Weebly vs GoDaddy: kas on vaja kiirust?

weebly vs godaddy esiletõstetud piltSelles artiklis me’Aitame teil valida Weebly ja GoDaddy vahel, kaevates üles kõik peamised faktid, arvud ja funktsioonid, mida vajate teadliku otsuse tegemiseks.

Weebly on üks hõlpsamini kasutatavaid platvorme, pakkudes intuitiivset lohistamiskujundust ning hulgaliselt kasulikke tööriistu ja funktsioone. Mis kõige parem, see on kaasas isegi tasuta kavaga.

Lühidalt öeldes on Weebly tasuv ilma kvaliteeti ohverdamata. See võib anda teile idee, miks seda’s on täna enam kui 40 miljoni veebisaidi jaoks valitud ehitaja.

Veebisaidi ehitaja juures hindame aga seda, et mõnel teist ei pruugi olla aega veeta lohistades, kuulates, klõpsates ja ostledes. Siit tuleb GoDaddy.

GoDaddy on kiireim viis veebisaidi loomiseks, kasutades oma ADI (kunstliku disaini intelligentsust) saidi loomiseks vaid mõne minutiga. Vastake lihtsalt mõnele küsimusele ja teie’Teil on selline veebisait’on avaldamiseks valmis.

Weebly vs GoDaddy on kujunemas põnevaks mänguks, eks? Meie’oleme ühendanud kasutajatestide tulemused meie asjatundlike teadmistega, aidates meil leida kõigist võtmevaldkondadest kõige täpsemad tulemused.

Niisiis, ilma täiendava vaevata, laske’s alustama…

Weebly vs GoDaddy: plussid ja miinused

Weebly plussidWeebly miinused
 • Hästi läbimõeldud teemad
 • Väga kasutajasõbralik
 • Piiratud malli kohandamine
 • Blogi funktsioonid võiksid olla paremad

Weeblyl on ilusaid malle, mida on lihtne navigeerida. Selle blogimisfunktsioonid on siiski halvad ja mallide kujundamisel on kohandamine piiratud, kuid üldiselt’s suurepärane platvorm.

GoDaddy ProsGoDaddy miinused
 • Kiire ehitada
 • Teemasid saate igal ajal vahetada
 • Funktsioonidel puudub sügavus
 • Pole palju loomingulist vabadust

GoDaddy pakub oma ADI-ga kiireimat võimalust võrku pääseda. Pärast paari klõpsamist hei presto: täiesti uus veebisait! Samuti saate teemasid igal ajal vahetada, mille GoDaddy teie jaoks uuesti vormindab – säästes teie aega ja vaeva.

Funktsioonidel puudub aga põhjalikkus, mis piirab seda, mida saate oma saidiga tegelikult teha. Sellel noodil küll’ei anna üldiselt palju loomingulist vabadust.

Kasutusmugavus

Veebisaitide koostajad aitavad inimestel hõlpsamalt võrku pääseda. Muidugi on mõnda neist lihtsamini kasutada kui teisi, nii et testisime nii Weebly kui ka GoDaddy, et teada saada, milline on kõige kasutajasõbralikum.

Weebly kasutab oma malli kohandamiseks lohistamist. See muudab teie veebisaidi isikupärastamise tõeliselt lihtsaks. Weebly annab teile juurdepääsu ka tuhandetele rakendustele, mida saab ühe klõpsuga installida.

Ühel inimestest, keda testisime, oli Weebly navigeerimine ülilihtne:

Redigeerimisekraan on üsna kenasti välja pandud. See’s hea sissejuhatava taseme veebiehitaja.

weebly toimetaja kodulehtOma selgelt paigutatud kodulehe abil teeb Weebly hõlpsaks teie veebisaidi redigeerimise

Kasutades oma ‘GoCentral’ ADI, GoDaddy saab mõne minutiga luua veebisaidi, mida kasutajad saavad seejärel oma maitse järgi kohandada. Kogu redigeerimisprotsess võtab tavaliselt vähem kui tund aega, nii et see’See on tõesti kiire ja valutu kogemus.

godaddy adi küsimusedGoDaddy ADI ehitab teile veebisaidi, tuginedes vastustele, mida selle küsimustele annate

Meie kasutajatestimise ajal avaldas ühele kasutajale muljet GoDaddy kiirus ja lihtsus:

See’Saidi koostamine nende pakutava liidese abil on väga lihtne.

Kasutuslihtsus – otsus: GoDaddy

GoDaddy on lihtsalt natuke lihtsamini kasutatav kui Weebly. GoCentrali kasutamine nõuab absoluutselt minimaalseid jõupingutusi, vaid paar klõpsu ja küsimust, mis on vajalikud teie saidi loomiseks. Weebly on ka väga lihtne kasutada, kuid võib’t ei vasta GoDaddy lihtsusele’kasutaja teekond.

