8 ruutvarianti: kas peaksite jätma ruumi teistele platvormidele?

Ruuturuum on vinge veebisaitide looja, kuid me teame, et see pole nii’t kõigile.

Seda’s miks me’ve viisid läbi põhjaliku uurimistöö, et tuua teile välja ruutruumi parimaid alternatiive. Proovisime ja testisime igaüks ise ning saime ka igapäevaselt inimestelt tagasisidet nende kohta. Siin on tulemused:

8 parimat ruutvarianti

 1. Wix – Parim mis tahes veebisaidi jaoks.
 2. Weebly – Parim väikeettevõtetele ja portfellisaitidele.
 3. Saidi123 – Parim klienditeeninduse ja -toe jaoks.
 4. Rabavalt – Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
 5. WordPress – Parim blogimiseks.
 6. GoDaddy – Parim ajaliselt piiratud kasutajatele.
 7. 1&1 IONOS – Parim valgekraede ettevõtetele.
 8. Shopify – parim kõikehõlmav poodiplatvorm.

Lase’Vaadake kiirelt kolme parimat ruutvarianti. Wix on parim valik, mis hõlmab kõiki aluseid uimastatavast disainist kuni algajasõbralike tööriistadeni. Weebly’Rakendused, SEO funktsioonid ja lihtsad kujundused muudavad selle ettevõtjatele suurepäraseks. Site123 sobib suurepäraselt algajatele, kuna see aitab teil tegelikult oma saiti üles ehitada!

Enne alustamist saate oma käepärasemaga rohkem teada saada 10 parimat veebisaidi ehitajat lehel.

Või 5 parimat väikeettevõtete veebisaitide ehitajat.

Vaadake meie eksperdist, kuidas need ehitajad üksteisega kõrvuti asuvad Veebisaidi ehitaja võrdlustabel.

Kas hind on teie otsuses oluline tegur? Vaadake meie ülevaadet Odavaim veebisaitide ehitajad eelarvesõbralike valikute jaoks.

1

Wix

Parim mis tahes veebisaidi jaoks

Hind: 0–49 dollarit kuus

Wix on parim turulolev kõikehõlmav veebisaidi ehitaja. Mis teeb selle nii heaks? Lihtsamalt öeldes’s lihtne. Ja peaaegu 120 miljonit registreeritud kasutajat oleks sellega nõus.

Meie testitud kasutajad leidsid, et seda on palju lihtsam kasutada kui ka ruutu Squarespace. Niisiis, te teate, et Wix on võitja, kuid laske’s kaevake üles peenemad tehnilised detailid.

Maailm’Parim lohistamisfunktsioon muudab veebisaitide kujundamise unistuseks. Mõned kõige mugavamad funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Tasuta plaan.
 • Üle 500 uimastamise malli, mis hõlmavad kõiki tööstusharusid
 • 24-tunnine telefonitugi kõigi teie Wixi murede jaoks.

Kõige parem, Wix ADI (tehisliku disaini intelligentsus) võimaldab teil luua vaid mõne klõpsuga kauni veebisaidi. Loe ADI kohta rohkem siit.

Muidugi on sellel paar väikest varjukülge nagu Wixi reklaamid vabal plaanil ja saate ka’t mallide vahetamiseks, kuid üldiselt’s suurepärane ruuturuumi asendaja.

Plussid Miinused
Parim veebisaidi koostajaPärast avaldamist ei saa malle vahetada
Hea hinna ja kvaliteedi suheTugineb rahvusvahelise kasvu jaoks kolmandate osapoolte rakendustele
Tõenäoliselt soovitabLoominguline vabadus võib tunda end üleolevalt

luua Wixi veebisaitWix on tänapäeval parim veebisaitide loomise platvorm Kas teil on piiratud eelarve? Avastage Parimad tasuta veebisaitide ehitajad siin.

Lisateavet Wixi kohta leiate meie saidilt Wixi hinnakujundusülevaade.

