9 parimat Weebly alternatiivi: muud suurepärased veebisaitide ehitajad

Kas te ei tööta teie jaoks välja? Liituge meiega, kui vaatame läbi üheksa alternatiivset veebisaidi ehitajat, kes on spetsialiseerunud millelegi erinevale.

Weebly on vaieldamatult populaarne veebisaitide koostaja. Selle sisseehitatud funktsioonid ja teenuspõhised ärimallid muudavad selle platvormi silmapaistvaks.

Aga Weebly’s mitte kõigile. Mõned kritiseerivad selle kujundust; teised tunnevad seda’Pole piisavalt lihtne kasutada. Kõlab tuttavalt? Kui sa’kas soovite veebisaidi loomist Weebly abil või kui teil on juba konto ja soovite platvorme vahetada, siis on see juhend teile.

Meie’veetsin aastaid veebisaitide ehitajate uurimisel ja katsetamisel ning on nüüd suurepärases positsioonis, et aidata teil leida sobiv lahendus. Meie’ve hindas turul olevate parimate veebisaidiehitajate (mida näete siit), kuid parimat platvormi pole’t on alati teie jaoks kõige õigem. Seda’s miks me’olen selle artikli kokku pannud.

9 parimat Weebly alternatiivi

 1. WixParim kõikehõlmav veebisaidi koostaja.
 2. RuuturuumParim disaini ja loomingulisuse jaoks.
 3. SITE123Parim reaalajas vestluse tugi.
 4. RabavaltParim hinna ja kvaliteedi suhe.
 5. DudaParim loomingulise abikäe jaoks.
 6. GoDaddyKiireim veebisaidi loomine.
 7. WordPress.comParim blogimiseks.
 8. Jimdo loojaSõbralik platvorm lihtsatele veebipoodidele.
 9. 1&1 IONOSParim valgekraede ettevõtetele.

Wix on esikohal (ja lööb Weebly välja) muljetavaldavate tööriistade tõttu, mida saate kasutada oma Wix-saidi täiustamiseks. Ruut Ruum paistab silma oma stiilsete mallide poolest ja SITE123 on suurepärane valik algajatele, kes otsivad väga kasutatavat platvormi. Pisut üksikasju leiate meie kolme parema kategooria jaotusest:

Allpool me’Vaatan need üheksa suurepärast Weebly alternatiivi üle, keskendudes neile’uuesti parim. See ei peaks mitte ainult tundma teid iga platvormi kohta, vaid ka saama selge idee selle kohta’s vajalik veebisaidi ehitaja.

Parimad alternatiivid Weeblyle

Kui sa’kui te pole kindel, mis veebisaidi ehitajad on, lubage meil selgitada. Veebisaidi koostaja on veebipõhine tööriist, mis võimaldab teil odavate kuludega oma veebisaidi luua, ilma et oleks vaja mingeid kodeerimise teadmisi.

Alates paljude platvormide testimisest ja uurimisest oleme meie’olen suutnud leida, millised veebisaidi ehitajad on eri valdkondades parimad.

Meie uurimistöö keskendus viiele võtmevaldkonnale: funktsioonid, disain, abi ja tugi, hinna ja kvaliteedi suhe ning kasutusmugavus. Kõik mängivad olulist rolli selle otsuse tegemisel, millist veebisaidi ehitajat kasutada.

Sellest lõime selge reitingustruktuuri, mis reastab iga platvormi. See andis meile tõeliselt selge ülevaate, milline oli iga veebisaidi koostaja kõige paremini ja kellele nad kõige paremini sobivad.

Parimate Weebly alternatiivide võrdlus

Veebisaitide koostajaOmaduste skoorKujunduskoorAbi ja toe skoorVäärtus raha eestKasutuslihtsuse hinne

WBE üldine hinnang

(/ 5)

Wix

Ruuturuum

SITE123

Rabavalt

GoDaddy

WordPress.com

Jimdo looja

1&1 IONOS

Duda

81%71%100%90%86%4.7
78%92%80%52%67%4.3
62%57%75%62%80%4
56%68%90%90%75%4
48%45%55%54%75%3.8
83%52%80%86%65%3.7
66%49%45%66%73%3.5
70%47%65%42%70%3.5
64%94%80%28%81%4.0

Seda’Sisse on vaja võtta palju andmeid, et saaksime aidata’olete pannud iga ala võidutulemid julge. Kiire pilguga see’On selge, et Wix on tippkoer, kes domineerib viiest alast kolmel, samas kui Squarespace on disaini ületamatu doyen.