Kujundus paindlikkus

Meie’arutasime, kui lihtsat on iga ehitaja kasutada, mis viib kenasti meie järgmise võrdluse juurde – kui paindlik on iga platvorm oma projekteerimisriistadega? Teisisõnu – milline platvorm annab teile kõige loovama kontrolli?

Weebly pakub 35 malli, mis hõlmavad kategooriaid, sealhulgas ettevõtteid, portfelle ja veebipoode. Mis veelgi parem, iga teema on mobiilselt reageeriv, nii et need näevad kõigil ekraanidel ilusad välja. Weebly pakub ka kõige rohkem rakendusi mis tahes platvormilt.

Väike teema on see, et saate’Otsige konkreetset valdkonnateemat – selle asemel peaksite teid’Ideaalse kategooria leidmiseks peate sirvima kõiki kategooriaid. Sina võitsid’ei saa ka eelistada, kuidas iga mall välja näeb mobiilis või tahvelarvutis.

weebly teemadWeebly pakub laias valikus ilusaid teemasid, hõlmates mitmeid tööstusharusid

GoDaddy kasutab teie veebisaidi kujundamisel ADI-d. See küsib paar küsimust, millist tüüpi veebisaite vajate – portfell, äri jne – ja seejärel saate selle veebisaidi’s on valmis minema. GoDaddy’s teemad on ka mobiilile reageerivad.

Pärast seda on teil teatav loominguline kontroll, kuid see on nii’s piiratud. Saate teemat redigeerida ja tekstikaste värskendada, kuid see selleks’s sellest. Üldiselt on GoDaddy ja selle ADI mõeldud pigem inimestele, kes soovivad kiiresti võrku pääseda, kui disainisõpradele.

godaddy adiGoCentral esitab mõned küsimused ja kujundab mõne minutiga professionaalse ilmega veebisaidi

Kujunduse paindlikkus – otsus: Weebly

Weebly on disaini jaoks parem variant. See pakub 35 malli, mida saate hõlpsalt isikupärastada, ja see võimaldab juurdepääsu tuhandetele rakendustele, mis aitavad teie saiti kohandada. GoDaddy tähtsustab kiiruse väljanägemise üle tähtsust, muutes kiireks võrguühenduse loomise, piirates samal ajal oma loomingulist kontrolli.

Funktsioonid ja tööriistad

Hea veebisaidi koostaja peab pakkuma enamat kui lihtsalt sujuvat kujunduskogemust – see peaks pakkuma ka hulga käepäraseid funktsioone, rakendusi ja tööriistu teie veebisaidi või veebipoe sujuvamaks muutmiseks. Millisel platvormil on suurem ja parem tööriistakast?

Pood

Meie testimisel selgus, et Weebly on veebipoe ehitamiseks parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Selle selge liides muudab veebimüügi alustamise lihtsaks, kuid puuduvad suured andmetööriistad, näiteks laovarude haldamine. Üldiselt see’s väikeettevõtetele, kes soovivad hõlpsat ja nauditavat kasutajareisi.

Tänu oma ADI-le on GoDaddy kiireim viis veebipoe ehitamiseks. Siiski ei juhtu’t ei lase teil müüa digitaalseid tooteid ja enamikul selle poodifunktsioonidest puudub kvaliteet ja põhjalikkus, mida teistel platvormidel leidub.

Blogimine

Weebly edestab Bloggingi kategoorias GoDaddyt. Weebly abil saate postitusi hõlpsalt luua ja avaldada, integreerides samal ajal otsingufunktsiooni, RSS-voo, sotsiaalse järjehoidja, kommentaaride jaotise ja palju muud.

Kuigi GoDaddy võimaldab teil oma ajaveebi kategooriatesse jagada, jälgida selle toimivust ja manustada RSS-voo, võitis see’t ei lase sul teha palju muud.

godaddy ajaveebi funktsioonGoDaddy laseb teil ilma probleemideta blogi alustada, kuid saate seda teha’t tagantjärele palju ära teha

Turundus

Weebly pakub tõeliselt lahedat teenust nimega ‘Weebly reklaamimine’, mis aitab teil luua tõhusaid e-posti kampaaniaid. See toetab teid koopiate ja mallidega ning saab ka ajastada teie saadetud e-kirju

Kui sa’kui muretsete kulude pärast, siis ei peaks te seda tegema’olge – Weebly Promote pakub tasuta prooviversiooni ja maksab pärast seda ainult 10 dollarit kuus.

