui sa’d pigem on kujundus kellegi teise käes’või soovite lihtsalt oma veebisaidi kiiret üleslaadimist, vali Wix ADI. ADI tähistab Kunstlik kujundusintellekt.

Teil jääb vaid sisestada teave, näiteks oma veebisaidi nimi ja mis see on’ja valige kujundus, mis teile meeldib. See’Okei, kui te seda ei tee’Kogu seda teavet pole veel teada, kuna saate selle hiljem täita. Wix ADI kasutab siis seda, mida teie’olete öelnud, et ta loob teile saidi!

Muidugi saate soovi korral ikkagi kujundust ja paigutust muuta. Võite isegi oma veebisaidi Wix Editori teisaldada, kui otsustate, et soovite rohkem käsile panna. Aga sa ei tea’t vaja. See’on kõik isikupärastatud ja päris valmis elama.

Wix ADI annab teile loomingulise juhtimise ja valikuvõimalused, ilma et peaksite ise lehekülje paigutust ise kujundama. See’kiire, vaevatu ja näeb hea välja.

Kohtuotsus: Wix võidab kasutusmugavuse käed alla. Weebly’piiravamate mallidega harjumine võtab kauem aega. Teie valik sõltub isiklikest eelistustest ja – mis veelgi tähtsam – usaldusest! Aga kui sina’Otsides hõlpsalt ja kiiresti võrku pääsemist, on Wix teie parim valik.

2

Hinnakujundus ja hinna ja kvaliteedi suhe: Kui palju Wix ja Weebly maksavad?

Hinnakujundus & Väärtus MoneyProsCons jaoksWix

Weebly

 • Saadaval on tasuta plaan
 • 7 tasulist plaani, mille vahel valida
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • 3 poodide plaanid ja 4 veebisaidiplaanid
 • Odavaim pood on 20 dollarit
 • Saadaval on tasuta plaan
 • 4 tasulist plaani valida
 • Kõigil plaanidel on poodifunktsioonid

Kui rääkida Wix vs Weeblyst, soovib enamik inimesi hinnast teada. Nii Wix kui ka Weebly pakuvad tasuta kava, mille peal saate viibida nii kaua kui soovite.

Wixil on kokku seitse tasulist plaani, alates 13–39 dollarit kuus. Weeblyl on neli tasulist plaani alates 5–25 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal). Need plaanid hõlmavad põhifunktsioone kuni täiustatud poodifunktsioonideni.

Teil võib tekkida küsimus, miks peaksite isegi vaatama, mida tasulised plaanid pakutakse, kui nii Wixil kui ka Weeblyl on tasuta plaanid.

Vabade plaanide suurepärane asi on see, et saate proovida ehitajat ja alustada oma veebisaidi loomist ilma maksesurveta – noh, ükskõik! Seal’Samuti pole mingit survet uuendada nagu seal’s ei ole tasuta plaanil ajapiiranguid: võite sellel püsida nii kaua kui soovite.

Aga me ei tahaks’t ei soovita jääda pikaajaliselt vabakavale. Ühe jaoks on olemas funktsioonid, mida saate’t avada, kui te ei uuenda. Wixil on vabal plaanil saadaval rohkem funktsioone kui Weeblyl. Kuid on veel asju, mille võitsite’ei saa seda teha, näiteks vastu võtta makseid veebis. Need piirangud muudavad teie veebisaidi kasvatamise tõesti raskeks.

Teine tasuta plaani puudus on see, et teil on oma veebisaidil kuulutused. Kas see ka poleks’s Wix-i ​​ribareklaam või Weebly-hüpik, reklaamid näevad ebaprofessionaalsed ja rikuvad teie hoolikalt üles ehitatud veebisaidi. Lisaks saate’t kohandatud domeeni ühendamine. Nii et isikupärastatud veebisaidi aadressi (nt www.my-amazing-website.com) asemel on sellel ehitajate nimi, näiteks: www.my-wix-website / wixsite.com.

Need on vaid asjad, millest tuleks enne Wixi või Weebly valimist teadlik olla. See’tasub alati kõigepealt tasulisi plaane vaadata. Nii et kui otsustate teid täiendada’sa pole ummikus kallid lisatasud. Õnneks pole Wix ega Weebly kallis – lugege lähemalt, kuidas neid võrrelda.

Kas tasub maksta Wixi preemiakava eest?

Wix’S premium-plaanid pakuvad teile seitset erinevat paketti. Mida kõrgem on plaan, seda rohkem funktsioone ja tuge saate:

Wixi veebisaidi hinnaplaanidWixil on neli veebisaitide ehitajate hinnaplaani, mis jäävad vahemikku 13–39 dollarit kuus.

Ülaloleval pildil loetletud hinnad põhinevad aastaplaanidel. Kui otsustate maksta kuude kaupa, on kuu hinnad kõrgemad.

Wixil on kolm äriplaani ulatudes alates 20–35 dollarit kuus: Business Basic, Unlimited Business ja Business Pro. Kõigil neil plaanidel on poodifunktsioonid, nii et saate veebimaksetega nõustuda ja veebipoodi hallata. Seal on neli veebisaidiplaani ulatudes alates 11–29 dollarit kuus: Combo, Piiramatu, Pro ja VIP.

Kui registreerute ühe- või kaheaastase plaani sõlmimiseks, saate aastas kokku hoida 25% kuni 43%, sõltuvalt sellest, millise paketi valite:

Wixi hinnakujundusplaanidKuu ($ / kuus) 1-aastased ($ / kuus) säästud (%) 2-aastased ($ / kuus) Säästud (%)Kombineeritud

Piiramatu

Pro

e-kaubandus *

VIP

17 dollarit13 dollarit24%10,50 dollarit19%
22 dollarit17 dollarit23%13,50 dollarit21%
27 dollarit.22 dollarit19%18 dollarit18%
28 dollarit23 dollarit18%18 dollarit22%
56 dollarit49 dollarit13%42 dollarit14%

* See hind kajastab äripõhist plaani, mis on kolmest pood-lisatasu plaanist odavaim.

