InMotioni hostingu ülevaade: funktsioonirikas ja ärile keskendunud

InMotion on üks parimaid veebimajutusteenuste pakkujaid. Oma piiramatute omaduste ja suurepärase toe tõttu tuntud InMotion on suurepärane valik igale lootustandvale ettevõttele.

Ehkki mitte üldiselt samal tasemel kui Sinine vaim, Liikumises on veel palju pakkuda. Ja sõltuvalt teie vajadustest võib InMotion olla parim valik sina.

Veebimajutusteenuste probleem on see, et neid on nii palju. See’Raske on teada, milline neist pakub teie vajadustele sobivaid teenuseid parima võimaliku hinnaga.

Seda’kuhu me sisse tuleme.

Meie’oleme läbi viinud populaarseimate veebimajutusteenuste pakkujate võrdlusuuringud, mis kaaluvad kõike alates töövalmidusest kuni hinna ja kvaliteedi suhet.

Selles ülevaates me’Vaatleme InMotioni põhifunktsioone ja pakume võrdlusi teiste veebimajutusteenustega. Vaadake, kuidas InMotion konkureerib konkurentsiga ja kas pakutavad teenused sobivad teie vajadustega.

InMotion ProsInMotion miinused
  • Kõrgelt haritud tugitöötajad – InMotioni töötajad saavad üle 160 tunni erialast koolitust. See asetab nad ületamatu positsiooni, pakkudes teile asjatundlikke juhiseid ja nõuandeid.
  • Piiramatu kettaruum ja tasuta SSL põhiplaanil – See’See on peaaegu ennekuulmatu, et hostimisteenus pakuks piiramatut kettaruumi oma kõige põhilisemas plaanis, kuid see selleks’See on täpselt see, mida saate programmiga InMotion.
  • Pole reklaamiga seotud alamhinda – 5 dollarit – InMotioni jagatud hostimisplaaniks saate registreeruda hinnaga alla 5 dollari kuus (hinnad algavad 3,99 dollarist kuus), kuid see kehtib ainult aastase tellimuse korral. Odavaim pikendamishind pärast seda on 7,99 dollarit kuus.
  • Windowsi servereid pole – Sina’Enamik hostingu pakkujaid töötab Linuxi serverite kaudu. Mõni pakub ka Windowsi hostimist, kuid InMotion pole’t üks neist.

InMotion Lühidalt

InMotion alustas oma tegevust 2001. aastal ja sellest ajast on kasvanud 300 töötajaga ja kolme kontoriga ettevõtteks kogu USA-s. Sellel on ka kaks andmekeskust Los Angeleses ja Ashburnis, Virginias, mis on koduks “tuhandeid ja tuhandeid” serveritest.

Ettevõtte sõnul on “sajad tuhanded” klientide arv, mis on kaugelt eemal miljonitest, mis suurematel ettevõtetel on. InMotion keskendub selle asemel võimalikult kõrge teeninduse pakkumisele, mis suudab suuremate ettevõtetega konkureerida.

Selle tugiteenistujad läbivad näiteks 160 tundi koolitust, et õppida tundma kõiki veebimajutuse tehnilisi külgi, nagu LAMP-pinu, e-posti kliendid ja Linuxi opsüsteemid.. Kas pole kindel, milline on LAMP-stäkk? Don’Ärge muretsege, nad ei tee seda’ma ei oota sind!

Töökindlus & Etendus

Kui sa’Kui olete lugenud meie ülevaateid, siis teate, et üks esimesi asju, mida peate kindlaks tegema, on see, millist tööaega pakkuja pakub. See on oluline, kuna soovite, et teie veebisait oleks võimalikult vähe võrguühenduseta.

Uptime tähendab aega, mille jooksul teie veebisait on veebis üles ja sirvimiseks kasutajate sirvimiseks. Enamiku hostiteenuse pakkujate tööaeg on 98–99,99%.

100% tööaeg lihtsalt pole’t võimalik – isegi suuremad saidid käivad aeg-ajalt alla. Sellegipoolest peaks eesmärk olema ligilähedane, kuid mitte päris 100% tööaja määr.

Liikumises’Uptime hinnang on praegu meie uuringute põhjal 99,97%. Seda’s palju tööaega, mis on vähem kui kolm tundi seisakuid aastas. Pole üldse paha.

Veel üks valdkond, milles InMotion uhke on, on serveri kiirus. InMotionil on kaks USA-põhist andmekeskust, mis asuvad mõlemal rannikul ja kus asuvad tuhanded serverid.

Kuigi InMotion’serveri kiirus on ülemaailmselt üsna suur, ilmselt on tal a kiirem reageerimisaeg, kui teil’asub USA-s.

Ainsad piirkonnad, kus InMotion’serveri kiirus jääb Google’i alla’Võrdlusalus on Aasias ja Austraalias. Kui see’s kus sa oled’re from, võiksite otsida teisi pakkujaid.

