Ruut ja WordPress SEO: looge kõrge asetusega veebisait

Kas soovite ehitada optimeeritud ruutu või WordPressi saiti või soovite olemasolevat täiustada? Lugege edasi müütide hukkamõistmise ajal ja jagage neid näpunäiteid’Ma teen teile tabamusi!

Keegi lihtsalt ei ehita veebisaiti selle huvides – nad teevad seda nii, et inimesed näeksid seda. Kuldne küsimus on: kuidas muuta teie veebisait hõlpsalt leitavaks? Hea SEOga muidugi.

SEO (Search Engine Optimization) tähendab sisuliselt oma saidi loomist otsingumootoritega, näiteks Google ja Bing. Hea SEO olemasolu tähendab, et teie sait asub tõenäolisemalt otsingumootoris’tulemuste lehed.

Ruut- ja WordPress-SEO

Lase’Kasutage näidet. Võite müüa New Yorgi parimat jäätist, kuid lihtsalt millel on veebisait pole’t piisavalt jäätisesõprade meelitamiseks – sina ise’Pean selle optimeerima.

Teie veebisaiti võivad mõjutada paljud asjad’SEO – ainuüksi Google’il on üle 200 reitinguteguri. Kuid kui võtate aega pisiasjade korrastamiseks, võib teie sait tõusta tippu ja olla esimene link, mida Google pakub inimestele, kes otsivad “parim jäätis New Yorgis”.

Nüüd seal’on levinud eksiarvamus, et veebisaidi ehitajad nagu Squarespace ei arene’t on hea SEO jaoks. Usaldage meid, nii Squarespace kui ka WordPress sobivad suurepäraselt SEO jaoks… kui seda õigesti kasutada.

Muidugi on keeruline teada, kust kõigega alustada. Õnneks hoolitseb see võrdlus teie eest. Meie’Oleme juba aastaid veebisaitide loomise platvorme uurinud ja testinud ning oleme uhked, et oleme selle ala eksperdid.

Allpool me’Vaatame ruutu Ruut vs WordPress SEO ja uurime peamisi erinevusi. Lõpuks sina’Tean mitte ainult seda, mis on SEO jaoks parem, vaid ka seda, kuidas optimeerida oma veebisaiti mõlemal platvormil.

1

Mis on SEO?

SEO tähistab otsingumootori optimeerimist. Ühesõnaga, see’see aitab inimestel leida teie veebisaidi kõigi teiste seast. Näiteks märksõnade kasutamine metapealkirjades, piltide siltide omamine ja teie saidi mobiilisõbralikuks muutmine mängivad oma osa otsustamisel, kui kõrgel teie sait Google’i lehel asub..

Kui see kõik teile kõlab nagu hiilgav, siis ärge andke’t muretsema. Allpool me’Ma levitan, mida mõned kõige levinumad SEO-ga seotud mõisted tähendavad, ja räägin teile, miks nad seda teevad’uuesti oluline.

Rubriigid

Enamik inimesi on kursis pealkirjaga, kuid veebisaidil on mõned erinevad tüübid. Teil võib olla konkreetse veebisaidi üldine pealkiri ja selle all erinevad pealkirjad, mis aitavad sisu lõhkuda.

Kasulikud on ka teie veebilehtede all olevad pealkirjad, kuna need muudavad otsingumootorite hõlpsamaks nende lugemist. Näiteks selles artiklis algab iga jaotis teise pealkirjaga – nagu ‘Mis on SEO?’ (a H2) – siis on sellel väiksemad alamrubriigid, nt ‘Rubriigid’ (H3s).

Kohandatud URL-id

Veebisaidi URL eristab Internetis üht lehte teisest. Mida selgemad on teie URL-id, seda lihtsam on otsingumootoritel teie saidi ülesehitust mõista.

Võtke ajaveebi postitus kevade / suve viimaste moesuundade kohta – selle lehe vaikeaadress võib olla ‘www.yourblog.com/ post6282937’. See kõlab nagu jama meie jaoks, rääkimata Google’ist! Selle asemel peaksite URL-i ise millekski sarnaseks muutma ‘www.yourblog.com/ mood_trends_spring_summer’.

Pilt alt tags

See’Teil või mul on lihtne siin istuda ja öelda, mida pilt näitab, kuid otsimootorid saaksid selle siiski väikese abita teha. Foto siltide lisamine fotole aitab otsimootoritel öelda, mida see foto tähistab. See’siis on neil lihtsam teie lehte lugeda ja tuvastada, kas teie sisu on seotud sellega, mida keegi otsib.