Mida te siis tegelikult oma raha eest saate? Parima väärtusega plaan on 22 dollarit kuus pakkuv plaan. See’on mõeldud väikeettevõtetele, kes vajavad oma kaubamärgi kujundamisel abi, pakkudes tasuta, professionaalselt kujundatud logo ja täiustatud turundusriistu.

Kui soovite oma veebisaidi kaudu müüa, alustage ettevõtte põhiplaanist 23 dollarit kuus. See võimaldab teil aktsepteerida veebimakseid, annab teile piiramatu ribalaiuse ja 20 GB salvestusruumi, eemaldab Wixi kuulutused ja sisaldab selliseid rakendusi nagu Google Analytics ja Site Booster, mis aitavad teie saidil edu saavutada, ja palju muud.

Wixi kohta saate rohkem lugeda’Meie Wixi hinnakujunduse ülevaade pakub teile hinna ja kvaliteedi suhet ning kuidas valida teile kõige parem plaan.

Miks on Weebly odavam kui Wix?

Weeblyga, sina’sa said neli lisatasukava alates 5 dollarist kuus nende ühenduste plaani jaoks 38 dollarit kuus äriplaani jaoks (makstakse igal aastal).

Hinnaklass langeb üsna märkimisväärselt 5 dollarini kuus – 38 dollarini kuus, kui tellite kaheaastase plaani (klõpsake siin Weebly hinnakavade üksikasjaliku analüüsi jaoks).

Weebly ülevaade - hinnatabelidKuu hind varieerub sõltuvalt sellest, millise Weebly tellimuse pikkuse valite.

Siin on tabel, mis näitab teile Weeblyt’hinnavahemik sõltuvalt sellest, kas registreerute nende kuue kuu, ühe aasta või kahe aasta plaanidega:

Weebly hinnakujundusplaanid6 kuud ($ / kuu) 1-aastane ($ / kuu) Säästud (%) 2-aastased ($ / kuu) Säästud (%)Ühendage

Pro

Äri

Etendus

8 dollarit5 dollarit38%4 dollarit20%
18 dollarit12 dollarit33%9 dollarit25%
35 dollarit25 dollarit29%21 dollarit16%
46 dollarit38 dollarit17%35 dollarit8%

Nagu Wix, hõlmab Weebly lihtsat veebisaidi loomist kuni poodimiseni. Nii et kas teie’alustades uuesti portfelli või asutades veebipoodi, nemad’sul on sulle midagi.

Odavaim plaan läbi müüa on 18 dollarit kuus Pro-kava. Saate müüa kuni 25 toodet sellel plaanil. See eemaldab teie veebisaidilt ka Weebly kuulutused, annab teile piiramatu salvestusruumi ja võimaldab teil kohandatud domeeni ühendada.

Kui soovite videotausta, paroolikaitset või HD-videot ja heli, siis teie’Vajan jälle Pro plaan on teie odavaim võimalus hinnaga 12 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal). See’s on ka odavaim telefonitoe avamise plaan.

Kohtuotsus: See’s tihe kõne! Wix’Tasuta plaan sisaldab rohkem funktsioone kui Weebly’s, aga Wix’S lisatasukava on kallimad. Üldiselt võidab Weebly selle.

3

Kujunduspaindlikkus: kas saate Weebly ja Wixiga suurepärase saidi?

Kujundus FlexibilityProsConsWix

Weebly

 • Üle 500 professionaalselt kujundatud malli
 • Kõik mallid reageerivad mobiilile
 • Kõrgetasemeline loominguline kontroll kohandamise üle
 • Saab’t muutke malle, kui sait on aktiivne
 • Kodeerimine pole redaktorisse sisseehitatud
 • Üle 50 tööstusele kohandatud malli
 • Saab malle vahetada, kui teie sait on aktiivseks muutunud
 • Kõik mallid reageerivad mobiilile
 • Vähem loominguline kontroll kui Wixil
 • Wixist väiksem mallide valik

Soovite, et teie veebisait näeks hea välja. Kuid võidumall ületab palju ainult selle, kuidas teie veebisait lehel ilmub. Kas see töötab mobiilseadmetes? Kas saate oma malli pärast ise vahetada?’kas olete oma veebisaidi avaldanud? Kui palju on valida? Ja kui palju saate neid kohandada, et muuta need tõesti enda omadeks?

Miks on Wixil kümme korda rohkem malle kui Weeblyl?

Wixil on üle 500 professionaalselt kujundatud malli et saaksite valida. Saate otsida oma tööstust, alates blogidest kuni veebipoodideni. Seal on isegi tühjad mallid, kus saate alustada nullist, nii et tõesti leidub kõigile midagi.

wix populaarsed mallidWixil on üle 500 kvaliteetse disainilahenduse vahel, mis hõlmavad mitmesuguseid tööstusharusid ja kategooriaid.

Kõik Wix’s mallid reageerivad täielikult mobiilile. See on tõesti oluline ja tähendab, et te ei taha’ei pea muretsema kõigi nende mobiilikasutajate külastuste ärajätmise pärast!

Weeblyl on ka kvaliteetsed mallid. Selle vahemik on Wixist väiksem, veidi üle 50 kavandit. Iga stiilne mall on täielikult mobiilile reageeriv ja professionaalselt kujundatud, ehkki võib-olla vähem klanitud kui Wix’s teemad.

Nagu Wixil, on ka Weeblyl valdkondlikud teemad alates ürituste veebisaitidelt äri- ja portfellilehtedeni. Kahjuks saate’t otsi valitud tööstusharu. Kuid väiksema hulga mallide sirvimisega on see väike pettumus.

Valige hoolikalt – kas teadsite, et saate seda teha’t muutke malle Wixiga?

Veebisaidi jaoks õige malli valimine on oluline otsus. Ja see võib olla raske, eriti kui teie’uuesti ära hellitatud valiku pärast!

