Shopify vs WordPress: kumb on teie veebipoe loomiseks parem?

poodlema vs WordPressPood jaemüük on hinnanguliselt ulatub 2021. aastaks häbelikult 5 triljoni dollarini, ja see’Tänu oma platvormidele nagu Shopify ja WordPress on nüüd oma e-poe loomine lihtsam kui kunagi varem.

Shopify on spetsiaalne pood mis aitab teil oma veebipoodi üles ehitada. See majutab teie saiti teie jaoks ja annab teile kõik vajalikud tööriistad. Seevastu, WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm. Peate hostima oma saiti ja installima poodide nagu WooCommerce pistikprogrammid.

Mõlemad on veebiehitusruumis goliaadid, kuid vastavad küll väga erinevatele vajadustele. Meie’siin saate aidata teil otsustada, milline neist teile sobib: Shopify või WordPress.

Meie’oleme iseseisvalt uurinud ja testinud mitmeid platvorme, sealhulgas neid kahte, ja on nüüd suurepärases positsioonis, et teiega oma järeldusi jagada – vaadake, kuidas need platvormid meie allpool toodud uuringutes hindasid:

Selle juhendi lõpuks olete teie’Tean, millised on peamised erinevused, ja neil on selge ettekujutus, kas Shopify või WordPress sobib teile kõige paremini.

Lisateave

 • Valige kindlasti oma e-poe jaoks parim valik – lugege meie arvustust 7 parimat poodiplatvormi
 • Kas soovite võrrelda ebst-ehitajaid kõrvuti? Tutvu meiega Poodide veebisaidi ehitaja võrdlustabel

Mida’s erinevus Shopify ja WordPressi vahel?

Shopify on mis’s tuntud kui a ‘veebisaidi koostaja’. Seega, et mõista, mis Shopify endast kujutab, peame kõigepealt teadma, mis on veebisaidi koostaja.

Veebisaidi koostaja on veebipõhine tööriist, mis aitab piiratud tehniliste teadmistega või puudulike teadmistega inimestel luua omaenda veebisaidi. Seejärel maksavad nad iga kuu veebisaidi ehitaja platvormile väikese tasu, et oma saiti elavana hoida.

Shopify on loodud spetsiaalselt poodide jaoks, seega’kasutatakse ainult veebipoodide loomisel (erinevalt ajaveebidest või veebipõhistest kokkuvõtetest).

WordPress on pisut erinev. See on kahes vormis – WordPress.com ja WordPress.org.

WordPress.com on ajaveebiplatvorm mis töötab samamoodi nagu veebisaidi koostaja, võimaldades teil hõlpsalt oma veebisaidi luua. WordPress.org on ise hostitud tarkvara, ja on tehniliselt palju arenenum.

WordPress.org-iga saate luua peaaegu igat tüüpi veebisaite – sealhulgas veebipoode – nii et see’s see WordPressi versioon, et meie’Võrdleme Shopifyga.

Vapustavalt, Peaaegu kolmandiku Interneti-veebisaitide taga on WordPress.org. Teisest küljest teil on Shopify – ülemaailmselt tuntud e-poe platvorm seda’mida kasutavad nii suuremad ettevõtted kui ka kuulsused, ja omab kokku üle 600 000 veebipoe.

Shopify on loodud selleks, et aidata inimestel oma veebipoode asutada, see tähendab, et sellel on kõik käepärast vajalikud tööriistad. Erinevalt Shopifyst WordPress seda ei tee’t pole poodide jaoks loodud, kuid on olemas mõned suurepärased pluginad, mille saate veebimüügi alustamiseks installida soovitame WooCommerce’i pistikprogrammi muuta oma WordPressi sait veebipoeks.

Poe seadistamiseks Shopify abil peate ainult looma konto, valima teema, lisama oma tooteid ja teie’uuesti minema. WordPress võtab seevastu veidi rohkem aega. Esmalt peate leidma hostimise (soovitame Bluehostit), seejärel installima teemad ja pistikprogrammid, et oma veebisaiti alustada ja kohandada.

