3dcart vs Shopify: mittevastavus või aus mäng?

3Dcart vs shopify esiletõstetud piltParimad poodiplatvormid teevad midagi enamat kui lihtsalt teie toodete müümise – need muudavad teie veebipoe ehitamise lihtsaks, nauditavaks ja taskukohaseks. Ja kui rääkida 3dcart vs Shopifyst, siis üks neist teeb seda nii palju paremini.

Shopify on meie enim hinnatud poodide veebisaitide koostaja. Miks? Sest nagu kõik head platvormid, pakub see enamat kui lihtsalt suurepäraseid müügivahendeid.

See pakub suurepärast klienditugi, juurdepääsu paljudele rakendustele, vingeid teemasid ja kujutab endast suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Kuid me teame, et iga veebipood on erinev. Kuigi Shopify sobib peaaegu kõigile ettevõtetele, sobib see’s mitte kõigile. Niisiis, meie’laskis selle 3Dcarti vastu vaadata, kuidas neid võrrelda.

3dcartil on tõesti tugev laoseisusüsteem, mõned käepärased müügifunktsioonid ja see’s suhteliselt odav. Sellel on siiski üks peamine puudus: see’s üsna raske kasutada.

Üldiselt usume 3dcart on mõeldud kasutajatele, kes otsivad taskukohast ja võimsat taustaprogrammi, kes seda ei tee’Ärge arvestage aeg-ajalt esinevate tehniliste väljakutsetega.

Seda öeldes teame seda’on väljakutse otsustada, milline on teie veebiettevõttele sobiv veebisaidi koostaja. Seda’s miks me’ma pole mitte ainult testinud igat platvormi ise, vaid palunud ka teiega sarnastel inimestel neid proovida.

Kui ühendame oma ekspertuuringute ja kasutajatestide tulemused, saame kõige õiglasemad ja täpsemad tulemused. Ja need tulemused on siin…

3dcart ja Shopify: plussid ja miinused

3dkaardi plussid:

 • Fantastiline inventar
 • SEO viipasid
 • Rohkem kui 1000 saadaval olevat rakendust

3dkaardi miinused:

 • Raske kasutada
 • Pole mobiilirakendust
 • Vähemalt tõenäoliselt soovitatav

Poodide plussid:

 • Parima hinnanguga poodiplatvorm
 • Ööpäevaringne klienditeenindus
 • Müüge mitme kanali kaudu

Shopify miinused:

 • Kulud liidetakse rakendustega
 • Väliste makseviiside tehingutasud
 • Kui vahetate, peate teemad uuesti vormindama

3dcart või Shopify: mida on kõige lihtsam kasutada?

Poodiplatvormid aitavad teil ennekõike veebimüüki. Kas need teevad selle siiski lihtsaks? Teisisõnu, kas UX (kasutajakogemus) on kadunud müügitööriistade suures kastis?

3dcart ei muuda poe ehitamist lihtsaks. Meie testimisel sai see tulemuseks 3/5, mis hõlbustas kasutusmugavust seitsmendaks. Jah, see pakub kena, suure inventari, kuid see on küll’s on liiga keeruline, et seda tegelikult kasutada.

Miks siis nii raske? Meie osalejad ei teinud seda’nagu ebajärjekindlad fondid ja värviskeem’s ei ‘tühista’ nuppu ja seda ei tehta’t ei paku klaviatuuri otseteid. Ühesõnaga, see’s pole sujuvamaks muudetud.

Ühel kasutajal oli oma 3D-kaardi kasutamise kogemuse kohta öelda järgmist:

Ma ei tahaks’öelda, et see ehitaja oli hämmastav, ja see polnud ka’t kumbki lihtne kasutada.

Teiselt poolt, Shopify läks tõesti hästi meie uuringus hindeks 4,1 / 5 ja tulemuseks teine ‘kasutusmugavus’. Lõppude lõpuks, selleks, et olla parim poodide looja, peavad inimesed selle kasutamist nautima, eks?

Erinevalt 3dcartist hoiab Shopify kogu tüpograafiat sama, pakub ‘tühista’ ja sellel on palju kiirklahve. Samuti on sellel kõigi pakkumiste jaoks hõlpsasti tuvastatavad ikoonid. Veelgi parem, ükski osaleja ei andnud sellele alla 4/5 ‘tõenäoliselt soovitab’.

Üks meie testitud kasutaja leidis, et Shopify on eriti hõlpsasti kasutatav, kommenteerides:

Olin meeldivalt üllatunud. Ma näen kindlasti, miks inimesed selle ehitaja valivad.