Nii Wix kui ka Weebly võimaldavad teil kõigepealt oma malli eelvaadet vaadata. Aga, ainult Weebly lubab teil oma malli pärast teid muuta’olete oma veebisaidi avaldanud. Wixiga saate muuta oma malli kohe, kui teie veebisait on aktiivne, peate uuesti alustama nullist. See on Wixi peamine puudus ja seda tasub valiku tegemisel läbi mõelda.

Mis annab teile rohkem kohanemisvabadust?

Üks olulisemaid asju veebisaidi koostaja valimisel on see, kui kohandatavad ja kvaliteetsed on selle teemad. Valides malli, mida saate’t redigeerimine oleks nagu lõuendi ostmine ja selle maalimine!

Nii Wixil kui ka Weeblyl on kvaliteetsed kujundused. Kuid kui palju saate neist tegelikult omaenda teha? Vastus on, palju! Meie’olete juba maininud, kui paindlik Wix on’s mallid on. Puhas lohistamiskujundus tähendab, et saate muuta mida iganes soovite, kuhu iganes soovite.

Weebly’Teisalt loovad mallid struktureerituma redigeerimiselamuse. Mõne jaoks on see kergendus! Teiste arvates on see piirav, kuid mõlemal juhul saate siiski luua sellise veebisaidi’on teie jaoks täiesti isikupärastatud ja ainulaadne.

Kui soovite tõesti vormi purustada, saate seda isegi malli kohandada’s kood. Weebly abil saate oma saidile täieliku juurdepääsu’taustkood Weebly Code Editori kaudu – see on suurepärane kohandatud funktsioonide lisamiseks, visuaalide peenhäälestamiseks või vormingus kõrvalekallete parandamiseks.

See on 100% valikuline: kui saate’t koodi, saate ikkagi kasutada Weebly! Kuid kui teil on kodeerimisega seotud teadmisi, saate neid oma veebisaidi laiendamiseks hästi kasutada.

wix vs weebly - weebly toimetajaOma veebisaidi veelgi kohandamiseks võite kasutada koodi. Weebly abil kaasatakse see automaatselt teie redigeerimismenüüsse.

Sa saad’t koodi Wixiga nagu Weebly puhul. Wix-saidi kapoti alla pääsemiseks peate lubama Wix Corvidi, mis võimaldab teil kogu veebisaidil luua kohandatud sisu ja funktsioone. See võib olla andmebaaside loomine või veebisaidi interaktiivsemaks muutmine.

Rohkemate juhiste ja samm-sammult pakutavate videoõpetuste abil on Wix Corvid algajasõbralikum kui Weebly’tegelik kodeerimine. Kuid see ei ole sama, kui HTML-koodi otse veebisaidile manustada, nagu teete Weeblyga’s toimetaja.

Otsus: Weebly võidab disaini paindlikkuse. Weebly võidab võimaluse eest mallid vahetada, kui teie veebisait on aktiivne. Wix on paremini kohandatav ja sellel on laiem mallide valik. Kuid kuna te ei saa oma Wixi malli muuta, teeb Weebly võitjaks.

4

Funktsioonid ja tööriistad: milline ehitaja annab teie saidile selle natuke lisa?

Funktsioonid ja tööriistadProsConsWix

Weebly

 • Palju kvaliteetseid kohandamise tööriistu
 • Funktsioone uuendatakse regulaarselt
 • Vähem sisseehitatud funktsioone kui Weeblyl
 • Teie veebisaidi laiendamiseks tugineb rohkem kolmandate osapoolte rakendustele
 • Rohkem sisseehitatud funktsioone kui Wix
 • Täiustatud poodide ja ajaveebi tööriistad
 • Vähem ja üldiselt kehvemaid kohandamisvahendeid
 • Vähem regulaarsed värskendused kui Wix

See’Kõigil on väga hea omada veebisaiti, mis näeb välja uimastamist. Aga saab küll’ei näe lihtsalt hea välja. See peab teie heaks kõvasti vaeva nägema.

Nii Wixil kui ka Weeblyl on palju sisseehitatud funktsioone ja seetõttu on nad selles valdkonnas võrdselt head. Mida’Veelgi enam – mõlemad ehitajad täiustavad ja värskendavad oma funktsioone regulaarselt – Wix lükkab värskendusi välja peaaegu iga kuu, nii et võite olla kindel, et olete’saada uusim versioon.

Kohandamise tööriistad

Lisaks tavalistele redigeerimisriistadele, mis on kaasas lohistamise kujundusega, on Weeblyl ka rida kohandamisriistu, sealhulgas:

 • Video taustad
 • Kohandatud päised
 • Täislaiusega pilt ja värvilised taustad
 • Looge küsitlusi, kontaktvorme, RSVP-loendeid ja palju muud

Nii et saate neid funktsioone kasutada oma saidi muutmiseks nii ainulaadseks kui soovite! Need tööriistad on kasulikud, olenemata teie veebisaidi eesmärgist. Nemad’eesmärk on muuta teie sait silma paistma ja külastajaid köitma.

Wixil on ka videotaust ja intuitiivsed kohandamisriistad. Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Piiramatu font
 • Kerimisefektid
 • Piltide, videote ja teksti meediagaleriid
 • Lisage kaarte, iseloomustusi, kontaktvorme ja palju muud

Need tööriistad peaksid tähelepanu juhtima teie sisule ja kasutajale lisama’kogemus. Wix’veebisaidi ehitaja tööriistad on keerukamad kui Weebly’s.

Nii Wixil kui ka Weeblyl on ajakohased ja täiustatud redigeerimise tööriistad, mis muudavad teie veebisaidi loomise, redigeerimise ja värskendamise võimalikult nauditavaks.

5

Pood: mis teeb müümise lihtsaks?