Shopify vs WordPress: plussid ja miinused

Shopify vs WordPress: plussid ja miinused

Shopify plussidShopify miinused
 • Sa ei tea’Shopify kasutamiseks pole vaja mingeid kodeeringuid ega tehnilisi teadmisi
 • See’on spetsiaalselt loodud poodide veebisaitide jaoks, nii et kõik vajalikud müügivahendid on teie jaoks üles seatud
 • Sa ei tea’t ei pea väliselt hostimise või turvalisuse eest maksma
 • Teil tuleb maksta lisatasu tehingutasude eest (0,5% – 2% tehingu kohta), kui te ei kasuta Shopify-d’oma maksevärav, Shopify maksed
 • Kui otsustate oma teemat muuta, peate oma sisu uuesti vormindama
 • See’pole ikka veel nii lihtne ega hõlpsasti kasutatav pukseerimisplatvormina nagu Wix

WordPressi plussidWordPressi miinused
 • Võimsam ja paindlikum kui Shopify, võimaldades täielikku kohandamist
 • Selle uus toimetaja, ‘Gutenberg’, muudab selle kasutamise kergemaks
 • Veebis on tohutul hulgal kasulikke ressursse, seda nii kasutajafoorumitest kui ka professionaalsetelt arendajatelt
 • Platvormi kasutamiseks on vaja korralikku tehniliste teadmiste taset
 • See võib saada väga kiiresti, väga kiiresti
 • Peate ise hankima selliseid asju nagu veebimajutus (soovitame Bluehost), turvalisus ja domeeninimi

Kui lihtne neid kasutada on?

Kodeerimine on suurim erinevus, kui rääkida Shopify vs WordPressist. Shopify abil saate oma veebipoodi luua ja kohandada, ilma et peaksite teadma ühte koodirida.

Sina’Alustuseks rääkige Shopifile natuke oma hetkeseisust – kas müüte juba veebis või isiklikult – ja kui jah, siis milline on teie praegune tulu.

Siit edasi sina’Sisenen Shopify-sse’s armatuurlaud. Mõelge sellele nagu oma juhtimisruum, kust saate hallata kõike, mis teie veebipoega pistmist on. Isegi viipasid ja näpunäiteid saate teada, kuidas ja kust alustada.

poodide armatuurlaudShopify’Juhtpaneel pakub õrna kallaku oma poodide veebisaidi kujundamisel.

Ka toodete lisamine on tõesti lihtne. Saate need eraldi lisada – tootepiltide üleslaadimisega ja kirjelduste, hindade ja variantide lisamisega – või hulgi, importides olemasoleva CSV-faili koos kogu tooteteabega.

Liides on sarnane sõnadokumendiga, nii et te ei peaks seda tegema’t takerdub igasuguse teabe sisestamisega. Ja isegi kui teete, siis seal’s toetab alati kätt.

tooteid poes poodlemaToodete lisamine Shopifysse on tõesti lihtne.

WordPress on natuke keerulisem. Alustuseks teie’Peaksin teadma, kuidas kodeerida – isegi kui see on olemas’s ainult algtasemel – platvormi kasutamiseks.

See’Samuti pole loomulikult loodud veebimüüki, seega peate oma veebisaidi poodide valmistamiseks installima pistikprogrammi.

Seal on palju e-poe pistikprogramme – näiteks WooCommerce, Ecwid ja BigCommerce – nii et’Enne kui otsustate, mida kasutada, on vaja nende lugemiseks veidi aega kulutada.

Nagu Shopify, on ka WordPressil oma tsentraliseeritud armatuurlaud, kus saate oma veebisaiti hallata. Kuna WordPress on nii suur platvorm, võib see pisut üle jõu käia, kuna tööriistu ja võimalusi on lihtsalt nii palju.

WordPressi armatuurlaudKõike hallatakse WordPressi juhtpaneeli kaudu.

See’Sisu loomine ja toodete lisamine on üsna lihtne, kuid kui teil on vaja oma saiti kohandada’Välimus võib asja pisut keeruliseks muuta.

Parim panus on see, et kulutate palju aega kõigi WordPressi kaubanduse trikkide õppimisele või maksate arendaja abi eest – ehkki nad võivad võtta pilkupüüdvaid tasusid.

Shopify vs WordPress: Kasutuslihtsus – võitja

Shopify on kahtlemata lihtsam platvorm. Erinevalt WordPressist ei tee te seda’Teil ei pea olema koodist arusaamist ega täiendavat tarkvara installimist, mis võimaldab teil veebis müüa. Shopify abil on sisseehitatud kõik vajalikud poodifunktsioonid.

Lisateave

 • Kas otsite midagi ülikiiret ja lihtsat? Meie ülevaade 4 lihtsamat ADI veebisaidi ehitajat tasub vaadata!
 • Kui sa’Kui teil on huvi alustada, lugege meie põhjalikku juhendit Kuidas ehitada veebipoodi sammhaaval jaotus

Milline on ehituse aeg nagu Shopify ja WordPressi puhul?

Ehitamise aeg on otseselt seotud kasutusmugavusega. Muidugi, mida lihtsam on platvormi kasutada, seda kiiremini saate selle seadistada.

Shopify on kahtlemata kiirem variant veebipoe loomisel. See’s veebisaidi ehitaja’on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teil luua poodide veebisaite.

