Shopify vs Weebly | Kumb on teie jaoks parem?

Shopify vs WeeblyShopify vs Weebly on oluline küsimus kõigile, kes ehitavad veebipoodi – meie’Jaotan need laiali, et näidata teile, mis on teie ettevõttele parem.

Mida’s Erinevus Shopify ja Weebly vahel?

Shopify on spetsiaalne poodiplatvorm, mille eesmärk on aidata teil luua oma veebipood. Selles on kõik teie ettevõtte juhtimiseks vajalik. Weebly seevastu on veebisaitide koostaja, millel on valikulised poodifunktsioonid – see tähendab seda’on vähem võimas kui Shopify, kuid lihtsamini seadistatav.

Kui võrrelda Shopify vs Weebly, selgub tõepoolest, et vajate oma poest.

Selles juhendis vaatame lähemalt Shopify vs Weebly ja küsime, milline neist on teie jaoks parem? Võrdleme platvorme tööriistade, hinnakujunduse, rakenduste, klienditoe ja kasutusmugavuse osas. Teile ja teie veebiettevõttele olulised asjad!

Meie Shopify vs Weebly võrdluse lõpuks olete teiega’Saate oma poe jaoks valida võitja! Shopify pakub tasuta prooviversiooni ja Weeblyle 30-päevast raha tagasi garantii. Nii et enne raskelt teenitud dollari kulutamist võite nad proovile sõita. Kui sa’kui teil on kiire, alustage järgmiste linkide kasutamist:

 • Proovige Shopify Free’i
 • Proovige Weebly Free’i

Shopify vs Weebly: plussid ja miinused

Enne kui me üksikasjalikumalt Shopify vs Weebly sisse kaevame, laseme’Vaadake iga platvormi peamisi plusse ja miinuseid.

Shopify plussid

 • Võimsad poodide tööriistad: Shopify pakub kõike, mida vajate täiustatud poe loomiseks. Üle 1200 rakenduse pakub teile suurt paindlikkust.
 • Lisatasu: Saate LiveChati, e-posti ja telefoni kaudu standardset ööpäevaringset tuge.
 • Üle 60 mobiili jaoks valmis teema: Shopify’tasuta ja tasulised teemad hõlmavad mitmesuguseid tööstusharusid ja töötavad suurepäraselt nii mobiilis kui ka lauaarvutis.

Shopify miinused

 • Tehingutasud: Erinevalt Weeblyst võtab Shopify tehingute eest tasu (kui te ei kasuta Shopify makse).
 • Kulud võivad olla seotud: Rakenduste kulud, tasud ja kuumakse võivad muuta Shopify tunduvaks kalliks. Kui teie kauplus aga kasvab ja müüki teeb, võitis see’t ei tundu olevat probleem!

Weebly plussid

 • Väga kasutajasõbralik: Weebly pakub teile kõike, mida vajate atraktiivse ja toimiva poe loomiseks. Isegi kõige vähem tehniline kasutaja saab Weebly peal üles tõusta ja joosta.
 • Ajakohased mallid: Weebly’Teemad on hästi läbi mõeldud ja neid on lihtne muuta.
 • Konkurentsivõimeline hind: Saate Weebly veebis tooteid müüa alates kõigest 8 dollarist kuus.

Weebly miinused

 • Piiratud valik e-kaubanduse tööriistu: Kui soovite üles ehitada võimsa poodluse, võite leida Weebly’s piirav tööriistade valik. Kaldub uusi tööriistu tutvustama aeglasemalt kui konkurendid nagu Shopify.
 • Piiratud kohandamine: Poes keerukate muudatuste tegemine võib Weebly’is olla keeruline’s toimetaja.

Siin on 6 asja, mida peaksite Shopify vs Weebly hindamisel arvestama:

Shopify

Weebly

Külastage Shopify visiiti Weebly Parim valik Ülaosa
Top Choice Shopify kaupluse logo

Shopify

Üldine hinnang

9.4 väljas 10-st

Weebly

Üldine hinnang

8.2 välja 10-st

Kokkuvõte

Shopify:

Shopify on spetsiaalne poodiplatvorm, mis seda tähendab’mis on spetsiaalselt loodud veebipoe ehitamiseks. Kaasas on üle 150 kohandatud poodimalli ja spetsiaalsed müügifunktsioonid, mis võimaldavad teie poe edukaks muuta. Sellel on ka lai rakenduste pood, mis võimaldab teil oma poodile täiendavaid funktsioone lisada. Shopify’s on üsna lihtne kasutada, kuid see pole nii’t nii sirgjooneline kui Weebly. See ütles, kui sina’Kui olete veebimüügis tõsiseltvõetav, siis võitsite’t leida parem kui Shopify.

