Ecwid vs Shopify: kas teie pood vajab pistikprogrammi või platvormi?

ecwid vs shopify esiletõstetud piltSee artikkel annab ülevaate Ecwidi ja Shopify erinevustest ning ütleb teile, milline on teie ettevõtte jaoks parim.

Niisiis, sina’kas olete veebipoe üles seadnud? Võib-olla teil on juba veebisait ja soovite hakata veebimüüki alustama või soovite alustada nullist. Mõlemal juhul meie’uuesti siin aidata!

Ecwid on e-poe pistikprogramm mis võimaldab teil veebisaidile lisada poodifunktsioone. See’S on populaarne ja edukas platvorm – alates selle asutamisest 2009. aastal on see saavutanud üle miljoni veebikaupmehe.

Shopify on e-poe platvorm mis võimaldab teil luua omaenda veebipoe. See’on veebimüüjate ja nende klientide seas populaarne – seal alates 2006. aastast’on olnud suurejooneline kokku 82 miljardit dollarit müüakse Shopify kaudu!

Need on väga erinevad poodide tööriistad. Üldiselt, Shopify on parim kõikehõlmav poodide ehitaja turul, kuid Ecwid sobib suurepäraselt neile, kes soovivad olemasolevale saidile lihtsalt natuke e-poe elegantsi lisada.

Päeva lõpus sõltub teie valik tõesti teie enda vajadustest ja eelistustest. Kui sa’kui teil on raske valida, valmistuge valgustumiseks!

Meie’olete uurinud, testinud ja proovinud nii Shopify kui ka Ecwidi ning koostanud selle võrdluse oma elu lihtsustamiseks. See artikkel jagab Ecwidi ja Shopify kõikides olulistes valdkondades, alates kasutusmugavusest kuni hinnakujunduseni.

1

Ecwid vs Shopify: plussid ja miinused

Ecwidi plussid:

 • Pole vaja nullist alustada – see’Teie olemasoleva veebisaidi muutmine veebipoodiks on kiire ja lihtne
 • Mitme kanaliga müük – ulatuslikud tööriistad mitme kaupluse müügi ja müügi juhtimiseks
 • Algaja sõbralik – sa ei tea’Ecwidi kasutamiseks pole vaja kodeerimisoskust ja see võitis’t ei võta tundi aega

Ecwidi miinused:

 • Piiratud kujundus – väga piiravad disainivalikud, muutes kohandamise keeruliseks
 • Väikesemahulised tööriistad – Ecwid sobib suurepäraselt väikeettevõtetele, kuid saab seda teha’t toetavad palju kasvu
 • Tasuta tasuta plaan – väga lihtsad ja piiratud vahendid tasuta plaanil; näiteks puudub juurdepääs rakenduste turule

Shopify plussid:

 • Suurepärane mitme kanaliga integratsioon – võimaldab teil müüa mitme kanali kaudu, sealhulgas Facebook, Instagram ja Pinterest
 • Võimas laosüsteem – Shopify’Varude haldamise tööriistad aitavad teil veebipoodi hõlpsalt hallata
 • Kõrge kvaliteet – parim e-poe ehitaja müügifunktsioonide ja kliendirahulolu osas

Shopify miinused:

 • Tehingutasud – Shopify nõuab tehingutasusid, välja arvatud juhul, kui kasutate omaenda makseväravat Shopify Payments
 • Kujunduse paindumatus – kui otsustate teemasid vahetada, kui teie pood on reaalajas, siis teie’Pean tegema mõne ümbervormindamise
 • Piiratud katseaeg – tasuta prooviperiood kestab ainult 14 päeva

2

Mida’s Erinevus Ecwidi ja Shopify vahel?

Ecwid ja Shopify on kaks peamist tegijat poodimaailmas. Kuid siiski’nad töötavad väga erinevalt ja kuidas’re mõeldud kasutamiseks.

Ecwid on pood plugin, see tähendab, et lisate selle olemasolevale veebisaidile, et poodide funktsionaalsuse imesid avada. See sobib ideaalselt väikeste ettevõtete jaoks, kellel on kasv, kes soovivad veebipoe lisada, et kliente kaasata ja oma tegevust laiendada.

ecwidi kodulehtEcwid võimaldab teil olemasolevale veebisaidile kiiresti ja hõlpsalt veebipõhiseid funktsioone lisada või isegi nullist ühelehepoe luua.

Shopify on spetsiaalne pood, mis võimaldab teil luua veebipoe ja saada teie enda poodriigi valitsejaks. Shopify on varustatud tööriistadega, mis aitavad teil oma ettevõtet laiendada, muutes selle ideaalseks nii suurte kui ka väikeste kaupluste jaoks.

shopify kodulehtShopify annab teile kõik vajalikud tööriistad veebipoe edukaks ehitamiseks, käitamiseks ja kasvatamiseks

Sa ei tea’Shopify kasutamiseks pole vaja kodeerimist ega tehnilisi oskusi – sellel on kõik vajalik, et muuta oma poe ehitamine võimalikult sujuvaks.

Saate luua ühelehelised veebisaidid mis tahes Ecwidiga’s plaanid, kuid see’pole midagi, võrreldes sellega, mida saate Shopify abil ehitada.

Ecwid’s ‘Stardisait’ on väga lihtne veebisaitide koostaja, mida saate kasutada oma poe sihtlehe loomiseks. See on mugav lisafunktsioon, kuid Ecwid pole mõeldud veebisaitide loomiseks.