Shopify ei sobi, kui te seda ei tee’ei taha veebis müüa. Nii et kui vajate lihtsalt tavalist isiklikku või ettevõtte saiti – ja väärtustate oma aega -, sobib midagi sellist nagu Wix või Squarespace.

WordPress pakub teile võimalust luua nii e-kaubanduse kui ka mitte-veebisaidid. Seadistamise aeg on siiski pikem kahel peamisel põhjusel:

Esiteks on WordPress palju tehnilisem ja seetõttu raskem oma peaga ringi käia. Kui soovite veebipoe üles ehitada, peate installima täiendavad e-poe pistikprogrammid.

Teiseks peate eraldi seadistama sellised asjad nagu veebimajutus ja domeeninimi.

Hea teada…

Bluehost on meie parimaks hinnatud hostingu pakkuja. See pakub nii WordPressi kui ka WooCommerce’i hostimisplaane, hinnad algavad kõigest 2,95 dollarist kuus. Sõltuvalt sellest, millise plaani valite, on see pakitud palju kasulikke funktsioone, näiteks ühe klõpsuga WordPressi installimine, tasuta domeeninimi ja SSL-sertifikaat ning WooCommerce’i automaatne installimine. See muudab installiprotsessi palju kiiremaks ja lihtsamaks, säästes teie aega WordPressi poe loomiseks ja kujundamiseks.

Shopify vs WordPress: Ehitage aeg – võitja

Kuna kasutusmugavus mõjutab ehituse aega otseselt, Shopify on kiirem variant. Jällegi on kõik vajalik sisseehitatud, mis aitab teil kokku hoida aega, kulutades muul viisil WordPressis kasutatava e-poe pistikprogrammi otsustamiseks – rääkimata hostimise ja turvalisuse sorteerimisest.

Mallid ja teema

Mallid (mida sageli nimetatakse teemadeks) on teie veebisaidi põhipaigutus. Mõelge neile nagu PowerPointi kujundus, kus saate enne sisu lisamist valida, kuidas teie slaidid välja näevad.

Shopify omab üle 70 teema et saaksite valida.

Neist kümme teemat on tasuta, ülejäänud 60+ saavad alguse 140 dollarist. See kõlab järsult, aga see on nii’s ühekordne investeering, mis aitab teie veebisaidi ellu viia.

Oluline on, need kõik reageerivad mobiilile, mis tähendab teie saiti’paigutus kohandub automaatselt erinevate ekraanisuurustega, kui inimesed sirvivad oma mobiili või tahvelarvutit.

teemasid poetadaShopify’teemapood võimaldab teil kategooriate järgi sirvida, eelvaadata ja isegi sortida.

Valiku tegemisel puhub WordPress Shopify veest välja. WordPress pakub üle 1000 teema – ja seda’s ainult pood!

Samuti on palju teisi teemasid, mida pistikprogrammid pakuvad ise või mis on loodud kolmandate osapoolte arendajate poolt.

WordPressi teemadKui WordPressil endal on üle 200 teema, on WordPress.org-is üle 5000 kolmanda osapoole kujundatud teema

Paratamatult on nii suure hulga valiku korral mõned WordPressi teemad teistest paremad. Kõik ei ole mobiilselt reageerivad ning need, mis pole WordPressi enda loodud, võivad värskenduste keerlemisel platvormiga vastuollu minna.

Sel põhjusel oleme meie’d soovitame kasutada ühte WordPressist’ oma poodide teemad. Sina’Samuti saate neid oma südame jaoks kohandada’sisu. Kui teil on kodeerimise kohta põhjalikke teadmisi, saate oma saidi üle kontrolli saada’S esteetiline on üsna piiramatu.

Shopify vs WordPress: mallid ja kujundused – võitja

Lõppkokkuvõttes taandub Shopify vs WordPressi teemadele, kas soovite lihtsust või kohandamist. Shopify’s teemad on reageerivad ja realistlikud, kuid leidub’piiratud valik ja neid saab redigeerida ainult nii palju. WordPressi teemade kvaliteet on erinev, kuid saate kõike kohandada. Meile, seda’s lips.

Lisateave

 • Kui head on Shopify’s teemad? Lisateavet leiate meie saidilt Shopify teemade ülevaade
 • Kas otsite inspiratsiooni? Vaadake mitte kaugemale kui see näidete loend 48 tasuta professionaalset poodimalli, mida proovida

E-poe tööriistad ja funktsioonid

Tööriistad ja funktsioonid on pood-veebisaidi liha ja luud. Nemad’mis aitab teil oma tooteid turustada ja müüa.

Shopify-l on teie jaoks oma sisemised poodide tööriistad, mida saate kasutada, samas kui WordPress tugineb poodide funktsioonidele, mida pakuvad kolmandate osapoolte pistikprogrammid.

