Bluehost Review: kas see on teie saidi parim host?


Parim

Parim üldine hostingu pakkuja

Üldine hinnang

5 viiest tärnist

Bluehost on tugeva klienditeeninduse, tööaja ja kuluefektiivsusega hostiteenuse pakkuja. Kui soovite võõrustada WordPressi saiti, on see teile pakkuja. Mõned Bluehost’i funktsioonid on teistest tugevamad – lugege lisateavet.

Kas teie jaoks on Bluehost veebimajutus?

Kulutage mõni minut parimate veebimajutusteenuste pakkujate uurimiseks ja Bluehost on teie radaril peaaegu kohe – see on see’laialt kasutatav ja tohutult populaarne. Mis eristab Bluehost pakist? Kas sellel on täpselt see, mis sul’otsite või sobib paremini mõni teine ​​pakkuja?

Meie’Pean põhjalikumalt käsitlema kõige olulisemaid otsustavaid tegureid, kuid alustan siit’s Bluehost lühidalt:

tärnide selgituse graafik

Meie’ve viisime läbi omaenda peamiste hostimisettevõtete kasutajate testimise ja võrdlesime iga teenusepakkuja tulemusi, et neid võimalikult täpselt järjestada. Sinine vaim’Eriti tugevad küljed olid klienditugi, serveri tööaeg ja hinna ja kvaliteedi suhe.

Kes on Bluehost parim?

Sinine vaim’Klienditugi, tugev tööaeg ja taskukohased algajakavad muudavad selle a töökindel majutusteenuse pakkuja. Kui sa’Vanamoodsat töökindlust otsides on Bluehost suurepärane valik. Seda’s miks me’hindas seda parim üldine hostingu pakkuja turul. Bluehost on ka parim valik, mida saate teha’WordPressi saidi uuesti hostimine – see’teenis tiitli best WordPressi majutamiseks ja WordPress.org ise on soovitanud Bluehostit alates 2005. aastast. Samuti arvame seda’Kui see on väga hea fotograafia veebisaidi majutamiseks’see on sinu asi.

Bluehost Lühidalt

Utahil asuv Bluehost tuli sündmuskohale 2003. aastal. Sellest ajast alates’s-st on saanud üks juhtivaid veebimajutusteenuste pakkujaid ning praegu kuulub see ettevõttele The Endurance International Group, kellele kuulub ka konkurent HostGator. Praegu on Bluehost võim enam kui kaks miljonit veebisaiti kogu maailmas, peamiselt Utah’s asuva andmekeskuse kaudu.

Plussid ja miinused

Bluehost plussid

 • Usaldusväärne serveri tööaeg: Bluehost pakub superkonkurentsivõimelist garantiid – 99,98%
 • Õmblusteta WordPress-integratsioon: see ei õnnestunud’WordPressi saidi seadistamine pole lihtsam Bluehosti kaudu
 • Eelarvetasandi hinnakujundus: hinnad on pärast esimest aastat endiselt konkurentsivõimelised ja seal tähendab mitmekesine hinnakujunduskava’s taskukohane võimalus iga saidi jaoks

Bluehost miinused

 • Lisakulud: tonni valikulisi lisaseadmeid hiilib kassasse kassasse ja seda’Teil on vaja enne nende ostmist nende üksuste märkimine tühistada
 • Ladustamine: Bluehost pakub konkurentidega võrreldes oma põhiplaanis vähesel hulgal salvestusruumi

Töökindlus ja jõudlus

Me ütlesime, et Bluehost on usaldusväärne ja mõtlesime seda: Bluehostil on suurepärane tööaja garantii – 99,98%. Ükski veebimajutaja ei saa 100% tööaega pakkuda, seega on 99,98% tugev näitamine – see tähendab umbes tund ja 45 minutit seisakuid aastas. Seda’Teisel kohal on ainult Hostgator, mis pakub 99,99% tööaega.

bluehost uptime protsendi võrdlustabel

Majutuse tüübid ja funktsioonid

Bluehost pakub kuut erinevat tüüpi hostimist: Jagatud, jagatud WordPress, WooCommerce, VPS, Haldatud WordPress ja Pühendatud. Meie’jagasite meie Bluehosti hinnakujunduse ülevaates igat tüüpi üksikasjad, kuid üldiselt võite mõelda erinevustele järgmiselt:

 • Jagatud: odavaim ja lihtsaim üldteenus
 • Jagatud WordPress: odavaim ja lihtsaim viis WordPressi saidi majutamiseks
 • WooCommerce: parim viis veebipoe võõrustamiseks WordPressi abil
 • VPS: pole nii kallis kui pühendatud hostimine ja sobib siiski ka ärisaitidele, mis peavad ületama põhitõdesid
 • Hallatud WordPress: veelgi rohkem funktsioone teie hostitud WordPressi saidil
 • Pühendatud: kõige kallim, aga ka võimsaim hostimisteenus

WordPress ja Bluehost

WordPress soovitab veebimajutusteenuse pakkujana Bluehostit – ja seda’Pole väike feat, mis on pärit ettevõttest, mis’s tegeles omal ajal lugematute veebimajutajatega. Kui sa’Kui teil on juba WordPressi sait olemas, on Bluehost parim veebi, millega minna. Ja kui sina’kui olete juba Bluehostis seadistanud, siis peaksite kindlasti kaaluma saidi seadistamist WordPress.org-iga – saate selle oma Bluehost-juhtpaneeli kaudu installida vaid ühe klõpsuga.