Selle asemel on Ecwid parim neile, kes asuvad isiklik ja väikeettevõte tasemetele, kes soovivad lisada pood ja hakata müüma olemasoleva veebisaidi kaudu.

Shopify on parim kõigile, kes soovivad seadistada a täiesti uus veebipood, ja kasvatada oma ettevõtet kasutades saadaolevaid võimsaid poodriistu.

3

Kasutuslihtsus

Ükskord sa’teil oli teie veebipoe jaoks suurepärane idee, te ei tea’ei taha aega raisata. Muidugi sa suudad’kiirustage täiuslikkust, kuid saate seda hõlpsalt kasutatava müügiplatvormiga kiirendada!

Ecwidi on äärmiselt lihtne kasutada ja see on väga algajasõbralik – peate vaid integreerima selle oma veebisaidiga. Sa ei tea’ei pea muretsema millegi kodeerimise, hostimise, värskendamise või isegi installimise pärast.

ecwid kasutusmugavusÜks Ecwidist’Peamised müügiargumendid on see, kui lihtne on müüma hakata. See kehtib eriti siis, kui teie’kasutate veebisaitide ehitajat, näiteks Wix, millel on Ecwidi pistikprogramm

Ecwidi lisamine oma veebisaidile on lihtne – peate lihtsalt oma saidile vidina lisama’s taustaprogramm. See’s on veelgi lihtsam integreeruda, kui teil on Wixiga sarnase ehitajaga veebisait – saate Ecwidi pistikprogrammi lihtsalt mõne klõpsuga alla laadida!

Spetsiaalsete Ecwidi pistikprogrammidega veebisaitide hulka kuuluvad:

 • Wix
 • Weebly
 • Ruuturuum
 • Rabavalt
 • SITE123
 • GoDaddy
 • WordPress

See tähendab, et võite minna rakenduste poodi, valida Ecwidi ja voila – teie veebisait on poodide tööriistade abil uuesti sündinud. Ecwidi saate hõlpsalt lisada ka Etsy, eBay ja Facebooki.

Kui teie veebisait pole’t Ecwidis’integreerimisloendit – näiteks kui teie veebisait on eritellimusel – siis peate kasutama koodi oma Ecwidi poe lisamiseks. See on lihtsalt Ecwidi jälgimise küsimus’siis juhiseid kopeerimine ja kleepimine õige kood üle.

Shopify võib tunduda hirmutavam, sest teie’loote ise terve veebipoe, kuid see teeb muljetavaldavamaks, kui lihtne see tegelikult on!

Kindlasti on veel palju, mis läheb Shopifyga ehitamisele, aga teie ise’uuesti juhendanud igal sammul ja Shopify’Süsteemid on sujuvamad ja hõlpsasti kasutatavad. Täpselt nagu Ecwid, sa ka ei tee’peate mõtlema Shopify värskenduste hostimisele, kodeerimisele või haldamisele – kõige selle eest hoolitsetakse teie eest.

kauplus lihtsustadaShopify aitab teil oma veebipoodi üles ehitada ja seda laiendada’s said selle tõestamiseks lihtsad sammud ja kasulikud tööriistad!

Valige lihtsalt meelepärane teema, kohandage seda, lisage oma tooteid ja jälgige oma müüki sisseehitatud analüüsi kaudu.

Kohandamine on lihtne ja toodete lisamine on imelihtne. Ükskord sa’Kui olete oma veebipoe üles seadnud, muudab Shopify teie elu lihtsamaks, automatiseerides olulisi ja aeganõudvaid ülesandeid.

Sellel on tööriistad teie laoseisu jälgimiseks ja valitud kullerite reaalajas saatmispakkumiste esitamiseks ning pakub hulgaliselt rakendusi, mis aitavad teid välja viia. Shopify muudab teie poe mastaapimise loomulikuks sammuks, mitte ülesmäge lahinguks.

4

Disaini paindlikkus

Nad ütlevad, et mitmekesisus on elu vürts ja see’s ei erine veebisaidi kujundamisel. Keegi ei taha külastada viit veebipoodi, mis kõik näevad välja täpselt ühesugused – see, kuidas kliendid teid mäletavad, sõltub suuresti teie kujundusest.

Teemad

Sest see’s pistikprogramm, Ecwid seda ei tee’t töötada samamoodi nagu ehitaja.

Selle asemel, et valida teema, aga looge sellest oma pood maha, on Ecwidil komplektipood, mis integreerub teie olemasoleva veebisaidiga. Näiteks peegeldavad teie poe värvid automaatselt teie algset veebisaiti’s värvid!

Seevastu teie Shopify reis algab teile meelepärase teema valimisega. Valida on üle 60 teema vahel, alates tasuta kuni 180 dollarini. Need teemad hõlmavad paljusid tööstusharusid, näiteks mööblit, elektroonikat ning toitu ja jooki.

kaupluste teemasid poetadaShopify pakub sirvimiseks mitmesuguseid tööstusharusid, nii et leiate veebipoest ideaalselt kohandatud teema.

Sõltuvalt valitud tööstusharust saate erinevaid funktsioone ja teemasid saate igal ajal vahetada (kuigi peate oma saidi parima väljanägemise tagamiseks tegema mõned ümbervormindamised)!

Shopify abil on teie teema esikohal ja see on teie veebipoe alus. Ecwidi abil juhib teie disaini teie veebisait’olemasolevat teemat ja kõik edasised kujunduse täpsustused tulevad pärast seda.

