Shopify Plus ülevaade: parim poodiettevõtte tarkvara?

Shopify Plus on ettevõtte tasemel e-kaubanduse lahendus. See tegeleb teie jaoks suure veebipoe pidamise tehnilise ettevalmistusega.

Kuigi Shopify’Kavad on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, Shopify Plus on mõeldud suuremahulistele kauplustele.

Selles artiklis vaatame üle Shopify Plussi’s pakkumine ja kas see ka’s sobib teie ettevõttele.

Ükskõik, kas teile kuulub suur pood või korraldate selle turundamist, on küsimus järgmine: kuidas areneda ettevõtte tasemel?

Mida suurem on teie pood, seda rohkem aega kulutate tehnilise infrastruktuuri hoidmisele. Mida rohkem aega tehnikale kulutate, seda raskem on keskenduda strateegiatele, mis teie poe edukaks tegid.

Shopify Plus on lahendus – pilvepõhine täielikult hostitud tarkvara, mida pakutakse teile valgetes kinnastes.

Kodused kodunimed nagu Budweiser, The Economist ja RedBull kasutavad Shopify Plussi. Saate aimu, kui võimas tarkvara on!

See ülevaade on teie jaoks, kui:

 • Soovite minna üle uuemale lihtsamale e-kaubanduse lahendusele (näiteks madalamale Shopify plaanile).
 • Sina’soovite liikuda teiselt ettevõtte tasemel e-kaubanduse lahenduselt (nt Magento).
 • Soovite rohkem teavet parimate ettevõtte poodide kohta.

Kui sa’Kui olete Shopify Plussi vastu huvitatud, saate luua Shopify nõustajaga tasuta konsultatsiooni. Nõustaja ütleb teile, mida Shopify Plus teie ettevõtte heaks teha saab ja kas see ka on’see sobib sulle.

poodlemine ja kõne korraldamineKui soovite korraldada kõne Shopify nõustajaga, sisestage mõned üksikasjad oma poe kohta

ÜLEVAADE VÄLJAS

Konkreetsete jaotiste lugemiseks klõpsake järgmistel linkidel:

 1. Shopify Plus: plussid & Miinused
 2. Näited Shopify Plus kauplustest
 3. Kui palju maksab Shopify Plus?
 4. Shopify Plus klienditugi
 5. Shopify Plus või Advanced Shopify?
 6. Shopify Plus peamised tehnilised omadused
  • Piiramatu ribalaius
  • Skaleeritavus
  • Ligi 100% Uptime
  • Täielikult hostitud
 7. Kas Shopify Plus on lihtne kasutada?
 8. Shopify Plus kohandamine
 9. Shopify Plussi rakendused
 10. Shopify Plus v Magento
 11. Järeldus: kas Shopify Plus sobib teile?

Shopify Plus: plussid & Miinused

Alustuseks siit’See on lühike ülevaade Shopify Plusi peamistest plussidest ja miinustest. Meie’Vaatan iga ülevaate kohta üksikasjalikumalt. Need pole’t kõik funktsioonid (ühe ülevaate jaoks on FAR-i liiga palju), nii et täieliku loendi saamiseks külastage saiti Shopify Plus.

Plussid Miinused

Plussid Shopify Plusi kohta# 1

# 2

# 3

# 4

Skaleeritavus

Shopify Plus pakub piiramatut ribalaiust, peaaegu 100% tööaega ja piiramatut müügimahtu. Teie saiti saab muuta, ilma et peaksite muretsema tehniliste võimaluste pärast.

Ületamatu klienditugi

Shopify Plus’Toetus on parim turul. Teie pood pääseb juurde Launch Managerile (mis aitab teil Shopify Plussiga registreeruda) ja Kaupmehe eduhaldurile (et aidata oma poodil kasvada). See’meeldib tööle võtta täistööajaga töötajaid, kes aitaksid igas teie ettevõttes.

Põhjalik analüütiline aruandlus

Shopify Plussi abil saate teie’saate lihtsamate plaanide korral juurdepääsu aruannetele ja analüüsidele. Mida rohkem oma klientide kohta teada saate, seda paremini saate oma poodi teha. Mida parem on teie pood, seda rohkem müüki saate. Meie’sa said Shopify kohta rohkem teada’s analüütika siin.

Turvalisus

Shopify Plus pakub standardina 1. taseme PCI DSS-i vastavust. PCI DSS tähistab maksekaarditööstuse andmeturbe standardit. See’s on vajalik turvalisuse kriitiline tase, kui soovite müüa klientidele krediit- või deebetkaarte. Seda teades’Selle eest hoolitsemine on teie meelest tohutu kaal. Te tunnete oma kliente’ privaatsed andmed on kaitstud ja teie kauplus on turvaline küberkuritegude ja pettuste eest. Sa ka ei tee’t ei pea ostma SSL-sertifikaati (erinevalt Volusioni kaupmeestest), nii säästab see ka teie raha.