Shopify funktsioonid

Shopify võimaldab teil müüa piiramatul hulgal tooteid mis tahes hinnakujundusplaani järgi. Samuti saate müüa nii füüsilisi tooteid kui ka digitaalseid faile.

Kõik peamised turundus-, saatmis-, laoseisu- ja analüüsivahendid on sisseehitatud, iga Shopify pakutavate alternatiivsete või täpsemate versioonidega’rakenduste pood lisatasu eest.

Shopify omab sadu poodifunktsioone. Meie’Puurin end kõige paremateks ja miks just nemad’oled nii tähtis:

 • Hüljatud ostukorvi taastamine – Seadistage oma sait, et saata enne meeldetuletust e-posti teel meeldetuletusi klientidele, kes lahkuvad teie veebisaidilt ostukorvi kuuluvate toodetega.
 • Sooduskoodid – Looge kordumatuid koode, mida kliendid saavad teie kassas raha teenimiseks kasutada. Neid saab suurepäraselt kasutada ka e-posti turunduses.
 • Mitme kanaliga integreerimine – Don’Ära piirdu ainult oma veebisaidiga, müü otse suuremates sotsiaalmeedia platvormides ja globaalsetel turgudel, näiteks Facebook ja Amazon.

poodide poodide statistikaOn tõestatud, et Shopify müügiomadused parandavad e-poe toimivust.

WordPressi funktsioonid

Selgituseks pole WordPressil ühtegi poodifunktsiooni, millest alustada. Need tuleb lisada kolmanda osapoole pistikprogrammide kaudu.

Kuna iga pistikprogramm pakub palju erinevaid poodifunktsioone, siis see’võimatu öelda, mis teie konkreetsel veebisaidil võib olla. Et anda teile aimu sellest, mida võiksite siin oodata’mida pakuvad kaks kõige populaarsemat pistikprogrammi – WooCommerce ja Ecwid:

WooCommendi funktsioonid

veebikaubanduse funktsioonidWooCommerce on ehitatud sama ettevõtte poolt, kes lõi WordPressi.

 • Müüge piiramatu hulga tooteid, nii füüsilisi kui ka digitaalseid
 • Sisseehitatud blogimise võimalus
 • Toodete ülevaated ja hinnangud
 • Toodete sortimine ja filtreerimine

Ecwidi funktsioonid

ecwidi omadusedEcwid integreerub sujuvalt WordPressi või Wixiga ja seda saab tasuta kasutada.

 • Külaliste kassad
 • Salvestage lemmiktooted
 • Saatmiskalkulaator
 • Mitmekeelne tõlge

Shopify vs WordPress: poodide tööriistad ja funktsioonid – võitja

WordPress lööb tööriistade ja funktsioonide osas lihtsalt Shopify kinni. Võite otsida pistikprogrammi, mis teeb kõik ruudud linnukeseks’otsite ja installige see uuesti. See ütles, et sina’Teete palju vaeva, et leida’ei tee seda Shopifyga – tööriista või rakendusega kaetakse peaaegu kõik ette kujutatav.

Maksevõimalused ja tehingutasud

See, kuidas maksetega nõustute, võib olla erinev müügi tegemise või mitte. See’on oluline tutvustada oma klientidele kõige populaarsemaid võimalusi.

Shopify toetab enam kui 100 erinevat makseväravat, sealhulgas kõiki suuri lööjaid: PayPal, Stripe, Square, Amazon Pay ja Apple Pay.

Samuti on sellel oma maksevärav – Shopify Payments -, mis suudab töödelda tellimusi enamikus suuremates valuutades.

Shopify maksete valimise eeliseks on see, et võitsite’t ei võeta täiendavat tehingutasu.

Teiste makseväravate korral võite oodata tehingutasusid vahemikus 0,5% kuni 2%, sõltuvalt sellest, millise Shopify hinnakujunduskavaga registreerute.

poes tehingute tasudShopify tehingutasude erinevus erineb’lisatasukavad.

Sarnaselt oma poodifunktsioonidega WordPress’ maksevõimalusi pakutakse selle pistikprogrammide kaudu. WooCommerce, Ecwid ja WP eCommerce hõlmavad kõiki peamisi väravaid ja teie võitsite’t ei võeta kummagi eest midagi muud’enda tehingutasu.

Allpool näete, milliseid peamisi makseväravaid iga platvorm / pistikprogramm toetab:

Platvormid / pluginadKrediit- / deebetkaardidPayPalTriipRuutAmazon PayApple PayOma makseväravShopify

WooCommerce

Ecwid

WP e-kaubandus

&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;
&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;X
&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;X&# 10004;X
&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;XXX

Shopify vs WordPress: maksevõimalused ja tehingutasud – võitja

See’s veel üks lips, seekord maksevõimaluste ja tehingutasude eest. Ehkki Shopify on maksevõimaluste osas ümardatud, lisanduvad teile lisatasud, kui kasutate muud kui Shopify Payments. Ükski WordPressist’ Pistikprogrammid võivad maksevalikute jaoks sobitada Shopify, kuid lisatasud puuduvad.