Weebly keskendub rohkem e-kaubandusele kui Wix, kuid mõlemal ehitajal on veebipoodide toetamiseks tööriistad ja funktsioonid. Weebly’Värsked värskendused on seda poodimisvõimalust tugevdanud. Mõned neist funktsioonidest ja värskendustest hõlmavad järgmist:

 • Telli veebist, pealevõtmine poest
 • Kupongi statistika ja toimivus
 • Täielikult integreeritud ostukorv
 • Turvaline kassasüsteem
 • Jälgige ja hallake oma varusid
 • Müüge füüsilisi ja digitaalseid tooteid ja teenuseid

Need funktsioonid mitte ainult ei muuda teie elu ettevõtte omanikuna lihtsamaks, vaid muudavad teie veebisaidil ostmise ka lihtsamaks ja klientidele nauditavamaks – muutes tõenäolisemaks, et nad’Ma ostan midagi teie saidilt.

Hea kliendikogemus tähendab ka seda, et nemad’soovitate tõenäolisemalt oma saiti sõpradele ja isegi ise naasete. Weeblyl on ka mitmeid kolmanda osapoole poodide rakendusi, juhuks kui teie funktsioon teile sobib’uuesti pärast pole’t platvormile sisse küpsetatud.

Kuigi Wixil on küll poodifunktsioon, hõlmab see rohkem kui Weebly kolmandate osapoolte rakendusi, et see maapinnalt kätte saada.

Seda’s, et mitte öelda, et saate’t ei ehita Wixiga veebipoodi – see’Tõepoolest hea tulemuse saamiseks peate lihtsalt natuke rohkem pingutama. Siiski on siin mõned Wixi saidile sisseehitatud poodifunktsioonid:

 • Kvaliteetsed tootegaleriid
 • Turvaline kassasüsteem
 • Globaalne maks ja saatmine
 • Kupongid ja allahindlused
 • Mitu makseviisi: 0% tehingutasu
 • Halda tellimusi ja jälgi oma laoseisu

Nagu näete, pakub Wix eduka veebipoe toetamiseks kõiki põhifunktsioone. Kuid keerukama või võimsama veebipõhise veebisaidi jaoks peate kasutama sisseehitatud ja / või kolmanda osapoole rakendusi.

Otsus: Weebly võidab pood. Wix võib mõne jaoks hea olla, kuid Weebly’Viimased e-kaubanduse täiustused muudavad selle selgelt võitjaks. Sina’Saate parema veebipoe ja leiate selle ka palju lihtsamaks.

6

Turundus: kas saate tagasikülastajatele tagada??

Suurepärase saidi ehitamine on üks asi, kuid hoopis teise asja saamine on inimeste meelitamine seda tegelikult kasutama. Õnneks on Wixil ja Weeblyl mõlemal võimsad sisseehitatud turundusriistad, mis aitavad teil luua e-posti kampaaniaid ja suurendada klientide lojaalsust.

Weebly Promote võimaldab teil luua ja integreerida e-posti kampaaniaid otse oma veebisaidiga. See tähendab, et saate luua e-posti loendeid, luua kohandatud e-kirju lohistamise abil, jälgida oma e-posti statistikat ja palju muud. Kasutajatele heade e-kirjade saatmine võib olla suurepärane võimalus korduvate ettevõtete meelitamiseks.

Wix Shoutout seevastu võimaldab teil hõlpsalt meilisõnumeid saata või isegi sotsiaalmeedia kaudu jagada. Hüüded’E-posti kampaaniad sisaldavad kohandatavaid, professionaalseid malle ja need võimaldavad teil ka kaasamismõõdikuid jälgida ja kontaktvorme integreerida. Wix Shoutout muudab e-posti turunduse nutikaks ja stressivabaks.

Otsus: peaaegu liiga lähedal helistamiseks, kuid Wix võib selle lihtsalt varjutada. Sotsiaalmeedia lisafunktsioonid annavad sellele Weeblyga võrreldes väikese eelise, kuid jällegi, me ei saa seda kasutada’Arvan, et see on palju purustav küsimus.

7

Rakenduste turud: milline ehitaja pakub teile rohkem lisafunktsioone?

Rakenduste turudProsConsWix

Weebly

 • Wix App Marketis saab valida üle 200 rakenduse vahel
 • Uusi rakendusi lisatakse regulaarselt
 • Majasiseste ja kolmandate osapoolte rakenduste segu
 • Kasutage oma veebisaidi laiendamiseks rakendusi
 • Väiksem levila kui Weebly
 • Weebly App Centeris saate valida üle 300 rakenduse
 • Uusi rakendusi lisatakse regulaarselt
 • Üle 50 tasuta rakenduse Weebly rakenduse keskuses
 • Soovitage lisada uusi rakendusi
 • Sirvimise hõlbustamiseks vähem kategooriaid kui Wix

Kui sa’vaadates uuesti, milliseid funktsioone igal ehitajal pakkuda on’on hea mõte vaadata ka rakendusi. Rakendused saavad täita sisseehitatud funktsioonide lünki’t katta ja anda oma veebisaidile rohkem jõudu.

Weeblyl on muljetavaldav valik rakendusi. Weebly rakenduste keskus on üle 300 rakenduse et saaksite valida. Nendest, üle 50 neist on tasuta! Uute rakenduste lisamine toimub pidevalt ja saate isegi esitada oma ideid uute rakenduste jaoks.

weebly rakenduste keskusWeebly’s App Centeris on erinevaid kategooriaid, millest saate otsida, ja uusi rakendusi lisatakse regulaarselt.

Õnneks Weebly pole’t hooplemine kvantiteedi üle kvaliteeti. Sirvimise ajal saate lugeda iga rakenduse kasutajate ülevaateid ja tärnihinnanguid. Saate otsida kategooria järgi või sisestada selle, mida otsite’otsite uuesti. Kas soovite lisada Facebooki nupu Meeldib või KKK-jaotise, Weebly’s App Center on teid hõlmanud.

Wixil on ka suur valik rakendusi. Wix App Market on üle 200 rakenduse, alates poodidest nagu Wix Stores ja lõpetades sotsiaalsete funktsioonide lisamisega nagu Facebooki kommentaarid. Kõik Wixi rakendused on hästi arenenud ja oma veebisaidile lisamiseks kõrge funktsionaalsusega.