Rääkige kohe Shopify’st

Miinused Shopify Plusi kohta# 1

# 2

# 3

Taustprogrammi kohandamise piirangud

Sina’võite oma saidi põhifunktsioonide laiendamiseks tugineda rakendustele. Ehkki see pole enamiku poodide jaoks tõenäoliselt piiratud. Ainult need, mis müüvad isikupärastatud tooteid või vajavad keerulist jälgimist.

Toote variandi limiit

Ükski Shopify kava, sealhulgas Shopify Plus, ei võimalda teil rohkem kui 100 tootevarianti. Variant on toote erinev kombinatsioon. Näiteks võite müüa sidemeid, mis on rohelised ja sinised. See oleks üks toode, kuid kaks varianti.

Jälle see võitis’See ei tohiks olla probleem enamiku Shopify kaupmeeste jaoks, kes müüvad piiratud arvu tooteid. Kuid see võib teile väljakutse esitada’poe omanik, kes müüb toodet, mida müüakse loomulikult paljudes erinevates versioonides, näiteks tapeet. (BigCommerce pakub palju kõrgemat tootevariandi limiiti – 600).

Hulgimüügi piirangud

Ettevõttevaheliste toodete müümiseks saidil Shopify Plus peate integreerima kolmandate osapoolte rakendused. Mõni pood nägi seda blokina.

Shopify on selles valdkonnas siiski suuri edusamme teinud (sellest lähemalt hiljem).

Shopify plaanib hinnakujundustVõrdle Shopify-d’erinevad plaanid, et näha, milline neist sobib teie poe jaoks

Näited kauplustest, mis kasutavad Shopify Plussi

Siin’s küsimus teile: mis ühist kõigil järgmistel brändidel on??

 • Budweiser
 • VesiAid
 • Majandusteadlane
 • Pingviiniraamatud
 • Tesla Motors
 • RedBull
 • Nestle
 • New Yorgi börs

See’pole nii, et nemad’kõik kuulsad, edukad organisatsioonid.

Need kõik on näited kauplustest, mis kasutavad Shopify Plussi.

Need edukad kaubamärgid näitavad, et Shopify Pluss on kohandatud suurtele ettevõtetele. Nad võivad olla ribareklaamide ettevõtted, kuid Shopify Plussi kasutab üle 2500 kiiresti kasvava kaupmehe. Müügitulu kaupmehe kohta ulatub 1 miljonist dollarist enam kui 500 miljoni dollarini, keskmisega kasv 126%.

Need on Shopify muljetavaldavad numbrid. Nad selgitavad, miks paljud suured poodide jaemüüjad on oma ettevõtte lahenduseks valinud Shopify Plus. Mõnel juhul, näiteks Magento ettevõttelahendused, pakuvad enam tuntud pakkujad.

Shopify Plus näitekaupluste ettevõttedRegistreeruge Shopify Pluss, et oma poodi ja teid toita’Liituge selliste rahvusvaheliste kaubamärkidega nagu Budweiser

Kui palju Shopify Plus maksab?

Sina’Tõenäoliselt mõtled, kui palju maksab Shopify Plus? Hinnaplaani Shopify Plusil pole. Noh, vähemalt ühtegi avalikult kättesaadavat pole. Selle põhjuseks on asjaolu, et Shopify Plussi hinnad on kohandatud just teie ettevõttele ja teie olukorrale.

Küsisime aga Shopify Plusi ja nad ütlesid hinnad algavad 1500 dollarist 2000 dollarini kuus.

See võib tunduda palju, kuid Shopify Plus on mõeldud suurtele tuludele mõeldud BIG-i veebiettevõtetele.

Plussi plaan on Shopify’S-lahendus e-kaubanduse ettevõtetele, mille käive ületab 6 või 7 numbrit. See’on suunatud:

 • Kiire kasvuga poodide kauplused (Shopify soovitab registreeruda ettevõtetel, kes teenivad üle 500 000 dollari).
 • Kauplused, kus teenitakse suurt müügimahtu – umbes 1500+ tellimust minutis.
 • Kiiresti kasvavad ettevõtted – ettevõtted, kes plaanivad järgmisel aastal saada palju kliente ja tellimusi. Shopify Plusi müügitulu kaupmehe kohta on 1–500 miljonit dollarit ja sisaldab Fortune 500 kaubamärke.

Kui teie pood sobib mõnega neist kirjeldustest, võiksite kaaluda Shopify Plussi.

Asi, mida Shopify Pluss meelde jätta’Hinnakujundus on see, et see skaleerub vastavalt teie tuludele ülespoole.

Nii et mida rohkem teete, seda rohkem Shopify teilt tasu võtab.