Milline on SEO jaoks parem?

Otsingumootori optimeerimine (lühidalt SEO) on teie veebisaidi suurendamise protsess’nähtavust otsingumootorites, nagu Google ja Bing, kohandades selle teatud aspekte.

Shopify võimaldab teil seda teha mitmel viisil, sealhulgas lisada igale lehele konkreetsed pealkirjad ja kirjeldused, mis kuvatakse otsingutulemustes (metaandmed), ning kohandada oma URL-e ja saidi struktuuri nii, et see’on otsingumootoritel lihtsam aru saada, või ‘roomama’.

Seal on ka terve hunnik muid SEO tegelikke funktsioone, kuid meie’te ei kavatse siin segada. Selle asemel minge läbi Shopify SEO ülevaate, et saada täielik ülevaade kõigest, mida saate ja mida saate’t oma saidi optimeerimiseks.

WordPress SEO, võitsite’õppimine pole üllatunud, seda tehakse väliste pistikprogrammide kaudu. Kõige populaarsem SEO WordPressi pistikprogramm on Yoast, mida saab oma täiustatud funktsioonide saamiseks kasutada kas tasuta või 69 dollari eest..

Shopify vs WordPress: SEO – võitja

Teine valdkond, järjekordne võit Shopify jaoks koos oma SEO tööriistadega. Enamik selle SEO võimalustest pole sisseehitatud, vaid seal saate installida ka SEO spetsiifilisi rakendusi’s midagi enamat, mida soovite teha. Levinud on arvamus, et veebisaitide koostajad on SEO-le halvad, kuid Shopify hajutab seda müüti rõhutatult.

Lisateave

 • Kas olete endiselt mures, kas teie kauplus saab Shopify edetabeli? Loe meie Shopify SEO ülevaade täpsema jaotuse jaoks.
 • Kas arvate, et peaksite WordPressi valima lihtsalt selle SEO jaoks? Enne seda saate tutvuda meie artikliga Veebisaidi koostaja SEO vs WordPress SEO!

Kas jätkub hooldust??

Nii Shopify kui ka WordPress viivad läbi oma rutiinseid värskendusi.

Shopify kasutamisel juhtub see automaatselt ja võidetakse’t ei mõjuta teid vähimatki. Kuid siiski’s midagi, mida peate võib-olla WordPressil silma peal hoidma.

WordPress’ põhitarkvara, teemasid ja pistikprogramme saab värskendada erinevatel kellaaegadel ja teie korral’Kui te ei kasuta WordPressi enda loodud teemat või pistikprogrammi, võite asjade jälgimise kaotada.

Mõelge sellele nagu arvete tasumine. Kui elate üürimajja ja teil on arved kaasas, siis te seda ei tee’ei pea muretsema iga utiliidi individuaalsete kulude pärast. Arveid võib aga olla raskem hallata, kui peate oma vee, kütte ja elektri eraldi sorteerima.

Vaeva vältimiseks soovitame kasutada hostingu pakkujat, kes hoolitseb teie eest värskenduste eest. Bluehost jõudis meie WordPressi veebisaitide hostimise uuringute tippu, pakkudes ühe klõpsuga installida ja automatiseeritud igapäevaseid värskendusi.

Sama kehtib ka teie veebisaidi kohta’turvalisus. Shopify abil saate igasse paketti kaasa SSL-sertifikaadi, mis kaitseb teid ja teie saiti’külastajate andmed. See on veel üks asi, mida peate WordPressi abil eraldi uurima ja selle eest maksma.

Shopify vs WordPress: Pidev hooldus & Turvalisus – võitja

Shopify säilitab oma domineerimise WordPressi üle, võites käimasoleva hooldusringi. Shopify ja WordPress püüavad mõlemad muuta oma platvormi täiuslikuks, nii et värskendused on vältimatud – erinevus on see, et peate WordPressi peal hoidma’ värskendusi, samal ajal kui Shopify’s don’t ei vaja teist mõtet.

Kliendiabi ja -tugi

Shopify’Kliendiabi on ületamatu. Saate ööpäevaringset abi saada mitmel viisil, sealhulgas telefoni, e-posti, reaalajas vestluse ja Shopify kaudu’kohapealne abikeskus.