Weebly:

Weebly on veebisaitide looja, kellega kaasneb mõnede plaanide puhul poodide funktsionaalsus. See tähendab, et sa ei tea’t ei pea kohe veebipoodi üles ehitama – kõigepealt saate veebisaidi üles ehitada ja sellele poodifunktsioone lisada’uuesti müüa. See teeb Weeblyst suurepärase valiku esmakordsetele või väikesemüüjatele. Kuna Weebly pole spetsiaalne poodiplatvorm, pole selle müügiomadused siiski nii võimsad kui Shopify oma, muutes selle suurte või kasvavate ettevõtete jaoks halvaks valikuks.

Loe rohkem

Kasutuslihtsus

Shopify:

Kuna Shopify on pood, kus see on raskekaalu’on selle kasutamisega kerge õppimiskõver. Peate investeerima natuke aega toimetaja valdamiseks ja funktsioonide maksimaalseks kasutamiseks.

Ehkki Shopify on raskemini kasutatav kui Weebly, ei tohiks see üllatusena tulla. Shopify pakub palju rohkem poodide tööriistu.

Seda ei tehta’Siiski võtab kaua aega, et Shopifyga hakkama saada. Tegelikult õnnestus meil kauplus ehitada vaid mõne tunniga! Sina’Valite selle kiiresti ja lisate varsti tooteid, haldate oma varusid ja meisterdate stiilse kodulehe.

Isegi kui sina’uuesti mittetehniline, see’Shopify valdamine on väga võimalik. Ja pidage meeles, et kvaliteetne tugi on vaid telefonikõne kaugusel. Ka teie poe redigeerijas aitavad vidinad teid samm-sammult poe ehitamisel juhendada.

Kui aga kasutusmugavus on teie prioriteet number üks, siis teie’Ma tahan vähemalt Weeblyle proovitrenni anda.

Weebly:

Kasutuslihtsus on Weebly’ainulaadne müügikoht. Põhimõtteliselt on Weebly nii edukas ettevõte, et teete oma kaupluse loomise vaeva nägemata. See paneb juurdepääsetavuse esiküljele ja keskmesse ning meie kogemuse kohaselt pole isegi Wixil seda nii lihtne valida.

Pukseerimisriistad tähendavad, et suunate hiire sõna otseses mõttes funktsiooni juurde, mille soovite lisada, klõpsate ja liigutate seda kuhu soovite.

See’s nii lihtne!

Weebly on a ‘mida sa näed selle sa ka saad’ ehitaja. See tähendab, et näete, kuidas teie pood ehituse ajal kuju võtab. Kui te seda ei tee’ei meeldi midagi, see’värve, teksti, pilte on lihtne tükeldada ja muuta – palju!

Kauplus, mida näete oma ekraanil, on see, mida teie ostjad näevad, kui nad teie saidile maanduvad. See aitab teil oma saidi väljanägemise kontrollimiseks edasi-tagasi liikuda redaktori ja eelvaate režiimi vahel.

Weebly on üks populaarseimaid e-poe platvorme, kui on vaja kombineerida kasutusmugavus sobivate funktsioonide ja funktsioonidega, et aidata teil veebimüüki pakkuda.

Loe rohkem

Teemad & Kujundus

Shopify:

Shopify on poodide turuliider sel põhjusel: kõige eesmärk on aidata teil müüa.

See hõlmab malle. Hindame Shopify’Teemakujundus 5 tärni 5-st 5-st, kuna need on professionaalsed ja ainulaadsed. Alates moodist kuni toiduni, ükskõik millises valdkonnas te ka ei tegutse, on Shopify üle 60 mobiilselt reageeriva teema, mille saate teid käsitleda.

Teemasid saate sirvida majandusharude kaupa. Mõni on kaasas teie Shopify kavaga, kuid mõni maksab lisatasu, alates 140 dollarist. Seal’Teil pole kohustust kasutada tasulist teemat, vaid üks kord ise’müügi tegemine võib olla hea investeering.

Shopify vetustab oma poes olevaid teemasid, nii et tunnete teid’saate kvaliteetse toote, olenemata sellest, mida kasutate.