Kas Shopify Plus on õiglase hinnaga?

Shopify Plus’Hinnakujundus on õiglane mitmel põhjusel:

 • Mida rohkem raha teie Shopify kauplus teenib, seda võimelisemaks peate.
 • Suuremad tulud tähendavad, et Shopify aitab teil muuta oma poe edulugu.
 • Mida suuremaks teie pood saab, seda rohkem tööd Shopify peab ära tegema. Selle põhjuseks on asjaolu, et mida rohkem teie saidil tegevust toimub, seda rohkem tehnilisi ressursse selle hooldamiseks kulub.

Kohtunik Shopify Plus’Kui hinnakujundus on küsitud, kas lisafunktsioonid aitavad mul oma veebiettevõtteid kasvatada??

Kui olete veebipoe omanik või aitate seda juhtida, on vastus jah. Parim viis ettevõtte laiendamiseks võiks olla selline premium-pood nagu näiteks Shopify Plus.

Shopify Plussi ülevaated teatavad erinevatest tehingutasudest. Mõni ütleb, et Shopify Plussi tehingutasud langevad 0,15% -ni. Teised väidavad, et Shopify Plus seda ei tee’t ei võta tehingutasusid üldse.

Kui me Shopify käest küsisime, tunnistasid nad, et tehingutasud on kokkuleppelised. Nad ütlesid seda “hindamise eesmärgil on 0,15% üsna täpne”.

Kui sa’Kui tegemist on suure tellimuste arvuga poodidega, muudavad madalamad tehingutasud teie kasumit oluliseks. Madalad tasud annavad teile rohkem raha oma ettevõttesse investeerimiseks.

Shopify Plus võtab küll kõrge kuutasu, kuid võimaldab ka kokku leppida madalamates tehingutasudes. Kui saavutate teatud müügiläve, võib see täiendada või üle minna ärilises mõttes.

Shopify Pluss on teie makstav hind kindlaksmääratud igakuine summa. See tähendab seda’s:

 1. Läbipaistev – Sina võitsid’t takerduvad tehnilise hoolduse arvete järele.
 2. Ennustatav – Eelarvestamine on lihtsam, kuna teate, mida teete’hakkan maksma.

Samuti garanteerib Shopify, et äripäeval ei kaotata müüki.

Nii on ka Shopify Plus kallis?

Hinnakujundus Shopify Pluss on muutlik ja kaubeldav. Teie konkreetne Shopify Plussi määr sõltub järgmistest teguritest:

 • Kas soovite müüa mitmes valuutas ja keeles. Kui teete, siis ka teie’Peate avama vähemalt kaks Shopify poodi. See võib kallineda madalamate Shopifthesey plaanide korral.
 • Teie genereeritud müükide arv.
 • Teie valitud maksevärav. Maksevärav on tööriist, mis võimaldab teil klientidelt kaardimakseid vastu võtta. Tuntud näide on PayPal, kuid Shopifil on oma maksevärav, mida juhib rahvusvaheline makseettevõte Stripe.

Shopify Plusi täpse pakkumise saamiseks peate rääkima Shopifyga. Ettevõtte täpse hinna saamiseks korraldage kõne Shopify halduriga.

Rääkige kohe Shopify’stVeebipoodide ehitaja võrdlusKülastage meie poodide võrdlustabelit, et näha, miks hindame Shopify e-poe poodide parimaks ehitajaks

Shopify Plus klienditugi

Komplekti kuulub Shopify Plus’S hind on lisatasu tasemel tugi. Me arvame seda’s parim turul saadaolev tugi.

Mida rohkem tuge saate, seda rohkem võimalusi teie ettevõte kasvab. Ükskord sa’olete tellinud Shopify Plusi plaani, teie’saate üks-ühele tuge järgmiselt:

 • Kaupmehe edujuht – aitab teil oma poodi kasvatada, soovitades integreerida rakendusi ja funktsioone.
 • Käivitusjuht – tagab, et teie Shopify Pluss turule toomine on edukas. See on eriti kasulik, kui teie’teiselt platvormilt, näiteks Magento alt.

See pole tavapärane toetustasand: see’miili kaugusel tüüpilisest kõnekeskusest. Meie arvates, seda’on parem kui mis tahes muu poodide platvorm.

Mida saavad need tugijuhid teie ettevõtte heaks teha??

