Weebly vs WordPress | 5 erinevust, mida peate teadma


Siin on 5 asja, mida peaksite Weebly vs WordPressi hindamisel arvestama:

Weebly

WordPress

Külastage Weebly Külastage WordPressi Parim valik Ülaosa
Choice Weebly Üles Choice Weebly

Weebly

Üldine hinnang

8.2 välja 10-st

WordPress

Üldine hinnang

7.4out of 10

Kokkuvõte

Weebly:

Weebly on üsna lihtne kasutada. Selle lihtsa lohistamisredaktori kasutamiseks ei vaja te mingit kodeerimise alast oskusteavet. Kui vajate abi, on selle tugimeeskond olemas. Kuid te ei saa oma veebisaiti kohandada samal määral kui WordPressi abil. Saate Weebly veebisaidi tasuta luua, kuid kui uuendate mõne selle tasuliseks plaaniks alates 5 dollarist kuus, saate avada hulga lisafunktsioone, sealhulgas pood ja turundusriistad.

WordPress:

WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm, mis tähendab, et teil on täielik kontroll oma veebisaidi kujunduse üle. WordPressil on palju järsem õppimiskõver kui Weeblyl ja selle kasutamiseks peate valdama kodeerimist (kui te ei palka arendajat, kes seda teie jaoks teeks). Kui vajate tuge, on sellel tohutu kogukond, kes võib teile abikäe anda. Kuigi WordPressi kasutamine on tasuta, peate maksma selliste asjade eest nagu teemad, pistikprogrammid ja hostimine, mis saavad kiiresti kokku panna.

Loe rohkem

Paindlikkus

Weebly:

HTML-i saate redigeerida & Teie Weebly veebisaidi CSS-koodid, mis võimaldab teil teatud määral oma veebisaidi kujundust kohandada, Weebly ei ole avatud lähtekoodiga veebisaitide looja, nii et te ei saa kontrollida, kuidas mõned nende tööriistadest töötavad.

See tähendab ka seda, et kui soovite oma veebisaidile integreerida mitte-Weebly tööriistu või soovite, et teatud funktsioonid toimiksid erinevalt, ei pruugi te seda teha, kuna nende põhifunktsioonid on avalikkusele ligipääsmatu..

Sellegipoolest, kui teate natuke koodi, on teil siiski oma veebisaidi kujunduse üle hea loominguline kontroll.

Kuna Weebly haldab teie eest kogu platvormi, siis te ei tee seda’t ei pea muretsema tööriistade pärast, mis ei tööta, ega teie veebisaidi rikkumise pärast.

Weebly kontrollib kõiki veebisaitide loomise tööriistu ja jälgib neid tähelepanelikult oma töökeskkonnas. See tähendab, et Weebly hoolitseb kõigi teie veebisaidi tehniliste aspektide eest, nii et saate keskenduda oma sisu väljaehitamisele.

Kui teil on küsimusi või küsimusi, võite pöörduda Weebly poole’tugimeeskonnale ööpäevaringselt, nii et nad saaksid teie eest neid tõrkeotsinguks teha (sellest lähemalt allpool).

WordPress:

WordPress on avatud lähtekoodiga veebisaitide koostaja, seega on teil palju vabadust oma veebisaidi muutmiseks ja teie tööriistade tööks, kuna teil on täielik juurdepääs platvormi koodidele (eeldusel, et olete koodidega kursis või kui töötate koodijaga).

Paljud inimesed eelistavad kasutada WordPressi, kuna selle kogukond pakub palju tasuta pistikprogramme, et saaksite oma veebisaidile rohkem tööriistu lisada. Kuid mitte kõik WordPressi pistikprogrammid pole hästi üles ehitatud, nii et kasutage mõnda neist "halb" Pistikprogrammid võivad teie veebisaidi ohustada turvaprobleemidega või põhjustada konflikte teiste teie kasutatavate tööriistadega.

Tasuta pistikprogrammide arendajad on mõnikord abiks tõrkeotsinguküsimuste korral, kuid mõned neist pole nii abivalmid (kuna pistikprogramm on tasuta). Mõnikord võivad mõned arendajad konfliktide põhjustamises süüdistada isegi teisi pistikprogramme, mille tagajärjeks on sõda ja teie probleem ei’t ei lahene (toe kohta lisateavet leiate allpool).