Kuidas installida WordPress Bluehostile

Muud Bluehost’i omadused

WordPressi sujuv integreerimine on Bluehost’kõige muljetavaldavam funktsioon, kuid kindlasti mitte see ainult tunnusjoon. Meie’ve koostas ülejäänud Bluehost’Parimad pakkumised allpool:

Domeeni registreerimineÜheaastase plaani sõlmimisel pakub Bluehost teatud kasutajatele tasuta domeeni. See ost ei sisalda siiski domeeni registreerimistasu (vahemikus 10–15 dollarit), mille te ise’Ma pean ikkagi maksma.
Veebisaidi koostajaSeal’on pukseerimissaidi ehitaja neile, kellel on ettekujutus sellest, mida nad soovivad luua, kuid te ei pea seda tegema’teil pole piisavalt teravaid HTML- ja CSS-oskusi.
Andmete ülekanneBluehost pakub paljude oma plaanide puhul piiramatut andmeedastust. Kuid ka Bluehost pakub CPU kaitse – lähemalt sellest allpool.
cPanelBluehost kasutab “cPanel” Juhtpaneel, mis on populaarne saidihaldussüsteem. Ettevõte pakub ka tasuta varukoopiaid, nii et te ei peaks seda tegema’t kaotada võtme saidifaile.
LadustamineSõltuvalt teie kasutatavast plaanist pakub Bluehost teie saidi failide jaoks kõike alates 50 GB kuni piiramatu salvestusruumini. Kui plaanite ainult WordPressi ajaveebi ajada sõnade ja piltidega, on 50 GB plaan hea, kuna nii palju salvestusruumi kulub natuke aega.

Üks tavaline veebimajutuse funktsioon, mida pakub Bluehost puudub on vaba ränne. Kui sa’Kui soovite olemasoleva saidi Bluehostisse üle viia, teeb teenuseosutaja seda ainult hinnaga 149,99 dollarit. Hea uudis on see, et see tasu katab kuni 5 veebisaidi ja 20 meilikonto migratsiooni.

Hinnakujundus

Bluehost on meie uuringutes kõrgel kohal raha väärtus, tulemusega 4,6 / 5. Parim osa? Kõigi Bluehost’i plaanidega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii. Virtuaalserver on Bluehost’Kõige odavam plaan, esimesel aastal 2,95 dollarit kuus ja pärast seda 7,99 dollarit kuus. Privaatserver on kõige kallim plaan, alates 79,99 dollarist kuus.

bluehost hinnakujundusBluehostis on alati müügil

Bluehost alghinnad:

 • Jagatud hostimine: 2,95 dollarit kuus, uueneb 7,99 dollaril kuus
 • Jagatud WordPressi hostimine: 2,95 dollarit kuus, uueneb 7,99 dollaril kuus
 • WooCommerce’i hostimine: 6,95 dollarit kuus, uueneb 13,99 dollaril kuus
 • VPS-i hostimine: 18,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 29,99 dollarit kuus
 • Hallatud WordPressi hostimine: 19,95 dollarit kuus, uueneb hinnaga 29,99 dollarit kuus
 • Spetsiaalne hostimine: 79,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 119,99 dollarit kuus

Bluehost Hinnakujundus vs Konkurendi Hinnakujundus

Pakkuja virtuaalserver VPS Hosting Pühendatud hostimine WordPress Hosting Sinine vaim

HostGator

Liikumises

2,95 dollarit 18,99 dollarit 79,99 dollarit 2,95 dollarit
2,75 dollarit 29,95 dollarit 119 dollarit 5,95 dollarit
6,39 dollarit 29,19 dollarit 105,69 dollarit 6,99 dollarit

Milline kava on parima hinna ja kvaliteedi suhtega?

Kui sa’olete veebimajutuse jaoks uus või teie sait pole veel’t massiivne, siis soovitame alustada Bluehostist’s Jagatud või jagatud WordPressi plaanid. Nemad’odavaim ja pakuvad endiselt korralikke erinevaid funktsioone. Kui teie sait ületab need jagatud plaanid, saate alati minna üle soodsamatele, kuid paremini varustatud võimalustele.