Need tugijuhid on justkui teie ettevõttesse uute äristrateegide palkamine. Kuid strateegid, kes ei tee’t maksma senti (väljaspool teie kuutasu). Kaupmehe edu juhid aitavad teie Shopify toega ettevõttel rohkem müüki teha:

 • Pakutakse tööstuse uudiseid ja suundumusi – aitab teil kaupluse kasvatamiseks kasutada värskeimaid uudiseid’s tulud.
 • Uute rakenduste ja funktsioonide igakuiste värskenduste pakkumine – säästab teie raha, soovitades, milliseid rakendusi osta (ja milliseid rakendusi vältida).
 • Kohandatud integratsioonide installimine uute müügikanalitega nagu Facebook – aitab teil oma poodi laiendada, laienedes uutele kanalitele (ja jõudes nii uute klientideni).
 • Aitame teil piirkondlikke poode üles seada – säästab teie aega ja vaeva, aidates oma kauplusega’s laienemine. Saate keskenduda oma poe turundamisele.

Spetsiaalsete stardijuhtide pakkumine tähendab, et Shopify on suutnud kaupmehed 3-6 kuu jooksul tööle panna. Tööstusstandard on 8-12 kuud!

Lisateabe saamiseks võite rääkida Shopify Plus käivitushalduriga. Korraldage tasuta konsultatsioon, vajutades allolevat nuppu:

Räägi täna käivitusjuhiga

Teil on juurdepääs ka Shopify-le’s 24/7 prioriteetne tugivõrgustik ja Shopify partnerid.

Shopify väidab, et nende Shopify Plus Partnersi skeem on pood’suurim nõustajate võrk. See’s asutuste võrk, mis on spetsialiseerunud poodide haldamise kõikidele aspektidele. Nad saavad aidata kõigega, alates disainist ja turustamisest kuni tehnilise toeni.

Shopify Plus partnerite agentuurSaate juurdepääsu sellistele partneritele nagu e-kaubanduse turundusspetsialistid 1Digital viaco Shopify Plus’s võrku

Shopify Plus või Advanced Shopify?

Registreerumine ‘Shopify Plus’ on kohustus. Võite mõelda, kas ma olen valmis? Millised on alternatiivid?

Shopify Plus’Peamised konkurendid on tegelikult lihtsamad Shopify plaanid ‘Shopify Advanced’.

Teie Shopify pood võib kiiresti kasvada ja vajab paremat plaani, kuid nagu meie’olete öelnud, kui just teie’Kui teenite märkimisväärset tulu (või loodate varsti oodata), võiksite paremini hakkama saada ‘Shopify Advanced’.

Soovitame registreeruda Shopify Advancedi tasuta prooviversioonile. Funktsioone ja funktsionaalsust saate testida, et teada saada, kas see nii on’s on teie poe jaoks õige plaan.

Arengukava sobib keskmise suurusega ettevõtetele kasvufaasis. Saate funktsioone, mis pole madalamates plaanides saadaval. Näiteks vedaja arvutatud saatmiskulud. See võimaldab teil saateprotsessi ajal lisada arvutatud saatmiskulud. Teie pood kuvab teie tellimusele vastavad tariifid’kaal ja mõõtmed.

Kui sa’uuesti edasi ‘Shopify Advanced’ ja teie pood on sellest välja kasvanud või pole’t kindel, kas sina’olete valmis uuele versioonile üle minema ‘Shopify Plus’, soovitame teil rääkida Shopify nõustajaga.

Shopify Plus peamised tehnilised omadused

Lisaks lisatasudele on Shopify Plusi peamine eelis see, et see pakub tehnilist meelerahu.

Shopify Plus võimendab osa maailmast’suurimaid poode, nii et teate, et teie sait on kindlates kätes.

Nagu sina’Kui teil on edukas pood, siis teadke, mida rohkem see kasvab, seda rohkem tööd see võtab.

Mida rohkem tellimusi ja liiklust saate, seda suuremat survet avaldab see teie tehnilisele ressursile. Mida suurem surve teie tehnoloogiale on, seda rohkem aega kulutate serverite haldamisele, muretsedes oma saidi krahhi pärast ja kontrollides turvalisust.

Kui teie pood ületab oma tehnilise infrastruktuuri, mõjutab see teie võimet oma ettevõtet juhtida. See võtab aega, mille võiksite kulutada oma põhitegevuse turundusele ja arendamisele.

Shopify Plus on esmaklassiline pood ‘uksehoidja’ teenus. Kogu tehnilise töö eest hoolitsemisel võite Shopify toetuda. See vabastab teie aega keskenduda oma ettevõtte turundamisele: poodide külastajateni jõudmiseks ja nende klientideks muutmiseks.

Kui tehniline hooldus võtab liiga palju aega ja raha, võib olla aeg Shopify Plussi uuendada või sellele üle minna.

Siin on neli Shopify Plusi peamist tehnilist omadust ja kuidas need teie kauplusele kasuks tulevad:

 1. Piiramatu ribalaius
 2. Skaleeritavus
 3. Ligi 100% Uptime
 4. Täielikult hostitud

1. Piiramatu ribalaius

Shopify Plus on ‘kõik, mida saab, saab Rootsi lauas süüa’ kui tegemist on ribalaiusega.