Ehkki GoDaddy võimaldab teil ka e-posti kampaaniaid luua, ilma konkreetse tööriistata, mis aitab teil, nagu Weeblyl on, olemas’pole nende kahe võrdlemisel nii muljetavaldav.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Ka siin võidab Weebly. Ehkki mõlemad võimaldavad teil kinnistada sotsiaalseid nuppe, viib Weebly asju veelgi kaugemale, lubades teil lisada sotsiaalmeedia vooge otse oma veebisaidile. See tähendab, et teie külastajad saavad näha, mida te näete’säutsuge, postitage ja jagage igal ajal.

Rakenduste turud

Lase’s öeldes nii: Weeblyl on kõigi ehitajate jaoks kõige rohkem rakendusi, GoDaddy aga mitte’pole isegi rakenduste turgu. Niisiis, see’on üsna selge, kes ‘ kõige veebisaidi koostaja on, aga meie’Vaatan kiiresti üle mõned põhjused, miks.

Veebisaidil saate valida tuhandete kolmandate osapoolte rakenduste hulgast, mida saab kõik ühe klõpsuga installida. Mõni neist on tasuta, teised aga väikese hinnaga. Saadaval on rakendused, mis hõlmavad kõiki võtmevaldkondi, sealhulgas turundus, pood, sotsiaalmeedia ja teie saidi täiustamiseks veelgi rohkem’etendus.

weebly rakenduste keskusWeebly App Center annab teile juurdepääsu tuhandetele integratsioonidele, aidates teie saiti täiustada’s üldine jõudlus

Omadused – otsus: Weebly

Weebly seisab pea ja õlgade kohal GoDaddy kohal, kui rääkida selle omaduste sügavusest. See pakub ulatuslikumaid blogimisriistu, sotsiaalse meedia integreerimist ja palju rohkem rakendusi, mille vahel valida.

SEO

Kui sa’imestan, mis SEO täpselt on, seda’See on süsteem, mis aitab teie veebisaidil asuda otsingumootorites nagu Google kõrgemal. Põhimõtteliselt aitab see inimestel teie saiti kergemini üles leida.

Oma veebisaidi täiustamine’SEO-d saab teha mitmel viisil. Näiteks nii Weebly kui ka GoDaddy võimaldavad teil:

 • Metapealkirjade ja kirjelduste värskendamine (tekst, mida näete Google’i otsingutes)
 • Redigeeri URL-e (teie veebisaidi domeeni järel leitud tekst)
 • Lisage piltidele alt tekst (pilti kirjeldav tekst, mis aitab Google’il seda tuvastada)
 • Kasutage mobiilselt tundlikke teemasid (midagi, mida Google meeldib näha)

Kõik need funktsioonid aitavad otsimootoritel teie veebisaiti indekseerida (leida ja kategoriseerida). Mõlemad platvormid pakuvad suurepäraseid SEO tööriistu, kuid Weeblyl on rakenduste keskus, mis aitab teid veelgi enam ära kasutada. See pakub ka tõeliselt kasulikke juhiseid märksõnade ja kodeerimise kohta.

SEO – otsus: Weebly

See’s väga lähedal, kuid Google eelistab Weeblyt GoDaddyle. Mõlemad platvormid pakuvad häid tööriistu, mis aitavad teie veebisaidil ilmuda otsingumootorites kõrgemal, kuid Weebly lisab seda oma laia SEO-rakenduste ja kasulike kasutusjuhendite abil, muutes asja veelgi lihtsamaks.

Abi ja tugi

Nagu kõigi tehnika asjade puhul, nii ka sina’kohtub kindlasti teatud probleemidega, mis vajavad kiiret lahendamist. Seda silmas pidades vaatasime iga ehitaja pakutavat abi ja tuge.

Kui asi puudutab kliendiabi, siis seda’on lähedane. Weebly pakub e-posti, telefoni ja reaalajas vestluse tuge – kuid ainult kella 18–18 (PT).

weebly abikeskusWeebly abikeskus võimaldab teil probleeme otsida või võite kasutada nende reaalajas vestluse võimalust

Teisest küljest pakub GoDaddy ööpäevaringset telefonitugi, reaalajas vestluse võimalust, kuid ei toeta e-posti.

godaddy abikeskusGoDaddy abiosakond võimaldab teil kiiresti lahendusi leida või saate kasutada nende ööpäevaringset telefonitugi

Abi ja tugi – otsus: Weebly

Weebly saab selles osas kuldmedali. Kuigi mõlemad veebisaidi koostajad pakuvad reaalajas vestluse funktsioone, telefonitugi ja abikeskusi, ei paku GoDaddy e-posti tuge. Lisaks on selle abikeskus võrreldes Weeblyga suhteliselt segane ja selles on raske navigeerida’s.

Hinnakujundus ja hinna ja kvaliteedi suhe

Veebisaidi ehitajad on mängu mitmel viisil muutnud. Üks neist on raha – te ei tea’Enam ei pea veebidisaineritele kulutama sadu dollareid.