Oma teema isikupärastamine on Shopifyga pisut keerulisem kui Weeblyl. Kuid kui arvestada, kui võimas platvorm see on, on see endiselt väga juurdepääsetav. Isegi kui sina’Kuna see pole tehniliselt mõistlik, saate lisada stiilse teema ja seda kohandada.

Asi, mida tuleb meeles pidada, on see Shopify’s teemad don’t lihtsalt hea välja nägema, need aitavad teil rohkem müüa. Shopify on aidanud ettevõtetel kogu maailmas teenida müügitulu enam kui 55 miljardit dollarit. Nad on tegelikult eksperdid selle kohta, milline välimus ja tunne sobib teie lõpptulemusena.

Shopify vs Weebly pealaest varjutab Shopify seda teemade ja kujunduse järgi.

Weebly:

Weeblyle meeldib hoida asju lihtsana ja selle mallid kajastavad seda. Need võivad olla elementaarsemad kui Shopify’s, aga nemad’uuesti karge ja läbimõeldud.

Meie võrdlustabelis hindab Weebly malli kujundamisel tugevat 4 tärni. Kuni nad ei arene’t nii hea kui Shopify, Weebly’Teemad on väga kindlad ja aitavad hõlpsalt aidata teil luua poleeritud veebipoodi, mis reageerib ka mobiilile.

Weebly’s teemakauplusel on veebipoodide jaoks 15 kujundusvõimalust. Meile avaldab muljet, kui hästi need välja viivad, kuid mitmekesisust on vähem kui Shopify.

Üks piirkond, mida Weebly saab Shopifyga käest-kätte tõmmata, on see, kui lihtsaid teemasid on teil kord redigeerida’olete selle teie poodi lisanud. Teemade redigeerimine on väga intuitiivne, see tähendab, et saate oma isikupäraga poe üles ehitada. Eriti meeldib meile, kui lihtne on iga teie üksuse jaoks eraldiseisvaid tootelehti luua. Weeblyga’teemadel, on kogu kasutajakogemus väga libe.

Ainult mitmekesisuse ja sellepärast, et nad’on suunatud Shopify müümisele’s teemad on pisut paremad kui Weeblyl’s. Kuid kui soovite veebipoe alustamist sujuvalt ja kiiresti, tasub Weebly kindlasti vaadata.

Loe rohkem

Pood tööriistad

Shopify:

Shopify on täisfunktsionaalne pood, mis sisaldab tooteid, mis aitavad teil müüa. Teie käeulatuses olevate tööriistade valik on tõesti fantastiline. Kas sina’Müües 10 toodet või 1000, on Shopify funktsioon teie vajaduste rahuldamiseks. See’Seetõttu on Shopify parim platvorm suurtele ettevõtetele või poodidele, kes soovivad kiiresti kasvada.

Me võitsime’Ärge uurige neid kõiki nüüd (see on Shopify vs Weebly hetkeline võrdlus, pidage meeles), kuid meil on mõned e-poe tööriistad, mida peame esile tooma.

Shopify veebisaidil saate vastu võtta makseid erinevates valuutades enam kui 70 makseviisist, sealhulgas PayPal ja krediitkaardid. See puhub Weeblyt’s neli maksevõimalust veest väljas!

Üks valdkond, mille Shopify võidab, on analüütika. See aitab teil oma kliente paremini mõista kui ükski teine ​​platvorm, mida meie’olete testinud. Sina’Saate sellise detailsuse, mida saate lihtsalt teha’t juurdepääs lihtsamale platvormile nagu Weebly. Mida paremini tunnete oma ostjaid, seda rohkem saate neid õnnelikuks teha. Ja õnnelik klient kulutab rohkem – magus koht igale müüjale, eks?

Shopify abil saate müüa sotsiaalmeedia saitidel nagu Facebook ja Pinterest. See’s on ka üks kahest platvormist, mis võimaldab teil integreerida Instagrami poodi!

Muud tööriistad võimaldavad teil lisada mitu töötajate kontot, saata sooduskoode, luua ajaveebid, lisada tooteid ja sorteerida need loendisse ning saata hüljatud ostukorvimeili – see võib aidata teil oma eesmärke paremaks muuta…

Ainus Shopify varjukülg on see, et võite leida tööriistade arvu ja selle, mida saate nendega teha, üle jõu käivat!