Kohandamine

Ecwid on loodud välja nägema suurepäraselt kohe, kui see teie veebisaidile jõuab – näiteks see on optimeeritud nii, et see sobib automaatselt töölaua- ja mobiiliekraanidele. Kuidas oleks aga enda muudatuste tegemisega?

Saate redigeerida oma Ecwidi kaupluse põhikujundust, kuid ärge’loodetavaid imesid oodata pole. Sellel on piiratud kohandamine, sealhulgas toote piltide suuruse muutmine, toodete ja nende kirjelduste paigutuse kohandamine ning navigeerimis- ja värvipaleti muutmine.

Kõik need kohandamised pärinevad eelnevalt kindlaksmääratud valikutest. Näiteks saate oma tootepiltide jaoks valida väikese, keskmise või suure, kuid saate seda teha’t muutke neid vastavalt oma eelistustele.

ecwidi kujunduse kohandamineEcwid muudab teie poe esikülje elementide kohandamise lihtsaks – saate valida valikuid ja näha neid paremal eelvaatena

See sobib suurepäraselt lihtsa kohandamise jaoks – saate muudatusi eelolevalt vaadata ja ringi liikuda, et näha, kuidas erinevad valikud välja näevad. Kuid põhjalike või edasijõudnute muudatuste jaoks olete teie’Pean natuke vaeva nägema.

Tõeliseks isikupärastamiseks olete teie’Teemade ja värvide redigeerimiseks peate kasutama CSS-i (kaskaadlaadsete stiililehti). Võite kasutada CSS-i oma kohandatud teema loomiseks, kuid see sobib kõige paremini ainult neile, kellel on koodi kasutamine mugavam.

Kui kodeerimine on viimane asi, mida soovite teha, võite selle asemel kasutada rakendusi. Rakendus Store Designer ja Decorator pakuvad maksvatele Ecwidi klientidele võimalust oma kauplust redigeerida’kujundus.

Kui teete Ecwidi armatuurlaual kujundus muudatusi, siis need’rakendatakse ja sünkroonitakse automaatselt kõigil teie platvormidel. Näiteks rakenduvad Ecwidi sihtlehel tehtud muudatused ka teie Wixi veebisaidil asuvale kauplusele.

Vahepeal annab Shopify teile hulgaliselt kontrolli oma poe esikülje kujunduse üle. Lisaks sellele, et saate teemasid hõlpsalt igal ajal muuta, saate kohandada ka seda, kuidas teie kauplus mobiiliekraanidel välja näeb.

Saate redigeerida oma teema kõiki osi, värvidest pildipaigutusteni. Valige tasuta laopildid, mida saate oma poes professionaalse ilme saamiseks kasutada. Shopify-l on isegi pildiredaktor, nii et saate kord piltide jaoks kärpida, suurust muuta ja filtreid lisada’laadisin nad üles.

kaupluse kohandamineShopify võimaldab teil kohandada oma kauplust oma südame järgi’sisu ja eristuvad rahvahulgast!

Neile, kellel on kodeerimisoskus, saate neid kasutada kõigile oma HTML-i ja CSS-i kasutamisel. See annab teile ülim kontroll üle oma poe’s kohandamine.

Üks parimaid asju Shopify kohta on see, et saate oma muudatustest eelvaadet vaadata’olete oma poodi reaalajas teinud, nii et näete kohe, millist mõju teie muudatused teie kujundusele avaldavad. See on suurepärane funktsioon, kuna see säästab palju aega armatuurlaua ja kaupluse vahel edasi-tagasi liikumisel.

Shopify tegeleb kogu teie brändi loomisega, seega on mõistlik, et see annab teile kõik tööriistad oma poe tegemiseks’Kujundus on täpselt selline, nagu soovite.

5

Ehitamise aeg

Kui loote veebipoe Ecwidiga, siis te seda ei tee’tegelikult pole vaja midagi ehitada – teie ise’olete juba oma veebisaidi saanud, nii et peate lihtsalt poe üles seadma oma Ecwidi juhtpaneelil. Siin lisate tooteid ja haldate tellimusi.

Kui sa’uuesti ehitada a “Stardisait” Ecwidiga ei peaks see nii olema’t ei võta kaua aega, kuna see läheb’see on lihtsalt lihtne üheleheline pood.

Shopify ehitamine võtab kauem aega, nagu sinagi’loote veebipoe uuesti nullist. Sina’Peate valima teema, kohandama seda ja seadistama oma poe mehaanika (nt toodete lisamine ja saatmisvalikud).

6

E-poe tööriistad ja funktsioonid

E-poe pidamise lõbus osa on müüdav osa! Kuid see võib olla ka suur töö, eriti kui te seda ei tee’t pole meeskonda inimesi, kes aitaksid. Seda’kus saab teie poodide platvorm üles astuda ja teile kätt anda.

Funktsioonid

Ecwidil on kaupluste haldamise tööriistad, mis aitavad teil oma ettevõtet juhtida. Teil on mitmeid veebipõhiseid funktsioone, mida vajate veebis müümiseks, sealhulgas:

 • Varude jälgimine
 • Tootevalikud ja variandid
 • Edendamine ja allahindluste loomine
 • Müüge füüsilisi ja digitaalseid tooteid
 • Kohaletoimetamise võimalused
 • Hüljatud vankrisäästja
 • Mitme kanaliga integreerimine
 • Piiramatu ribalaius

Paljud neist on veebipoe edukaks ja sujuvaks toimimiseks vajalikud põhilised, kuid olulised funktsioonid. Varude haldamine on kohustuslik ja kui te seda ei tee’Kuna olete saanud täpsed arvepidamisoskused ja palju aega, on see töö, mida tasub masinatele delegeerida.

