Pilvemajutus vs WordPressi hostimine

Kas sul on pilvedes pea? Kas olete vastuse otsimisel kõvasti vajunud? Laske meil aidata.

Veebimajutus võib olla segane teema. Arvestada tuleb nii palju tegureid ja seal on nii mitut tüüpi hostimist – ja seda’enne kui kaalute isegi erinevaid hinnakujunduskavasid!

Õnneks ka meie’uuesti siin, et seda kõike teie jaoks lihtsustada. Kui sa’uuesti vahtima joonistamislauda, ​​kui asi on hostimine, see’tasub kõigepealt üle vaadata meie veebimajutuse juhend.

Pilvemajutus vs WordPressi hostimine

Selles artiklis me’Keskendun peamistele erinevustele kahe hostimistüübi vahel: pilv ja WordPress. Ja aitamaks teil otsust teha, meie’olen teinud kogu jalavarre teie jaoks.

Veebisaitide ehitaja juures oleme’uuesti, noh… asjatundjad, kui tegemist on hostimisega. Meie’Olen veetnud tunde uurides kõiki erinevaid hostimistüüpe, vaadeldes neid kõiki’tugevaid ja nõrku külgi ning töötas välja, millised pakkujad pakuvad ettevõttes parimat teenust.

Kuid tagasi pilvemajutamise vs WordPressi hostimise juurde, siin’mis me’kavatsen kajastada:

 • Mis on pilvemajutus ja WordPressi hostimine
 • Mõlema peamised plussid ja miinused
 • Nende erinevused jõudluses, turvalisuses, halduses ja mastaapsuses
 • Kui palju need maksavad ja pakutavate plaanide erinevad tasemed
 • Parimad pakkujad, kellega peaksite pilvemajutuse või WordPressi hostimise puhul arvestama

Seda’piisavalt eelvaadet – laske’s on õigus sellele!

1

Mis on pilvemajutus?

Pilvemajutus on teie veebisaidi koht ‘praktiliselt’ hostitud mitme serveri kaudu.

Erinevalt jagatud, VPS-ist või spetsiaalsest hostimisest olete teie’pole seotud ühe füüsilise asukohaga, mis tähendab, et saate ressursse (ribalaius, salvestusruum jne) tõmmata paljudest erinevatest serveritest. Kui sa’näiteks ribalaiuse suurendamine ühes serveris, teie’Teil on võimalik teisega tutvuda’ressursid.

Pilvemajutus sobib suurepäraselt kasvavate veebisaitide ja ambitsioonikate ettevõtete jaoks. Esiteks töötab see sarnaselt tasuliste maksetega mobiililepingule, kuna maksate ainult kasutatud ressursside eest. Teiseks on need ressursid peaaegu piiramatud, nii et kui teie veebisaidi liiklus kasvab järsult, siis te seda ei tee’Peate muretsema oma saidi krahhi pärast.

Pilvemajutus on uusim saadaval olev hostimisviis, kuid sarnaneb iPhone’iga’s iCloud, see’vaevalt aru saada. Peamine võte on see, et pilvemajutus on fantastiline võimalus, kui vajate skaleeritavat hostimisvõimalust, taskukohase hinnaga.

2

Mis on WordPressi hostimine??

Nagu võisite arvata, on WordPressi hostimine mõeldud eranditult WordPressi veebisaitidele.

See’on väga sarnased enamkasutatavate hostimistüüpidega (jagatud, VPS ja pühendatud), kuid see keskendub WordPressi saidi võimalikult lihtsaks hostimisele. Tavaline on näiteks ühe klõpsuga installimine ja WordPressi automatiseeritud värskendused.

WordPressi hostimine on WordPressi veebisaitide jaoks üllatav. Enne kui hüppate alla meie WordPressi kõige populaarsemate pakkujate jaotisesse, leiate selle’Oluline on mõista, et on kahte erinevat tüüpi: jagatud WordPress-hostimine ja hallatav WordPress-hostimine.

Jagatud WordPress hostimine on teie põhitüüp. See’See on odavam, pakub ühe klõpsuga installimist ja on üldiselt parim valik isiklike või staatiliste veebisaitide jaoks.

Hallatud WordPress hostimine on täispakett. Kõik teie põhivajadused on täidetud, lisaks saate garanteeritud automatiseeritud värskendusi, parema turvalisuse ja kiirema laadimiskiiruse.

Loomulikult on hallatud WordPressi hostimine kulukam, kuid see võib säästa teie saidi hooldamiseks märkimisväärselt palju aega. See muudab selle ideaalseks võimaluseks ettevõtetele ja saitidele, kes soovivad skaleerida.

