SiteGround vs HostGator: milline on teie jaoks parim?

SiteGround vs HostGator

Kõik veebimajutusteenuste pakkujad pole võrdsed. Ehkki pinnalt võib see seal paista’Neid pole eriti vaja lahutada, vaid pisidetailid võivad tekitada suuri erinevusi.

See tükk kirjeldab peamisi erinevusi HostGator ja SiteGround, kaks peamist jõudu turul.

Kui te seda ei tee’siin pole aega läbi lugeda’Meie arvamus selles küsimuses on lühike: HostGator on parem universaalne hostimisteenus. Tegelikult on meie uuringute kohaselt see’s suuruselt teine ​​hostiteenuse pakkuja turul (otse Bluehost taga).

HostGator on meie üldises paremusjärjestuses 93% skooriga teisel kohal, SiteGround on viiendal kohal auväärse 80% skooriga.

Kui sa’Kui olete just alustanud ja soovite odavat, usaldusväärset hostimist, sobib HostGator paremini. HostGator’Kõige odavam plaan algab 2,75 dollarist kuus, kuid SiteGroundi jaoks’s 3,95 dollarit.

Kui aga sina’kui plaanite WordPressi veebisaiti võõrustada, tuleb mainida, et SiteGround on üks kolmest WordPress.org teenusepakkujast, kes soovitavad seda eesmärki – ülejäänud kaks on Bluehost ja Dreamhost.

HostGatori plussid

 • Odavad, skaleeritavad plaanid
 • E-posti turundus
 • 99,9% tööaega

HostGatori miinused

 • Registreerumisel pole ühtegi tasuta domeeni

SiteGround plussid

 • WordPress soovitab WordPressi hostimiseks. Alati hea märk
 • Super klienditugi

SiteGround Cons

 • Üks sealne hinnasüsteemi pakkuja

Neid on vaja teada. Kui soovite põhjalikumat jaotust selle kohta, kuidas HostGator ja SiteGround võrrelda, lugege lähemalt. Meie’Katame peamised erinevused.

Omadused, jõudlus, & Kasutuslihtsus

Seal’Kas usute, et see on rohkem veebimajutus kui hostimine. Seal kapoti all’See on palju funktsioone, mida tasub enne (arvatavasti) vaevaga teenitud raha üleandmist üle vaadata.

HostGator ja SiteGround on mõlemad funktsioonirikkad pakkujad, kuid nad pakuvad’on suunatud pisut erinevale vaatajaskonnale. HostGator pakub kõikidele alustele mõeldud teenust abivajajatele lihtsat ja usaldusväärset majutust mõõdukas ulatuses. Vahepeal on SiteGround suunatud rohkem ressursimahukate saitide poole, mis vajavad suurepärast tehnilist tuge ja kohandatud plaane.

HostGatori plaanides on piiramatu e-posti konto, alamdomeenid ja piiramatu kettaruum. See’Tööaeg on suurepärane 99,99%, mis tähendab, et seisakuid on vähem kui üks päev aastas. SiteGround’s Uptime 99,98% on endiselt kohutav, kuigi selle kettaruum on vaid 10 gigabaiti.

Üllatavalt ei lisa kumbki oma plaanidega tasuta domeene ja seda’See pole ka kulu, millest võite kõrvale hiilida. Pidage siis meeles, et sina’Tõenäoliselt kulutate domeeninime saamiseks veel umbes 10 dollarit.

SiteGroundil on kasulik leht, kus näete, millised funktsioonid millisesse kavasse kuuluvad (meie’d kuva neid siin, aga seal’neid on liiga palju!).

SiteGroundHostGatorTasuta domeen

Kontrollpaneel

Tasuta varukoopiaid

Kettaruum

Uptime

EiEi
cPanelcPanel
JahJah
10 GBPiiramatu
99,98%99,97%

HostGator’Liides on üllatavalt kohmakas, arvestades selle mahtu turul, kuid seda siiski’on täiesti funktsionaalne. SiteGround on keerukam integreerimine ka muude kui WordPressi sisuhaldussüsteemidega, pakkudes tuge Drupali, Joomla ja Magento saitidele.

SiteGroundil on muljetavaldavam tipptasemel kohalolek kui HostGatoril, pakkudes eritellimusel valmistatud tooteid ‘Ettevõtlus’ plaanid klientidele, kes soovivad nende vajaduste järgi üles ehitatud teenust. Seda tüüpi plaanide kuueelarved algavad tunduvalt üle 2000 dollari, seega on nii’See pole enamikule klientidele eriti kasulik.

Milline on parem WordPressi integreerimine?

Mõlemal on WordPressi suurepärane integreeritus ühe klõpsuga installimisega ja nende WordPressi plaanide alghinnad on palju madalamad kui nende konkurentidel.

SiteGround on üks kolmest pakkujast, keda WordPress ise soovitab, ülejäänud kaks on Bluehost ja Dreamhost. Nad teavad, mida nemad’teeme uuesti. Isegi odavaim kava tuleb nende omadega kaasa ‘Olulised WordPressi funktsioonid’, millest mõned on kaasamiseks kohutav väärtus.