Näiteks võimaldab rakendus Wix Bookings teil veebis broneeringuid teha, kalendreid sünkroonida, meeldetuletuse e-kirju saata, grupiseansse pakkuda, liikme sisselogimise ala seadistada ja palju muud. Paljud rakendused on tasuta ja enamikul neist on nii tasuta kui ka tasulised versioonid, mis laiendab teie valikut. Nagu Weebly, saate ka Wix App Marketist otsida ja sirvida, et leida see, mis te olete’otsite ja vaadake iga rakenduse hinnanguid ja ülevaateid.

Kohtuotsus: see’s on viik! Weeblyl on laiem valik rakendusi, mille hulgast valida, kuid mõlemad ehitajad pakuvad muljetavaldavat arvu kvaliteetseid rakendusi. Regulaarsed värskendused ning tasuta ja esmaklassiliste rakenduste segu tähendab seda, et kumb teie valib, on siin võitja.

8

SEO: kas Wix või Weebly on parem Google’i tippu jõudmiseks?

SEOProsConsWix

Weebly

 • SEO Wiz loob isikupärastatud juhendi järgimiseks
 • Artiklid ja näpunäited Wixi teabebaasis
 • Põhilised sisseehitatud SEO tööriistad
 • Toetab SEO rakendusi teie saidi täiustamiseks
 • Wix toetab teid ainult seal, kus saab – garanteeritud tulemused puuduvad
 • Weebly Ultimate SEO Guide pakub SEO nõuandeid
 • Artiklid ja näpunäited Weebly abikeskuses ja ajaveebis
 • Põhilised sisseehitatud SEO tööriistad
 • Toetab SEO rakendusi teie saidi täiustamiseks
 • Weebly saab teid toetada ainult seal, kus saab – garanteeritud tulemused puuduvad

Ükskord sa’olete oma veebisaidi kohandanud ja dekoreerinud koos kõigi funktsioonide, rakenduste ja lisadega, mida võiksite vajada, peate seda nägema inimesi! Seda’kus SEO tuleb. SEO tähistab Otsingumootori optimeerimine ja see aitab teie veebisaidil edeneda otsingumootorites.

Ilma SEOta võitsite’t tõsta seda Google’i tulemuste lehe ülaossa. Nii see on’See on teie veebisaidi õnnestumiseks ülitähtis. SEO võib tunduda pisut mõistatus, kuid see’s okei. Teie veebisaidi koostaja aitab teil oma paremusjärjestuse kaudu veebisaiti üles tõsta.

Nii Wixil kui ka Weeblyl on olemas kõik standardsed sisseehitatud SEO funktsioonid, näiteks metapealkirjad ja alt-sildid. Weeblyl on suurepärased SEO viipad ja see on üks paremaid teid toetamiseks seal, kus see võimalik on. Sellel on ülim SEO juhend, mis juhendab teid samm-sammult läbi SEO.

See juhend hõlmab kõiki alustamiseks vajalikke põhitõdesid, sealhulgas SEO kontrollnimekirja, mida veebisaidi seadistamise ajal järgida. Seejärel juhendab see teid märksõnade uurimisel keerukamate toimingute tegemiseks oma veebisaidi laiendamiseks. Lõpuks saate õppida jälgimist, et mõõta ja rakendada edukaid tehnikaid.

Leiate SEO artikleid Weebly ajaveebist koos kasulike linkidega muudele artiklitele ja juhenditele. Teil on ka suur valik rakendusi ja pistikprogramme, näiteks Traffic Booster ja palju muud.

weebly seo rakendused Weeblyl on rakendusi, mis aitavad teie veebisaiti täiustada’liiklust alates e-posti loendi kasvatamisest kuni otsimootorites leidmiseni.

Wixil on ka väga tugevad SEO juhised, mis aitavad teil oma veebisaiti maksimeerida’s kohalolek veebis. Peamine ressurss on rakendus nimega Wix SEO Wiz. Esiteks saate otsida seda, mida soovite õppida, ja sirvida eri kategooriaid, et leida kasulikke juhendeid, näpunäiteid ja artikleid.

Seejärel aktiveerige SEO Wiz. See loob samm-sammult plaani, et saaksite oma tulemusi otsingutulemustes jälgida ja suurendada. Sisestate oma saidi nime, sõltumata sellest, kas teie’uuesti füüsiline või puhtalt veebibränd ja sisestage viis märksõna. Sina’siis anti neile isikupärastatud SEO plaan.

wix seo wiz plaanWix SEO Wiz loob isikupärastatud samm-sammult SEO-plaani, mida saate jälgida, aidates teie veebisaidil leida otsingumootoritest nagu Google.

Nagu Weebly, on ka Wixil abi- ja tugiteenuste ning ajaveebi kaudu ulatuslikke artikleid ja SEO juhendeid. Lisaks on sellel automaatselt sisseehitatud tööriistad, näiteks metasildid ja optimeeritud pealkirjad, et anda teie saidile edumaa. Kui soovite sellele tugineda, on ka teisi rakendusi, nagu saidi võimendus, samuti Google Analytics ja Google’i otsingukonsool, mis aitavad teie veebisaiti täiustada.

Kohtuotsus: see’s on viik! Wixi või Weebly vahel valides ei lähe te’t ei pea muretsema SEO pärast. Mõlemad teevad kõvasti tööd, et teie veebisaiti märgataks. Wix kiidab, et neil on parim SEO, kuid ka Weeblyl on suured abiressursid ja rakendused.

9

Varundamise ja taastamise valikud: milline veebisaidi koostaja aitab teil kella tagasi pöörata?

Varundamine & Taastage valikudProsConsWix

Weebly

 • Saate salvestada teie saidi piiramatuid versioone koopiatena
 • Kohene taastamine, kui midagi läheb valesti
 • Peate meeles pidama, et loote oma veebisaidi koopiad varukoopiana
 • Saab muudatused redigeerijas tagasi võtta
 • Saab oma veebisaidi koopia välise koopiana ZIP-faili eksportida
 • Kui lahkute redigeerijast või avaldate, saavad muudatused seda teha’t ei tohi tagasi võtta
 • Peab oma veebisaidi taastamiseks ootama Weebly tugiteenust – mitte kohe
 • ZIP-faili koopia saab’t ei laadita uuesti Weeblysse

Meie’ma olen seal kõik olnud. Üks sõrme libisemine ja sina’olete kustutanud poole oma veebisaidist või muutnud kõik kohutavaks roheliseks. Aga kui sina’Kui teie saidilt on varukoopia salvestatud, saate selle taastada ja hingata tohutult kergendust. Kui ei, siis kas peate veetma tunde telefonitsi, et aidata ja toetada oma veebisaidi endise hiilguse taastamist?