3

Plussid ja miinused

Pilvemajutamise plussid ja miinused

Pilvemajutamise plussidPilve hostimise miinused
 • Maksate ainult kasutatud ressursside eest
 • Väga skaleeritav
 • Teie andmetele juurdepääsuks peab olema Interneti-ühendus
 • Kuutasude eelarvestamine on keeruline

WordPressi hostimise plussid ja miinused

WordPressi hostimise plussidWordPressi hostimise miinused
 • Kohandatud WordPressi veebisaitidele
 • Kiire laadimiskiirus ja kõrgetasemeline turvalisus
 • Ei sobi muudele kui WordPressi veebisaitidele
 • Tavaliselt kallim kui pilvemajutus

4

Etendus

Toimivus taandub sellele, kui sujuvalt töötab teie veebisait selle külastajatele. Kui soovite neile pakkuda parimat võimalikku kogemust, on kindlasti vaja kiiret laadimiskiirust ja tugevat tööaega.

Pilvemajutus võimaldab teil oma ressursse kohandada vastavalt teie saidi saadava liikluse suurusele. Kui teil on liikluse järsk suurenemine – näiteks uudistes kajastamise tõttu – võite saada rohkem ribalaiust, nii et teie sait töötab jätkuvalt sujuvalt.

WordPressi hostimine on standardsem. Olete seadnud ressursilimiidid, mida saab’t ei tohi ületada. Need limiidid varieeruvad plaanide kaupa, kuid nii kaua, kui te ise’olete kindel, et teil on piisavalt, jõudlus ei peaks’t pole probleem.

5

Turvalisus

Turvalisus peaks oma veebisaidi hostimisel alati olema üks peamisi prioriteete. See kehtib eriti siis, kui teie’ettevõtte loomiseks ja klientide isikliku teabe hoidmiseks.

Pilvemajutus sarnaneb jagatud hostimisega: turvaline, kuid mitte läbitungimatu. Teie sait võib olla jaotatud mitmesse serverisse, kuid jagate neid ikkagi teiste veebisaitidega – see tähendab, et kui mõne teie serveri teine ​​sait on ohus, siis’ka potentsiaalselt ohus.

WordPressi hostimine on jagatud. Ehkki jagatud WordPressi hostimine sarnaneb pilvesalvestusega, on hallatav WordPressi hostimine nagu häkker väljakutse tungida lossi, mis asub mäe tipus, jalgsi, omal jõul.

Saate WordPressispetsiifilise turvalisuse – näiteks pahavara skannimine ja tulemüürid – ja teie saidi varundamine toimub automaatselt. Seega, kui midagi juhtub valesti, on teil kõik taastamiseks valmis.

6

Juhtimine

Nagu vana ütlus käib, ‘aeg on raha’. Keegi ei taha istuda, et proovida värskendada hostimistarkvara või parandada turvarikkumist. Kui just sina’see on tõeline arvutiviga, see värk’parem jätta eksperdid!

Pilvemajutus on täielikult hallatav teenus. Teie teenusepakkuja sorteerib teie jaoks kõik välja – seadistamisest kuni veaparandusteni. See on suurepärane kõigile, kellel on vähe aega või tehnilisi teadmisi.

WordPress-hostimine pakub nii haldamata kui ka hallatud WordPress-hostimist. Jagatud WordPressi hostimine on arusaadavatel põhjustel odavam, kuid enamik valib täielikult hallatava teenuse.

7

Skaleeritavus

Skaalautuvus on lihtsalt väljamõeldud sõna, et teil oleks ruumi kasvada. Meie’on kõik ambitsioonikad ja pidades silmas, et hostimiskavade muutmine võib olla pisut faff,’Ainus, kui otsite sellist tüüpi hostimist, mis võib teie veebisaidiga koos kasvada.

Pilvemajutus on oma olemuselt tohutult skaleeritav. Teie sait’ressursid pärinevad mitmest erinevast serverist, nii et saate ühe välja maksta ja ressursse teiselt korjata. Maksate ka ainult selle eest, mida kasutate, see tähendab teid’te pole alla kirjutanud võidetud asjade kallile plaanile’t vaja kuni jooneni.

WordPressi hostimine on mastaapsed selles mõttes, et kui olete kord’Kuna olete välja kasvanud jagatud WordPressi hostimise, saate minna üle hallatava WordPressi hostimisplaani. Peale selle aga ka sina’Olen seadnud ressursilimiidid, mida saate’t ületada.

8

Hinnakujundus

Hinnakujundus võib olla pisut keeruline. Kuna pilvemajutus töötab põhimõttel pay-as-you-go, siis see’On võimatu täpselt öelda, kui palju see maksab. Sina’vastutab lõpliku kuutasu eest.