Teie pood saab hakkama piiramatute tehingute ja 6000 kassasse minutis. See on parem kui sellised konkurendid nagu BigCommerce Enterprise.

Shopify on võimeline tegelema Fortune 500 ettevõtete veebitellimustega. Nii võite olla kindel, et kliendid saavad teie poest kiire ja sujuva kogemuse.

Unustage higistamine selle üle, kas teie pood saab hakkama liikluse järsu suurenemisega. Shopify Plus’serverid on välkkiire ja võimalikult töökindlad.

2. Skaleeritavus

Shopify Plus hoolitseb teie eest tehniliste värskenduste ja veaparanduste eest. See säästab teie raha ja tagab rahalise meelerahu (teate, et võitsite’t saidi hoolduse eest šoki arvet).

Delegeerides oma saidi tehnilise käitamise Shopify-le, säästate IT-tuge ja tööjõudu.

Kõik see tähendab, et saate oma kauplust väga tõhusalt laiendada.

Sina’võite vabalt keskenduda oma poe laiendamisele turundus- ja äristrateegiate abil. Lisaks sellele saate kasvades puhata nii, et Shopify saab hakkama igasuguse tehnilise koormusega.

Mõelge sellele kui tulevikuplaanile. Teate, et teie poe kasvades võitsite’t ei pea tarkvara liigutamiseks aega kulutama.

3. Ligi 100% Uptime

Shopify Plus tagab kaupmeestele 99,97% tööaja.

See tähendab, et teie pood peaaegu saab ole alati tegevuses – võimeline liiklust vastu võtma ja müüki teenima. Sa ei tea’ei pea muretsema, et teie sait ei tööta. Kui teie saidil on seisakuid, võite olla oma praeguse hostimiskorralduse ületanud.

Mõelge oma poele nagu perekond. Kui teil on rohkem lapsi, peate kolima suuremasse majja. Sina’Samuti vajate rohkem voodeid, küttekehasid, taldrikuid ja klaase – kõike! Samamoodi, kui teie kauplus kasvab (rohkem kliente, rohkem tulu), siis ka teie’Vajan veel funktsioone ja funktsioone.

Kui sa’Isehaldusplatvormil, nagu Magento või WooCommerce, peate muretsema tehnika pärast. Tööaja ja serveri hoolduse tagamine on teie kohustus.

Mida suurem on teie pood, seda olulisem see on. Ütle sulle’Tunnis tuhandete tellimuste uuesti töötlemine – 10 minutit seisakuid mõjutab teie kasumimarginaale tohutult.

Shopify Plusi abil võite olla kindel, et võitsite’kaotada tulu tehnilistest probleemidest. See on eriti oluline tasuliste turunduskampaaniate korraldamisel, sest kui plaanite kulutada raha oma liiklusele liikluse suurendamiseks, peate olema kindel, et see suudab toime tulla tellimuste / külastajate arvu kasvuga.

Oluline boonus on aeg.

Mida vähem aega kulub muretsemiseks, kas teie sait saab hakkama liikluse suurenemisega, seda rohkem ressursse saate pühendada tootearendusele, turundusele ja strateegiale. Need on asjad, mis muudavad teie äri tõeliselt oluliseks. Ressursiks võiks olla rohkem aega, raha või töötajaid.

Või võiksite rohkem aega veeta sõprade ja perega!

4. Täielikult hostitud

Shopify Plus kaupmehed don’ei pea muretsema oma poe majutamise pärast. Shopify Plus on hostitud poodide SAAS-lahendus. SAAS tähendab ‘tarkvara kui teenus’. Omanike nagu teie jaoks salvestamiseks tähendab see, et Shopify pakub tarkvara, mida vajate oma e-poe pidamiseks, ja hooldab seda!

Sellel on oluline mõju turvalisusele.

Shopify Plus võõrustab teie poodi serverites, mis vastavad 1. taseme PCI DSS-i nõuetele. Maksekaartide tööstuse andmeturbe standard on midagi, mida vajate andmete – oma klientide – hoidmiseks’ e-posti aadressid, näiteks – seaduslikult. Shopify’garantii tähendab teie klientidele’ andmetel on sama kaitse kui pangal.

E-poe pidamise peamine peavalu on teie enda kinnitamine’uuesti PCI-ga. Kui sa’uuesti mitte, seda’Saidil on krediit- ja deebetkaardimaksetega väga raske nõustuda. Shopify hoolitseb ka kõigi turvavärskenduste eest. PCI DSS / SSL-sertifikaadid kaitsevad tundlikke klientide andmeid.

Sa ei tea’ei taha, et häkkerid saaksid teie klientidele krediitkaardinumbreid! Turvalisus annab teie saidile usaldusväärsuse. Kliendid tunnevad end teie poodi kasutades turvaliselt ja ostavad rohkem teie tooteid. Olukord, millest võidavad kõik!