Allpool me’Pakun nendele hinnetele teatud konteksti, vaadates iga veebisaidi koostaja eraldi üle. Meie’Arutleme kõigi ülaltoodud valdkondade üle ja ütleme teile, milline veebisaiditüüp töötab kõige paremini iga veebisaidi koostaja puhul.

# 1 Wix

Parim kõikehõlmav veebisaidi koostaja

Wixi plussidWix miinused
 • Lihtne ja intuitiivne pukseerimisredaktor
 • Skaleeritavad tööriistad, mis aitavad teil võrgus edu saavutada
 • Saab’t mallide muutmiseks, kui teie sait on aktiivne
 • Puudub salvestusruum saitidele, kus on palju suuri failisuurusi

Wix seab standardi veebisaitide ehitajate osas. See pakub üle 510 kaunilt kujundatud malli, mille vahel valida, ja intuitiivset lohistamisredaktorit alglaadimiseks. Funktsioonide osas on Wixil kõige paremaid külgi, mis toetavad kõike alates blogidest ja poodidest kuni teenuspõhiste ettevõtete ja mitmekeelsete saitideni.

Kui sa saad’Et vajalikku funktsiooni leida, on Wixil ka ulatuslik rakenduste pood, mille saate leida, mida soovite’otsite ja installige see uuesti. Veebisaidi loomist saab muuta veelgi lihtsamaks, kasutades disainilahenduse valikut Wix ADI. See toimib nii, et enne oma veebisaidi kujundamist küsitakse teilt rea küsimusi – teenust, mida Weebly ei paku’t pakkumine.

Plaanid ulatuvad täielikult tasuta kuni 35 dollarit kuus sõltuvalt teie vajadustest ja seal’s isegi kahenädalane raha tagasi garantii.

Miks valida Weebly asemel Wix?

 • Parem kõikehõlmav veebisaidi koostaja
 • Paremad tööriistad, mis aitavad teil oma veebisaiti laiendada ja reklaamida

# 2 ruut

Parim disaini ja loomingulisuse jaoks

Ruutaruumi plussidRuudukujulised miinused
 • Mis tahes veebisaidi ehitaja kõige paremini kavandatud mallid
 • Funktsioonid on nende jaoks tõelise kvaliteediga
 • Kallimad hinnakujunduskavad
 • Algajatele on esialgu raske hakkama saada

Ruuturuum on platvorm, mis hävitab klassi. See’loomemajanduse jaoks kohandatud, mallidega, mis on nii jumalikud, et keegi võiks teid arvata’olete veebiarendaja. Seal’Squarespace’i jaoks on see rohkem, kui lihtsalt välja näeb, aga nii see pole’T-il on sama arv funktsioone, mida Wixil ja Weeblyl, kuid Squarespace paneb kvaliteedi siiski esmaklassiliselt.

Preemiast rääkides, Ruuturuum’S plaanid kajastavad selle ekstravagantset välimust, hinnad ulatuvad 12–40 dollarit kuus. Kaks parimat plaani võimaldavad teil luua veebipoode ja seal on kahenädalane tasuta prooviversioon, nii et saate enne platvormile pühendumist natuke aega veeta..

Miks valida Weebly asemel ruutaruum?

 • Uskumatud mallid, mis sobivad suurepäraselt fotograafidele, disaineritele ja kunstnikele
 • Kvaliteetsemad funktsioonid, mis aitavad teie saidil silma paista

# 3 SITE23

Parim reaalajas vestluse tugi

SITE123 plussidSITE123 miinused
 • Uskumatult kasulik reaalajas vestluse tugi
 • Lihtne kasutada rakenduste turgu
 • Funktsioonidel puudub tegelik kvaliteet
 • Saab’t mallide muutmist pärast oma veebisaiti’läinud elama

SITE123 on veidi rohkem eemaldatud kui teised selles loendis olevad veebisaidi ehitajad, keskendudes lihtsusele ja kasutajakogemusele. Selle hämmastav abi ja tugi, eriti otsevestluse kaudu, on saidi SITE123 tunnistus’püüab muuta selle platvormi võimalikult kasutajasõbralikuks. Samuti pakub see teile kujundusabi, muutes saidi loomise imelihtne.