Lisaks saavad Shopify Plussi plaani kliendid juurdepääsu omaenda kaupmehe edu juhile, kes vastutab teile pideva juhendamise eest.

poekeskuse abikeskusShopify pakub teile suurepärast tuge, hoolimata sellest’s juhendid, telefon, foorumid või videod

WordPress on erinev selle poolest, et otsest abi pole. Toetust pakuvad ainult ressursid, näiteks foorumid.

Nagu me teame, on WordPress palju tehnilisem platvorm ja sellisena ta seda ei tee’t oodata, et selle kasutajad vajaksid nende käes hoidmist. See’s ka tasuta, nii et sina’te ei maksa kvaliteetse teenuse saamiseks.

WordPressi foorumidWordPressil on ainult foorum, mis on täis tehnilist teavet.

Internetis on WordPressi kohta palju teavet, kuid teie’Pean mõned läbi sõeluma ‘võltsuudised’ et leida tõeliselt kasulikke asju.

Shopify vs WordPress: kliendiabi & Tugi – võitja

Shopify võtab abi- ja tugikategooria mugavalt vastu. Internetis ei pruugi olla WordPressi kohta käiva teabe tase, kuid see on olemas’see ei asenda isiklikku, pühendunud abi. Märkimisväärne arv viise, mille abil saate Shopifyga abi saamiseks ühendust võtta, muudab selle ilmselgeks võitjaks.

Kui palju need maksavad?

Kulu on ükskõik millesse investeerimise otsustamisel üks olulisemaid tegureid ning Shopify ja WordPressi vahel otsustamine ei erine.

Shopify pakub a 14-päevane tasuta prooviperiood ja kolm peamist kava, koos Shopify Lite’iga (mis võimaldab teil Facebooki poe üles seada) ja Shopify Plus’iga (ettevõtte tasemel plaan, mida müüakse hinnapakkumise alusel).

99% teist saab tõenäoliselt kõige paremini hakkama ühega kolmest põhiplaanist, nii et’mis me’Arutan. Altpoolt näete hindade jaotust ja sääste, mida saate igaühe pealt teenida, kui pühendute pikemale tähtajale:

Hinnakujundusplaanid ShopifyShopify BasicShopifyTäiendatud ShopifyIgakuine

1 aasta
$ / kuus

Säästud (%)

2 aastat
$ / kuus

Säästud (%)

29,00 dollarit79,00 dollarit299,00 dollarit
26,10 dollarit71,10 dollarit269,10 dollarit
10%10%10%
23,20 dollarit63,20 dollarit239,20 dollarit
20%20%20%

10% või 20% ei pruugi tunduda kuigi palju, kuid need kokkuhoitud summad võivad lisanduda tõesti kiiresti. Näiteks kui logite sisse Advanced Shopify plaani, siis teie’d Säästke 358,80 dollarit, kui registreerute aastaks ette, ja 1 435,20 dollarit, kui registreerute kaks aastat ette. See on ettevõtetele lihtne kokkuhoid, kui nad saavad Shopifyga hästi läbi ja neil on püsiv äri. Väike etteplaneerimine võib tähendada suurt kokkuhoidu.

Enamik väikekaupmehi leiab, et Shopify Basic on täiesti sobiv. Sina’saate juurdepääsu kõigile teemadele, saate kasutada sama redigeerijat, saada ööpäevaringset tuge ja omada enamikku poodifunktsioonidest.

Shopify plaani versiooniuuenduse eeliseks on see, et lisaks teile’teil on üksikasjalik aruandlustööriist ja hüljatud ostukorvi taastamine. Kaks suurt boonust mis tahes ettevõttele.

Advanced Shopify plaan läheb jälle ühe sammu edasi, lastes teil end täiendatud aruandlusel ja reaalajas saatmisel kasutada.

Meile, parim hinna ja kvaliteedi suhe on Shopify plaan hinnaga 79 dollarit kuus. Hüljatud ostukorvi taastamine võib juba iseenesest hõlpsasti aidata teil iga kuu 50-eurose versiooniuuenduse maksumuse erinevuse tagasi teenida.

WordPress on seevastu täiesti tasuta kasutamiseks. Don’aga ei tohi end petta’pole kaugeltki tasuta, kui olete püsti ja tööle hakanud.

Siit näete täpselt, kui palju kõik seadistamise jaoks maksma läheb ja kuidas ‘tasuta’ võib kiiresti saada paarsada taala.