Mis on InMotioni omadused??

Esimene asi, mida tuleb selgitada, on see InMotionil on viis erinevat tüüpi hostimisteenust:

  • Põhiline jagatud ettevõtte hostimine
  • WordPressi hostimine
  • Virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimine
  • Pühendatud serverid
  • Edasimüüja hostimine

Kõigil neil on erinevad omadused, kuna need on mõeldud erinevatele vajadustele. Enamiku isiklike ja väikeettevõtete saitidega saab virtuaalserveriga hakkama’s on kõige odavam viis saidi majutamiseks ja sellel on võimalused tavaliste liikluslainete käitlemiseks.

Liikumises’Kõige elementaarsem konto on nn Jagatud ärimajutus. See plaan sisaldab piiramatu kettaruum ja ribalaius, mis on eriti hea. Piiramatu ribalaius on üsna tavaline, kuid teie saidi piiramatu kettaruum pole, vähemalt algtasemel.

Kettaruum on sisuliselt teie veebisaidi salvestusruum. Kõigi oma saidil hostimiseks on vaja kettaruumi – mida rohkem lehti, sisu ja meediat teil on, seda rohkem kettaruumi teil on’Mul on vaja.

Ribalaius on andmete hulk, mida saab korraga edastada. Mõelge ribalaiusele nagu sild: ainult teatud arv autosid saab igal ajal ületada. Kui sild seda ei tee’t autodel on piirang, see võib lubada võimalikult paljudel korraga ületada.

InMotion annab teile ka tasuta SSL-sertifikaadi, mis omakorda annab teie saidile HTTPS-i. See on veel üks haruldus sellel hinnatasemel, kuid see on nii’s on ettevõtete põhifunktsioon, kuna Google soosib HTTPS-iga turvatud saite tavaliste ebakindlate HTTP-saitide asemel.

See põhiplaan hõlmab ka kahte veebisaiti, samas kui enamik suuremaid hostasid lubab põhiplaanis ainult ühte veebisaiti. Nagu ka teised teenused, teie’Samuti saate tasuta domeeni.

Seal’s ka tasuta häkkimiskaitse, tasuta varundamine ja DDoS-i kaitse. Tasuta varukoopiad on tõesti toredad, kuna mitte kõik hostid ei paku seda tasuta. Ka DDoS-i kaitse on huvitav, kuigi paljud suuremad veebimajutajad on loodud vastu pidama mis tahes suurematele teenuste keelamise rünnakutele.

Nagu teistel teenustel, on ka InMotionil oma arendatavatele veebisaitide lohistaja’t WordPressi teelt alla minnes.

InMotioni kaudu saate oma hostimist hallata’s cPanel. See on laialt kasutatav intuitiivne armatuurlaud’s on hõlpsasti käsil.

Liikumises’s Täpsemad funktsioonid

Kui teie nõuded ulatuvad pisut kaugemale kui jagatud hostimine, siis seal’s palju muid võimalusi. Liikumises’Näiteks hallatav VPS-i hostimine on kaasas serverihaldus ja automatiseeritud turbevärskendused.

Pühendatud hostimine on veel üks viis, kuhu minna, kuid see on tavaliselt reserveeritud suurtele veebisaitidele või ettevõtte tasemel ettevõtetele. Liikumises’s spetsiaalne hostimine on varustatud mitmekihilise turvalisusega, tasuta SSD-ga 20x kiirema laadimisajaga ja teie enda käivitusassistendiga et asjad maast lahti saada.

Klienditugi

InMotionil on tugikeskuse foorum, mis hõlmab põhitõdesid, ülaosas koos lahendustega korduma kippuvatele küsimustele. Need on kõik ettevõtte kirjutatud artiklid, erinevalt foorumi liikmete kirjutatud populaarsetest rahvahulgapõhistest lahendustest.

InMotioni tugiMõned veebisaidi hostimise pakkujad jätavad selle kogukonna toe. InMotion koostab ise ulatusliku dokumentatsiooni

Regulaarne foorum on aga olemas, kus saate teistelt InMotioni klientidelt abi küsida või leida lahendusi teistelt, kes’sul oli sama probleem.

Lisaks sellele meisterdamisteenuse põhitasemele, InMotion pakub vestluse, telefoni, e-posti ja tugipileteid oma kliendikonto armatuurlaua kaudu. InMotion teeb ka Skype’i vestlusi, kui teie’d eelistaksin seda teenust kasutada telefoni asemel.

Liikumises’s töötajad korraldavad enne abistamist üle 160-tunnise tugikoolituse sina. Ükski teine ​​hostingu pakkuja ei saa oma töötajate põhjaliku koolitamisega kiidelda ja kvaliteet paistab tõesti läbi.