Bluehost lisakulud

Kahjuks täidab enamik hostingu pakkujaid teie virtuaalset korvi ostu ajal lisandmoodulitega. Need koefitsiendid ja otsad tõstavad teie plaani hinda, kuid võite need enne ostu sooritamist alati tühistada.

Kuid, mõned neist lisaartiklitest on raha väärt, sõltuvalt teie veebisaidi tüübist’tahad maast lahti saada. Siin’s ülevaade levinumatest lisadest’satun:

bluehost varjatud kulude graafika

Lisateave nende lisaartiklite kohta ja sõltumata sellest, kas olete teie’Vajan neid meie täielikus Bluehost Hinnakujundusülevaates.

Teie Bluehost-plaani tühistamine

Sinine vaim’30-päevane raha tagasi garantii tähendab, et teil on aega platvormi proovimiseks ja selle kontrollimiseks’s teile. Kuid see’on oluline teha see otsus esimese 30 päeva jooksul, sest pärast seda Bluehost seda ei tee’t pakkumine mis tahes tagasimaksed või tühistamised.

Meie teejuht Odavaim veebimajutus pakkujad

Parimad veebimajutusteenuste pakkujad

Kas olete huvitatud Node.js hostimisest? Avastage parimad Node.js pakkujad

Turvalisus

Parim märk turvalisest veebisaidist on SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaat. SSL-sertifikaadid annavad kasutajatele teada, et kogu teie saidil jagatav teave on ohutu ning neid sertifikaate tähistab tabaluku ikoon ja “https” veebiaadressi alguses.

Iga Bluehost-kavaga on kaasas tasuta SSL-sertifikaat, nii et te ei pea kunagi muretsema, et külastajad saavad hoiatuse, et teie sait on ebaturvaline. Täpsema turvalisuse tagamiseks võite osta ka lisatasu SSL-sertifikaadi hinnaga 49,99 dollarit aastas. See oleks väärt investeering poodisaitidele või mis tahes saitidele, kus kasutajad logivad sisse kasutajanime ja parooliga ja / või pakuvad tundlikku teavet (nt krediitkaardiandmed).

Muud tasuta Bluehosti turvafunktsioonid hõlmavad rämpspostitajate kaitset, kuumade linkide kaitset ja turvalise kesta juurdepääsu. Põhimõtteliselt sisaldab Bluehost rohkem kui piisavalt turvameetmeid, et saada standard sait maast lahti – aga kui teie’Kui soovite oma saiti laiendada või veebis müüa, võiksite investeerida mõne lisa juurde.

Bluehost pakub palju täiendavaid turvameetmeid, mille vahel saate valida, kuid need võivad teie arvet kiiresti täiendada ja seda suurendada, nii et see’oluline on targalt valida. Näiteks maksab SiteLock Find (täiustatud turve e-kaubanduse jaoks) ainult 1,99 dollarit kuus, kuid kui soovite seda osta, tuleb selle arve esitada igal aastal 23,88 dollarit aastas. Seda’Teie veebikauplejate kaitse tagamiseks pole veel palju, kuid võib olla raske mitte tunda piletit kassas.

Abi ja tugi

Bluehost on meie klienditeeninduse uuringus number üks ja teenib suurepärast 5/5. Sellel on mitmesugused tugivõimalused, sh otsevestlus, e-posti tugipiletid ja ööpäevaringne telefonitugi. Üks kasutaja hindas Bluehostit’s klienditugi kui “viimase peal,” tsiteerides oma kogemusi reaalajas vestluse valikuga:

“Mina’Mul on olnud mõned probleemid, mis on peamiselt põhjustatud minu enda vigadest, ja need’olen alati aidanud mul neid parandada. Nemad’teil on reaalajas vestluse kaudu lihtne ühendust saada ja ma tõesti ei tee seda’Ma arvan, et ma arvan’kellegagi vestelma pidin ootama üle kümne minuti.”

bluehost toe koduleht

Ettevõte pakub sõltuvalt teie vajadustest kolme erinevat tehnilise toe numbrit:

 • Üldised päringud
 • VPS ja spetsiaalne hostimine
 • WordPressi abi

Kena asi Bluehost’Selle veebisaidi kohaselt pakub see mõnele levinumale probleemile koheseid vastuseid otse peamisele abilehele. Ütle näiteks, et saate’t nuputada, kuidas oma WordPressi saiti teiselt hostilt teisaldada – võite sellel lehel klõpsata abilehel ja seejärel kuvatakse selle probleemi lahendamiseks mitu võimalust, sealhulgas abiartikkel, reaalajas vestlus ja konkreetne telefoninumber, millele peaksite helistama.