Mitme kanaliga müük on klientide hõivamiseks ülitähtis – inimesed võitsid’t ei tule alati teie juurde, kuid kui nad saavad vaadata seal oma Facebooki lehel, siis teie’Teil on läbimüük suurem.

Ecwid pakub teile peamiste müügiomaduste korralikku katvust – kindlasti piisavalt väikeettevõtte jaoks ja kasvu toetamiseks.

Vahepeal Shopify omab kõike, mida vajate oma poe täitmiseks’vajadusi. See pakub palju laiemat ja täpsemat valikut funktsioone; see hõlmab muidugi loomulikult põhitõdesid, kuid ühendab need põhjalike ja võimsate tööriistadega.

Nende funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Piiramatu ribalaius
 • Müüge füüsilisi ja digitaalseid tooteid
 • Võimas laohaldus
 • Müüge piiramatuid tooteid
 • Automaatsed tariifid
 • Hüljatud kassast taastumine
 • Mitu saatmisvõimalust
 • Automaatne maksukäsitlus
 • Kliendikontod
 • Mitme kanaliga müük

Shopify’Varud jälgivad teie laoseisu ja peatavad automaatselt toodete müügi, kui need on olemas’uuesti välja müüdud. See toetab täielikult teie mitmekanalilist müüki, sünkroonimist kõigil teie platvormidel ja saate neid müüki jälgida sisseehitatud aruannete abil.

Võite pakkuda oma klientidele tasuta saatmist ja reaalajas värskendusi ning saada valitud operaatoritelt soodushindu. Isegi kui tellimusi on mitu tonni, saate need hõlpsalt veeretada, valmistades hulgitellimusi ette ja printides ise kulusid kokku hoides.

Shopify pakub ka funktsiooni nimega Shopify Lite, eraldi plaan, mis maksab 9 dollarit kuus. Shopify Lite konkureerib otseselt Ecwidiga, kuna see võimaldab teil veebis müüa ilma veebipoodi ise üles ehitamata.

Selle asemel võite oma tooteid müüa sotsiaalmeedia kaudu või manustada olemasolevale saidile ostunuppu. Kui teil on kaardilugeja, saate isegi Lite’i plaani abil tooteid isiklikult müüa, kasutades selleks rakendust Shopify müügikoht.

Tundub, et Shopify iga alus on kaetud! Platvorm annab teile vajalikud tööriistad, et mitte ainult oma äri edukalt juhtida, vaid ka seda sujuvalt ja sujuvalt hallata.

Rakenduste turud

Ecwidil on App Market, kust leiate oma tööriistade lisamiseks tööriistu, laiendades oma saiti’funktsionaalsus ja teie ettevõtte kasvamine. Ecwid’Soovitatavad rakendused hõlmavad LiveChat, tootemärgiseid ja täpsemaid allahindluseeskirju.

Ecwidi rakenduste turult saate otsida kategooria või hinna järgi või otsida soovitud kohta otse otsinguriba abil.

Shopify paistab rakenduste osas tõesti säravat.

kaupluste kaupluste poodShopify omab ulatuslikku rakenduste turgu, mis võimaldab teil oma poodile lisafunktsioone lisada

Sellel on Shopify App Store’is muljetavaldav arv rakendusi, alates varude haldamisest kuni klienditoele. Ehkki Shopify on juba sisseehitatud suurepäraseid tööriistu, soovite oma kauplusele tõuke andmiseks lisada rakendusi.

Kasutage otsinguriba, et leida see, mis te olete’otsite, sirvite kategooria või kollektsiooni järgi või otsite isegi töötajate valikuid või populaarseid rakendusi. Mõnda neist teeb Shopify ise ettevõttesiseselt, teisi arendavad kolmandad osapooled.

Nii palju on valida, sina’olete kindlasti leidnud oma ettevõtte jaoks ideaalse rakenduste integreerimise Shopify App Store’is!

Kulud ja erinevused

Muidugi, kõik need suurepärased omadused ei vaja’t tulla tasuta?

Tõde on see, et Ecwidi puhul teevad mõned neist – kuid enamik neist ei tee seda’t. Meie’Ma lähen Ecwidi’s hinnaplaanid põhjalikumalt hiljem, kuid siin’s kiire ja räpane versioon: Ecwidil on neli hinnakava, alates tasuta kuni 99 dollarini kuus.

Tasuta paketi korral saate kõige elementaarsemad funktsioonid – veebipoe (kuid mitte ühtegi Facebooki ega Instagrami kauplust), mobiilse reageerimisega ostukorvi, 10 toote limiidi, pluss piiramatu ribalaius ja võimalus müüa mitmete saitide kaudu.

Sa saad’t installima rakendusi Ecwidi rakenduste turult’s tasuta plaan.

Täpsemate funktsioonide – näiteks sooduskupongide, varude haldamise, digikaupade, Facebooki ja Instagrami kaupluste ning automaatsete maksude arvutamise jaoks – saate teie’Pean olema vähemalt 15-dollarise riskikavaga kuus.

