WP mootori ülevaade: WordPressi majutamise spetsialistid

On palju veebimajutusteenuste pakkujaid, kes muudavad väikeettevõtted oma peamiseks eesmärgiks, kuid neil on ikkagi hinnad, mis on üksikutele kasutajatele kättesaadavad. Siis on hostasid nagu WPEngine mis on tõeliselt kõik ettevõtete teenindamise kohta koos hinna tõestamisega.

See on oluline küsimus, mida tuleb tähele panna, kuna see on’See on piisavalt raske, et aru saada, milline veebi sobib teile. Kui sa’Kui loote oma igapäevaste mõtete ajaveebi või saidi, mis ühel päeval loodetavasti on teie täiskohaga töö, siis ei pruugi ettevõtlusele keskendunud host teie jaoks olla. Ideaalsemad on muud teenused, millel on kõik vajalikud põhifunktsioonid ilma suurema rahalise investeeringuta alustamiseks.

Kui aga hakkate oma WordPressi saiti tõsiselt võtma, võib selline teenus nagu WPEngine olla õige valik. Kuid soovite siiski veenduda, et ettevõte tarnib kõik vajalikud asjad õige hinnaga. Seda’Mida see ülevaade kavatseb teha nende väikeettevõtete omanike jaoks, kes kaaluvad WPEngine’i kasutamist.

Plussid:

  • Automatiseeritud teenused saidi infrastruktuuri ajakohastamiseks
  • Täpsemad funktsioonid profikasutajatele

Miinused:

  • Kallimad algtaseme plaanid
  • Ainult WordPress

Lisateave:

Parimad veebimajutusteenuste pakkujad – meie HostGator, Bluehost ja GoDaddy Hosting võrdlev ülevaade

WPEngine: lühike ajalugu

Ühendkuningriigis asuv WPEngine alustas elu 2010. aastal eksklusiivse WordPress-i hostimisplatvormina. Praegu on ettevõttel enam kui 80 000 klienti 140 riigis üle maailma ja ta haldab 500 000 saiti.

Töökindlus & Etendus

Uptime on mõõt, mitu tundi kuus või aastas võrk hoiab oma servereid võrgus ja hostitud saite saadaval. See on mis tahes veebi põhikomponent. Soovite ettevõtet, mis pakub peaaegu täiuslikku tööaega, nii et te ei tee seda’t kaotada olulist liiklust või müüki. Reaalsus on aga see, et saidid ja veebihostid vähenevad aeg-ajalt. Tegelikult on WPEngine’il suurepärane just selle teema jaoks pühendatud ajaveebi postitus.

Ettevõtte kasutustasu on 99,99 protsenti, mis tähendab, et seisakuid on aastas vähem kui tund. Meie uuringud aga viitavad WPEngine’s tööaeg on lähemal 99,95 protsendile. See teeb igal aastal pisut üle nelja tunni seisakuid. Seda’ikka veel palju, kui arvestada, et keskmiselt on aastas 8 760 tundi, kuid see on teiste pakkujatega võrreldes madalam – HostGator, Sinine vaim, SiteGround, ja GoDaddy, kui nimetada mõnda.

WPEngine’i omadused

WPEngine’il on sellest alates absoluutne hulk funktsioone’s ettevõtetele oluliste teenuste pakkumine. Selle ülevaate jaoks me’Peatun peamiselt selles, mis’pakutakse WPEngine’is’s Käivitamine jagatud hostingu pakett.

See põhipakett võimaldab teil alustada ühe saidiga, 10 GB salvestusruumiga ning võimaldab 25 000 külastust kuus ja 50 gigabaiti ribalaiust. Seda’Pole palju igakuiseid külastajaid ega ribalaiust, kuid hei, see on alles alustavate saitide pakett algajatele.

WPEngine pakub sisu edastamise võrgu (CDN) tuge, mis on taustteenus, mis aitab kiirendada teie saidi edastamist külastajatele kogu maailmas. Samuti pakub see tasuta SSL-sertifikaati, mis tähendab, et külastajad saavad teie saidiga ühenduse luua HTTPS-i kaudu.

Lisaks neile põhitõdedele teeb WPEngine ka teie saidi igapäevaseid automatiseeritud varukoopiaid, WordPressi automaatseid põhivärskendusi, teie saidi muudatuste testimiskeskkondi, kasutaja õigusi, saidi sisu edastamist külastajate põhjal’ asukohad (ei kuulu käivitamisse), ohtude tuvastamine ja blokeerimine (häkkimise kaitse) ning Amazoni veebiteenuste integreerimine. Pole üldse paha.

Kas WPEngine on lihtne kasutada?

Kui olemas’Üks asi, mida WPEngine võiks konkureerivatele veebimajutajatele õpetada, on see’s kuidas registreerumisi teha. WPEngine’iga pole varjatud kulusid. Ettevõtte sõnul maksab selle põhipaketi eest 35 dollarit kuus ja seda’Milline on hind olenemata teie kohustuse pikkusest – salvestage kohe hinna kõrval reklaamitud kahekuuline allahindlus.