Nagu kõik head veebisaidi ehitajad, on ka SITE123’s mallid reageerivad täielikult mobiilile. see tähendab, et nad sobivad kõigi ekraanisuurustega. Pakkumisi on ainult kaks, mis muudavad teie valiku lihtsaks: tasuta ehk 10,80 dollarit kuus. Lisatasu plaan annab teile rohkem salvestusruumi ja ribalaiust, samuti eemaldab kuulutused ja laseb teil kasutada poodifunktsioone.

Miks valida Weebly asemel SITE123??

 • Lihtsam kasutada, suurepärase toega algajatele
 • Parem põhisaitide ehitamiseks projekteerimisabi abil

# 4 Silmatorkavalt

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Silmatorkavalt plussidSilmatorkavalt miinused
 • Fantastiline hinna ja kvaliteedi suhe
 • Suurepärane abikeskus ja ööpäevaringne tugi
 • Pole mõeldud ettevõtete veebisaitidele
 • Saab luua ainult ühelehelisi veebisaite

Silmatorkavalt on tegemist veel ühe veebisaidi ehitajaga, mis paneb kõige tegemise keskmesse kiiruse ja lihtsuse. Kui teil on vaja kujundada suur, uuenduslik või keeruline sait, siis seda’s pole teie jaoks platvorm. Silmatorkavalt sobib suurepäraselt põhiliste isiklike saitide jaoks, nagu ajaveebid, veebipõhised resümeed või sellised üritused nagu pidu või pulm.

Alustamine on lihtne, nagu ka kõigi võimalike sotsiaalmeedia kontode ühendamine. Teie silmatorkav veebisait võib olla teie veebipõhise kohaloleku keskus. Hinnad ulatuvad selle tasuta plaan, kuni $ 49 / kuu. Mida kauem registreerute (ühe kuni kümne aasta jooksul), seda soodsamaks see muutub, mis tähendab suurt hinna ja kvaliteedi suhet.

Miks valida Weebly asemel silmatorkavalt?

 • Sobib paremini lihtsate või põhisaitide jaoks
 • Parem abi ja tugi

# 5 Duda

Parim loomingulise abikäe jaoks

Duda plussidDuda miinused
 • Suurepärased sisseehitatud viipad, mis annavad teile soovitusi oma veebisaidi loomisel
 • Loovusel pole piire
 • Kallimad hinnakujunduskavad
 • Pole palju SEO (otsimootori optimeerimise) juhiseid

Duda sobib teile suurepäraselt, kui soovite hästi disainitud veebisaiti, kuid teil puudub visioon ellu viimiseks loominguline vilumus. Selle mallid pakuvad teile suurepärast lähtebaasi ja nende kaudu on kasulikke näpunäiteid, mis pakuvad nõuandeid ja juhiseid täiusliku veebisaidi loomiseks. Saate ka kuhu iganes kuhu iganes paigutada, nii et ka teie’see pole piiratud jäiga malliga.

Kõik see tuleb aga hinnaga, ilma tasuta plaani ja hindadega alates 14–74 dollarit kuus. Seal’Samuti puudub SEO tugi, nii et kui vajate abi kujunduse kujundamisel, olete teie’Kui soovite oma veebisaidi optimeerida, peate selle sisse lülitama.

Miks valida Weebly asemel Duda?

 • Kasulik disaini inspiratsiooniks
 • Pole piiranguid sellele, kuhu asju oma veebilehtedele paigutada

# 6 GoDaddy

Kiireim veebisaidi loomine

GoDaddy plussidGoDaddy miinused
 • Saate saidi üles ehitada mõne minutiga
 • Teemade vahetamisel vormindab veebisaidi automaatselt
 • Funktsioonidel puudub sügavus ja kvaliteet
 • Pole eriti ajaveebide jaoks

GoDaddy on veebimaailma kaubamärgi sünonüüm. Kas sina’GoDaddy otsib teid veebisaidi loomiseks, hostimiseks või lihtsalt domeeninime ostmiseks. Selle veebisaidi ehitaja GoCentral keskendub peamiselt kiirusele. See aitab teil oma veebisaidi esialgse kujunduse luua, esitades selle saidi kohta mitmeid küsimusi’eesmärk.

Kui vajate midagi veebipõhist ASAP-i, on GoDaddy teie parim panus. Seal’s on kahenädalane tasuta prooviperiood ja plaanid ulatuvad 5,99 kuni 29,99 dollarit kuus. GoDaddy töötab kõige paremini lihtsate ettevõtete või isiklike saitide jaoks, kuid see sobib’Üllatavalt vilunud on ka klanitud ja funktsionaalsete veebipoodide loomisel.