3dcart vs Shopify – Kasutuslihtsus: otsus

Shopify on palju lihtsam kasutada kui 3dcart. See pakub suurt hulka suurepäraseid poodifunktsioone ja igaüks saab neid kasutada. Erinevalt 3dcartist kasutab Shopify ühtlast värviskeemi ja tüpograafiat, sellel on ‘tühista’ nuppu ja pakub kiirklahve, et asi veelgi lihtsamaks muuta.

Mis on parimate müügiomadustega?

Loomulikult on iga poodiplatvormi jaoks müügivahendid olulised. Meie’arutasime, kui lihtsat 3dcartit ja Shopify kasutada on, kuid milline platvorm hõlbustab tegelikult raha teenimist?

Kuigi 3dcartil on keeruline navigeerida, on sellel mõned tugevad müügiomadused. Taust on üldiselt ulatuslik, ruumi 100 piiramatule tootele ja eelintegreerimine selliste suurte laevafirmadega nagu UPS ja FedEx.

Samuti, erinevalt teistest platvormidest, on 3dcartil kogu saidil nähtavad SEO (Search Engine Optimization) funktsioonid, pakkudes samal ajal juhiseid, mis aitavad teie veebisaidil otsingumootorites kõrgemal astuda. Sellel pole aga mobiilirakendust, mis piirab kasutajaid, kes on alati liikvel.

Shopify ei paku oma aktsiate müümisel reaalseid piiranguid. Sellel on piiramatute toodete olemasolu kõigis plaanides, sisseehitatud hüljatud ostukorvi taastamine, mobiilirakendus ja juurdepääs tohutule hulgale kolmandate osapoolte integratsioonidele, mis muudavad Shopify müügi veelgi sujuvamaks.

3dcart vs Shopify – müügiomadused: kohtuotsus

Shopify on kõige laiaulatuslikum poodiplatvorm, mis pakub turul parimaid müügivahendeid. Vaatamata 3dcartile’Tugevate funktsioonide hulka, sealhulgas SEO viiped ja ulatuslik taustprogramm, pakub Shopify veelgi enamat – eriti kui arvestada selle tohutu rakenduste poodiga, mis võimaldab teil saate-, raamatupidamis-, turundus- ja muud tööd sujuvamaks muuta.

Kumb on parema kujundusega?

Kui mõni pood õnnestub – on-line või mitte, peavad teie kliendid saama seda tegelikult külastada. Kas see näeb välja puhas ja professionaalne? Ja kas seda on lihtne leida, mida vajate? Noh, veebisaitide koostajatele taanduvad sellised küsimused mallide kujundusele.

3dcart pakub 91 tasuta malli – rohkem kui ükski teine ​​poodide platvorm -, lisatasuvõimalustega, mis maksavad 99–199 dollarit. Kuigi enamik disainilahendusi on libedad ja bränditud, puuduvad mõnel põhifunktsioonid, näiteks navigeerimismenüüd, mis kerivad koos teiega. Samuti pole mobiiliredaktorit, nii et saate’t pole loominguline liikvel olles.

3dkaartide teemad3dcart pakub mis tahes poodiplatvormi kõige malle, pakkudes teile palju paindlikkust

Shopify on väiksem valik kui 3dcart, ainult 10 tasuta teema ja 50+ premium-valikuga maksavad 140–180 dollarit, kuid neil on üldiselt kiledam disain. Neil on ka tööstusharuspetsiifilised omadused, mis säästab teie poeplaadi kujundusele veelgi rohkem aega ja vaeva.

kaupluste mallide ostmine

Seal, kus Shopify tegelikult võidab, on aga oma mobiilirakendus. Saate oma veebisaiti redigeerida nutitelefonist liikvel olles, mis sobib ideaalselt kaasaegsele ettevõtte omanikule.

3dcart vs Shopify – disain: kohtuotsus

Vaatamata sellele, et pakutakse vähem teemasid, Shopify pakub endiselt paremaid disainilahendusi kui 3dcart. Seda tänu oma tööstuse spetsiifilistele omadustele ja üleüldisele sujuvamale disainile. Samuti osa 3dcartist’s-mallidel puuduvad põhifunktsioonid ja see ei paku mobiiliredaktorit, samas kui Shopify pakub kindlaid kõikvõimalikke teemasid.

Kellel on parem klienditugi?

Kõigi poodiplatvormide jaoks on oluline klienditugi heal tasemel. See aitab teil probleeme kiiresti ja hõlpsalt lahendada, minimeerides sellega rahasumma, mida võite kaotada.