Shopify haldab kiirelt servereid koos oma partneritega. Pakkuge kiiresti pilvtarkvara ja arvestage Ticketmaster kliendiga. Sellised kõrgetasemelised poodkliendid on nende kvaliteedi hea näitaja.

Red Bull Shopify PlusTurvalisuse eest hoolitsemine on peamine põhjus, miks sellised suured kaubamärgid nagu RedBull kasutavad Shopify Plussi

Kas Shopify Plus on lihtne kasutada?

Võib arvata, et kõik need tehnilised omadused muudavad Shopify Plusi töö keerukaks.

Tegelikult kasutab Shopify Plus täpselt sama administraatori tööriista ja liidest nagu teised Shopify plaanid. See’on sujuv ja hõlpsasti kasutatav ning armatuurlauda on väga lihtne mõista.

Shopify Pluss on tõepoolest palju rohkem kellasid ja vilet kui vähem arenenud plaanides. Seega võtab Shopify Plusi täielik ärakasutamine pisut rohkem jalu.

Kuid mis tahes lisatöökoormust on lihtne jagada. Saate lisada Shopify Plussi piiramatuid töötajate kontosid, nii et saate töötajaid koolitada oma poe erinevates aspektides.

Edasijõudnute plaan lubab ainult 15 kontot ja Shopify plaan 5. See on koht, kus Shopify’Intuitiivne disain on omaette. Mida lihtsam on personali pardale võtta ja koolitada, seda vähem aega kulub.

Paljud käed teevad kerget tööd.

Shopify Plus Death Wish kohviEdukate Shopify Plussi ettevõtjate iseloomustuste lugemine annab teile idee tarkvarast’s kvaliteet

Shopify Plus API-sid ja kohandamist

Vaatamata sellele, et Shopify Plus on lihtne kasutada, pakub see fantastilisi võimalusi teie poe reaalajas integreerimisega kohandamiseks.

Seda’s, kuna Shopify Pluss on kõrgem API limiit.

API võib kõlada väljamõeldud tüüpi õllena, kuid see tähistab rakenduse programmeerimisliidest. Tehnikutele, see’s funktsioonide ja funktsioonide komplekt. Kuid teie jaoks tähendab see, et saate oma veebisaidi aspekte automatiseerida ja suurema funktsionaalsuse sisse ehitada (ilma et peaksite ise koodi kodeerima).

Mõelge sellele nagu oma keskkütte haldamine taimeri abil. Saate selle lülitada sisse siis, kui soovite, ilma et peaksite seda ise iga paari tunni tagant käsitsi sisse või välja lülitama.

Mitu rakendust saavad teie poes töötada kõrvuti, ilma et te ületaksite API-limiiti.

Saate oma ettevõtte otse ühendada suuremate kolmandate osapoolte platvormidega. See annab teile soovitud muudatuste tegemiseks palju võimalusi.

Kaks olulist integratsiooni, mida Shopify Plus toetab, on järgmised:

 • Kolmandate osapoolte logistika – aidata hallata suhteid oma turustajaga.
 • Ettevõtte ressursside kavandamine (ERP) – et ühendada oma ettevõtte kõik erinevad lõimed. See hõlmab teie e-posti süsteemi, tootmisettevõtet, levitamist ja rahandust. ERP hoolitseb nende eest’kõik töötavad harmooniliselt.

Andes teile täieliku kasutajaliidese kontrolli, võimaldab Shopify Plus ehitada oma poe üles. Saate juhtida kodeerimiskeeli, näiteks Vedelikud, HTML, CSS ja JavaScript.

Siin on kaks peamist kohandamisvõimet, mille saate koos Shopify Plus API-dega:

Kohandage oma domeeni kassat Shopify Plussi abil

Shopify Plus kaupmeestele pakutav kõige olulisem kohandamisfunktsioon puudutab kassat.

Shopify Plus võimaldab teil kassasse lisada kodeerimiskeeli. See on tohutu kasu. Oma brändingu saate müügilehtri lõpplehele lisada. Kliendid võitsid’Ära jäta kunagi oma kaubamärki. See loob teie kaubamärgi’usaldusväärsust ja suurendavad müüki.

Shopify Plusiga klient seda ei tee’Ärge jätke ka oma domeeni. Klient jääb makstes teie kohandatud URL-ile (näiteks fredstrainers.com), mitte checkout.shopify.com.

See ei kehti lihtsamate Shopify plaanide või mõne muu platvormi puhul. Checkouti lehed suunavad kliendid Shopify juurde’serverid PCI jälgimiseks.

Kohandatud allahindlused ja müük

Shopify Pluss annab teile suurema vabaduse oma allahindlusi ja müüki kohandada.