Oma silmaga saate tutvuda Shopify veebisaidil olevate funktsioonide täieliku loeteluga.

Weebly:

Weebly on ärritumatu platvorm, mille eesmärk on aidata väikeettevõtetel või ühemehebändidega kaupmeestel hõlpsalt ja kiiresti võrku pääseda. Nii see on’Pole üllatav, et selle poodriistad pole nii põhjalikud kui Shopify’s.

See tähendab, et Weebly teeb põhitõdesid väga hästi. See tähendab, et Weebly lööb oma kaalu üle ja pakub mõnda parimat pukseerimisriista mis tahes pukseerimisplatvormil.

Täielikult integreeritud ostukorvid (teatud Weebly plaanidel) tähendavad seda, et kliendid jäävad teie poodi kogu aeg alates tellimuse esitamisest kuni ostu lõpetamiseni.

Muud olulised Weebly tööriistad hõlmavad maksukalkulaatorit, laoseisu jälgimist, kupongi koostajat ja hüljatud ostukorvi taastamist – tõeliselt tõhusat müügivahendit, mis pole Weeblyl praegu saadaval’s näiteks pukseerimisvõistleja Wix.

Weebly üks müügipunkt on see, kui lihtne on teie veebipoodi rännata’olete juba platvormile loodud. Peate vaid CSV-faili üles laadima. Seejärel pääsete redaktoris juurde kõigile isikupärastamise tööriistadele, nagu igale teisele kasutajale!

Võib-olla mõtled Weeblyt’e-poe tööriistad kõlavad üsna pühkivalt?

Noh, nad on. Kuid piirkond, mille Weebly kaotab Shopify vs Weebly paarismängus, on analüütiline. Saate oma Weebly poe integreerida Google Analyticsiga, kuid ettevõttesisene aruandlus pole nii kaugele arenenud kui Shopify’s armatuurlaud.

See võitis’t pole probleem, kui sina’müüte väikest arvu tooteid, kuid teie poe kasvades muutub see üha olulisemaks.

Erinevalt Shopify omast’d ütlevad, et Weeblyga saab teha piiratud piire. Aga kui Shopify’tööriistad kõlavad teie vajaduste jaoks liiga laiaulatuslikult, Weebly on väärt pilti!

Täpsema ülevaate saamiseks Weebly’e-poe tööriistad, külastage Weebly’veebisaidil.

Loe rohkem

Rakenduste pood

Shopify:

Hea rakenduste pood on nüüd mis tahes kvaliteetse e-poe platvormi põhiosa. Ehkki müümise alustamisel ei pruugi teil rakendusi vaja minna, siis kui soovite oma eesmärgi täitmiseks oma poodi jazzi muuta või peate midagi muutma,.

See’See on kindlasti midagi, mida Shopify vs Weebly vaadates silmas pidada.

Shopify’s App Store on üks parimaid selles äris. Võite valida enam kui 1200 rakenduse hulgast, hõlmates sotsiaalmeedia integreerimist maksudeni. Rakenduste valik tähendab, et Shopify pood on põhimõtteliselt piiramatu.

Need rakendused ei vaja’t lihtsalt lase sul lisada uhkeid funktsioone. Nad vabastavad teie aja, tehes teile igapäevaseid töid. Seejärel saate tagasi millise juurde’Oluline: oma poe täiustamine ja toodete müük.

Näiteks saate klienditeeninduse parandamiseks lisada professionaalse kontaktvormi või võtta ühendust konverteriga ja anda ostjatele võimaluse vaadata erinevaid valuutasid.

Mõni Shopify’Rakendused on tasuta, mõned maksavad kuutasu. Teil on täielik kontroll mis tahes rakenduse kasutamise üle ja võite pistiku pistiku igal ajal tõmmata, kui see on olemas’s ei tööta sinu heaks.

App Store on teie jaoks sarnaste kaupmeeste jaoks tõesti kullakaevandus.

Weebly:

Weebly’s App Center ütleb, et see nii ka läheb “tuua maailm oma veebisaidile”. Arvame, et see täidab selle lubaduse!

App Centeri paigutus on puhtam ja kaasaegsem kui Shopify. Vajaliku teenuse leidmine on väga lihtne.

Isegi kui Weebly’Fookuses on lihtsus, App Center tähendab, et saate oma saiti üsna hõlpsalt laiendada. Poes loetletud rakendusi saab lisada ühe nupuvajutusega, nii et seal’integratsiooni sorteerimine pole segane. Rakendused on täielikult integreeritud – võitsite’Nende saidile lisamiseks ei pea te ühtegi koodi puudutama.