2

Weebly

Parim väikeettevõtetele ja portfellisaitidele

Hind: 0–26 dollarit kuus

Weebly on hea valik teie väikeettevõttele veebisaidi loomiseks. Sellel on kõige rohkem rakendusi – see aitab teie veebisaiti sujuvamaks muuta – ja seda ka’s on parim SEO platvorm (Otsingumootori optimeerimine).

Nagu Wix, kasutab see ka lohistamisdisaini. Kuid see’pole kuigi paindlik ja ADI-võimalust pole. Kuid üldiselt on Weebly abil vinge veebisaidi loomine hõlpsaks kõigile, kellel puuduvad kodeerimise teadmised. Sellel on ka tasuta plaan.

Kui sa’olete mures selle pärast, kuidas malle võrrelda ruuduruumiga, don’t muretse liiga palju. Kuigi kujundused pole muidugi nii klanitud, on Weebly viimasel ajal oma teemadele keskendunud.

Plussid Miinused
Enamik mis tahes ehitaja rakendusiLisatasukavad on kallid
Parim SEO jaoksRedigeerimise liides on alguses segane
Lihtne kasutadaVeebisaite ei saa ise taastada

alustage weebly veebisaitiWeebly sobib suurepäraselt väikeettevõtetele, pakkudes palju skaleeritavaid rakendusi. Lugege meie Weebly hinnakujunduse ülevaade lisateabe saamiseks.

Või platvormi valimisel saate tutvuda meiega Weebly vs Wix artikkel.

3

Saidi123

Parim klienditeeninduse ja toe jaoks

Hind: 0–10,80 dollarit kuus

Arvasite, et lohistamine oli lihtsaim viis kujundamiseks? Mõtle uuesti. Site123 kasutab kujundusabi, nii et vastate paarile küsimusele ja teie’Te saate veebisaidi kiiresti üles ehitada. See teeb veebisaidi kujundamise lihtsaks nagu 1, 2, 3.

See’ei sobi suurtele ettevõtetele ega keerukatele veebisaitidele, kuid see’s on kõige tõhusam viis võrku saada. Täiuslik hullumeelse töögraafiku jaoks, eks? Võrrelge seda Squarespace’i tehniliselt nõudliku kujundusega ja näete, milline platvorm on lihtsam.

Kaasas on ka Live Chatbot Whiz, mis juhendab teid, ja hiilgavat abi ja tuge. Nii, kui sa’Blogija, väikeettevõtte omanik või fotograaf – andke saidile123 täna minna.

Plussid Miinused
Enamik mis tahes ehitaja rakendusiLisatasukavad on kallid
Parim SEO jaoksRedigeerimise liides on alguses segane
Lihtne kasutadaVeebisaite ei saa ise taastada

luua sait123 veebisaitSite123 pakub parimat klienditeenindust, nii ka teie’ei jäta kunagi ummikusse Kas soovite lisateavet? Proovige meie käepärast Veebisaidi ehitaja võrdlustabel. 4

Rabavalt

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Hind: 0–16 dollarit kuus

Selle platvormi abil saate veebisaidi luua hämmastavalt kiiresti. Ka, seda’See on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kuid siiski’s mõnevõrra a ‘parim ülejäänud’ veebisaidi koostaja – mõelge sellele kui parimale jalgpallimeeskonnale väljaspool playoff-kohti.

Mis siis’s rabavalt kõike? See kujundab ühelehelised veebisaidid hõlpsasti kasutatava redigeerimisliidesega. Lisaks sellele pakub see oma tasuta plaanil hulgaliselt funktsioone, sealhulgas suurepärased blogimisriistad.

See’s üks neist odavaim platvormide kaudu müüa ka, nii et’s ideaalne ettevõtete omanike eelarvestamiseks. Kui aga’tahate mastaabi – otsige mujalt, sest tööriistu pole’t ette nähtud kasvu jaoks.

Esiküljel on teemad tõesti toredad. Niisiis, kui teie’Kui soovite väikese portfelli ehitada, esindab see silmatorkavalt palju soodsamat – ja kiiremat – varianti kui Squarespace, mille plaanid ulatuvad 0–49 dollarini kuus.