Wix võimaldab teil salvestada oma veebisaidi piiramatuid versioone. See tähendab, et saate kogu oma veebisaidi taastada igal ajal, kui soovite (või vajate)! Nad saavad selle eest täielikud hinded, kuna pärast vea tegemist võiksite oma veebisaidi taastada nädalaid. Ärge unustage, et salvestate oma veebisaidi koopiad’olete selle värskendanud ja olete muudatustega rahul!

Weebly on pisut piiravam. Võite muudatused kohe tagasi võtta, kuid kui sulgete redaktori või vajutate avaldamist, siis see toimub’halvad uudised – see roheline värv on alles. Sa saad’Tühista muudatused ükskord’olete redaktorist väljunud või teie veebisaidi avaldanud / värskendanud. Sina’Pean tagasi minema ja neid käsitsi parandama.

Kui juhtub kõige hullem ja kustutate kogemata oma veebisaidi või mõne oma lehe, siis seda’see pole maailma lõpp. Peate lihtsalt Weeblyle e-kirja saatma ja siis ootama, kuni nad teie jaoks kadunud lehed taastavad.

Kuigi see on lahendus, on see küll’pole nii kiire kui Wix’võime saidi kohe taastada. Kui sa’kui haldate oma ettevõtet veebis või loote oma sissetuleku jaoks veebisaidi, võib see Weeblyl ootamine avaldada suurt mõju.

Otsus: Wix võidab varundamise ja taastamise võimaluste eest. Selle vahetu lahendus võidab Weebly’s aeglasem ja potentsiaalselt stressirohkem variant. Taastage oma veebisait kiiresti oma endisesse hiilgusesse vaid mõne hiireklõpsuga, oodates, et keegi teine ​​teeks seda teie heaks.

10

Teie veebisaidi eksportimine: milline ehitaja annab teile täieliku kontrolli teie saidi üle?

Võimalus või mitte oma veebisaidi eksportimine Wixist või Weeblyst võib olla teie jaoks oluline kaalutlus.

weebly vaadata varukoopia eksportiSaate hõlpsalt oma seadetes luua veebisaidi Weebly välise varukoopia.

Weebly lubab teil tegelikult oma veebisaidi eksportida ja soovi korral teise hostisse importida. See on tõesti tore funktsioon, kui otsustate Weeblyst mingil põhjusel lahkuda või kui Weebly ühel päeval lülitub välja, saate oma veebisaidi alati Weeblyst eemale viia ja korraldada kuskil mujal..

Wixil pole ekspordifunktsiooni. Isegi kui mõistame, et Wixi funktsioone, mis toimivad ainult nende hostimiskeskkonnas, on palju’Alati on parem, kui teil on kindel varukava, kuna te ei saa kunagi öelda, mida tulevik toob.

Kui veedate aega veebisaidi väljaarendamiseks ja parendamiseks, on teil võimalus see veebisait endaga kaasa võtta. Wixiga koos’On raske mitte tunda end selle platvormi pantvangina.

Otsus: Weebly võidab! Weebly võimaldab teil oma saiti eksportida, laadides alla ZIP-faili. Nii et saate oma veebisaidi soovi korral teisaldada teise hostini. Sa ei tea’Wixil pole seda võimalust, mis tähendab, et saate’t eemalduda sellest platvormist.

11

Abi ja tugi: milline ehitaja oskab paremini teid kitsast kohast välja viia?

Abi & TugiProsConsWix

Weebly

 • Kõigi plaanide telefonitugi
 • Tõesti põhjalik ja abivalmis teadmistebaas
 • Suurepärane tugi lehel oma veebisaidi loomisel ja redigeerimisel
 • Puudub reaalajas vestluse tugi
 • E-posti, vestluse, telefoni ja sotsiaalse meedia abiressursid
 • Abikeskus artiklite ja juhenditega
 • Tugi on saadaval 7 päeva nädalas
 • Telefonitugi on saadaval ainult kõrgema tasuga plaanide korral

Nagu näete Wixi täielikus ülevaates, on Wixi abifunktsioon ja kogukonna tugi selle veebisaidi koostaja üks paremaid osi.

Iga veebisaidi loomiseks kasutatava Wix-elemendi jaoks on neil eraldi “küsimärk” seal kuvatakse siis sellel klõpsates konkreetsed abijuhised, mis on otseselt seotud teie kasutatava elemendiga.

Wixi redigeerimise tugimullidWix pakub palju abinõuandeid ja juhendeid, mis aitavad teil oma veebisaiti luua. Need abimullid ilmuvad, kui klõpsate küsimärgi sümbolitele.

See’tore, kuidas sa ei lähe’t ei pea kulutama aega ja pöörduma tugikeskusesse, et leida seotud abi (kuid see on nii’s seal, kui teil seda vaja on). Wix on ainus veebisaitide koostaja, kes teie ajal sedalaadi lehel pakutavat abi pakub’oma veebisaidi redigeerimine.

Seevastu Weeblyl see funktsioon puudub. Peate minema selle tugikeskusesse, kirjutama, milles vajate abi, ja otsima sealt.

Veelkord, pinnalt näeb see välja nagu Wix’Abifunktsioonid on palju abiks.

Kuigi see näib tõsi, on põhjus, miks Wix’Abifunktsioonid on niivõrd kõikehõlmavad, et nende toode on keerulisem. Nagu eespool mainitud, annab Wix teile võimaluse teha selle elementide jaoks kõikvõimalikke isikupärastatusi. Nii et kui on rohkem kellasid ja vile, vajavad nad loomulikult rohkem tuge.