Nagu InMotionis mainitud’Täiustatud funktsioonidega pakub see pühendunud hostimisklientidele üks-ühele tuge. Töötajad aitavad teie saidi veebis üles saada ja on valmis teie küsimustele vastama.

Hinnakujundus & Raha väärtus

Liikumises’Jagatud hostimine jaguneb kolmeks plaaniks: Käivita, Jõudu ja Pro.

InMotion virtuaalserveri hinnakujundusInMotionil on fantastilised jagatud hostimise soodushinnad ja mõned uskumatud funktsioonid.

Käivitamine ja toiteallikad algavad 3,99 dollarist kuus, kuigi see pakkumine on saadaval ainult neile, kes pühenduvad kaheaastasele plaanile. Tavalised hinnad on vastavalt 7,99 ja 9,99 dollarit – mõelge sellele kui lojaalsuse allahindlusele.

Elektrienergia jaemüük on 13,99 dollarit kuus kaheteistkuulise registreerumise korral ja pärast seda 15,99 dollarit. See plaan kujutab endast parimat hinna ja kvaliteedi suhet, võimaldades teil hostida piiramatul arvul veebisaite, mis töötavad 4x kiiremini.

Kui sa’kui te pole kindel, siis miks mitte seda lihtsalt minna ja ise järele vaadata? InMotionil on 90-päevane täielik raha tagasi garantii. Nii et kui teie’Kuna olete teenusega rahul, võite täieliku tagasimakse igal ajal enne kolme kuu möödumist.

WordPressi hostimisel – mis üllatavalt pakub WordPressi saitide paremat jõudlust – on kuus astet, mille hind on 4,99–144,99 dollarit kuus. Kolm esimest taset nõuavad madalama hinna saamiseks kaheaastast pühendumist, kallimad plaanid aga ainult ühte aastat.

VPS-i hostimine algab 19,99 dollarist kuus nii hallatavate kui ka ise hallatavate teenustega. Hallatud versioonide hind algab 27,99 dollarist kuus, haldamata versioonide hind on aga 19,99 dollarist kuus.

InMotion VPS-i hostimise hinnakujundusHallatud VPS-i hostimine on mõeldud igapäevastele inimestele, pilve-VPS on aga rohkem veebiarendajatele.

Enesehaldusega hostimine nõuab parema hinnakujunduse saamiseks kaheaastast pühendumist, hallatud hostimine nõuab aga ühe aasta. Igal VPS-i hostimise tüübil on kolm hinnatasandit, alates hallatavast alates 27,99 kuni 64,99 dollarini ja isehalduse korral 19,99 kuni 64,99 dollarini..

Pühendatud hostimine ulatub 105 dollarist kuus kuni 519,49 dollarini kuus üle kuue kava. Kolmel madalama hinnaga plaanil on edutamine RAM-i (Random Access Memory) kahekordistamiseks, samas kui kõik, välja arvatud madalaim, võimaldavad teil valida, milline neist on InMotion’andmekeskused, milles teie server asub.

Kui hind on teie jaoks suur kleepumispunkt, saate odavamaid pakkumisi mujalt. HostGator, näiteks alustab oma jagatud hostimisplaane hinnaga 2,75 dollarit kuus ja pakub suurepärast teenust.

InMotioni koht võõrustavas universumis

InMotion pakub oma hinnakujunduse jaoks palju väärtust ja jagatud hostimiskavade osas on palju häid pakkumisi.

InMotion on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad kasvada, ja isiklikele saitidele, kes vajavad suurepäraseid funktsioone ja tuge.

InMotion on ainult Linuxi pood, mis tähendab, et see ei paku Windowsi-põhiseid servereid. Kui sa’pärast Windowsi serverit, siis pole InMotionil seda, mida vajate.

Järeldus: kas InMotion sobib teile?

InMotion on huvitav teenus, mis pakub rohkem tasuta algtasemeid kui teie’Leiate suuremates hostiettevõtetes. Kuid algajatele kasutajatele pole eriti odavat taset.

Kui sa’kui olete nõus maksma natuke rohkem, siis saate tõesti selle, mille eest maksate. Liikumises’kõrgelt haritud tugiteenistujad saavad aidata teil endil muret teha ja teie ise’Teid tervitatakse platvormil, millel on rohkem funktsioone, kui võite keppi loksutada.

Meie’d soovitame InMotioni igale väikeettevõttele, kes otsib majutusteenuse pakkujat. Selle cPanel pakub hõlpsasti kasutatavat liidest ning piiramatu kettaruum ja ribalaius seda kindlasti ei tohiks’t ei tohi pahandada.

Kokkuvõttes on InMotion suure jõudlusega ja usaldusväärne valik ning üks parimatest hostimissfääris. Kui saate hinnast kaugemale vaadata, siis see’s sulgudes HostGator ja Bluehost kui parimad pakkujad turul.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me