Rakendused on jagatud kategooriatesse nagu ‘pood’ ja ‘side’. Nagu näiteks Shopify, et saaksite endale mõned rakendused’Peate natuke raha kulutama, kuid saadaval on tasuta prooviversioonid, nii et saate enne ostmist proovida! Kasutage prooviperioodi, et veenduda, kas rakendus sobib teie saidile.

Weebly’Rakendused hõlmavad kõike alates foorumi lisamisest saidile kuni mitmekeelsete lehtede pakkumiseni. Arvestades Weebly lihtsust’App Center on üsna muljetavaldav pakkumine.

Loe rohkem

Hinnakujundus

Shopify:

OK, las’räägime hinnast.

Lõppude lõpuks, kui palju iga platvorm teile maksma läheb, on suur osa Shopify vs Weebly arutelust.

Shopify’Kuu hinnakujundusplaanid on:

 • Basic Shopify – 29 dollarit
 • Shopify – 79,99 dollarit
 • Shopify Advanced – 299 dollarit

Shopify on kallim kui Weebly, kuid see on see’s sest see’s täieõiguslik e-poe platvorm. Saate täieliku valiku tööriistu ja funktsioone, mis aitavad teil tooteid oma virtuaalsetelt riiulitelt eemale viia.

Oma aastaarvest võite 10% või 20% rohkem maha arvata, kui kirjutate alla vastavalt ühe või kahe aasta plaanile.

Mida’Nii muljetavaldav on Shopify kohta, et kõikides plaanides sisalduvad funktsioonid on standardsed: saate müüa piiramatu hulga tooteid, saata sooduskoode, hankida SSL-sertifikaadi (mis tähendab, et teie veebisait on tähistatud kui ‘turvaline’ ostjatele), mille väärtus on 70 USD ja saate ööpäevaringse klienditoe.

Mida parem on teie Shopify plaan, seda madalamad on teie tehingutasud. Need algavad Basicu hinnast 2,2%, kuid sellest loobutakse, kui kasutate Shopify’oma maksevärav.

See’tasub meeles pidada, et Shopify vs Weebly hinnavõrdlus võib olla eksitav. Muidugi, saate Weebly’is müüa tooteid hinnaga 8 dollarit kuus, palju odavamalt kui Shopify. Aga sina’piiratud 10 toote ja don’teil pole oma kassasse registreerimise domeeni. Shopify’Kõige põhilisem plaan pakub teile oma kassat ja võimaldab teil müüa piiramatu hulga tooteid, nii et tõesti on Shopify Basic kõige tihedamalt võrreldav Weebly Businessiga – ja seal’Selles on ainult 4,99 dollarit!

Põhimõtteliselt on Shopify pikaajaline platvorm, mis võib koos teie kauplusega kasvada.

Üldiselt me’olete väga usklik fraas, mille eest saate selle, mille eest maksate. Shopify pole ju’t odavaim platvorm turul, kuid saate kõik, mida vajate võimsa veebipoe ehitamiseks.

Peate lihtsalt küsima, kas selliste lisavõimaluste olemasolu nagu ööpäevaringne tugi õigustab platvormi eest rohkem maksma?

Kasutage Shopify’tasuta prooviversioon vastuse leidmiseks.

Lugege meie Shopify hinnakujundusülevaadet, et saada põhjalik juhend Shopify hinnakujunduskavade kohta.

Weebly:

Weebly on Shopify odavam alternatiiv ja pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Siin’see on iga Weebly’s plaanid maksavad kuus:

 • Tasuta – 0 dollarit
 • Starter – 8 dollarit
 • Pro – 12 dollarit
 • Äri – 25 dollarit

Pidage meeles, et toodete müümiseks peate olema tasulisel Weebly plaanil. Ja üle 25 toote müümiseks peate olema äriplaanis (Shopify abil saate müüa piiramatuid tooteid ükskõik millises plaanis).

Weebly võtab oma Starter ja Pro plaanidelt 3% tehingutasusid – kõrgemad kui ühegi Shopify plaani tasud. Äriplaanil aga tehingutasusid ei ole.

Plaanid võivad olla odavamad kui Shopify’s, kuid neid on palju rohkem tagasi tõmmatud. Näiteks selleks, et saada SSL-sertifikaat standardvarustuses Shopifyga, peate minema üle Weebly veebipõhisele äriplaanile.