Saidipõhised WordPressi põhifunktsioonid

SiteGround on oma plaanidega hiljuti kasutusele võtnud tasuta saidiülekande. See’on ilmselgelt nende huvides, et nendele üleminek oleks lihtne, kuid see on nii’on sellegipoolest suurepärane omadus.

Ja lihtsalt selgeks: te ei tea’WordPressi veebisaidi majutamiseks pole vaja WordPressi hostimiskava. Kui sa’Kui hakkate alles alustama, saab kummagi pakkujaga jagatud plaan suurepäraselt hakkama. See’s kui WordPressi sait kasvab, vajab see spetsialiseeritumat teenust, kus saate plaane lihtsalt muuta.

Saidi maapealne tugi vs HostGatori tugi

HostGator’Teadmistekeskus on ulatuslik ja üsna hõlpsalt navigeeritav. Kui sa’on sõbraliku tugiisikuga (või sõbralikku tugiisikut jäljendava vestlusbotiga) mugavam vestelda, neil on ööpäevaringne telefoni ja vestluse tugi.

SiteGroundHostGatorVestlus ööpäevaringselt

24/7 telefon

Teadmiste Keskus

Piletid

JahJah
JahJah
JahJah
JahJah

Mõlemad pakuvad tehnopileteid (võimalus isikupärastatud tehnilise abi saamiseks), kusjuures SiteGround tagab muljetavaldava 10-minutilise reageerimisaja. Kiiruse muutmine on veebimajutusega seotud probleemide lahendamisel äärmiselt kasulik.

Hinnakujundus & Raha väärtus

Odav ei’t ei tähenda alati head väärtust, eriti veebimajutuse osas. See’Veebimajutusteenuste levinud tava on uhkeldada muljetavaldavalt madalate hindadega, seejärel kinnitada olulisi funktsioone lisandmoodulitena.

Nii HostGator kui ka SiteGround ei ole sellega liiga nätsked, kuid see on nii’tasub meeles pidada, et madalaimad hinnad, mida näete, põhinevad eeldusel, et olete aastaid lukustatud ega kasuta lisandmooduleid.

Kuuhinnad

SiteGroundHostGatorVirtuaalserver

WordPressi majutamine

VPS-i hostimine

Pühendatud hostimine

Pilvemajutus

3,95 – 11,95 dollarit2,75–5,95 dollarit
3,95 – 11,95 dollarit5,95 – 9,95 dollarit
19,95 – 39,95 dollarit
269 ​​- 729 dollarit119–149 dollarit
80–240 dollarit4,95 – 9,95 dollarit

Fakt on see, et SiteGroundil on tegelikult tõesti taskukohased algtaseme plaanid, kuid see on küll’Keskendutakse selgelt tulusamatele plaanidele, mis asuvad redelist kõrgemal. Seda ei tehta’skaleeri sama järk-järgult nagu HostGator teeb, kuid kui sa’tõenäoliselt ei lähe ta seal kaugemale põhiplaanidest’on vähe kahe pakkuja eraldamiseks.

SiteGround vs HostGator: järeldus

Mõnevõrra nende kahe üksteise vastu kallamine on nagu õunte ja apelsinide võrdlemine. Kuigi nemad’Mõlema hostingu pakkuja puhul on nende teenused paljudes aspektides väga erinevad. Üldiselt kipub HostGator vs. keegi võõrustama HostGatorit, kuid see on nii’tasub ikkagi teada saada, mida te oma hostimisest vajate.

Selle universaalse majutuse jaoks’Taskukohane ja usaldusväärne HostGator võidab. See’Meeskond on teinud suurepärase töö tehnilise teenuse hõlpsaks kasutamiseks ka neile, kellel puudub tehniline oskusteave. Oluline on see, et HostGator on mugav ka odavam kui SiteGround.

SiteGround on suunatud rohkem suurtele saitidele ja klientidele, kes vajavad kohandatud lahendusi. Selleks nad’re tegelikult üks parimaid ümber. SiteGround’Tehniline tugi on ülaltoodud lõige’s HostGator’s. Algaja saidi jaoks küll HostGator tõenäoliselt sobib paremini.

KKK

Milline HostGatorist ja SiteGroundist on odavam?

HostGator on odavam pakkuja. See’Stardiplaan algab 2,75 dollarist kuus, samal ajal kui SiteGround seda’s 3,95 dollarit. Kui soovite midagi väga odavat iPage‘Üks-ühele sobiv plaan maksab kõigest 1,99 dollarit kuus.

Kuidas võrrelda HostGatorit ja SiteGroundi teiste hostiteenuse pakkujatega??

Meie’re hea meel, et sa küsisid! Vaadake allpool meie täielikke jaotus peade kaupa.

 • SiteGround vs InMotion
 • SiteGround vs GoDaddy
 • SiteGround vs Bluehost
 • HostGator vs Bluehost
 • HostGator vs GoDaddy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me