Saate idee – mida rohkem maksate, seda täiustatud funktsioone saate. Kõigi oluliste hüljatud ostukorvisäästjate jaoks vajate näiteks äriplaani 35 dollarit kuus ja piiramatu koguse toodete müümiseks peate uuendama 99 dollarini kuus piiramatu paketi.

Shopify-l on kolm hinnakujunduskava, alates 29 dollarist kuni 299 dollarini kuus. Kohe-kohe saate müüa piiramatul hulgal tooteid vaid 29 dollari eest kuus, samuti pääseda juurde mitmekanalilisele müümisele, sooduskoodidele, laohaldusele ja hüljatud ostukorvi taastamisele.

Lühidalt, Shopify pakub oma odavaimas plaanis palju olulisemaid funktsioone kui Ecwid. Shopify seda ei tee’Teil pole tasuta plaani, kuid see annab teile kõik, mida vajate eduka poe juhtimiseks kohe nahkhiirte alt.

7

Maksevõimalused ja tasud

Nüüd, kui meie’kastsime oma varba hindade keerlevatesse vetesse, las’Esmajoones võtke arvesse maksevõimalusi ja tasusid. Kui palju maksevõimalusi teil valida on? Kas Ecwid või Shopify võtab teilt tehingutasusid? Lase’s teada saada!

Maksevõimalused

Makse tasumine on müümise lõbus osa, kuid kõigepealt peate valima ja seadistama oma maksevärava.

Ecwid toetab üle 50 maksevärava kokku, kuid peamised neist on:

 • Ruut
 • PayPal
 • Triip
 • WePay

Sellised lüüsid võimaldavad teil võrgumaksetega nõustuda – vali kindlasti selline, mida sinu riigis või piirkonnas toetatakse. Võite aktsepteerida ka võrguühenduseta makseid, näiteks saatekulu või pangaülekandeid.

Shopify toed üle 100 maksevärava, nii et kõigile peaks midagi leiduma! Selle tohutu nimekirja peamised väravad on:

 • PayPal
 • Triip
 • Amazon
 • Apple Pay
 • Google Pay

Shopify toetab ka käsitsimakseid, nagu näiteks sularahas kättetoimetamine, aga ka alternatiivseid makseid, näiteks krüptovaluuta (näiteks BitPay).

Shopifyl on ka oma sisemine maksevärav, mida nimetatakse Shopify makseteks. See tähendab, et sa ei tea’t ei pea tegelema kolmandate osapoolte pakkujatega – selle asemel ta’on teie veebipoega juba täielikult integreeritud.

Tasud

Ecwid võitis’t ei nõua müügi tegemisel mingeid tehingutasusid. Kuid kontrollige kindlasti teie valitud makseteenuse pakkuja tingimusi, kuna nad võivad teilt tasu võtta.

Neid tasusid nimetatakse töötlemistasudeks ja maksevärav võtab neid tehingu haldamise eest. Näiteks võib WePay võtta tehingu kogusummalt kuni 2,9% + 0,30 dollarit. Mida kõrgem on teie Ecwidi plaan, seda madalam on töötlemistasu.

Erinevad makseteenuse pakkujad võtavad erinevaid tasusid, nii et kontrollige alati.

Shopify võtab oma kolmandate osapoolte makseteenuse pakkujatelt tehingutasusid, lisaks selle teenuseosutaja võetavatele töötlemistasudele. Tehingutasud ei kuulu’t ei kehti käsitsimaksete kohta, nagu näiteks kohaletoimetamine sularahaga või POS (müügikoha) tellimused.

Shopify seda siiski ei tee’t ei nõua tehingutasusid, kui kasutate selle sisemist maksete lüüd, Shopify Payments.

Shopify Payments pakub ka madalamaid töötlemistasusid partnerluste kaudu selliste pakkujatega nagu PayPal. Nii et kui soovite tasuta ja madala määraga varianti, on see midagi kaalumist väärt.

8

Abi ja tugi

Päeval pidite abi andma morse koodi abil või ootama sõnumitoojat teie avalduse edastamiseks – ja loodan, et ta on kiire hobusega. Õnneks pole Ecwidis ega Shopify’is ühtegi neist võimalustest’abi- ja tugivõimalused.

Sina’Saate Ecwidiga abi palju kiiremini’tugi. Sellel on arvukalt süsteeme, sealhulgas:

 • Reaalajas vestlus (ainult premium-plaanid)
 • Telefonitugi (ainult premium-plaanid)
 • E-posti tugi
 • Abikeskus
 • Video juhendid
 • Kogukonna foorum
 • Prioriteetne tugi (ainult kõrgeim plaan)

Kui sa’Vabakava korral on teie peamiseks tugiallikaks e-post või Ecwidi abikeskus. Selles on kasulikke juhendeid, videoid ja avaartiklit “Ecwid 101”, mis juhendab teid kõigist Ecwidi põhitõdedest.

ecwid 101 abi ja tugiEcwidil on kasulik abiressurss nimega "Ecwid 101" mis on selle e-poe pistikprogrammi kasutamise ülim algaja juhend

Järgmise taseme toetamiseks olete teie’Peate uuemale versioonile üle minema. See avab reaalajas vestluse ja telefonitoe ning kui te seda teete’Kõrgeima plaani korral saate kiiremate lahenduste jaoks ka prioriteetset tuge.