Lisatasu pluginatesse investeerimine annab teile õiguse saada tuge, kuid isegi see ei taga tingimata, et need lahendavad kõik probleemid, kuna konfliktid võivad olla põhjustatud muudest pistikprogrammidest (mis on väljaspool lisatasu pluginate arendajaid)’ kontroll).

Teisest küljest on seal mõned tõeliselt head WordPressi pluginad, mis võivad teie veebisaidile tõesti palju paindlikkust lisada. Kuid enne pistikprogrammi juurutamist peaksite neid kindlasti oma veebisaidiga põhjalikult testima. Õige pistikprogrammi kasutamine võib teie veebisaiti paremaks muuta’funktsionaalsust, kuid halvasti üles ehitatud pistikprogramm võib teie veebisaidile negatiivset mõju avaldada’etendus.

Loe rohkem

Kasutuslihtsus

Weebly:

Weebly on tõenäoliselt kõige lihtsam turul pakutav veebisaitide koostaja ning seda on palju lihtsam kasutada kui WordPressi..

See on lohistamine & veebisaitide looja,
nii et saate lihtsalt oma sisu lohistada, neid ringi liigutada, ilma et peaksite üldse teadma, kuidas koodi kodeerida.

Kui te seda ei tee’teil pole tehnilisi oskusi või kui te seda ei tee’Kui teil pole koodide õppimiseks huvi ega aega, siis on Weebly teile tõesti hea valik, mida võiksite oma veebisaidi loomiseks kaaluda.

Weeblyl on päris hea abikeskus, kuid oma kogemuste kohaselt me ​​seda ei teinud’t ei pea seda liiga palju kasutama, kuna nende tööriistad on väga intuitiivsed ja hõlpsasti kasutatavad. Kuid kui peate selle funktsioonide kasutamise kohta lisateavet leidma, on abijuhendid teie jaoks olemas.

WordPress:

Võrreldes Weeblyga on WordPressi kasutamine palju keerulisem (palju kõrgem õppimiskõver).

WordPress ei ole veebisaitide lohistamine ja seega sõltub teie sisu (nt slaidiseanssid, videod jne) paigutamise olemus suuresti sellest, kuidas teie valitud kujundusmalli üles seatakse.

Kui soovite mallivormingut muuta, näiteks lehe paigutust ümber korraldada, siis teie’selleks peate malli koodid muutma või palkama võimeka kooder, mis aitab teil seda saavutada.

Põhimõtteliselt, isegi kui WordPress on väga võimas & paindlik platvorm, kui soovite seda tõhusalt kasutada, siis see’on vältimatu, et peate koode muutma. Kui suudate seda teha, võiks see veebisaidi koostaja pakkuda teile palju keerukamat veebisaiti kui Weebly.

Loe rohkem

Kasutajatugi

Weebly:

Nagu eespool arutatud, on Weeblyl hea abijuhendite kogu
kui teil on küsimusi nende tööriistade kasutamise kohta.

Kuid üks Weebly ilu on see, et nende ehitajat on nii lihtne kasutada, te tõesti ei tea’Esimese veebisaidi loomiseks pole vaja palju juhiseid.

Lisaks abijuhenditele pakub Weebly teile tugiteenuste pakkumisel ööpäevaringset ööpäevaringset tuge e-posti teel ning reaalajas vestlust või telefonitugi tööajal..

Nagu eespool arutatud, kuna kõiki tööriistu on Weebly otseselt ehitanud ja hallanud, saavad nad kõik probleemid lahendada ja nende tõrkeotsingud enda kanda võtta (selle asemel, et vastutada teiste tööriistade arendajate ees).

Viimaseks on Weebly enda tugimeeskonna omamise eeliseks see, et kõigile teie küsimustele antakse vastus, isegi kui tuhanded teised inimesed on sama küsimuse juba varem esitanud (erinevalt WordPressi foorumist)..

WordPress:

WordPressil on ulatuslik kogukonna foorum, kuhu saate postitada küsimusi, lootes, et teised WordPressi kasutajad või arendajad neile vastavad.

Ehkki paljudele küsimustele on vastused (kuid mitte tingimata lahendatud), ei vasta paljudele postitustele üldse. Lisaks võib mingisuguse vastuse saamine võtta mitu päeva, kuna enamik moderaatoritest on vabatahtlikud, seega pole kiiret kiireloomulisust.

Üks peamisi väljakutseid on see, et postitatakse tuhandeid küsimusi ja paljudest neist on juba varem muudes postitustes käsitletud.