Wix pakub teile telefoni- ja e-posti tugi kõigis nende plaanides esmaspäevast neljapäevani kell 5–17, Weebly pakub telefonitoetust vaid Pro, Business ja Performance plaanidele. Kuid võite valida e-posti ja reaalajas vestluse tugi, või helistage neile esmaspäevast reedeni kella 18–18 ja nädalavahetustel kella 8–17.

Wixil on tõeliselt kasulik ja põhjalik teadmistebaas. Seal’s otsinguriba, mida saate kasutada konkreetsete päringute otsimiseks või kategooriate sirvimiseks, nt ‘Alustamine’, ‘Domeenid’, ja veel. Need kõik viitavad arvukatele abiartiklitele, juhenditele ja näpunäidetele. Võite kasutada ka Wix Blog või Wix’sotsiaalmeedias, kus on rohkem abi- ja tugiressursse.

Võrreldes Wixiga Weebly’Abikeskus on veidi vähem arenenud, kuid siiski väga abivalmis. See’on paigutatud sarnases stiilis otsinguriba ja sirvimiskategooriatega.

wix vs weebly - weebly tugiWeebly’Abikeskuses on nii otsingufunktsioon kui ka kategooriad, kus on lingid kasulike artiklite sirvimiseks.

Lisaks oma telefonile, e-postile, otsevestluse tugiteenustele ja abikeskusele on Weeblyl ka foorum ja sotsiaalne tugi, nii et seal’s kõigile midagi.

Kui tellite Wixi’VIP-plaan, neil on eraldi spetsiaalne VIP-prioriteediga telefonitoe meeskond, kus teil on juurdepääs nende meeskonna isiklikule toetusele (täpsemalt leiate VIP-plaani hinnakujunduse kohta allpool).

Otsus: Wix saab abi ja tuge. Kui Weebly katab oma reaalajas vestluse võimalusega rohkem aluseid, siis telefonitoe pakkumine toimub ainult kõrgelt tasustatud plaanide korral. Wix’Teadmistebaas on üksikasjalikum ja selle toetamine lehel on hindamatu, eriti algajatele.

Wix vs Weebly: järeldus

Wix vs Weebly: meie’vaatasime nende kasutusmugavust, malli kujundust, funktsioone, rakendusi, SEO-tööriistu, varundus- ja ekspordivõimalusi, abi ja tuge ning hinnakujundust. Lase’Enne lõplike mõtete jagamist võitja kohta tuletage meelde, kuidas neil kõigil aladel läks:

Wix vs WeeblyWixWeeblyKasutuslihtsus

Hinnakujundus

Disaini paindlikkus

Funktsioonid ja tööriistad

Rakenduste turud

SEO

Varundamise ja taastamise valikud

Veebisaidi eksportimine

Abi ja tugi

Wixil on puhas lohistamiskujundus, mis tähendab, et saate oma lehe kujundada vaid mõne hiireklõpsuga. See’s on kiire ja lihtne viis oma veebisaidi loomiseks.Weebly on lohistaja, kuid selle mallides on rohkem piire. Testimisel leidsid inimesed, et see on Wixist vähem intuitiivne ja selle tõttu raskem kasutada. Kuid see’endiselt kasutajasõbralik, kui teil on aega harjumiseks.
Wix’s hinnakujundusplaanid ulatuvad 11,00 dollarist kuni 35,00 dollarini kuus.Weebly’s hinnakujundusplaanid jäävad vahemikku 8–38 dollarit kuus.
Wixil on üle 500 professionaalse ja trendika malli. Kujundused on kohandatavamad kui Weebly’s mallid. Nad on mobiilsidevalmis ja olemas’s spetsiaalne mobiiliredaktor.Weeblyl on vähem malle ja nende kujundus on põhilisem. Need võimaldavad teil mallide vahetamist ja HTML / CSS-koodide muutmist (kui teate, kuidas). Kõik mallid reageerivad mobiilile.
Wix tutvustab iga kuu uusi või olemasolevate tööriistade täiustusi. Neil on palju sisseehitatud tööriistu, kuid nende mastaapsus sõltub rohkem ettevõttesisestest ja muude tootjate rakendustest.Weeblyl on rohkem ettevõtte sisemisi funktsioone ja tööriistu kui Wixil, tuginedes nende funktsioonide pakkumisel vähem rakendustele. Kuid selle kohandamisriistad on vähem arenenud kui Wix.
Wixil on oma Wix App Marketis lai valik kasulikke rakendusi. Pakutakse üle 200 rakenduse, sealhulgas ettevõttesisesed rakendused, näiteks Wix Bookings. Uusi rakendusi lisatakse regulaarselt.Weeblyl on muljetavaldav rakenduste keskus, kus saab valida üle 300 rakenduse vahel. Uusi rakendusi lisatakse regulaarselt. Saate esitada isegi oma ideid uute rakenduste jaoks.
Wixil on sisseehitatud SEO-tööriistad, näiteks alt-sildid ja metapealkirjad. Samuti on sellel Wix SEO Wiz, mis loob isikupärastatud samm-sammult SEO plaani teie veebisaidile. Artiklid, juhendid ja näpunäited leiate ka Wixi abikeskusest ja ajaveebist.Weeblyl on sisseehitatud SEO tööriistad. Samuti on sellel ülim SEO juhend, mis juhendab teid SEO-protsessist. See sisaldab SEO kontrollnimekirja teie töö alustamiseks. Artiklid ja muud juhendid leiate ka Weebly ajaveebist.
Saate salvestada oma veebisaidi piiramatuid koopiaid, nii et kui midagi läheb valesti, saate kohe taastada oma saidi eelmise versiooni.Saate muudatusi tagasi võtta nii kaua kui teie’re ikka toimetajas. Kui lahkute redaktorist või vajutate avaldamist, saate seda teha’t tühistada muudatused. Lehtede kustutamisel peate oma saidi teie jaoks taastamiseks ootama Weebly tuge.
Wix seda ei tee’teil pole ekspordifunktsiooni, nii et saate’t oma veebisaidi üleviimiseks teisele platvormile.Saate oma veebisaidi koode eksportida, kuid edaspidiseid muudatusi tuleb teha koodide muutmisega (mitte algajatele sõbralikuks)..
Wix pakub tuge oma teadmistebaasi, e-posti ja paljude juhendite / õpetuste kaudu. Samuti saate ajastada telefoni teel kohtumisi. Teie ajal on käepärast palju kasulikke ressursse’uuesti oma veebisaidi loomine ka. Üldiselt Wix’Tugikeskuse juhendid on põhjalikumad kui Weebly’s.Weebly pakub oma kõrgemate plaanide korral tuge telefoni teel, samuti reaalajas vestlust ja e-posti. Sellel on ka abikeskus (nagu Wix’teadmistebaas), siit leiate juhendeid, artikleid ja näpunäiteid.