Shopify pakub ka suurt valikut tugiteenuseid, et pakkuda teile kiiret ja stressivaba kogemust. Need sisaldavad:

 • Telefonitugi ööpäevaringselt
 • Sotsiaalmeedia tugi
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • Abikeskus
 • Kogukonna foorum
 • E-posti tugi
 • Videoõpetus
 • Täpsem spetsialisti tugi (ainult kõrgeim plaan)

Selle paljude tugiteenuste korral on see olemas’Ilmselgelt soovib Shopify aidata teil edu saavutada. Kui küsite oma saidi redigeerijalt abi, viib Shopify otse abikeskuse vastavale lehele. See on suurepärane funktsioon, mis säästab teie aega ja stressi õige artikli otsimisel.

Kombineerige see 24-tunnise telefoni ja reaalajas vestluse toega ning siin peaks tõesti olema midagi kõigile. Kui registreerute Shopify Pluss, registreeruge Shopify’Kohandatud plaan, saate isegi spetsiaalse tugiteenuse pakkuja, kes teid abistab.

9

Hinnakujundus

See’s on elevant toas ja on sageli otsustav tegur, kui valida enamiku asju. Kui sa’Kui vaatate puhkuse broneerimist, siis te ei tea’vali lihtsalt liivapäraseim ja kauneim rand koos kõige vaimukama merega – kui su taskud pole India ookeanist sügavamad, kontrollige kõigepealt hinda.

Veebilehtede koostajad ei pruugi olla nii eksootilised kui luksuspuhkuse broneerimine, kuid kulud võivad kokku liita.

Ecwidil on valida neli hinnakujunduskava vahel.

Esimene on vabakava, mis on paljudele inimestele suur võit. Seejärel on kolm tasulist plaani, mis algavad 15-dollarise kuu riskikapitaliplaaniga, töötades kuni 35-dollarise kuupõhise äriplaanini ja saavutades 99-kuusise kuu piiramatu plaani.

Allolevas tabelis näete iga plaani põhifunktsioone:

PlanFreeVentureBusinessPiiramatuIgakuine

Kuu hind makstakse igal aastal

Põhijooned

Parim

0 dollarit15 dollarit35 dollarit99 dollarit
0 dollarit12,50 dollarit29,17 dollarit82,50 dollarit

Online pood

10 toote limiit

Piiramatu ribalaius

Tasuta stardisait

Müüge mitmel veebisaidil

Kõik tasuta plaanist

100 toote limiit

Varude juhtimine

Müüa digitaalseid kaupu

Mitme kanaliga müük

Juurdepääs rakenduste turule

Sooduskupongid

Kõik Venture plaanist

2500 toote limiit

Hüljatud vankrisäästja

Automatiseeritud hüljatud ostukorvi taastamine

Toote mõõdud

Töötajate kontod (maksimaalselt 2)

Kõik alates äriplaanist

Piiramatu hulk tooteid

Müügipunkt

Ruudukujulise POS-i integreerimine

Kaubamärgiga osturakendus

Veebipoe käivitamineVeebipoe haldamine ja kasvu soodustamineVeebipoe laiendaminePoodiettevõtte laiendamine ja müügi mitmekesistamine

Ecwid’s tasuta plaan omab kõige põhilisemaid funktsioone, millel on 10 tootepiirangut ja millel pole juurdepääsu Ecwidi rakenduste turule. See’on teie veebipoe käivitamise jaoks täiesti hea, aga sina’Varsti soovin uuemale versioonile üle minna, et mõni neist lisafunktsioonidest lahti saada.

Ettevõtmise kava annab teile tõelised tööriistad’Pean oma ettevõtet hõlpsalt juhtima. Varude haldamine, mitme kanaliga müük ja juurdepääs rakenduste turule on kõik selle plaani olulised omadused. Kui sa’võttes müümist tõsiselt, see on teie minimaalne plaan’Peate oma veebipoodi haldama ja kasvatama.

Äriplaan pakub täiustatud funktsioone, näiteks automatiseeritud hüljatud ostukorvi taastamine, toote mõõdud ja töötajate kontod. 2500 toote piirmäär on kena hüpata Venture’i plaanist kõrgemale’s 100 maksimaalselt. See plaan on mõeldud kõigile, kes soovivad tõsist laienemist.

Piiramatu plaan on kõrgeim ja pakub kõige erilisemaid funktsioone. See’s on parim valik ettevõtetele, kes soovivad laieneda veebi-, mobiili- ja jaemüügiks. Sellised tööriistad nagu müügikoht (POS) ja toote limiidi kaotamine aitavad teil veebipoodi mitmekesistada ja laiendada.

Shopify-l on kolm hinnaplaani, pluss kohandatud hinnatase nimega Shopify Plus. Kolme põhiplaani hind on 29 dollarit kuus, keskmise plaani korral suureneb see 79 dollarini kuus ja kõrgeima plaaniga 299 dollarit..

Kõigi Shopify plaanide juurde kuulub 14-päevane tasuta prooviversioon, nii et saate enne ostmist proovida.