Shopify pakub ulatuslikku kliendiabi, et see vastaks oma muljetavaldavatele müügivahenditele. See pakub ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge, eritellimusel asuvat teadmiskeskust ja spetsiaalset tugiteenuste pakkujat oma plusshinna plaanides.

3dcart on uhke, et tal on ööpäevaringne tugi. Kuid meie testimisel leidsime, et on olnud aegu, kus reaalajas vestluse funktsioon oli piiratud. Nad saavad’Teile ei jõua ka e-posti teel, seetõttu soovitame teil neile otse helistada.

3dcart vs Shopify – klienditugi: otsus

Shopify pakub palju ulatuslikumat klienditeenindust kui 3dcart. See ei paku mitte ainult e-posti ja sotsiaalmeedia tuge, vaid sellel on ka ööpäevaringne telefoni- ja live-vestluse abi. Võrdle seda 3dcartiga’piiratud piiratud vestluse funktsioon ja see’on selge, milline platvorm saab probleemid hõlpsamini lahendada.

3dcart vs Shopify: hinnakujundusplaanid

3dcartil on neli igakuist hinnakujunduskava:

 • Startup Store (19 dollarit p / m)
 • Põhipood (29 dollarit p / m
 • Plus pood (79 dollarit p / m)
 • Pro pood (229 dollarit p / m)

Kui soovite laos hoida ja müüa üle 100 toote, siis teie’Peate valima vähemalt Põhipoe, mis võimaldab teil müüa piiramatul arvul esemeid.

Kuidas neid kahte ehitajat võrrelda? 3dcart on keskmiselt odavam kui Shopify. See teeb sellest hea võimaluse kasutajad, kes soovivad suhteliselt madalate kuludega tugevaid müügiomadusi.

Shopify võib olla kallim, kuid selle omadused on suurepärased ja esindavad head hinna ja kvaliteedi suhet.

Shopify hinnaplaanid on:

 • Põhiline Shopify (29 dollarit p / m)
 • Shopify (79 dollarit p / m)
 • Advanced Shopify (299 dollarit p / m)

Don’Ärge unustage, Shopify pakub paremat klienditoega, rohkem rakenduste integreerimist ja tugevamaid poodriistu. Niisiis, kui teil on oma eelarves ruumi, on Shopify kindlasti paar lisat dollarit väärt. Samuti pakub see 14-päevast tasuta prooviversiooni, nii et saate enne ostmist proovida.

3dcart vs Shopify – hinnakujundusplaanid: otsus

Kui Shopify maksab keskmiselt rohkem kui 3dcart, siis see maksab’see on lisaraha väärt. Shopify esindab suurepärast väärtust oma tugevate müügivahendite, ööpäevaringse klienditoe ja mobiilirakendusega. Kõigile ambitsioonikatele veebiettevõtte omanikele, kes soovivad skaalat leida, on Shopify parim valik.

Järeldus: kumb on parem, 3dcart või Shopify?

Nii 3dcart kui ka Shopify pakuvad taustaprogrammis ulatuslikke funktsioone, nii et nende vahel otsustamine taandub tegelikult kõigele, mis asub väljaspool tööriistakasti. Meie’räägime malli kujundusest, klienditeenindusest, hindadest ja kasutusmugavusest.

Shopify on meie kõrgeima reitinguga poodide veebisaitide looja. Seetõttu, seda’See sobib suurepäraselt igale ettevõtte omanikule, kes soovib hõlpsasti skaleerida. Tänu tohutule hulgale kasulikele tööriistadele, nagu mitmed müügikanalid ja hüljatud ostukorvi taastamine, sobib see igasse veebipoodi.

Kuid see’teistes osakondades, kus Shopify edestab 3dcarti. Sellel on põhjalikum klienditugi, paremini kujundatud teemad ja mis kõige olulisem – see’s palju lihtsam kasutada.

Teises nurgas on 3dcart üldiselt ok. Vaatamata meie testimise madalale asetusele, on sellel ulatuslik loetelu’on suhteliselt odav ja annab teile juurdepääsu saidi paremaks muutmiseks 1000 rakendusele’etendus. Üldiselt, seda’s kasutajatele, kes soovivad võimsat platvormi, kuid ei vaja’ei pea silmas mõnda keerulist, tehnikat.

Siiski leidsime, et 3dcarti oli tegelikult liiga keeruline kasutada ja see oli meie hinnang ‘kõige vähem soovitatakse’ ehitaja põhjusel.

Kõik see näitab: teil võivad olla kõik müügivahendid maailmas, kuid kui kliendid seda saavad’Kui neid kasutada, võitsid nad tõenäoliselt võita’Kasutage oma platvormi.

Otsus: kauplus

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me