Weebly on Shopify odavam alternatiiv. See’see on teie jaoks atraktiivne võimalus’uuesti väikeettevõtted või kaupmehed, kes soovivad müüa tagasihoidlikku arvu tooteid.

Kummipoolel on teil aga kogu Shopifyga rohkem võimalusi kasvatada oma veebipood tõsiste tulude allikaks’Teie käsutuses olevad tööriistad ja funktsioonid.

Kui võrrelda Shopify ja Weeblyt hinna osas, siis taandub sellele, mida loodate oma poest saavutada.

Üldiselt on Weebly väga õiglase hinnaga, eriti arvestades seda’s on üks kõige kasutajasõbralikumaid platvorme!

Weeblyl on 30-päevane raha tagasi garantii, mis annab teile pika katseaja. Kasutage ära ja vaadake, kas Weebly sobib teile.

Vaadake meie Weebly hinnakujunduse ülevaadet, et saada Weebly plaanide kohta põhjalik ülevaade.

Loe rohkem

Klienditugi

Shopify:

Shopify abil saate tuge LiveChati, Twitteri, e-posti või telefoni teel. 24/7 abi on saadaval igas plaanis alates Basicust ülespoole.

Kui teil on selline kraanipõhine tugi, on see hindamatu’olete just alustanud veebimüüki. See’meeldib, kui kõik ärinõustajad, arvutieksperdid ja disainerid koondatakse ühte!

Kui soovite oma kauplust arendada, on Shopify eksperdid köite näitamiseks valmis.

Meie kogemuste põhjal Shopify kasutamisel on tugi tippkvaliteediga. Nad reageerivad teie probleemile kiiresti ja pakuvad alati kasulikke lahendusi.

Weebly:

Weebly’Klienditoe tase on palju madalam kui Shopify oma. Weebly abil peate telefonitoe saamiseks uuendama Pro või Äriplaani.

Pidage meeles, et kuna Weebly on nii hõlpsasti kasutatav (selle kohta lisateavet vaid ühe hetkega), ei pruugi te vajada nii palju tuge kui keerukama platvormi korral.

Meie kogemus Weebly kasutamisel’Toetus on alati olnud positiivne – ja seda’s kasutajate poolt varundatud’ tagasiside.

Shopify vs Weebly klienditoe osas on Shopify meie jaoks võitja. Kuigi Weebly’Tugi on korralik ning see pakub põhjalikke juhendeid ja kasulikku foorumit, mida Shopify tõesti saab’t ei tee sinu jaoks piisavalt. Ja erinevalt Weeblyst on Shopify’Tugi on saadaval ööpäevaringselt. Weebly’s Kliendiedu meeskond on saadaval ainult esmaspäevast reedeni kella 18–21 ja nädalavahetustel kella 8–17.

Loe rohkem

Järeldus

Veebipoe ehitamiseks platvormi valimine on suur ja mitte kerge otsus. Me teame kogemusest. See’s miks me’oleme loonud sarnased kommentaare, nagu see, et aidata teil teadliku otsuse tegemiseni jõuda.

Seal’s pole kõigile sobivat vastust ja see’Shopify vs Weebly kohta on keeruline lõplikku otsust anda.

Shopify omab kõiki vajalikke tööriistu, et oma pood õnnestuks. Selle müügivahendid on palju arenenumad kui Weebly’s, kuid seadistamine võtab natuke rohkem aega ja raha. Weebly on kiire, lihtne ja odav, samas kui Shopify on võimas, professionaalne ja natuke kallim.

Kui sa’Kui soovite kiiresti ja odavalt võrku pääseda ja müüa väikest arvu tooteid, on Weebly kindlasti meie platvorm’d soovitan kaaluda. Kuid kui soovite kasvatada veebiettevõtte täistööajaga sissetulekuks ja müüa suuremat mahtu, vajate võimsaid e-poe tööriistu, mis on saadaval Shopify’is.

Weebly’Tööriistad ei pruugi olla nii põhjalikud kui Shopify’s, kuid neid on enam kui piisavalt väikeettevõtetele või ühemehebändidega kauplejatele, kes soovivad oma sissetulekuid täiendada või veebis natuke raha teenida.