Plussid Miinused
Parim hinna ja kvaliteedi suheKehvad tööriistad ettevõtte laiendamiseks
24-tunnine reaalajas vestluse tugiLoob ainult ühe lehe veebisaite
Ideaalne blogijateleRedigeerimine on liiga jäik

silmatorkavalt kodulehtKujutab silmatorkavalt parimat hinna ja kvaliteedi suhet, sobib ideaalselt eelarvelistele kasutajatele. Kas soovite mõne sendi kokku hoida? Loe Odavaim veebisaitide ehitajad. 5

WordPress

Parim blogimiseks

Hind: 0 USD (pluss majutustasud)

WordPress.org on ajaveebide jaoks silmapaistvam valik. Aga riputa, mis’Kas on erinevus .com ja .org vahel? Noh, seal’see on üks peamine asi, mida peaksite teadma.

Viimane nõuab WordPressi tarkvara allalaadimist eraldi hostiks – see’meeldib veebisaitide rendipindadele – nii on teil rohkem vabadust.

Erinevalt WordPress.com-ist saate kogu saidi isikupärasemaks muutmiseks omaenda pistikprogramme integreerida, taustaprogrammi redigeerida ja oma teemasid üles laadida..

Kuigi Squarespace’is on lahedaid ajaveebimalle, WordPress võimaldab teil tänu piiramatule kohandamisele oma veebisaidi järgmisele tasemele viia.

Plussid Miinused
Parim blogimiseksVäljakutsuv redigeerimisliides
Palju funktsiooneAinult ajaveebide jaoks sobivad mallid
Taskukohased funktsioonidRaske ehitada a ‘normaalne’ veebisait

Wordpressi kodulehtWordPress on blogijate unistuste platvorm Kas vajate abi otsustamiseks? Vaata kuidas Wix on võrreldav WordPressiga.

Kas olete blogija? Loe meie kohta Enim hinnatud blogimisplatvormid.

6

GoDaddy

Parim ajaliselt piiratud kasutajatele

Hind: 10–25 dollarit kuus

Vajad sellist veebisaiti’Kas olete valmis minema? See on teie lahendus. GoDaddy on veebisaitide ehitajate Usain Bolt, mis kasutab ADI abil saidi loomiseks GoCentrali abil vaid mõne minutiga.

Miks see on selles nimekirjas? GoDaddy pole mitte ainult kiire, vaid ka tõeliselt kasutajasõbralik. Pidage meeles, et Squarespace’i veebisaidi ehitamine võtab palju kauem kui enamik platvorme. See’on ka redigeerimise osas tehniliselt nõudlik.

Nagu jaanalind, on ka GoDaddy kiiruseületaja. Meie disaini ja funktsionaalsuse testimisel oli see keskmisest madalam, loomingulise vabaduse puudumisega on ühine probleem.

Kuid kui aeg ja mugavus on teie peamised probleemid, on GoDaddy hea Squarespace’i alternatiiv.

Plussid Miinused
Kiireim ehitamineFunktsioonidel puudub kvaliteet
Lihtne kasutadaHalb blogimise pärast
Teemasid saate igal ajal vahetadaPole palju loomingulist vabadust

godaddy kodulehtGoDaddy pakub oma GoCentral-funktsiooni Can abil kiireimat võimalust veebi saamiseks’Kas otsustada platvormi üle? Loe meie Wix vs GoDaddy tükk. 7

1&1

Parim valgekraede ettevõtetele

Hind: 5–45 dollarit kuus

Kõigi väikeste korporatsioonide jaoks, kes soovivad Interneti-ühendust saada&1 võiks olla üks. Kuidas see nii on? See’mis on spetsiaalselt loodud professionaalidele ja pakub hulgaliselt skaleeritavaid tööriistu.

Funktsioonid pole mitte ainult võimsad, vaid ka need’uuesti kinnistada. See kasutab lohistamist, mis muudab redigeerimise 1-l&1 jalutuskäik pargis, võrreldes väljakuga Ruut.