Miks valida Weebly asemel GoDaddy?

 • Äärmiselt kiire veebisaidi loomine
 • Lihtne disaini muuta, kui soovite oma veebisaiti värskendada

# 7 WordPress.com

Parim blogimiseks

WordPressi plussidWordPressi miinused
 • Tuntud kui üks maailmas’suurim ajaveebiplatvorm
 • Funktsioonide rohkus
 • Raske kasutada, kui teil’sa pole tech asjatundlik
 • Sihtotstarbeline ainult ajaveebide jaoks

Kui see’s ajaveeb teile’Pärast seda on WordPress.com teile ideaalne platvorm. See võib olla tehnilisem kui teised selles loendis, kuid kõik mallid on kohandatud ajaveebide jaoks. Ärge ajage WordPress.com-i segamini WordPress.org-iga, mis on ise hostitud avatud lähtekoodiga platvorm, mis pole’t tõesti sobib, kui saate’t kood.

WordPress.com pakub tasuta paketti, kus teil on juurdepääs selle põhifunktsioonidele ja saate vastu WordPressi alamdomeeni. Lisatasu plaanid lähevad alates 5 dollarist kuni 25 dollarini kuus, kuid pidage meeles, et teie’Peate maksma lisatasu kõigi pistikprogrammide eest, mille installite selliste asjade jaoks nagu SEO.

Miks valida Weebly asemel WordPress?

 • Ideaalne, kui soovite kujundada ajaveebi
 • Ideaalne, kui soovite täpsemat kontrolli oma veebisaidi üle’s kood

# 8 Jimdo looja

Sõbralik platvorm lihtsatele veebipoodidele

Jimdo plussidJimdo miinused
 • Piiramatu salvestusruum kõigil lisatasu plaanidel
 • Lühike ja täpne abikeskus
 • Piiratud mallide valik
 • Taastamisvõimalust pole

Jimdo Loojal on oma plussid, kuid ausalt öeldes see nii ei ole’t nikerdada ise nišš mis tahes valdkonnas. See’See pole halb isiklike saitide jaoks, kuid seal’seal on parem – ja sama kehtib reklaamide ja ettevõtlussaitide kohta. Tõde on see, et Jimdo on korralik kesktee platvorm’on täiesti võimekas, kuid vaevalt inspireeriv.

Jimdo’disaini abil töötav tööriist – Jimdo Dolphin – võib aga olla väga efektiivne piiratud aja ja / või disainioskustega inimestele. Mõlema hind ulatub tasuta kuni 39 dollarini. Sarnaselt Squarespace’iga on kaks parimat astmelisi plaane reserveeritud e-kaubandusele, kus saate luua kindla veebipoe.

Miks valida Weebly asemel Jimdo?

 • Kui soovite kasutada disaini abistavat tööriista, näiteks Jimdo Dolphin
 • Kui teil on varjupaika’t luges ülejäänud nimekirja ja hüppas otse Jimdo juurde

# 9 1&1 IONOS

Parim valgekraede ettevõtetele

1&1 IONOS plussid1&1 IONOS miinused
 • Spetsiifilised tööriistad, mis on loodud ettevõtte laiendamiseks
 • Mallid hõlmavad paljusid erinevaid tööstusharusid
 • Kujundus näeb välja pisut dateeritud
 • Tasuta kava pole saadaval

1&1 IONOS on selline veebisaidi ehitaja, kelle üle teie vanemad oleksid uhked. Nutikad, kenad ja vastupidavad’on mõeldud peamiselt väikeettevõtetele, kes vajavad veebipinda oma teenuspõhise ettevõtte jaoks. Tööriistad rõhutavad seda mitmesuguste funktsioonidega, mis aitavad teil nii oma äri edendada kui ka laiendada, näiteks e-posti turundus ja sotsiaalmeedia integreerimine.

Sarnaselt 1950ndate aastate saaliga, 1&1 IONOS’ mallid näevad välja pisut vananenud ja tõsised, ehkki seda ei tohiks’t ei tohiks olla probleemiks valgekraede tööstustele, näiteks raamatupidamine või nõustamine. Hinnad ulatuvad vaid 1–30 dollarit kuus, nii see on’See on üsna platvorm kulude osas.