Kui sa’tunnete end eriti tehniliselt asjatundlikult’tasub proovida vastust ise Bluehostilt leida’s tugifoorumid. See’Sageli on uuringuid iseseisvalt kiirem teha ja see annab lõppkokkuvõttes parema ülevaate saidi toimimisest. Testisime Bluehostit’vestlesime ise ja leidsime, et kohe reageerib olid meie konkreetsetele küsimustele kohandatud ja ei teinudki’t räpata kvaliteeti.

sinise majutuse reaalajas vestluse sihtleht

Kliendirahulolu

Bluehost klientidele avaldab platvorm kõige rohkem muljet’abi- ja tugiteenused. Üks kasutaja nimega Robin kirjutas:

“Mina’olen kasutanud Bluehost minu WordPressi veebisaidil üle viie aasta. Mina’olen paar korda olnud, kui mu sait on installitud pistikprogrammide probleemide tõttu alla läinud, ja ma ei saanud seda teha’t välja mõelda, mida teha. Iga kord aitasid nad mul probleemi kiiresti lahendada. Väga soovitatav.”

Teisel Bluehosti kasutaja Michaelil oli see öelda:

“Mina’Ma pole veebisaidi ekspert, nii et ma arvan’parem enne kui ma midagi klõpsan ja midagi katki teen, küsige kelleltki. Alati kui ma’sul oli küsimus, mul’olen kasutanud otsevestlust – kellega minuga liitumise keskmine ooteaeg on kolm sekundit. Mina’olete alati sõbralikult esindajalt saanud kiire ja selge vastuse vähem kui viie minutiga.”

sinise serveri liidesPuhas ja intuitiivne on Bluehost’i liides unistus

Peale klienditoe, uptime ja WordPress integratsioon on ka Bluehosti silmapaistvad tugevused. See toimib hästi ka rahaliselt – nii kaua, kui meenub, et peaksite kassas oma silmi koorima lisakulude osas. Michael jätkas isegi kirjutamist:

“Lugege lihtsalt kõike hoolikalt, et teada saada, mis te olete’uuesti registreerumine. Pöörake tähelepanu ka plaanidele ja lisadele – teadke, mida teie veebisait nõuab, ja vältige lihtsalt ülejäänuid.”

Ja meie’d pean leppima!

Piirangud

Paljud Bluehosti kliendid on väljendanud pettumust eelinstalleeritud funktsioonide puudumise pärast. See’Tõsi, Bluehostil on palju pakkuda, kuid see on nii’Samuti on tõsi, et peate oma saidil aktiivselt valima, milliseid neist pakkumistest soovite – ja sageli lisatasu eest.

Täiendavad tooted

Nüüd teame täiendavatest kulud mis tuleb osta väljaspool teie Bluehosti plaani. Kuid seal on palju täiendusi teha tulevad kaasa igasse Bluehost’i kavasse. Tegelikult on kõige elementaarsem, paljaste osadega plaan, mida saate Bluehostiga osta (jagatud põhipakett, sissejuhatav hind 2,75 dollarit kuus):

 • 50 GB SSD salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Tasuta SSL-sertifikaat (mäletate neid?!)
 • 1 domeen kaasatud
 • 5 pargitud domeeni
 • 25 alamdomeeni

Ja kui riskite Plus Sharedi paketiga ühe astme võrra ülespoole (sissejuhatav hind 4,95 dollarit kuus), muutub veebisaitide, SSD-salvestuse, domeenide, pargitud domeenide ja alamdomeenide arv piiramatuks. Plus Shared annab teile ka 30 tasuta päeva ühe Office 365 postkasti abil ja rämpspostiekspertide kaudu filtreerimise rämpsposti vastu.

Pea üles!

Bluehost pole’t lihtsalt hostingu pakkuja – see toimib ka a domeeninimede registripidaja, mis tähendab, et saate domeeni otsida ja osta ilma kolmanda osapoole teenust kasutamata. See tähendab ka, et saate hallata oma konto domeenide registreerimise ja hostimise teenuseid.

Kui palju peaks domeeninimi maksma?

Algaja’s Juhend domeeninimede kohta

Lõplikud mõtted

Meie üldises hostimisreitingus, Bluehost tuleb esimesena sisse, enne raskekaalu nagu HostGator ja GoDaddy hostimist. Individuaalsetes kategooriates on Bluehost esimesel kohal kasutajatugi, teine ​​jaoks uptime, ja teine raha väärtus. See’on ka parim hostimise pakkuja a WordPress sait.

Kui sujuvad funktsioonid on teie peamine prioriteet, siis võib teil olla parem InMotionist, mitte Bluehostist – nagu meie’nägin, Bluehost’Lisad ja lisakulud võivad olla segased.

Meie järeldus? Kõik sõltub teie saidi eesmärkidest, kuid kui te seda teete’Otsides taskukohasust ja usaldusväärsust, on Bluehost kindel pakkuja.

11

KKK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me