Wix on meie parim kõikehõlmav veebisaitide koostaja. See’s parim valik algajatele, reklaamidele ja poodidele. See hõlmas Weeblyt, kui asi hõlmas kasutamist, funktsioone ja tööriistu, saidi taastamist, abi ja tuge ning hinnakujundust ja hinna ja kvaliteedi suhet..

Weebly on parim valik poodide ja portfelli saitide jaoks. Kui soovite a struktureeritum malli kujundus, Weebly on teie jaoks ehitaja. See ületas Wixi disaini paindlikkuse ja teie veebisaidi eksportimise osas. See paindlikkus ei kajastu siiski mallide kujunduses, nii et kui soovite palju kohandamist, siis ärge seda vajage’Valige Weebly, kui te ei saa koodi.

Nüüd sina’olete saanud parema ettekujutuse sellest, kas Wix või Weebly on teie jaoks parem ehitaja, mida te ootate? Proovige täna Wixit või Weeblyt tasuta. Kui sa’oled ikka ummikus, miks mitte proovida mõlemat ja vaadata, kumb sulle rohkem meeldib? Õnneliku veebisaidi loomine!

Wix vs Weebly: KKK

Kumb on odavam, Wix või Weebly?

Wix pakub teile laia valiku odavamaid tasulisi plaane. Nii Wix kui ka Weebly pakuvad tasuta kava, mille peal saate viibida nii kaua kui soovite!

Weebly’s odavaim plaan on Ühendage plaan hinnaga 8 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal). Kokku on neli tasulist plaani alates 8 dollarist 38 dollarini kuus (arveldatakse igal aastal).

Kui soovite rohkem üksikasju iga ehitaja pakutavate hindade kohta, saate seda teha lugege meie Wixi hinnakujundusülevaadet Wixi kohta lisateabe saamiseks’- lisatasusid või lugege meie Weebly hinnakujundusülevaadet Weebly jaotuse jaoks’s plaanid.

Kas Wix või Weebly lasevad mul veebis müüa?

Jah! Nii Wixil kui ka Weeblyl on e-poe plaanid, nii et saate veebipoe luua või oma veebisaidi kaudu müüa.

Weeblyl on teie saidi toetamiseks palju e-kaubanduse funktsioone. Saate müüa kõik Weebly plaanid, alustades kuni 10 tootega saidil odavaim stardiplaan hinnaga 8 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal). Sellega kaasneb 3-protsendiline Weebly tehingutasu. Kui soovite 0% tehingutasu ja piiramatuid tooteid, siis teie’Vajan äriplaani hinnaga 25 dollarit kuus.

Wix’odavaim pood on Ettevõtte põhiplaan 20 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal). Sellel on 0% tehingutasu, piiramatu toodete ja ribalaiusega. Seal on kolm poodide kava: Business Basic, Unlimited Business ja Business Pro.

Lugege meie Wixi e-kaubanduse ülevaadet selle veebisaidi koostajaga on kõige parem viis veebis müümiseks kõige paremini. Või, lugege meie Weebly poodide arvustust ja lisateavet selle kohta, mida sellel teie ettevõttele pakkuda on.

Kumb on parem, Wix või Weebly?

See sõltub tõesti isiklikest vajadustest ja eelistustest! Kuid meie uurimistöös paistis Wix silma kui parim mitmekülgne veebisaitide koostaja. See’on lihtsamini kasutatav, paremini kohandatav ja hinna ja kvaliteedi suhtega. Weebly on mõnes piirkonnas parem – näiteks võimaldab teil mallid pärast teid vahetada’olete oma veebisaidi avaldanud. Aga üldiselt me’pean Wixit soovitama.

Võrrelge meie võrdlustabelis parimaid veebisaitide koostajaid kui vaadata Wix ja Weebly teiste juhtivate konkurentide ees.

Kas Wix ja Weebly on täiesti tasuta?

Jah! Nii Wixil kui ka Weeblyl on tasuta plaanid, mis on 100% tasuta. Sa ei tea’Mõlema veebisaidi koostajaga oma veebisaidi loomiseks ja avaldamiseks ei pea te maksma ühe sendi eest. Võite jääda vaba kava juurde nii kaua kui soovite. Kuid kumbki ehitaja ei lase teil teiega koos kohandatud domeeni ühendada ega nende kuulutusi teie saidilt eemaldada’uuesti vabal plaanil.

Mida’s erinevus Wixi ja Weebly vahel?

Wix ja Weebly on mõlemad ülipopulaarsed veebisaitide loojad. Wix on puhas pukseerimisfunktsioon, mis tähendab, et võite oma veebilehtedele ükskõik kuhu, näiteks tekstikastidesse ja piltidesse, lohistada. Weebly toimetajal on rohkem piire, mis tähendab seda’on piiravam kui Wix. Neil on erinevad funktsioonid ja hinnaplaanid, nii et see’Enne valimist on oluline vaadata mõlemat.

Lugege meie Wixi arvustust parima põhjaliku veebisaidi koostaja põhjalikuks tutvumiseks. Või loe meie Weebly arvustust funktsioonide jaotuse, kasutusmugavuse ja muu jaoks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me