Ka WPEngine seda ei tee’t segama lisandmoodulitega. Ükskord sa’Kui olete soovitud paketi välja valinud, loetleb ettevõte hulga lisandmooduleid, näiteks asukohapõhise sisu sihtimise ja analüüsi andmed. Ükski neist pole vaikimisi valitud, mis tähendab, et võitsite’t pole kassas lisakuludega üllatunud. Seda leidub harva ja see on väärt aplodeerimist, kuna paljud veebimajutajad lihtsalt ei tee seda’t seda teha.

Pärast sind’Kui olete plaani ja lisandmoodulid valinud, esitate oma makse üksikasjad ja muu teabe, näiteks konto nime ja oma e-posti aadressi. Siis ükskord’tehtud, sina’uuesti võistlustele.

Klienditugi

WPEngine pakub palju tugiteenuseid. Esiteks, seal’s Allikakeskus, mis on haridusasutus DIY abiks saitide parendamisel. See pakub põhilisi näpunäiteid, nagu kuidas manustada oma saidile Google Mapsi sisu, ja ka esoteerilisi teemasid, näiteks uurimistöid SEO väärtuse kohta.

Siis seal’s WPEngine’traditsiooniline tugijaotis, mis pakub mitmeid abiartikleid, mis on järjestatud kategooriate (nt WordPress) alusel, kuidas oma saiti üles seada, tõrkeotsingut teha ja sait kiiremini tegutseda. Seal’s ülaosas on ka suur otsingukast, mis aitab teil konkreetse teemaga põhjalikumalt tutvuda.

WPEngine ülevaadeÜkskõik, kas olete klient või soovite lihtsalt rohkem teada saada Interneti-ühenduse tehnilise külje kohta, on WPEngine’i ressursikeskus fantastiline ressurss

Lõpuks WPEngine’s Lahenduskeskuses on palju kasulikke artikleid ja näpunäiteid iga teema kohta, mis on teie saidi haldamiseks ette nähtud.

Kui neid tugiressursse pole’t piisavalt, WPEngine pakub reaalajas vestlust ning ööpäevaringset telefoni- ja probleemipiletit kõigi pakettide jaoks, välja arvatud käivituspakett.

Hinnakujundus & Raha väärtus

Nagu me alguses ütlesime, ei tule WPEngine odavalt. Selle Käivitamine pakett algab 35 dollarist kuus. Soovi korral saate maksta iga kuu, kuid kui maksate ettemaksu terve aasta eest, annab WPEngine teile kaks kuud tasuta. Kahekuulise allahindlusega saab algkäivituse põhikulu 350 dollarit aastas. Seda’See on palju kallim kui see, mida 100 dollarit teile ette näeb’Leiate peavoolu hostidelt. Seda’See pole aga tingimata õiglane võrdlus nagu WPEngine’s paketid algavad kõrgemal tasemel kui see, mis teie’d pärit GoDaddy või Sinine vaim.

WPEmootori hinnakujundusLoobuge kõikidest tehingute lootustest, siia sisenejad

Lisaks käivituspaketile seal’s a Kasv pakett 115 dollari eest kuus, mis suurendab märkimisväärselt igakuiste külastuste arvu ja ribalaiust. Scale pakett algab 290 dollarist kuus ja WPEngine loob kohandatud pakette suurematele ettevõtetele, kes vajavad kohandatud plaani.

Kui plaanite aasta eest ettemaksu, pakuvad kõik plaanid kaks kuud tasuta ja ettevõte pakub 60-päevast raha tagasi garantii.

WPEngine’i koht vastuvõtvas universumis

Nagu me’olete juba öelnud, et WPEngine on palju kallim kui see, mida te ise’Leiate suuremate peavoolu võõrustajate juures. WPEngine pakub aga hoopis teistsugust teenust funktsioonidega, mis sobivad ideaalselt IT-osakondadega ettevõtetele või personali arendajale.

Seda’on väga erinev kui ühe klõpsuga WordPressi installimine Sinine vaim milles puuduvad CDN-id, arenduskeskkonnad ja asukohapõhine sisu sihtimine.

Järeldus: kas WPEngine’i hostimine sobib teile?

Kui olete WordPressi saidi omanik suure vaatajaskonnaga või kui teil on vajadusi, mida ei saa lahendada rohkemate peavoolu hostidega, võib WPEngine olla teie jaoks. Ettevõte pakub head klienditugi ja palju lisafunktsioone inimestele, kes on saidi loomise ja hooldamisega hästi kursis.

See’s aga mitte kõigile. Kui te ei arenda’Kui olete kindel, kas WPEngine on teie jaoks, siis on enam kui tõenäoline’s mitte. Püsige odavamate ja levinumate veebisaidi hostide ees ja siis tulevikus, kui vajate WPEngine’i keerukamaid ettevõttele suunatud funktsioone, naaske teise pilguga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me