Ehkki mallid võivad tunduda pisut vananenud, hõlmavad need paljusid tööstusharusid. Kuid tugevus 1&1 on tööriistades – üks parimatest sisaldab mitmekeelset tõlget ja külastaja sihtimist, mis iga kliendi reisi isikupärastab.

Kokku 1&1 on hea valik blogijatele ja väikeettevõtjatele, kes tahavad kasvada. See’väärib ka märkimist, et ei’Teil pole tasuta plaani, kuid see pakub raha tagasi prooviversiooni.

Plussid Miinused
Palju skaleeritavaid tööriistuMalle ei arendata’t nii visuaalselt
Teemad hõlmavad paljusid tööstusharusidPole vaba plaani
Lihtne kasutadaLiides on üsna dateeritud

1 ja 1 veebisaidi koduleht1&1 on hea võimalus väikeste ettevõtete jaoks, kasutades lihtsaid ja võimsaid tööriistu. Kas 1 on&1 teile sobiv hostimisplatvorm? Uurige meie artiklit 1&1 IONOS-i ülevaade. 8

Shopify

Parim kõikehõlmav poodiplatvorm

Hind: 29–299 dollarit kuus

Kui sa’Kui soovite veebimüüki, võite ostlemise peatada. Miks? Shopify on põhjusel meie enim hinnatud veebipoodide ehitaja. sellel on kõige laiaulatuslikum tööriistakomplekt turul ja see tuli esmakordselt kasutusmugavuse testiga.

Jah, saate ruutu Space lisada poodifunktsioone, aga saab küll’t vastavad Shopify tugevusele ja sügavusele.

Selles on kõik teie ettevõtte juhtimiseks ja kasvatamiseks vajalik, sealhulgas mitme kanaliga müük, tohutu laosüsteem ja juurdepääs üle 1200 rakendusele. Klienditugi on suurepärane ka ööpäevaringselt toimuva vestluse, telefoni ja e-posti abil.

Shopify kasutab rohkem kui miljon inimest, pakkudes rohkem kui 500 000 kauplust. Võite õnneliku rahvahulgaga liituda alates 29 dollarist kuus, alustades 14-päevasest tasuta prooviversioonist.

Plussid Miinused
Müüa 10 kanali kauduVäliste makseviiside tehingutasud
Geniaalne laosüsteemKui vahetate, peate teemad uuesti vormindama
Parim kõikehõlmav poodiplatvormKulud võivad rakendustele lisanduda

shopify veebipoe kodulehtShopify on veebipoe haldamiseks ja kasvatamiseks parim võimalus. Kas teile meeldib Shopify heli? Õppige Kuidas Shopify kasutada? vaid 9 sammu.

Alternatiivid ruutruumis: järeldus

Lihtsamalt öeldes, Ruuturuum on disainerite unistus. Sellel on parimad teemad turul, aidates luua osa Internetist’s kenamaid lehti. Kuid, seda’pole ainus võimalus imelise välimusega veebisaitide loomiseks.

Näiteks kui teie’Tehnika alustajana võite leida palju lihtsamaid platvorme. Blogijad võivad leida sobivamaid kaubamärke ja lootustandvad ettevõtjad saavutavad tõenäoliselt mujal veebis edu.

Parimad ruutvariandid: lõplik loetelu

 1. Wix: Parim kõigi veebisaitide jaoks.
 2. Weebly: Parim väikeettevõtetele.
 3. Saidi123: Parim klienditeeninduse jaoks.
 4. RabavaltParim hinna ja kvaliteedi suhe.
 5. WordPress: Parim ajaveebide jaoks.
 6. GoDaddy: Parim ajaliselt piiratud kasutajatele.
 7. 1&1: Parim valgekraede ettevõtetele.
 8. Shopify: Parim universaalne pood.

Seal see on: meie nimekiri 8 suurepärasest alternatiivist. Ükskõik, kas soovite ettevõtte saiti, ajaveebi või portfooliot, on seal nii palju alternatiive. Niisiis, kui teie’kui proovite veebisaidi ehitamisel ringid ruudu D-aukudesse ära mahutada, siis seda’on aeg proovida midagi uut.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me