Shopify Discount API kaudu saate pakkuda klientidele, kellel on kindlaksmääratud ostujääk (näiteks 100 dollarit), spetsiaalse protsendimäära. Saate luua mitmetasandilise hinnakujunduse või lisada tasuta üksuse pakkumise ja komplekteeritud pakkumisi.

Kliendid saavad kinkekaardiga maksta Shopify kinkekaardi API tõttu. Need kaks API-d on Shopify Plus kaupmeeste jaoks eksklusiivsed.

See on lihtne viis oma poe tegemiseks’Müük paistab rahva hulgast silma.

Rääkige kohe Shopify’st

Shopify Plussi rakendused

Shopify Plus annab teile juurdepääsu enam kui 1500 professionaalselt loodud rakendusele. See tähendab, et teil on oma poe kohandamiseks hämmastav ulatus.

Rakendused, mis teile Shopify Pluss saadaval on, on hõlpsasti kasutatavad, isegi nii kõrgel tasemel. Sa ei tea’rakendustega alustamiseks pole vaja kaasata kodeerimist või arendusressurssi. Teie ettevõttes on sujuvamaks muutmiseks rakendusi’raamatupidamine laevanduses.

Kui tellite Shopify Plussi, saate kasutada Shopify Plussi’Partnerite kataloog, et leida agentuur, mis saaks teile kohandatud rakenduse luua.

Me võitsime’t avage kõik rakendused, mis on Shopify Plus kaupmeestele saadaval (see võtab lehti ja lehti). Siin on kaks, mis on meie arvates eriti tõhusad:

 • Avalara Avatax – see rakendus on tegelikult sisseehitatud Shopify Plussi. Kõik, mida peate tegema, on see sisse lülitada. See sorteerib teie maksud veendumaks automaatselt’uuesti nõuetele vastav. See sorteerib seda isegi USA osariikide ja enam kui 200 riigi järgi, nii et te ei tea’Peate uurima oma toote või teenuse vastutust igas osariigis. Avalara maksab Shopify poest ostmise eest 240 dollarit, seega’See on suur sissetulek, et ta sisse viskas.
 • Amazonase integratsioon – selle asemel, et võtta Shopify enda peale, kogu maailm’Suurim ostukoht otsustas integreerida Shopify Plussi. Kui see’see pole märk Shopify Plusi kohta’kaliibriga, ma ei tea’t ei tea, mis on. Nüüd saate rakenduse integreerimise abil müüa Amazonis koos Shopifyga. Teie tooted sünkroonivad Shopify Amazoniga.

Shopify Plus v Magento

Magento on üks populaarseimaid poodiplatvorme ettevõtte tasemel ettevõtetele.

Nemad’re Shopify’lähim konkurent. See’Arvas, et kümme Magento kasutavat kaubamärki teenivad veebitulus üle miljardi dollari.

Seal pole’t palju poodlahendusi, mis suudavad rahuldada suuri kliente. Shopify v Magento on ettevõtete omanike jaoks tavaline küsimus.

Võitja valimine võib olla keeruline. Milline neist teile sobib, sõltub teie ettevõttest.

Mõlemad pakuvad näiteks saatmisintegratsioone muljetavaldava hulga levitajatega.

Nagu Shopify, Magento:

 • Pardal on mõni suur ettevõte. Burger King ja Kurt Geiger kasutavad mõlemad Magento-d’s teenused.
 • Annab teile poodide kohandatud ehitamiseks suure paindlikkuse.

Meie kogemuste kohaselt pole Magento siiski nii kasutajasõbralik kui Shopify.

Miks?

 • Erinevalt Shopifyst, mis sisaldab hostimist, on Magento ise hostitud. See tähendab, et peate pühendama rohkem aega oma poe tehnilise juhtimise juhtimisele. Serverite hooldamine ja turvalisuse tagamine on teie kohustus.
 • Shopify tagab PCI turvalisuse tagamise nende serverite kaudu. Kuid Magento kaupmees peab veenduma, et nad vastavad ise määrustele.
 • Shopify käitab ise turundajaid ja teeb teie poes reklaamimisele keskendumise väga lihtsaks. Saate teha muudatusi ja korraldada kampaaniaid, mille jaoks oleks vaja Magento arendajat või kodeerijat.

Kui sa’Teistele ettevõtetele müües on Magento Enterprise atraktiivne võimalus. See pakub keerulist maksekorraldust, kiireid hulgitellimusi ja hinnaläbirääkimisi.

Shopify on siiski hoogustanud nende B2B mängu. Kaupluse Shopify Plus kaupmehed saavad hulgimüügi poodikanali funktsioonide abil luua parooliga kaitstud poe. Teatud klientidel on juurdepääs teie Shopify poe teistsugusele versioonile kui teistele. Kui soovite müüa ettevõtetele Shopify Plussi kaudu, siis teie’Tõenäoliselt peate kasutama Shopify rakendust’turuplatsil.