WordPressi veebisaidi majutamise kulud

WordPressi õpetused & Kursuste kulud

WordPressi teema kulud

WordPressi pistikprogrammi kulud

Igakuised kulud: kuskil vahemikus 5–100 dollarit

 • Isemajandatud jagatud hostimine: 5–20 dollarit
 • Täielikult hallatud hostimine: 30–100 dollarit
Igakuised kulud: tasuta kuni 50 dollarini+

 • Aeg õppida põhitõdesid: Mõned tunnid
 • Aeg WordPressi õppida: Nädalad
Ühekordne maksumus: tasuta 5000 dollarini+

 • Põhimallid: 35–50 dollarit
 • Premium mallid: 80 – 200 dollarit
 • Malli muudatused: 300–1000 dollarit
 • Kohandatud disain: 5000–10 000 dollarit+
Ühekordsed kulud: 50–500 dollarit
ja / või
Igakuised kulud: 5–150 dollarit

 • Makse tarkvara:
 • 100–500 dollarit (ühekordne hind)
 • 30–80 dollarit (kuukulu)
 • Liikmesuse Gateway tarkvara:
 • 100–300 dollarit (ühekordne hind)
 • 50–150 dollarit (kuukulu)
 • E-posti turundustarkvara:
 • 5–99 dollarit (kuukulu)

Mis puudutab WordPressi’ WooCommerce’i pistikprogramm on tasuta kasutamiseks. Ecwidil on ka tasuta plaan, kuid piiramatu hinnaga tooteid saate müüa ainult Ecwid Unlimitediga, mis maksab 99 dollarit kuus.

Hea moodus Shopify vs WordPressi kohta kulude osas mõelda on hotellide kaudu.

Shopify on kõikehõlmav pakett, mis tundub alguses kallim, aga kord juba sina’seal on kõik vajalik olemas. WordPress on algselt eelarvesõbralikum variant, kuni mõistate, et peate maksma kõige eest, alates oma söögist ja joogist kuni rannaäärsete päevinädaladeni.

Shopify vs WordPress: kulud – võitja

Vaatamata asjaolule, et WordPress on tehniliselt tasuta, Shopify on üldiselt palju odavam. Plaanid ulatuvad 29 dollarist kuus – 299 dollarini kuus ja sisaldavad kõike vajalikku. WordPress on tasuta kasutamiseks, kuid teie’Peate kõik eraldi hostimise, teemade ja pistikprogrammide jaoks välja töötama.

Shopify vs WordPress: Lõplikud mõtted

Shopify on populaarne poodide looja’mis on loodud ainult selleks, et aidata inimestel luua oma veebipoode. Teisest küljest on WordPress, mis vajab veebimüügiks pistikprogrammi nagu WooCommerce, kuid annab teile oma poe suhtes täieliku paindlikkuse. See’s on võimas platvorm, eriti kui teil on tehnilisi teadmisi.

Shopify vs WordPress on suurepärane lahing kahe veebiehituse raskekaalu vahel.

Shopify on poodide veebisaitide looja, mis võimaldab teil luua veebipoe, ilma et oleksite koodi ülem.

See teeb Shopify täiuslikuks nii algajatele kui ka ajaliselt survestatud idufirmadele, arvestades, et WordPressi seadistamine võtab natuke rohkem aega ja vaeva. Koodide tundmine on eelis, mis avab parema kohandamise, muutes WordPressi ideaalseks ambitsioonikatele ja asjatundlikele müüjatele.

WordPress on tasuta, kuid teie’Peame maksma hostimise eest, lisatasu eest kõik lisatasu teemad või pistikprogrammid, mida võiksite oma poe jaoks kasutada.

See teeb WordPressi üsna raskeks eelarvestamiseks, nagu seal’Pole kindlat hinda, kuid see tähendab, et saate oma kulusid ise kontrollida. Shopify vahepeal on teil valida kolme peamise hinnaplaani vahel, alates 29 dollarist kuus.

Et katta kõik valdkonnad, mida me’vaatasin siin’s kiire kokkuvõtlik tabel:

