Shopify teemad ja Shopify ekspertide ülevaade


Shopify teemade ülevaade

Shopify kujunduse ülevaade

Hinnang

5 viiest tärnist

Vaadake Shopify teemasid

Shopify teemad on professionaalse ilmega & võib aidata teie kauplusel usaldust luua. Nemad’uuesti loonud disainispetsialistid, keskendudes kasutatavusele ja müügi muundamisele.

Eelkontrollitud Shopify eksperte saab palgata, kui vajate rohkem abi.

Saate autor Jeremy

Viimati värskendatud 15. märtsil 2019

Parimate Shopify teemade ja Shopify ekspertide kasutamine teie e-poe loomise hõlbustamiseks on suurepärane võimalus oma ettevõtte alustamiseks ja veebimüügi suurendamiseks.

[Vaata meie täielikku arvustust Shopify kohta siit]

Tõde enamiku veebipoes ostjate kohta on see, et veebipoe väljanägemine ja see, kas nad tunnevad end teie veebisaidi esmakordsel nägemisel suuresti, mõjutavad neid tugevalt..

Mitu korda olete veebisaidilt eemal klõpsanud ainult seetõttu, et see pole nii’t visuaalselt meeldiv, nii et sa ei teinud seda’ei taha saidil rohkem aega veeta?

Mina’Olen seda teinud – mitu korda, kui ma tunnistan!

Potentsiaalsele kliendile kulub vaid mõni sekund, kuni ta otsustab, kas jääda ja vaadata teie poodi ringi või minna mõne nupuvajutusega mujale.

Me kõik teeme need jagatud sekundilised otsused iga päev.

Kas haarate nende tähelepanu kohe ja annate endale võimaluse neile midagi müüa, või riskite raisata oma pingutusi’olete kulutanud, et neid teie poodi tuua.

See on eriti kulukas, kui maksate reklaamide eest, et oma liiklust teie poodi suunata.

Kuidas teie Shopify pood välja näeb, mõjutab teie usaldusväärsust

Mitu korda langeb esialgne usaldus tajutava usaldusväärsuseni – ja seda on paljud erinevad uurinud “turundus” seotud uuringutüübid.

Jah – teie ettevõte on usaldusväärne, kuid esmakordsete külastajate jaoks nad seda ei tee’t ei tea seda veel.

Niisiis, kuidas nad sind esimeste sekunditega tajuvad, jätab tugeva mulje. See mõjutab märkimisväärselt seda, kas nad ostavad potentsiaalselt teid või mitte.

Mida professionaalsem ja ilusam on teie veebisait, seda tõenäolisemalt nad jäävad ja saavad teie veebipoe kohta rohkem teada. See annab teile võimaluse tõestada neile, et olete usaldusväärne ja et teie toodete ostmine võib neid aidata.

Shopify teemad võivad teid aidata

Shopify teemad on loodud usaldust ja usaldusväärsust silmas pidades. Nende eesmärk on aidata külastajatel huvi tunda teie poe vastu ja jääda natuke kauem, et teada saada, kas saate neile abiks olla.

Mis meile Shopify juures väga meeldib’Teemadeks on see, et need on loodud professionaalsete disainerite poolt. Nii see on’See pole rühm kodeerijaid, kes on fantastiliselt loodud tarkvara loomiseks, istumiseks ja teile teemade kujundamiseks. Paljud teised veebisaidi ehitajad teevad selle vea, nii et nad pakuvad teile keskpäraseid teemasid ebameeldivalt.

Shopify teemad

Kui sa’Teil oli võimalus sirvida mõnda Shopify teemat’Olen nõus, et need on pilkupüüdvad ja suudavad teid ja teie veebipoodi hea välja nägema.

Täistööajaga Shopify teema loojaid on palju ja neid saate leida Shopifyst’s teemapood.

Näiteks on mõned esmaklassilised Shopify teemad loodud maailmakuulsate disainerite poolt, näiteks Pixel Union ja Out Of The Sandbox.

Tasuta ja tasulised Shopify teemad

Shopify pakub teile nii tasulisi kui ka tasuta teemasid. Nii et saate valida, et näha, milline kujundus sobib teie poele kõige paremini.

Nende hinnad ulatuvad tasuta kuni 180 dollarini. Tasuliste teemade puhul on tegemist vaid ühekordse investeeringuga, seega ei ole korduvaid kuutasusid. Ehkki võite arvata, et see on liiga varane investeering, võite valida tasuta teema ja vaadata, kuidas see teie poodi kasvatades läheb. Võite alati minna üle tasulisele lisatasule hiljem, kui olete selleks valmis.

Mõningaid premium-teemasid tuleb osta seetõttu, et need teemad on loonud disaini eksperdid, kes ei kuulu Shopify alla. Ehkki need teemad ühilduvad täielikult Shopify kauplustega, loovad need professionaalsed disainerid, kes teavad, mida nad teevad.

Nad on uurinud, mida’töötab veebipoodides ja mis pole’t ja tuua disainilahendusi kogu Interneti kaudu nende disainilahendustesse, nii et teil on võimalus aidata oma Shopify kauplusel rahva hulgast silma paista. See annab teile reaalse eelise, kui soovite oma ettevõtet ja müüki laiendada.

Pikas perspektiivis, kui suhtuda oma ettevõttesse tõsiselt, on tasub investeerida premium -teemalisse Shopify teemasse, sest see võib aidata teil müüki suurendada.

Valige oma tööstusele sobivad Shopify teemad

Üks vahend, mida me tõesti hindame, on see, et nad järjestavad oma teemad majandusharude kaupa.

See võimaldab teil kiiresti sortida sadu premium-teemasid, et leida täiuslik disain, mis on loodud spetsiaalselt teie tööstusele.

Mõnes tööstuses on ka kunst & fotograafia, rõivad & mood, ehted & aksessuaarid, elektroonika, toit & joogid, kodu & aed, mööbel, sport & vaba aeg, mänguasjad & mängud jne.

teemasid poetada

See aitab teil valikuid kitsendada, et säästa aega. Muidugi saate sirvida ka teisi teemasid, et näha, kas teile need meeldivad. Teil on ülim kontroll, millist Shopify teemat valida.

Ka Shopify eksperdid saavad teid aidata

Kui vajate oma Shopify poe maapinnale toomiseks natuke rohkem abi, saavad teid aidata Shopify eksperdid.

Ettevõtte asutamine, kasvatamine ja juhtimine on keeruline. Seal’ainult üks (või paar) teist ja lõpmatu arv ülesandeid, mida teha. Lisaks on teil ka isiklik elu, kus proovite tasakaalustada. See’s väga valdav kogemus.

Meie’oleme selle ise läbi elanud ja seega mõistame, kui venivalt te end tunnete.

Shopify Experts on turuplats, kust leiate 780+ asjatundjat, kes aitavad teil oma pood nullist üles ehitada, teile kohandatud teema luua või lihtsalt mõnda olemasolevasse teemasse muudatusi teha.

Shopify eksperdid

Need eksperdid on suurepärased selles osas, mida nad teevad, ja nad on palju kiiremad kui te proovite kõike ise õppida.

Shopify ekspertide kaasamine võimaldab teil oma aega vabastada, et saaksite keskenduda oma ettevõtte muudele olulistele aspektidele. Aja jooksul säästab see teile nii aega kui ka raha, lastes neil ekspertidel teha seda, mida nad teevad kõige paremini.

Ülevaate kokkuvõte – Shopify teemad ja eksperdid

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me