Globaalne B2B poodmüük teenib tulusid 5 triljoni dollari võrra rohkem kui B2C. Hulgimüügi funktsionaalsus on kaupluste omanike jaoks üha olulisem.

Shopify vs Magento arutelu põhipunktid on järgmised:

 • Magento taust on paremini kohandatav
 • Shopify on madalamad seadistamiskulud ja pidevad hoolduskulud
 • See’Magento abil on lihtsam luua mitmekeelseid / valuutakauplusi
 • Shopify hoolitseb KÕIK serverite hoolduse ja PCI-le vastavuse eest’s täielikult hostitud teenus.

Migreerub Magento juurest Shopifysse

Shopify on muutnud Magento juurest Shopifysse kolimise väga lihtsaks. Nad asuvad pühendunud inseneri kohale, et juhendada teid protsessist läbi.

Shopifyga’s Migratsioonirakendus, mille on välja töötanud Cart2Cart, saate importida:

 • Tooted – sealhulgas hind, nimi, kaal, pilt.
 • Kliendid’ üksikasjad – e-posti aadress, arvelduse ja saatmisaadress, uudiskirja eelistused.
 • Tellimused – olek, kliendi andmed, allahindlused, hind.
 • Kupongid – kinkekaart, nimi, kupongi kood.
 • Ülevaated – kuupäev, kasutajanimi, hinnang.

Minge sisse Shopify Now

Google Trends näitab, et huvi Shopify vastu on suurenenud, kui võrrelda konkurentidega nagu Magento ja BigCommerce. Panime selle mõne tööstuse tegevusetusele’suurimad mängijad. Shopify on selle ära kasutanud nende toote täiustamiseks uute rakenduste ja funktsionaalsusega.

Näiteks tõi Shopify aprillis välja uue teenuse Mobile Store Builder. See aitab ettevõtte klientidel luua loomulikke iOS- ja Androidi-rakendusi ilma tehnilise oskusteabeta ja ilma lisakuludeta.

Shopify Plus Magento Google TrendsGoogle Trendsi vaadates näete, et Shopify Plus on üha populaarsemaks otsinguterminiks võrreldes konkurentidega Magento ja BigCommerce

Ärinurk: Kas plaanite üle kolida Shopifesse Magento või mõne muu pakkuja kaudu? Kasutage liikluse juhtimise rakendust, et veenduda, et te ei tee seda’t kaotada eelmisele platvormile üles ehitatud orgaaniline liiklus. Rakendus suunab külastajad teie vanale saidile teie uude Shopify poodi. Ränne võitis’t ei mõjuta teie paremusjärjestust. Kui kaotada peamiste tootetingimuste orgaaniline edetabel, visatakse raha kanalisatsiooni.

Järeldus: kas Shopify Plus sobib teie ettevõttele?

Kui sa’kui kaalute oma e-poe pood Shopify Plus, küsige endalt järgmisi küsimusi:

 • Kas kulutate väärtuslikku aega tehnikale, mida saaksite kulutada oma poe turundamiseks??
 • Kas teenite käivet umbes 500 000 dollarit või rohkem aastas?
 • Kas soovite oma poe jaoks isikupärastatud kassaid??
 • Kas plaanite laiendada oma kauplust erinevatesse riikidesse, valuutadesse ja keeltesse?
 • Kas ootate, et teie müügimaht järgmisel aastal dramaatiliselt kasvab??
 • Kas teile meeldiks spetsiaalne kontohaldur?
 • Kas tunnete end oma praeguses plaanis piiratud olevat??
 • Kas olete sellises suuruses, kus teie liiklus ja müügimaht avaldavad teie tehnoloogiale survet?

Kui vastus ühele või mitmele neist on jaatav, tasub Shopify Plus kaaluda. See’võib vabalt rääkida Shopify nõustajaga ja teada saada.

Rääkige kohe Shopify’st

Shopify Plus tegeleb paljude töömahukate elementidega suure saidi haldamisel.

See’s suurepärane võimalus tehniliste üldkulude vähendamiseks (ja täpsustamiseks).

Oma saidi sisseostmisega’Shopify hooldus, saate oma tehnilised kulud kinni panna. Turvaparandused, versiooniuuendused, veaparandused ja hostimistasud on kõik teie kuutasus kaetud.

See säästab teie aega.

Sina võitsid’t halvendada seisakuid, liikluse tippe ega suhteid hostiettevõttega.

Shopify Plus on hea valik, kui teie’kas soovite oma poodide kaupa laiendada. Teie tellimistasu suureneb ainult teie poe kasvades. Juurdepääs Shopify esindajate üks-ühele toele võib viia teie poe järgmisele tasemele.

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me