Miks valida 1&1 IONOS Weebly asemel?

 • Ideaalne väikeettevõtete saitidele ja alustavatele ettevõtetele
 • Kui vajate tõsisemat ja selgema struktuuriga saiti

Mis siis, kui soovite veebis müüa?

Kui sa’Kui soovite veebipoe üles ehitada, ei pruugi Weebly selle tööga hakkama saada. Sellel on funktsioonid, mida Internetis müüa, kuid see on küll’s on ennekõike veebisaitide ehitaja, mitte poodiplatvorm. Neile, kes soovivad ainult veebipoodi, see’on kõige parem vaadata spetsiaalseid teenuseid nagu Shopify ja BigCommerce.

Shopify on meie enim hinnatud poodide platvorm. Sellel on palju funktsioone ja rakendusi, mis aitavad teil mitte ainult oma tooteid müüa, vaid ka aktiivselt oma kasumit kasvatada. See pakub kõike alates SEO juhendamisest ja e-posti turundusest kuni mobiili tundlike teemadeni ja mitme kanaliga integreerimiseni (mis aitab teil müüa kogu turul ja sotsiaalmeedias).

BigCommerce on seevastu rohkem välistöötamislahendus. Kõik, mida peate alustamiseks, on sisseehitatud, mis tähendab, et te ei tea’t ei kaasne palju lisakulusid, näiteks tasuda täiustatud rakenduste eest igakuiselt. See’s pisut tehnilisem kui Shopify, kuid võib pikas perspektiivis osutuda tasuvamaks.

Internetis müües pole’t oma veebisaidil’põhirõhk, kuid soovite ikkagi müüa veidrat toodet siin ja seal, Wix ja Squarespace on kaks suurepärast Weebly alternatiivi.

Kuidas valida Weebly alternatiivi

Õige veebisaidi koostaja otsimisel võib see üle jõu käia – seal on valiku hulgast nii palju. Valiku tegemisel tuleb arvestada paljude asjadega ja meie’loetlesin paar parimat, kellega siin kursis olla:

 • Soovitud veebisaidi tüüp on tõenäoliselt kõige olulisem arvestatav tegur. Kui sa’loomemajanduses on kõige sobivam näiteks Squarespace. Blogimiseks peate teie’Ma tahan kontrollida WordPressi. Väikeettevõtted leiavad sobiva variandi 1-le&1 IONOS jne.
 • Teie eelarve dikteerib ka teie valiku. Kui veebisait on isiklikuks kasutamiseks ja te ei tee seda’Kui soovite rahaga lahku minna, pakub Wix parimat tasuta paketti. Kui sa’äri jaoks, on oma saidile investeerimine siiski hea mõte ja teenib sellest tulevikus kasu.
 • Teie arvuti oskuste tase omab ka mõju. Lihtsaimad platvormid, mida kasutada, on Wix ja GoDaddy, samas kui SITE123 pakub teie jaoks fantastilist tuge’mures jänni mineku pärast.
 • Kui palju aega sul on võib ka teie otsuses rolli mängida. Kui vajate ASAP-i veebisaiti, tasub kasutada Godaddy või mõnda muud abivahendit disaini jaoks, näiteks Wix ADI või Jimdo Dolphin.

Kas teie jaoks on Weebly õige?

Üks asi see’Oluline on rõhutada, et Weebly pole’t halb veebisaidi ehitaja. See võib tegelikult olla teie jaoks parim valik’veel proovida. Siin’kuidas see meie uuringutes edenes:

Veebisaitide koostajaOmaduste skoorKujunduskoorAbi ja toe skoorVäärtus raha eestKasutuslihtsuse hinne

WBE üldine hinnang

(/ 5)

Weebly

84%77%70%82%70%4.1

Weeblyl on tegelikult uskumatult palju funktsioone, mis rahuldavad igasuguseid vajadusi. See on suurepärane, sest see tähendab, et te ei taha’t ei pea lisaraha rakendustelt välja otsima. WordPress ja Wix on funktsioonidest maha jäänud vastavalt 83% ja 81%, kuid keegi pole Weeblyt tipptasemel alla tõrjunud.

Kuhu see’s aga laskmata on selle abi ja tugi ning kasutusmugavus. Testimisest alates leidsid inimesed, et Weebly on natuke keeruline ja keeruline’t veendunud, et nad on abi otsinud, kui nad on millegi külge kinni jäänud. Kui abi ja tugi on teie peamine prioriteet, soovitame vaadata Wixit, mis on ainus ehitaja, kes selle kategooria uuringutes 100% -liselt punkte sai.