AreaShopifyWordPressKasutuslihtsus

Ehitamise aeg

Teemad

Pood funktsioonid

Makse ja tehingud

SEO

Hooldus

Abi ja tugi

Maksumus

Lihtsam kasutada, on vaja vähe kodeerimise teadmisi.Tehnilisem, kuid annab teile peaaegu piiramatu kohandamise.
Kiirelt saate oma pood üles ehitada ja hulgitoodete üleslaadimine ning intuitiivne juhtpaneel.Pisut pikem protsess, kui just teie’uuesti kodeerimise viuhti. Sina’Peate valima ja installima poodluse pistikprogrammi.
Valida saab üle 70 teema, millest kõik on mobiilselt reageerivad ja ettevõttesiseselt kujundatud.Tuhanded teemad, mida läbi vaadata, kuid nende kvaliteet on erinev.
Kaasas kõik poodifunktsioonid, mida vajate veebis müümiseks ja oma ettevõtte laiendamiseks.Enamikul peamistel pistikprogrammidel on korralikud poodifunktsioonid, kuid peate võib-olla otsima eraldi tööriistu näiteks analüütika jaoks.
Üle 100 erineva makseviisi ja oma lüüsi. Sellegipoolest võtab ta teilt oma tehingutasud.Sõltub teie kasutatavast pistikprogrammist, kuid enamik toetab peamisi makseväravaid, millel pole oma tehingutasusid.
Sisseehitatud SEO funktsioonid võimaldavad teil oma veebisaiti optimeerida ja oma veebilehte paremaks muuta’paremusjärjestusest.Sina’Teil on vaja SEO pistikprogrammi ja see peab lisatasu maksma, et pääseda juurde tasulistele funktsioonidele, mis on Shopify standardvarustuses.
Värskendused võideti’t mõju teie veebisaidile, kuna kõige eest hoolitsetakse ettevõttesiseselt.Sõltuvalt valitud teemast, hostimisest ja turvalisusest võivad värskendused teie saiti mõjutada.
Ööpäevaringne abi on saadaval telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu. Seal’s ka abikeskus ja täiustatud tugi Shopify Plussi kasutajatele.Mingit isiklikku tuge ei ole, kuid see on olemas’WordPressis on palju tehnilist teavet’ foorumid.
14-päevane tasuta prooviversioon ja kolm peamist hinnakujunduskava, mis ulatuvad 29 dollarist kuus kuni 299 dollarini kuus.Tasuta kasutamine, kuid võib kiiresti laieneda paarisaja dollarini, kui maksate teemade, hostimise, pistikprogrammide ja õpetuste eest.

Soovitame Shopify, kui

Teil on piiratud tehnilised teadmised ja soovite luua oma veebipoe. See’Teie eelarvel on lihtne silma peal hoida, kuna kõik alates hostimisest ja turvalisusest kuni lisafunktsioonideni sisaldub ühes kuus.

Soovitame WordPressi, kui

Teil on mingisugune teadmine kodeerimise kohta või eelarve, mida arendajale maksta’abi. Sina’Saate oma saidi üle täieliku kontrolli’kohandamine ja teemade ja pistikprogrammide osas on peaaegu lõputu arv võimalusi. Peate siiski olema valmis maksma palju populaarseima e-poe saidi eest.

See, mille kasuks otsustate, langeb lõppkokkuvõttes teie eelarve ja oskuste tasemele. Meile, Shopify on parem üldine platvorm poodide veebisaitidele. Teil on kõik edu saavutamiseks ja kasvamiseks vajalik, kõik pakitud ühte hõlpsasti kasutatavasse armatuurlauda.

Don’Kuid hüpata lihtsalt kiirustatud otsusele. Proovige täna nii Shopify kui ka WordPressi tasuta ja tehke endale meelepärane. Teie enda veebipood on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel.

Shopify vs WordPress: KKK

Milline on parim WordPressi pood-pistikprogramm?

Üldiselt sõltub see sellest, mida veebipoest vajate. Parim üldine plugin meil’olete kohanud on WooCommerce. See’s, mille on ehitanud sama ettevõte, kes lõi WordPressi, sellel on palju kasulikke funktsioone’t ei võta oma tehingutasusid ja seda saab tasuta kasutada.

Kas peate Shopify kaudu hostimise eest maksma??

Ei! Shopify abil hoolitseb teie eest hostimine ja seda pakutakse osana kuutasust, mida maksate platvormi kasutamise eest. See on sama mis tahes veebisaidi koostaja puhul. Ainult ise hostitud platvormid, nagu WordPress, peavad oma hostingu hankima eraldi.

Milline on parim WordPressi majutusteenuse pakkuja?

Paljudel veebimajutusteenuste pakkujatel on spetsiaalselt WordPressi veebisaitide jaoks loodud hostimine. Meie uurimistöö põhjal on Bluehost parim WordPressi hostimisteenus koos selliste funktsioonidega nagu ühe klõpsuga installimine ja automatiseeritud värskendused. Miks mitte lugeda rohkem kõigi parimate WordPressi hostingu pakkujate kohta.

Kas Shopify ja WordPressi saab kasutada koos?

Jah! WordPressil on tegelikult Shopify plugin. See võimaldab teil kasutada oma WordPressi saidil Shopify teemat ja annab teile poodide funktsionaalsuse. Samuti saate linkida oma WordPressi saidi Facebookiga ja saada ööpäevaringset tuge, kõik vaid 9 dollari eest kuus.

Mida’parim e-kaubanduseta veebisaitide koostaja?

Kui sa’te pole kunagi veebimüügist huvitatud – või soovite lihtsalt paaritut toodet või kahte nihutada – Wix on teie jaoks platvorm. See’Süsteemi on uskumatult lihtne kasutada koos intuitiivse pukseerimisredaktoriga ja see on pakitud täis kvaliteetseid funktsioone. Lisateavet leiate meie pühendatud Wixi arvustusest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me