Nii Shopify kui ka Weebly pakuvad prooviperioode. Parim on neid katsetada. Hinnake peamisi aspekte, mida me’olete selles Shopify vs Weebly võrdluses käsitletud ja vaadake, milline neist linnukese teeb!

 • Proovige Shopify’i tasuta
 • Proovige Weeblyt tasuta

Loe rohkem

Ülevaade

9.4 väljas 10-st

Külastage Shopify-d
Vaadake meie Shopify ülevaadet

8.2 välja 10-st

Külastage Weeblyt
Vaadake meie Weebly arvustust Üldine hinnang Mis see on?

Meie üldhinnangud põhinevad kõigi hinnangute keskmisel skooril.

Miks see oluline on??

Meie hinded annavad teile lühikese ülevaate sellest, milline teenus pakub teile parimaid funktsioone, väärtust ja palju muud.

Võrdlus shopify 4,7 / 5 weebly 4,1 / 5 Sulge

KKK

Kas Weebly on tasuta?

Weeblyl on vaba plaan, aga saate küll’t seda müüa. Tasuta pakett on mõeldud ainult väga põhiliseks kasutamiseks ja ei sisalda müügivahendeid ega veebimakseid. Poodide jaoks, vajate vähemalt 12 dollarit kuus Pro-plaani.

Kas saate integreerida Shopify Weeblyga?

Jah! Nupu Shopify Buy abil saate oma Weebly veebisaidi kaudu müüa 9 dollarit kuus. Sisestad lihtsalt Shopify ostunupu oma olemasolevasse Weebly ajaveebi või veebisaidile ja asud müüma! See on suurepärane viis lihtsaks alustamiseks enne kogu poodide loomist.

Mis on parem poodäriettevõtte kasvatamiseks?

Shopify on Weeblyst võimsam e-poe platvorm ja sellel on paremad tööriistad teie poe toetamiseks’s pikaajaline kasv. Kui soovite oma ettevõtet laiendada, leiate võrreldes Shopifyga Weebly piirava’mitmesuguseid funktsioone.

Kas Shopify või Weebly on hõlpsamini kasutatav?

Weebly on vähem võimas platvorm kui Shopify, kuid see tähendab ka seda’s palju algaja sõbralikum. Poe saab kiiresti üles seada, samas kui Shopify omab rohkem õppimiskõverat. Mõlemad sobivad algajatele, kuid Weeblyl on lihtsuse osas eelis.

Do Weebly ja Shopify võtavad tehingutasusid?

Weebly tasud a 3-protsendiline tehingutasu selle 12-dollarise makse eest kuus, aga ei tee’t ei võta oma ettevõtte ja äri plussi plaanidelt tasu. Shopify võtab kõigis oma plaanides tehingutasusid, mis varieeruvad 2% kuni 0,5% sõltuvalt sellest, millise hinnaplaani valite. Kuid, sa ei tea’Shopify Paymentsi kasutamisel ei pea te maksma mingeid tehingutasusid, Shopify’S oma maksevärav.

Lisateavet Shopify maksete kohta saate meie põhjalikumalt Shopify maksete ülevaade.

Kas peate leidma Weebly või Shopify hostimise?

Ei! Poe ehitamisega saate hakkama kohe majutuse muretsemata, sest nii Weebly kui ka Shopify on teie jaoks täielikult hostitud. Sa ei tea’Teil pole vaja minna teise pakkuja juurde või maksta lisatasusid – istuge lihtsalt maha ja hakake müüma!

Kas ma saan Square’i integreerida Weebly või Shopifyga?

Weebly omandas Square tegelikult, seega’Pole üllatav, et see pakub ainulaadset integratsiooni selle krediitkaardiprotsessoriga! Ühendage lihtsalt Square’i konto oma Weebly saidiga ja aktsepteerige makseid veebis. Shopify seda ei tee’t Ruudu siseruumide toetamine – teie’Nende integreerimiseks tuleb kasutada rakendust nagu Zapier.

Arvestades teisi poodide veebisaitide koostajaid?

Vaadake meie juhendit Parimad poodiplatvormid, või osalege tasuta viktoriinil et näha, milline poodide veebisaidi koostaja vastab teie vajadustele.

Kas pole kindel, milline veebisaidi ehitaja teie jaoks kõige paremini sobib? Proovige meie Veebisaidi ehitaja viktoriin

Vaata ka meie Poodide veebisaitide ehitajate võrdlusdiagramm üksikasjalikumate erinevuste jaoks

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me