Weebly sobib suurepäraselt väikeste ettevõtete saitidele, pakkudes mitmesuguseid malle, korralikku kujundust ja poodide funktsioone. Hinnad jäävad vahemikku 8–38 dollarit kuus, mis teeb selle väga mõistlikuks, lisaks tasuta plaan, mida saate kasutada platvormiga hakkama saamiseks. Mis tahes mõttes see’Tasub proovida Weeblyt enne, kui see täielikult maha kirjutada.

Parimad Weebly alternatiivid: kokkuvõte

Kõiki asju arvesse võttes ei peaks te kunagi tundma, et Weebly on lõksus. Ja lihtsalt sellepärast, et seda ei tehtud’Weeblyl ei tööta see välja’t tähendab, et see peaks olema teie veebisaidi unistuse lõpp. Seal on sõna otseses mõttes sadu veebisaitide ehitajaid ja meie’ve valis välja üheksa kõige tähtsamat Weebly alternatiivi, mida peate kaaluma. Viimast korda siin’s see nimekiri uuesti:

9 parimat Weebly alternatiivi

 1. WixParim kõikehõlmav veebisaidi koostaja.
 2. RuuturuumParim disaini ja loomingulisuse jaoks.
 3. SITE123Parim reaalajas vestluse tugi.
 4. RabavaltParim hinna ja kvaliteedi suhe.
 5. DudaParim loomingulise abikäe jaoks.
 6. GoDaddyKiireim veebisaidi loomine.
 7. WordPress.comParim blogimiseks.
 8. Jimdo loojaSõbralik platvorm lihtsatele veebipoodidele.
 9. 1&1 IONOSParim valgekraede ettevõtetele.

Ooteplatvormide teisaldamise otsustamisel tuleb arvestada järgmiste põhiasjadega

 • Soovitud veebisaidi tüüp
 • Teie eelarve
 • Teie oskuste tase
 • Sinu aeg

Endale neid küsimusi esitades peaksite saama selgema ettekujutuse sellest, milline veebisaidi koostaja teile kõige paremini sobib. Enamikul juhtudel me’Arvan, et Wix on teie jaoks ideaalne Weebly-alternatiiv. See’See on lihtne, läbimõeldud ja üsna odav ka!

Kõigil ülaltoodud platvormidel on tasuta prooviversioonid, samas kui mõned pakuvad täiesti tasuta paketti! Kui teil on pool tundi vaba, siis see’tasub paariks registreeruda ja vaadata, mida nad teevad’uuesti kõik. See võitis’t ei maksa teile peenraha ja see võib olla teie uhiuue veebisaidi algus.

Parimad Weebly-alternatiivid: KKK-d

Milline on parim Weebly alternatiiv?

Seal on palju suurepäraseid veebisaitide ehitajaid, kuid ideaalne Weebly alternatiiv peab olema Wix. See jõudis meie teadusuuringute tippu kui hõlpsamaid veebisaitide koostajaid ning sellel on ka suurepärased funktsioonid, läbimõeldud mallid ja intuitiivne pukseerimisredaktor.

Milline on odavaim Weebly alternatiiv?

Paljud veebisaidi ehitajad pakuvad tasuta plaane, nii et te ei tee seda’t peavad Weebly alternatiivi eest tegelikult midagi maksma! Enamik lisatasukavasid erinevatel platvormidel ulatub 5 dollarist kuus kuni 50 dollarini kuus, kuid võitsite’t ei leia odavamat kui 1&1 IONOS, hinnaga vaid 1 dollar kuus.

Kas Weebly on ohutu?

Nagu enamik lugupeetud veebisaitide ehitajaid, pakub Weebly oma klientidele sisseehitatud SSL-turvasertifikaati. Seda tähistab URL-i kõrval kuvatav väike tabaluku ikoon, mis ütleb külastajatele, et teie veebisaiti on ohutu sirvida ja sellega suhelda.

Kellele kuulub Weebly?

Weebly kuulub makse töötlejatele Square. Selle pärast see’usutakse laialdaselt, et Weebly kavatseb oma poodifunktsioonide täiustamiseks rohkem pingutada, mis tähendab, et see võib olla platvorm, kus teil silma peal hoida’soovid tulevikus veebipoe alustamist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me