Nii et teie küsimusi võidakse ignoreerida, kuna neid on juba arutatud tuhandetes postitustest paljudes ja peate selle arutelu leidmiseks kõik need läbi sortima..

Päeva lõpus pole keegi tegelikult kohustatud teie küsimusele vastama, kui te selle eest ei maksa (nt WordPressi kooderi palkamine teid abistama). Kuna WordPress.org ja paljud selle pistikprogrammid on tasuta, võib keegi oma tehnilisi probleeme lahendada keeruline.

Loe rohkem

Pidev hooldus

Weebly:

Nagu mainitud, on Weebly suletud süsteem, milles nad haldavad kõiki teie jaoks vajalikke tehnilisi probleeme. See hõlmab kõiki jõudluse ja turbevärskendusi, nii et te ei tee seda’t ei pea muretsema veebisaitide loomise tehniliste aspektide pärast.

Seda kõike jälgib ja haldab taustal Weebly, nii et te ei tee seda’t ei pea muretsema oma saidi ajakohasuse tagamise pärast ega muretsema mõne tööriista pärast, mis põhjustab konflikte ja mõjutab teie veebisaiti negatiivselt.

Selle kõige haldamine teie jaoks vabastab teie aja, nii et saate keskenduda muudele asjadele, mis võivad teile olulisemad olla.

WordPress:

Sarnaselt Weeblyga värskendab WordPress pidevalt & platvormi täiustamine vigade parandamiseks ja turvalisuse parandamiseks. Kui värskendus on kasutusele võetud, siis teie’Saate WordPressi versiooni värskendamiseks teatise. Seda saab teha ühe klõpsuga nupul “värskendus” nuppu.

Kahjuks on see lihtsam osa. Raskem osa on see, et kui WordPressi värskendusi tuleb värskendada ka teie mall ja teie kasutatavad pistikprogrammid, tagamaks, et need jätkavad WordPressi uusima versiooniga korralikult töötamist. See on malli / pistikprogrammi looja ülesanne.

Ehkki ka paljud malli- ja pistikprogrammide arendajad värskendatakse, et jääda ühilduvaks, võitsid mõned’t (eriti tasuta malli puhul) & pistikprogrammid). See võib teie veebisaidi kahjustada potentsiaalsete kasutajate, jõudluse või turbeprobleemidega.

Nii et kui otsustate WordPressi kasutada, pidage meeles, et hooldustöid tehakse pidevalt, kuna teatud funktsioonide kasutamisel pole haruldane “murda” kui WordPressil on värskendusi.

Loe rohkem

Hinnakujundus & Käimasolevad finantskohustused

Weebly:

Weebly pakub teile 4 lisatasu paketti, alates 5 dollarist kuni 45 dollarini kuus (hinnakujundus põhineb 2-aastase plaanil. Kui valite nende 6-kuulise või 1-aastase plaani, tõuseb kuu hind natuke).

Mida kõrgem on plaan, seda rohkem tööriistu ja funktsioone pääsete juurde. Pange tähele, et saate Weeblyt siiski tasuta kasutada, kuid see kuvab teie veebilehtedel Weebly reklaami. Selle saab eemaldada ainult siis, kui lähete üle uuele tasulisele plaanile.

Nende lisatasukavad võimaldavad teil juurdepääsu rohkematele tööriistadele ja veebisaitide loomise funktsioonidele, nagu päise slaidiseanssid, saidiotsing, rohkem poodimis- ja turundusvõimalusi, liikmeks sisselogimine jne. Kõik plaanid (sealhulgas tasuta plaan) annavad teile juurdepääsu Weeblyle’lihtne kasutada lohistamist & drop-ehitaja, üle 100 disainimalli, hostimisteenused ja spetsiaalne tugimeeskond.

Lisatasu paketiga liitumisel annab Weebly teile esimesel aastal ka tasuta kohandatud domeeninime.

Weebly kasutamine oma veebisaidi loomiseks sarnaneb kõikehõlmava paketiga, kus Weebly pakub ja hooldab kõiki teie veebisaidi loomise vajadusi. Sina võitsid’t ei pea bitti ja tükki kokku panema nagu WordPressi korral.

Weebly kasutamise jooksvad kulud võivad ulatuda 60 dollarist (stardiplaan) kuni 540 dollarini aastas (jõudlusplaan).