Pealkirjade sildid

Tuntud ka kui metapealkirjad, on pealkirjade sildid need, mis kuvatakse otsingulehtede tulemustes (allpool). Metapealkiri võib teie lehe pealkirjast erineda’tegelik veebisait, kuid see peaks kajastama seda, mida see leht endast kujutab.

SERPSi metapealkirja näidePealkirjade sildid (või metapealkirjad) kuvatakse otsingutulemustes teie veebilehe peamise pealkirjana.

Võite ka märksõnade pealkirjasiltides aidata otsingumootoreid. Nagu näete, meie’sisaldasite sõnu ‘Ruuturuum’, ‘SEO’, ja ‘Ülevaade’ meie tiitlimärgendis, mis aitab Google’il lehte sobitada inimestega, kes neid termineid otsivad.

Metakirjeldused

Metakirjeldus osutab pealkirja sildi alla jäävale tekstile. See on teie võimalus rääkida inimestele kõike seda, mida nad võivad teie lehelt klõpsamisel oodata.

SERPSi metakirjelduse näideMetakirjeldused on sellised, kus saate tõesti öelda inimestele, mida teie veebisaidi leht endast kujutab.

Metakirjeldused peaksid sisaldama ka seotud märksõnu ja andma lehe korraliku kokkuvõtte – natuke nagu raamatu hägusus. Olge siiski ettevaatlik – metakirjeldused peaksid olema vahemikus 150–160 tähemärki, vastasel juhul lühendavad otsimootorid teie lõigu lühikeseks.

Saidikaardid

Saidikaart on teie veebisaidi jaotus’s URL-id. See aitab otsimootoritele teie saidi struktuuri kohta teada anda, salvestades tundide kaupa igal leheküljel ja teel indekseerimise ja indekseerimisega.

Ruutruumi saidiplaanSiin’S on ülevaade sellest, kuidas Squarespace’i veebisaidi saidiplaan välja näeb.

Kui Google’i meeldimised ja Bing saavad parema ülevaate teie saidi ülesehitusest, saavad nad hakata inimesi palju tõhusamalt suunama vastavatele lehtedele.

Mobiilne reageerimisvõime

Eelmisel aastal tehti 52% kõigist Interneti-otsingutest mobiilseadmetes. See’on olulisem kui kunagi varem, et teie veebisait oleks kohandatud sobivaks erinevatele ekraanidele. Mõni platvorm võimaldab teil oma veebisaiti käsitsi redigeerida, teised aga vormindavad teie saidi automaatselt laua-, mobiil- ja tahvelarvutite suurusteks.

SSL-krüptimine

SSL tähistab turvalist pistikupesade kihti. Kõik see tähendab, et kasutajad teavad, et teie veebisait on sirvimiseks turvaline. Kui saidil on SSL-sertifikaat, saate teada, kas sellel on URL-i ees väike tabaluku ikoon või mitte.

Otsimootorid eelistavad SSL-turvalisusega veebisaite, kuna need on ohutud saidid, millega inimesi linkida. Küberturvalisus on pidev oht, nii et veenduge oma kasutajate ees’ teave on kaitstud peaks olema peamine prioriteet.

2

SEO funktsioonid

Enne sisenemist, millisel platvormil on mis funktsioon, laske’s selgitab kõigepealt ruutu ja WordPressi erinevust.

Ruuturuum on veebisaitide koostaja. Komplekti kuulub valik malle, mille hulgast saate valida, ja see kasutab sektsioonipõhist lohistamisredaktorit, et saaksite oma veebisaidi luua – koodirida tundmata.

WordPress on ise hostitav CMS (sisuhaldussüsteem). See tähendab, et kord oled’Kui olete oma veebisaidi loonud, peate selliste asjade eest nagu hostimine, oma domeen ja turvalisus maksma eraldi. WordPress on üldiselt keerulisem platvorm ja teadmine, kuidas kodeerida, läheb kaugele.

Nüüd siis’s klaaritud, las’Uurige välja peamised SEO erinevused ruutu ja WordPressi vahel.