Sellegipoolest pakuvad pakkujad mõned baasmäärasid, et näidata teile kaasnevaid põhikulusid. Allpool me’ve valisime välja mõned parimad pakkujad (kes me’räägime järgmises jaotises), et näidata teile nende kuutasusid:

PakkujaPilvJagatud WordPressHallatud WordPressSinine vaim

A2 majutamine

HostGator

1&1 IONOS

n / a *3,95–5,95 dollarit29,99 dollarit – 59,95 dollarit
5–371 dollarit7,99 dollarit – 24,46 dollarit24,46–75,48 dollarit
12,95 – 19,95 dollarit14,95 – 27,95 dollaritn / a *
10–350 dollaritn / a *9–15 dollarit

* n / a on märgitud seal, kus pakkuja seda ei tee’t ei paku seda tüüpi hostimist.

Nagu näete, on WordPressi hostimisega alustades pakkujalt hinnakujundus üsna sarnane. Kui odavad tariifid on teie jaoks olulised, pakub Bluehost odavaimat jagatud WordPressi majutust, samas kui 1&1 IONOS saab’t pole hallatavate WordPressi hostimistehingutega vastavuses.

Pilvemajutuse hind erineb sõltuvalt sellest, kui palju ressurssi te kasutate. Kuu alghindade lähenedes on A2 Hosting siiski raske läbi lüüa. Pilvemajutus varieerub ka hinnas tohutult, kuna saate seda isikupärastada. Üldiselt öeldes’Maksab umbes 5–15 dollarit kuus. Ainult ettevõtte tasemel ettevõtted vajavad 100 dollarit kuus plussplaani.

See’Samuti on oluline mainida, et meie tabelis toodud hinnad ei vaja’t ei võta arvesse tutvustusi. Peaaegu iga hostingu pakkuja pakub algselt soodushindu, kuid kuna selle aja pikkus muutub, siis me’olete tavalise hinnakujundusega kinni jäänud.

9

Pilvemajutus vs WordPressi hostimine: parimad pakkujad

Pidage meeles selle artikli alguses, kus rääkisime uurimistööst’kas olete teinud? Noh, nüüd saate tulemusi näha!

Olles üle vaadanud rohkem hostingu pakkujaid, kui võite selle kinni hoida, siis meie’on üsna hea positsioon öelda, millised on parimad. Võite isegi vaadata meie kõrgeima reitinguga 11 pakkujat nende üldise hostimisteenuse kohta.

Siin me’Arutleme kolme parima pilvimajutuse pakkuja ja WordPressi kolme parima pakkuja üle. Igal neist on pisut erinevad omadused, jõudlus ja hinnakujundus, nii et meil’Esitan teile väikese detaili.

3 parimat pilvimajutuse pakkujat

1&1 IONOS

Pilvemajutuse paketi juhtimine on 1&1 IONOS. Lisaks 99,98% -sele tööajale ja odavatele algmääradele 10 dollarit kuus, olete ka teie’Samuti saate nautida kuni 128 GB muutmälu, 16 protsessori südamikku, mõõtetu ribalaiust ja 500 GB salvestusruumi. Seal’s isegi ööpäevaringset abi ja tuge ning 30-päevase raha tagastamise garantii, kui muudate meelt.

A2 majutamine

A2-hostimine on 1-le veidi odavam alternatiiv&1 IONOS. Kui te seda ei tee’t vajavad samal tasemel jõudlust ega ressurssi, A2 on nutikas valik. Alles 5 dollarist kuus saate 99,95% tööaega ja kuni 32 GB muutmälu, 12 protsessori südamikku, 9 TB ribalaiust ja 250 GB salvestusmahtu. SSL-turvasertifikaadi eest peate siiski maksma lisatasu.

SiteGround

Ausalt öeldes pole SiteGround tegelikult nii’t samal tasemel 1&1 IONOS või A2, kui tegemist on pilvemajutusega. Alustuseks on plaanid palju kallimad (alates 80 dollarist kuus) ja ressursipiirangud lihtsalt ei vaja’t virna üles. Te saate küll usaldusväärse 99,98% tööaja ja tasuta varukoopiaid, kuid tõsi küll’s on suur samm alla 1&1 IONOS ja A2 hostimine.

3 parimat WordPressi majutusteenuse pakkujat

Sinine vaim

Bluehost on WordPressi hostimise kuningas. See pakub nii jagatud kui ka hallatud WordPressi hostimist taskukohaste hindadega ning selle kogu tööaeg on 99,98%. Sina’Samuti pakutakse installimist ühe klõpsuga, tarkvara WordPress automatiseeritud värskendusi ja ööpäevaringset tuge. Justkui see polekski’t piisavalt, seal’Samuti on mõõtmata salvestusruum ja ribalaius, tasuta domeen, tasuta varukoopiad ja 30-päevane raha tagasi garantii.