Neid plaane ja nende põhifunktsioone saate võrrelda allolevas tabelis:

PlanBasic ShopifyShopifyAdvanced ShopifyIgakuine

Kuu hind makstakse igal aastal

Põhijooned

Parim

29 dollarit79 dollarit299 dollarit
26,10 dollarit71,10 dollarit269,10 dollarit

Online pood

Piiramatu hulk tooteid

Piiramatu ribalaius

Mitme kanaliga integreerimine

Hüljatud ostukorvi taastamine

Sooduskoodid

Töötajate kontod (maksimaalselt 2)

Printige saatelehed

Shopify POS-i rakendus

Juurdepääs Shopify rakenduse keskusele

Kõik alates Shopify kavast

Töötajate kontod (maksimaalselt 5)

Kinkekaardid

Professionaalsed aruanded

Kõik alates Advanced Shopify kavast

Töötajate kontod (maksimaalselt 15)

Täpsem aruannete koostaja

Kolmanda osapoole arvutatud saatmiskulud

Täieliku veebipoe käivitamineTeie veebipoe kasvatamineVäljakujunenud ettevõtte laiendamine

Shopify’Hinnad võivad välja käia kõrgemad kui Ecwid’s, kuid hüppab otse sisse kõigi funktsioonide abil, mida vajate veebipoe sujuvaks ja edukaks käitamiseks. Madalaim Shopify põhikava annab teile funktsioone, mis on kaasatud ainult Ecwidi’s kõige kallim plaan, näiteks kaks personali kontot ja piiramatu arv tooteid.

Kaupluse plaan sobib suurepäraselt igale kasvuga tegelevale ettevõttele, pakkudes teile professionaalseid aruandeid ja suuremaid allahindlusi saatmis- ja krediitkaardihindadele.

Selle funktsioonid Täpsem Shopify plaan kajasta selle hinda – saate kolmandate osapoolte arvutatud saatmiskulud ja ka edasijõudnutele aruannete koostajale. See plaan on mõeldud väljakujunenud ettevõtetele, kes soovivad edendada kasvu ja säilitada oma pikaajaliste plaanide mastaapsust.

Shopify omab ka lisaplaani, Shopify Lite, mis maksab 9 dollarit kuus ja võimaldab teil olemasolevale veebisaidile veebipõhiseid funktsioone lisada.

kaupluse kirjutamisplaanShopify Lite maksab 9 dollarit kuus ja võimaldab teil veebis müüa ilma veebipoodi üles ehitamata.

Kõlab tuttavalt? Seda’Õige, Shopify Lite konkureerib otseselt Ecwidiga, lastes teil lisada ‘Osta nupp’ oma veebisaidile, sotsiaalmeedias või isegi Shopify kaudu isiklikult’s müügikoha rakendus. Mida’Veelgi enam, säilitate need funktsioonid, kui uuendate Basic Shopify plaanile.

Shopify ja Ecwidi pakutavatest hindadest ja funktsioonidest on selgelt näha, et need kaks on suunatud erinevatele ettevõtte suurustele.

Ecwid sobib kõige paremini väikestes kauplustes või alles alustavates kauplustes. Kasvuruumi on küll, kuid mitte palju – ambitsioonikad müüjad löövad Ecwidiga kiiresti klaaslagi’s plaanid.

Sina’Leiate, et peate Ecwidi abil palju sagedamini uuendama, nii et veenduge kindlasti’te ei ole lihtsalt tõmmatud selle tasuta kava – vaadake ka selle kõrgemaid hindu, nagu sina’Ma maksan nende eest tulevikus. Shopify keskendub pikaajalisele kasvule, mis tähendab, et võitsite’Peate uuendama peaaegu sama sageli.

Shopify sobib igas suuruses ettevõtetele, kuid keskendub kindlasti rohkem pikaajalisele kasvule. Selle hinnaplaanid on kallimad, kuid saate oma raha eest pikas perspektiivis paremat hinna ja kvaliteedi suhet.

Ecwid vs Shopify: järeldus

See võrdlus on Ecwidi ja Shopify üksteise suhtes kõigis olulistes valdkondades lõi. Tee ääres oleme ka meie’oleme kaalunud nende funktsioone, hindu, abi ja tuge, disaini ja palju muud. Kui sa’siin on äge võistlus pimestatud’s kokkuvõtlik tabel selle lahingu fookusesse viimiseks:

Kategooria & WinnerEcwidShopifyKasutuslihtsus

Võitja: Ecwid

Disaini paindlikkus

Võitja: Shopify

Ehitamise aeg

Võitja: Ecwid

E-poe tööriistad ja funktsioonid

Võitja: Shopify

Maksevõimalused ja tasud

Võitja: Joonistamine

Abi ja tugi

Võitja: Shopify

Hinnakujundus

Võitja: Joonistamine

Ecwid on pistikprogramm, nii et peate vaid lisama oma olemasolevale veebisaidile! See’s on kiire ja lihtne viis veebis müümiseks.Shopify on hõlpsasti kasutatav, kuid siiski’s on võimsam platvorm kui Ecwid, mis tähendab seal’on veel teha. See’Pole just nii kiire ja hõlpsasti seadistatav.
Ecwid kohandab teie poodi automaatselt teie veebisaidiga sobivaks’kujundus. Teil on piiratud kohandamisvõimalused; sügavamate muutuste jaoks sina’Peate rakendused kodeerima või installima.Shopify on valida üle 60 teema vahel ja saate neid kohandada nii palju kui soovite. Kodeerimine on võimalik, kuid mitte hädavajalik.
Ecwidi seadistamine on eriti kiire, eriti kui teie’kasutate toetatud ehitajat nagu Wix. Installige lihtsalt Ecwidi pistikprogramm või kopeerige kood üle, kui teil on kohandatud sait.Shopify aitab teil veebipoe üles ehitada nullist, nii et seadistamine võtab kauem aega kui Ecwidil.
Seal’Pakutakse palju erinevaid pood-tööriistu – enamasti põhifunktsioone, saadaval on ka mõned täiustatud tööriistad. Paremate omaduste avamiseks peate üle minema kõrgemale plaanile.Shopify omab põhjalikku valikut e-kaubanduse tööriistu, mis on loodud teie ettevõtte pikaajalise edu saavutamiseks. Komplekti kuuluvad kõik olulised funktsioonid, lisaks kohandatud ja intuitiivsed tööriistad, mis on loodud teie poe haldamise sujuvaks muutmiseks.
Mingeid tehingutasusid; tehingute eest võetakse ainult kolmanda osapoole töötlemistasud. Saadaval on umbes 50 maksevõimalust.Kehtestatud tehingutasud, välja arvatud juhul, kui kasutatakse sissemaksete lüüsi Shopify Payments. Kehtivad ka töötlemistasud. Valida saab üle 100 maksevõimaluse.
Tasuta plaan pakub e-posti tuge ja Ecwidi abikeskust, mis sisaldab juhendeid, videoid ja kogukonna foorumit.