SEO funktsioonRuuturuumWordPressRubriigid

Võitja: WordPress

Kohandatud URL-id

Võitja: Tie

Pilt alt tags

Võitja: WordPress

Pealkirjade sildid

Võitja: WordPress

Metakirjeldused

Võitja: WordPress

Saidikaardid

Võitja: ruut

Mobiilne reageerimisvõime

Võitja: ruut

SSL-krüptimine

Võitja: ruut

H1 kuni H3 on saadavalH1 kuni H6 on saadaval
Saadaval kogu saidilSaadaval kogu saidil
Ainult pildi pealdisSaadaval kogu saidil
Saadaval ainult põhilehtedel (st mitte ajaveebilehtedel)Saadaval kogu saidil
Saadaval ainult põhilehtedel (st mitte ajaveebilehtedel)Saadaval kogu saidil
Saadaval kõigis plaanidesAinult äriplaanis ja üle selle (Yoasti pistikprogrammi kaudu)
Automaatselt reageerivSaab reageerida käsitsi
Saadaval kõigis plaanidesOstetud eraldi

Ruuturuum on kõik-ühes lahendus, millel on oma plussid ja miinused. Ükskord sa’Kui olete ruudukujulise plaani registreerinud, siis võitsite’Lisad ei pea maksma, see tähendab, et kõike, mida näete, saab kasutada ilma lisatasuta.

Selle külg on seal’pole midagi muud. Ruuturuumi ei teki’Teil pole rakenduste turgu, kus saaksite tasuda keerukamate SEO-tööriistade lisamiseks, nii et loomulikult võib see olla pisut piiratud. Sellegipoolest on ruuturuumis endiselt kõik, mida vajate SEO vaatenurgast, et luua veebisait, mis suudaks kõrgel kohal olla.

WordPress on vastupidine. Sa ei tea’t ei pea midagi maksma, kui te seda ei tee’ei taha, kuid selle SEO pakkumised on siis lihtsad. Kui värskendate versiooniks WordPress’ Äriplaan (25 dollarit kuus), siis võite hakata installima täpsemaid SEO pistikprogramme.

Need on arendajate loodud lisandmoodulid teie veebisaidi kvaliteedi parandamiseks. Kasutades WordPressi pistikprogrammi, nagu Yoast SEO, teie’Teil on peaaegu kõik, mida vajate Google’is esikoha saamiseks’otsingutulemid.

3

Toimivuse jälgimine

See’On kõik hea ja hea muudatuste tegemine lootuses, et otsimootorid tunnevad teie jõupingutusi ära ja tõrjuvad teid paremusjärjestusest üles. Aga kuidas sa teada saad, mida sa’uuesti teed on eks löök?

Ruuturuumi abil on teil kaks võimalust: kasutage seda sisseehitatud analüüsikomplekt, või ühendage Google Analytics.

Ruuturuum’Omaenda analüüs võimaldab teil jälgida teie saidile tuleva liikluse kogust ja seda, kust see liiklus tuleb. See on suurepärane viis näha, kas teie rasket SEO tööd tasustatakse rohkemate külastajate näol.

Samuti saate otsida oma veebisaidiga seotud asjakohaseid märksõnu. Ilmselget märkimata peate enne reaalselt alustamist teadma, milliseid sõnu sihtida!

WordPress seda ei tee’teil pole sisseehitatud jõudluse jälgimist, kuid Google Analyticsiga ühenduse loomine on üsna lihtne.

Nagu võite ette kujutada, pakub Google Analytics teile täpsemat teavet, kui saate veebisaidi ehitajatelt. Võite isegi saada reaalajas värskendusi teie saidil viibivate inimeste kohta samal hetkel.

Samuti saate märkmeid teha, millal ja millal olete muudatusi teinud, ning võrrelda erinevaid veebilehti’ etendus enne ja pärast.

Ehkki WordPressil võib olla ainult Google Analyticsi valik, saate installida tasuta pistikprogrammi nimega Yoast. Yoast on SEO tööriist, mis aitab teil oma saidi üle suuremat kontrolli anda’S SEO jõudlus.

4

Maksumus

Tundub, et enamik inimesi arvab, et optimeeritud veebisaidi loomine maksab käe ja jala, kuid see ei maksa seda’t peab.

Teistel veebisaitide ehitajatel võivad olla odavamad hinnakujundusplaanid, kuid ruudu Squarespace puhul olete teie’maksad uuesti kvaliteedi eest. Ruuturuumil on neli peamist hinnakujunduskava: kaks ilma poodideta ja kaks koos. Hinnad jäävad vahemikku 12–40 dollarit kuus.