A2 majutamine

A2 Hosting pakub jällegi nii jagatud kui ka hallatud WordPressi plaane. Selle hallatav WordPressi hostimine on eriti muljetavaldav koos tasuta varukoopiate ja nii WordPressi tarkvara kui ka pistikprogrammide automaatse värskendusega. Sina’Samuti saate mõõtmata ribalaiust ja salvestusruumi, kuid tööaeg ei ole nii muljetavaldav kui Bluehostil, sissetulek on 99,95%.

HostGator

HostGator erineb pisut selle poolest, et pakub ainult WordPressi ühiskasutust. Sellegipoolest on sellel kõigi pakkujate parim tööaeg – 99,99%. Lisaks saate tasuta varukoopiaid ja automatiseeritud WordPressi värskendusi nii tarkvara kui ka pistikprogrammide jaoks. Ja ööpäevaringse toega ning mõõtetu ribalaiuse / salvestusruumiga saaksite teha palju hullemaid asju.

10

Pilvemajutus vs WordPressi hostimine: järeldus

Nüüdseks peaks teil olema üsna selge idee järgmistest:

 • Mis on pilvemajutus ja WordPressi hostimine
 • Mis tüüpi hostimine teile sobib
 • Kui palju maksab pilvemajutus ja WordPressi hostimine
 • Kolm parimat pakkujat pilvemajutuse ja WordPressi hostimise jaoks

Kokkuvõtteks ja lõpliku otsuse langetamiseks aitame’S võtab kokku pilvemajutamise vs WordPressi hostimise viimati.

Millal peaksite WordPressi hostimise asemel valima pilvemajutuse

Kui vajate seda paindlikku hostimist’on teie veebisaidi kasvades kohanemisvõimeline, siis on pilvemajutus teie jaoks. Pidage meeles – WordPressi hostimine on mõeldud ainult WordPressi veebisaitidele. Kui sa’kasutasite oma veebisaidi loomiseks mõnda muud ise hostitavat platvormi, valik on teie jaoks tehtud.

Millal peaksite valima WordPressi hostimise üle pilve hosting

Kui teil on WordPressi veebisait, siis ärge’Kui soovite keeruka seadistamise või pideva hoolduse vaeva, on WordPressi hostimine teie jaoks.

Tänu ühe klõpsuga installimistele ja automatiseeritud värskendustele on teil abistav käsi teie saidi alati kontrolli all hoidmisel. Hallatud WordPressi hostimine peaks olema teie kahe valik, kui töötlete suures koguses tundlikke andmeid.

Kui sa’otsustasime, et pilvemajutus on meie tee’d soovitame kasutada mõlemat 1&1 IONOS või A2 hostimine. Teiselt poolt võitsid WordPressi kasutajad’t ei leia paremat pakkujat kui Bluehost.

11

Pilvemajutus vs WordPressi majutamine: KKK

Kas peate WordPressi veebisaidi majutamiseks kasutama WordPressi hostimist??

WordPressi hostimine on ilmselgelt soovitatav – ühe klõpsuga installimine ja automatiseeritud värskendused aitavad tohutult aja kokku hoida – kuid seda siiski’miski ei takista teid teist tüüpi hostimist kasutamast. Kui sa’Kui olete ise uuendustel silma peal, saate kasutada kõike alates VPS-i hostimisest kuni pilvemajutuseni.

Kuidas sa tead, millal sa’olete valmis üle minema jagatud WordPressi hostimisest hallatavale WordPressi hostimisele?

Üldine viis seda öelda on vaadata oma ressursside piire. Kui sa’olete ülemise astme jagatud WordPressi hostimisplaanis ja teie’kui hakkate iga kuu oma piire ületama, on täiendamine mõistlik. Samuti, kui teil on isiklikku teavet, peaksite suurema turvalisuse tagamiseks kasutama hallatud WordPressi hostimist.

Kas pilvemajutus on parem kui jagatud hostimine?

See ei pruugi olla odavam kui jagatud hostimine, kuid siiski’s kindlasti skaleeritavam. Jagatud hostimise probleem on see’s kergesti välja kasvanud. Seejärel on teil vaeva proovida plaane või pakkujaid muuta. Pilvemajutus kasvab koos teiega ja on pikas perspektiivis palju parem variant.

Kas saate tasuta majutust??

Mitte siis, kui sina’kasutate ise hostitud platvormi. Kui aga kasutate hostitud platvormi, nagu veebisaidi koostaja, sisaldub hostimine kuutasu osana. Veebisaidiehitajate kohta lisateabe saamiseks võiksite minna meie võrdlustabelisse või vaadata siin kõrgeima reitinguga platvorme.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me