Ma arvan, et ainult ööpäevaringne e-posti tugi ja reaalajas vestlus & tasuline plaan on väärt ka telefonitugi ja kogu tehnoloogia haldamine, et saaksite oma aega vabastada.

WordPress:

Oma veebisaidi loomiseks WordPress.org-iga peate maksma oma hostimisteenuse eest, mis maksab umbes 7 dollarit kuus (märkus: hinnaskaala varieerub sõltuvalt hostimisteenuse pakkuja kvaliteedist. Bluehost on WordPressi populaarne hostimisteenus .

Lisatasu kujundusmalli hind võib olla vahemikus 30–80 dollarit, sõltuvalt malli pakkuja mainest.

Kuigi enamik pistikprogramme on tasuta, on mõned neist ka tasulised / lisatasud (vahemikus 15–50 dollarit pistikprogrammi kohta), sõltuvalt sellest, mida vajate, ja kui soovite tuge (nagu eespool mainitud).

Samuti peate ostma oma kohandatud domeeninime (10–15 dollarit aastas).

Teie algne investeering saidi WordPressi loomiseks võib ulatuda 139 dollarist kuni enam kui 200 dollarini, sõltuvalt sellest, kui palju lisatasu pluginaid te lõpuks kasutate.

Kui palkate oma veebisaidi loomiseks, muudatuste tegemiseks või mõne veebisaidiga seotud probleemi lahendamiseks kooderit, suureneb teie hind jooksvalt üsna palju ja see võib olla eelarve väljakutseks.

Samuti pidage meeles, et WordPressi efektiivse kasutamise õppimiskõver on samuti palju kõrgem kui lohistamise kasutamine & veebisaitide ehitajad. Nii et peaksite arvestama ka oma aja kuludega.

Loe rohkem

Järeldus

Weebly:

Weebly on tõenäoliselt üks lihtsamaid veebisaitide koostajaid ega vaja kodeerimise teadmisi, kuna peate lihtsalt lohistama & loobuge sisust ja avaldage oma veebisait. Teilt pole tagapõhja tehnilise hoolduse nõuet, kuna kõige selle eest hoolitseb Weebly’tehniline meeskond, mis aitab pikas perspektiivis oluliselt vähendada kulusid ja jooksvaid kohustusi. Kuid teie veebisaiti saab WordPressi kasutamisega võrreldes palju vähem kohandada, nagu päeva lõpus Weebly’Põhiplatvorm on kasutajatele suletud, nii et saate’t oma veebisaidil täpsemaid kohandatud muudatusi.

WordPress:

Annab teile palju rohkem paindlikkust ja saate oma veebisaidi funktsioone väga kohandada (kui teate natuke kodeerimist). WordPressi kasutamine eeldab, et peate käimasoleva veebisaidi haldamisel ja hooldustööde korraldamisel olema palju praktilisem ning see tekitab palju kõrgema algkõvera. Tõenäoliselt on teil pikemas perspektiivis suurem rahaline kohustus, kuna kulud on vähem ettearvatavad, sõltuvalt sellest, kas teil on vaja palgata kooder, palkamise sagedusest ja kooderi kvaliteedist / kaliibrist.

Loe rohkem

Ülevaade

8.2 välja 10-st

Külastage Weeblyt
Vaadake meie Weebly ülevaadet

7.4out of 10

Külastage WordPressi
Vaadake meie WordPressi arvustust Üldine hinnang Mis see on?

Meie üldhinnangud põhinevad kõigi hinnangute keskmisel skooril.

Miks see oluline on??

Meie hinded annavad teile lühikese ülevaate sellest, milline teenus pakub teile parimaid funktsioone, väärtust ja palju muud.

Võrdlus weebly 4.1 / 5 wordpress 3.7 / 5 Sulge

Arvestades teisi veebisaitide koostajaid?

Heitke pilk meie Veebisaidi ehitaja võrdlustabel, või osalege tasuta viktoriinil et näha, milline veebisaidi ehitaja vastab teie vajadustele.

Kui te pole kindel, kas Weebly on teie jaoks õige, siis vaadake meie lehte Parimad veebisaidi koostaja soovitused ja juhised, kuidas parimat valida.

Vaata ka meie Veebisaitide ehitajate võrdlustabel üksikasjalikumate erinevuste jaoks

Kas pole kindel, milline veebisaidi ehitaja teie jaoks kõige paremini sobib? Proovige meie Veebisaidi ehitaja viktoriin

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me