Mõistagi on kaks mitte-poodplaani odavamad ja võimaldavad siiski juurdepääsu kõigile mallidele ja funktsioonidele. Nende hulgas on SEO tööriistad, mida me’arutasin. Lihtsamalt öeldes, Ruuturuum’SEO funktsioonid ei ole vajalikud’t muuta, kas sina’uuesti odavaima või kalleima plaani järgi.

Kui sa’kui te pole milleski kindel, võite alati kasutada ruutu Ruut’s 14-päevane tasuta prooviversioon ja vaata, kas see on olemas’see sobib sulle.

Ruuturuumi mitte-poodide hinnakujundusRuuduruumis on kaks mitte-poodkava, mille hind on 12 dollarit kuus ja 18 dollarit kuus.
WordPressi abil lähevad täiustatud SEO-tööriistad teile maksma. See pakub küll täiesti tasuta plaani, kuid sellisena’s ise hostitud platvorm, sina’Lõpuks hakatakse hostimist ja turvalisust tagama – see pole just tasuta!

WordPress’ Parimat SEO pistikprogrammi Yoast saab kasutada ka tasuta. Probleem on selles, et paljud selle funktsioonid – näiteks sisemise lingi ettepanek ja ööpäevaringne tugi – puuduvad’t pole saadaval, kui te ei uuenda Yoast Premium-i, mis maksab 89 dollarit veebisaidi kohta.

Kui suhtute WordPressi SEOsse tõsiselt, peate mitte ainult oma äriplaanis olema 25 dollarit kuus, vaid ka’Samuti peate investeerima Yoast Premiumi, hostimisse, domeeni ja SSL-sertifikaati. Näete, kui kiiresti asjad üles kerkivad! [/ Vc_column_text]

WordPressi hinnakujundusWordPressil on neli peamist plaani, kuid ainus mis tahes SEO vormingus on selle äriplaan.

Ruuturuum vs WordPress SEO – maksumus: otsus

Ruumiruum on kulude hoidmisel kindel võitja. Kõigil, sealhulgas sisseehitatud SEO tööriistadel, olete ka teie’maksate ainult kunagi plaani hinna eest (vahemikus 12–40 dollarit kuus). WordPressi abil lisandub kõik – ka SEO – lisatasu eest, mis suureneb kiiresti.

Lisateave

10 parimat tasuta veebisaidi koostajat – vajate odavat saiti? Vaata enam.

Ruutaruumi hinnakujundus – liituge meiega, kui kaevame pisut sügavamale Squarespace’i pakutavatesse plaanidesse.

5

Muud SEO-d mõjutavad tegurid

Nagu sissejuhatuses puudutasime, on Google’il üle 200 hindeteguri. Sel põhjusel saate’Te ei garanteeri kunagi, et oma saidi optimeerimisel ka teie’hakatakse teie valitud märksõnade jaoks järjestama esimest kohta.

See’meeldib treeningutele olümpiamängude jaoks – võite panna sisse kõik sobivad treeningud ja dieedid, kuid seal saate neid teha’Pole kindlust, et teie’Tulen koju kullaga kaelas.

Me ei tea’pole aega lahutada kõike, mis teie saiti mõjutab’SEO, kuid siin on mõned asjad, mida folk sageli tähelepanuta jätab.

Lingid

Igal veebisaidil on mida’s tuntud kui domeeni autoriteet (DA). Mida usaldusväärsemaks teie sait on, seda kõrgem on selle DA. Üks kindel viis DA suurendamiseks on saada teistele tunnustatud veebisaitidele linkide viimisel oma veebisaidile tagasi linkida.

Näiteks meie’on sidusrežiimis volitused, nii et kui teised saidid kirjutavad selle kohta sisu, võivad nad nimetada meid kohaks, kust nad oma teabe said. See aitab lugejatel uskuda, et nende sõnul on õiguspärane, ja aitab meie SEO-d. Win-win!

Ühiskondlikud signaalid

See’Alati on oluline arvestada sellega, mida avalikkus arvab. Otsimootorid saavad ainult nii palju hinnata, enne kui nad meie abi vajavad. Kui teie saidil on sotsiaalsed nupud, et kasutajad saaksid teie sisu meeldida või jagada, on suurepärane viis öelda Google’ile, et see, mida teie’seal välja panemine on kasulik ja populaarne.

Optimeeritud sisu

See võib tunduda ilmne, kuid teie’d olge šokeeritud, kui paljud inimesed sellest unustavad. Saate oma saiti optimeerida kõik, mis teile meeldib, kuid kõige olulisem on ikkagi teie tegelik sisu. Teie öeldu peab sisaldama märksõnu, mida soovite sihtida (don’ärge lihtsalt toppige neid sinna sisse – Google vihkab seda!)