Lisatasu plaanid pakuvad reaalajas vestlust ja telefoni tuge; kõrgeim plaan pakub prioriteetset tuge.

Kõik plaanid saavad ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge, juurdepääsu abikeskusele ja kogukonna foorumile, videoõpetusi ja sotsiaalmeedia tuge. Plussplaani liikmed saavad agentidelt spetsialistide tuge.
Neli kava: tasuta plaan, 15 dollarit kuus ettevõtmisplaan, 35 dollarit kuus äriplaan, 99 dollarit kuus piiramatu plaan. Uuendage, et suurendada toote limiiti, pääseda juurde rakenduste turule ja avada keerukamad funktsioonid. Säästke raha aastaste ja pikemate lepinguplaanide korral.Kolm plaani: 29 dollarit / kuus põhiline Shopify plaan, 79 dollarit / kuus Shopify plaan, 299 dollarit / kuus Advanced Shopify plaan. 14-päevane tasuta prooviperiood. Kõik olulisemad ja standardfunktsioonid, mis sisalduvad odavaimas plaanis; täiendada täpsemate tööriistade jaoks. Säästke raha aastaste ja pikemate lepinguplaanide korral.

Ecwid on kõige parem neile, kellel juba on veebisait ja kes soovivad sellele veebisaidi lisamisega lisada. Selle tasuta plaan ja hõlpsasti kasutatav süsteem tähendavad, et saate oma e-poe kiiresti ja hõlpsalt käivitada. Parim väikesemüüjatele – Ecwidil on põhilised tööriistad teie veebimüügi soodustamiseks.

Shopify on spetsiaalne poodiplatvorm, mis on loodud teie enda veebipoe seadistamiseks. Sellel on võimsad funktsioonid kasvu toetamiseks ja teie ettevõtte kütmiseks ning sellel on kõik paigas, et pikas perspektiivis teie eest hoolitseda.

Need on väga erinevad platvormid, kuid üldiselt peame Shopify võitja tiitli andma. Sellel on võimsamad müügivahendid, mis muudavad teie ettevõtte sujuvamaks ja panevad poe üles pikaajaliseks eduks. Ecwid sobib suurepäraselt alustamiseks, kuid tegeliku kasvu ja kasumlikkuse tagamiseks pakub Shopify täispaketti.

Ecwid vs Shopify: KKK

Milline sobib kõige paremini väikeettevõttele Ecwid või Shopify?

Soovitame Shopify. Kuigi Ecwid’Odavamad hinnad võivad lühiajaliselt ahvatlevad olla, osutab Shopify teile sihipärase, spetsialiseeritud teenuse oma kaubamärgi ja ettevõtte kasvatamiseks. Alati võite alustada Ecwidiga (või isegi Shopifyga)’s Lite plan) ja liikuge seejärel Shopify peale’s 29 dollarit kuus plaan paremate funktsioonide jaoks.

Kui te seda ei tee’Teil pole vaja veebis müüa, vaadake meie parimate väikeettevõtluse veebisaitide ehitajate ülevaadet, et leida teie ettevõttele parim lahendus.

Minu kaubamärk on minu ettevõtte jaoks kõige olulisem asi – millise platvormi peaksin valima?

Shopify annab teile veebipoe üle palju loovama kontrolli kui Ecwid, nii et kui disain on teile tõesti oluline, siis’s on teie parim valik. Saate sirvida erinevaid teemasid, neid isikupärastada ja isegi siis ümber vahetada, kui soovite hiljem kaubamärki ümber nimetada.

Kui esteetika on ülimalt oluline, siis lugege kindlasti meie Squarespace poodide ülevaadet ja vaadake, mida sellel disainile orienteeritud poodide ehitajal pakkuda on.

Kas on olemas reegleid selle kohta, milliseid tooteid saan müüa??

Ei! Nii Ecwid kui ka Shopify võimaldavad teil müüa kõike, mis teile meeldib – iga ettevõte on ainulaadne ja mõlemad platvormid annavad teile ruumi ükskõik millise kanali vaatamiseks’uuesti kirglik! Kui Etsy-sugustel platvormidel on reeglid selle kohta, mida saate müüa, jätavad Ecwid ja Shopify teie ettevõtte teie otsustada. Kas see ka poleks’s käsitsi kootud sokid või e-raamatud, sina’võite vabalt müüa ilma piiranguteta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me