Kui sa’oled kokkuhoidlikkuse fänn, sina’Ma armastan Weeblyt. Sellel on mõned turul kõige taskukohasemad hinnaplaanid ja see pakub tasuta alglaadimise plaani. Selle lisatasukavad ulatuvad kõigest 8 dollarist kuus kuni 38 dollarini kuus (üksikasju vaadake allpool olevat pilti).

Tasuta plaan võimaldab teil luua ilusa veebisaidi tasuta (ilmselgelt), kuid see sisaldab a ‘.weebly’ alamdomeen. Seda ei tehta’See näeb välja väga professionaalne ja tähendab, et teie veebisaiti kaetakse Weebly reklaamidega. Ainult mõne dollari eest kuus’s on kindlasti väärt uuendamist.

weebly hinnakujundusplaanid

GoDaddy on ka tõesti odav. Valida on nelja tasulise plaani vahel, alates vaid 5,99 dollarist kuus kuni 19,99 dollarini kuus.

Iga kava võimaldab teil samade tööriistadega kohandada, kuid nagu nimed viitavad, siis ka teie’Peate olema äriplaanis või kõrgemal, kui teie’otsite ettevõtte veebisaidi loomist. Nende kõrgemate plaanide korral saate ka SSL-sertifikaate ja täiendavat SEO-abi.

Kas soovite asju veebis müüa? Sina’Mul on vaja valida ‘Online pood’ plaan, kus sa’Saame mängida kõigi poodide funktsioonidega, mida me artiklis varem mainisime.

godaddy hinnaplaanid

Hinnakujundus – otsus: Weebly

Mõlemad platvormid pakuvad hea hinna ja kvaliteedi suhet, kui võrrelda funktsioone ja hinnaplaane, kuid Weebly võidab tänu oma vabale plaanile. GoDaddy on kindlasti odav võimalus, kuid Weebly abil saate luua suurepärase veebisaidi täiesti tasuta – ja hankige ka palju tasuta rakendusi.

Weebly vs GoDaddy: järeldus

Meie’Veebly ja GoDaddy paigutasid üksteise vastu kõigisse veebisaidi loomise võtmevaldkondadesse. Kasutades oma asjatundlikke teadmisi ja kasutajatestide tulemusi, saime tõepoolest iga platvormi naha alla, et teada saada, mis neid märkima paneb.

Lase’s kiiresti kokku, kus iga veebisaidi koostaja silma paistab…

KategooriaWeeblyGoDaddyWinnerKasutusmugavus

Kujundus

Funktsioonid

SEO

Abi ja tugi

Hinnakujundus

Selgelt paigutatud redigeerimisleht muudab igasuguse veebisaidi loomise lihtsaksGoCentral ADI funktsioon loob teile saidi mõne minutiga, eemaldades kõik vaevaGoDaddy
Pakub 35 kaunist, mobiilselt reageerivat malli, mida saab hõlpsasti kohandadaADI funktsiooni tõttu piirav loominguline kontrollWeebly
Pakkib hulgaliselt kasulikke turunduse, ajaveebi ja sotsiaalmeedia funktsioone. Kuid mis kõige parem, see pakub tohutut rakenduste keskustTal pole rakenduste turgu ja funktsioonid on Weeblyga võrreldes üldiselt üsna nõrgadWeebly
Sisaldab kõiki põhifunktsioone, mida peate Google’is kõrgemale positsioonile seadma, sealhulgas palju SEO-rakendusiPakub head SEO abi abi, kuid miinuseks on rakenduste puudumineWeebly
Pakub e-posti, reaalajas vestlust, abikeskust ja telefoni tugePakub ööpäevaringset telefonitugi, kuid abikeskus on segaduses ja e-posti tugi puudubWeebly
Tasuta pakett muudab Weebly hinna ja kvaliteedi suhte suurepäraseks ning lisatasu plaanid on taskukohasedTasuta paketti pole, kuid hinnalised plaanid on mõistlikudWeebly

Pärast selle artikli lugemist peaks teil olema hea idee, milline platvorm sobib kõige paremini seda tüüpi kasutajale – ja milline sobib teile kõige paremini.

Weebly on mõeldud kõigile, kes soovivad minimaalse vaevaga ilusa veebisaidi üles ehitada ja kes seda ei tee’ei taha samal ajal panka lõhkuda.

Oma ADI-ga, GoDaddy on inimestele, kes soovivad võimalikult kiiresti veebisaidi luua, ja kes pole’t ei ole projekteerimisprotsessi üle liiga vaeva näinud.

Kes võtab krooni siiski? Pärast tihedalt võidelnud võistlust, meie’andsin selle Weeblyle. See väärib trooni oma muljetavaldava funktsioonide valiku, suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte ning disaini paindlikkuse tõttu.

GoDaddy on hea valik, kuid üldiselt oleme’d öelda: mine koos Weeblyga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me