Samuti peate tagasi astuma ja mõtlema: ‘kas see sisu on suunatud probleemidele, mida ma tahan,?’ Võimalik, et see vastab kellelegi’küsimust, toote tutvustamist või nõu pakkumist. Mis siis ikka’Seda tehes peab see aitama inimesi, kes seda otsivad.

6

Ruuturuum vs WordPress SEO: järeldus

Loodame, et see artikkel on teile näidanud, et kui tegemist on SEOga, siis see’s pole platvorm teie’uuesti edasi – see’s mida sa sellest teed!

Saate luua optimeeritud saite nii ruudu Squarespace kui ka WordPress abil, kuid vastus, kumb on parem, taandub sellele, mida te’otsite uuesti. Kokkuvõtteks siin’s tabel, milles võetakse kokku peamised erinevused ja milline platvorm on igas valdkonnas parem:

SEO alaRuuturuumWordPressFunktsioonid

Võitja: WordPress

Toimivuse jälgimine

Võitja: ruut

Maksumus

Võitja: ruut

Kõik SEO peamised funktsioonid on saadaval, kuid mõnda neist saab kasutada ainult teatud lehtedel.Pole sisseehitatud SEO tööriistu, kuid sellel on hulgaliselt kasulikke pistikprogramme, mis annavad teile juurdepääsu SEO täpsematele funktsioonidele.
Sisseehitatud analüüs ja Google Analyticsi ühendamise võimalus.Sisseehitatud analüütikat pole, kuid Google Analyticsi saab ühendada.
SEO tööriistad on saadaval kõigi plaanide korral alates 12 dollarist kuus.SEO tööriistad ja lisatasu pluginad on saadaval ainult äriplaanis ja uuema hinnaga 25 dollarit kuus.

Ruuturuum’s SEO on parem vähem tehniliste asjatundjate jaoks, kes seda ei tee’t pole sadu dollareid. Sellel on kõik oma SEO tööriistad sisseehitatud ja võidetud’t maksab teile optimeerimiseks vaeva.

WordPress on parim arenenuma, täielikult optimeeritud veebisaidi jaoks… kui teil on raha. Sisseehitatud SEO tööriistu pole ja teie’Enne täpsemate funktsioonide kasutamist peate olema vähemalt selle äriplaanis (25 dollarit kuus).

Ruuturuum ja WordPress pole’t muidugi ainsad platvormid, mida saate ka suurepäraste SEO pakkumistega pakkuda. Näiteks Wixil ja Weeblyl on Squarespace’iga sarnased tööriistad ning lisaks rakenduste turg, kus saate SEO lisandmoodulite eest pisut lisatasu maksta.

Üldiselt me’d ütlen sulle’on enam kui võimeline Squarespace’i veebisaidiga kõrgel kohal olema. Kui panite õiged alused, võitis see’Ärge kaua aega enne, kui teie sait on suvehoonete seas SEO pilvelõhkuja.

7

Ruut ja WordPress SEO: KKK

Mida’s on parem väikeettevõtetele: ruuturuum või WordPress’ SEO?

Vastus sellele põhineb teie eelarvel ja tööstusel. Ruuturuum on suurepärane selliste loomemajanduse jaoks nagu fotograafia ja graafiline disain. See’Samuti on optimeeritud saidi üles ehitamine palju odavam. WordPress võib olla täiustatud SEO jaoks suurepärane, kuid teie’Ma pean maksma.

Aren’seal on kaks erinevat WordPressi platvormi?

Jah, WordPress.com ja WordPress.org. WordPress.com on rohkem ajaveebiplatvorm, samas kui WordPress.org on täieõiguslik CMS, mida arendajad kasutavad. Meie’oleme selles artiklis rääkinud peamiselt WordPress.com-ist, kuid kui teie’tahaksin WordPress.org kohta rohkem teada saada, vaadake meie arvustust siit.

Mida’s on SEO jaoks kõige olulisem asi?

Ei ole’t tõesti üks element SEO’s tähtsam kui teine. Mõned peamised teadlikud asjad on siiski õigete märksõnade sihtimine, suurepäraste metapealkirjade ja kirjelduste kirjutamine ning mobiilile optimeeritud veebisait, millel on kiire lehe laadimiskiirus.

Meie võrdlusest oli abi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me