Shopify mikroskoobi all

Kui asi puudutab veebipoodide loomist, Shopify istub poodiumil kuld kaelas. See muudab poodide veebisaidi loomise protsessi kõigile kättesaadavaks, samal ajal relvastades nad ka võimsate tööriistadega, mida kasutavad tööstuse juhid. Lühidalt – Shopify lihtsustab disaini ja maksimeerib kontrolli.

Lugege edasi, kui juhendame teid Shopify põhialuste kohta, selgitage, kas see võiks teid aidata, ja andke noogutus mõnele käepärasele artiklile, mis räägivad platvormist palju detailsemalt.

Mis on Shopify?

Shopify on veebiplatvorm, mis võimaldab teil luua oma veebipoe. Lihtne ja ulatuslik aren’Sõnad, mis tavaliselt koos elavad, õnnestub Shopifyga siiski kahekesi abielluda.

See pakub sadu hämmastavaid ja kohandatavaid teemasid, mis alles ootavad, et saaksite kellekski teisendada’uus veebipood. See’kõik funktsioonid ja rakendused, mis tõesti eristavad Shopify üksteisest.

Varude haldamisest kuni e-posti turundamiseni on Shopify-l see kõik olemas. See on selle tööriistade jõud, Shopifyt kasutavad ja usaldavad mitme miljoni dollarised ettevõtted nagu Harry’s Razors ja Gymshark.

Shopify ajalugu

2006. aastal avas Shopify oma uksed, et proovida aidata teistel oma omi avada. Üle kümne aasta hiljem ja nüüd aitavad nad enam kui 600 000 e-kaubanduse kaupmeest, kes on kokku kogunud 72 miljardit dollarit. Päris muljetavaldav kraam.

Ettevõte tekkis siis, kui asutajad Tobias Lütke, Daniel Weinand ja Scott Lake üritasid avada oma veebipoodi, et olla pettunud kvaliteetsete võimaluste puudumisest. Sellest alates sündis Shopify ja sellest ajast peale nad’te pole tagasi vaadanud.

Kuidas Shopify töötab??

Mõelge Shopify-le nagu nukuke, teil on poelava, mida kõik näevad, kuid teie suhtlust teie klientide kaudu kontrollib teie ise (nuku tegija).

Sina’Veedan suurema osa oma ajast stringide vedamisel Shopify’s’s terviklik ‘tagakülg’, kus teil on täielik kontroll toodete ja laovarude, tellimuste ja maksete ning analüüsi ja rahanduse üle.

Võite ka oma saidil töötada’SEO (otsingumootori optimeerimine), nii et see on kõrgel kohal Google’i jaoks, loo sooduskoode ja esiletoodud tooteid ning pääseb muidugi juurde hulgaliselt abi ja tuge, kui seda vajate.

Lisaks sellele kiitleb Shopify kuningale sobivat rakenduste poodi, kus on olemas pistikprogrammid kõige jaoks, mida võiksite mõelda.

Kes on Shopify?

Shopify abil saate ehitada peaaegu igasuguseid veebipoode, kuid see selleks’S tõesti neile, kes on – või vähemalt tahavad olla – suured müüjad.

Shopify’Hinnakujundusplaanid sobivad kõikjale, kus teie ettevõte oma poodide teekonnal viibib. Maailmatasemel juhtimisriistad ja disain võimaldavad teil kiiresti ja tõhusalt mastaapida.

Need, kes soovivad luua mõne toote küljel asuva veebisaidi, võiksid vaadata meie veebisaidi ehitajate võrdlustabelit, kuid kui te’tahate müüa ja kasvada ning soovite võimsat platvormi, Shopify’s nii hea, kui saab.

Kas soovitame Shopify’i??

Kui ei saaks’t ei ütle juba absoluutselt! Veedame oma elu, kasutades ja testides nii veebisaitide kui ka poodide koostajaid. Meie põhjalike uuringute põhjal võime kinnitada, et Shopify on tõepoolest tippkoer.

See saavutas ilmatu 4,7 tärni 5-st viies, viies läbi kolm meie testi, mis käsitlevad selle omadusi, kasutamise lihtsust ning pakutavat abi ja tuge..

Eriti paistsid silma funktsioonid ja rakendused. Shopify pakub palju maksevõimalusi, mitme kanaliga integreerimist (nii et saate müüa kogu füüsilises kaupluses, sotsiaalmeedias ja turgudel), hüljatud ostukorvi taastamise funktsiooni ja palju muud.

KKK

Mida’s erinevus Shopify ja Wixi vahel?

Wix, nagu Squarespace ja Weebly, on veebisaitide koostaja, mis annab teile võimaluse veebis müüa. Shopify on spetsiaalselt veebipoodidele loodud. Kui soovite veebisaiti ja soovite võib-olla mingil hetkel selle kaudu müüa, siis teie’on Wixiga parem, aga kui te seda teete’müümise tõsine, siis Shopify’see on teie jaoks üks.

Kui palju maksab Shopify?

See on üks piirkond, kus Shopify alla kukub. Selle kolm peamist hinnakujunduskava on vastavalt 29, 79 ja 299 dollarit kuus. Sellel kummalgi poolel on kaks kava (Shopify Lite ja Shopify Plus), kuid need on mõeldud müümiseks sotsiaalmeedias või ettevõtte tasemel ettevõtetele.

Kõik üsna mõistlik, aga kui sa’kui te pole ettevaatlik, lisad võivad üles tõusta. Shopify pakub teemasid ja rakendusi lisakuludega ning võtab teilt tehingutasu, kui te ei soovi oma makseväravat kasutada. Mida rohkem aga sisse paned, seda rohkem kiputakse välja minema.

Kas seal on muid võimalusi??

Jah on olemas ja on oht, et kõlab nagu meie’kuulutades Shopify kõrgele taevale, see’s mitte kõigile. BigCommerce on veel üks tõsine tegija e-kaubanduse valdkonnas, mis pakub valdavat enamust tööriistu, mida vajate oma ettevõtte laiendamiseks ilma lisakuludeta.

Paar seisab e-poe funktsionaalsuse osas pea ja õlad ülejäänud kohal. Kui sa’otsite selle veebisaidi koostaja / poodide segu, kuigi Wix on seal parim.

Kes me oleme?

Nagu meie nimi viitab, oleme meie’veebisaidiehitajate asjatundjad. Oleme juhtiv asutus ja ressurss, mille abil teavet saada onlain. Võite soovida veebisaidi, alates nii lihtsast kui oma CV reklaamimisest, kuni poodimpeeriumi loomiseni ja meiegi’Osutan teile õiges suunas.

Meie’Veetnud tunde, isegi päevi, uurides ja katsetades veebisaitide koostajaid, et kokku panna sadu üksikasjalikke ülevaateid ja võrdlusartikleid. Meie’Räägin teile kõike seal pakutavate parimate platvormide kohta ja millised sobivad kõige paremini teie individuaalsetele vajadustele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me