Shopify maksed – enam pole vaja maksete lüüsidega vaeva näha

kaupluste sissemaksedVaadake jaotist Shopify maksed
Shopify teatas, et alustavad tegevust “Shopify maksed” USA ja Kanada kasutajatele (teadaannet leiate siit).

[Uuendamine: Shopify maksed on nüüd saadaval ka Suurbritannias & Ka Austraalia päritolu kaupmehed]

Mida see teie jaoks tähendab??

Lihtsamalt öeldes, Shopify maksed võimaldavad teil oma makseväravat hallata otse Shopify’is’kasutaja armatuurlaud. See muudab teie jaoks elu teie jaoks mitmel erineval viisil (lähemalt allpool). Maksevärav on põhimõtteliselt asutus, mis tegelikult hoiab teie raha, mida saate müügi ajal.

Nende hulka kuuluvad näiteks PayPal, Stripe, Authorize.net jne. Shopifyga töötavate makseväravate täieliku loendi leiate siit.

Lase’liikuge edasi selle juurde, kuidas see teile ja teie ettevõttele kasulik oleks.

Kuid kiiresti enne seda, kui me seda teeme, uurige, kuidas hindame Shopify’i, et saaksite selle tõeliselt tunda.

1) Saate oma raha reaalajas jälgida

Muidugi, võite oma müügi dollareid jälgida ka siis, kui logite sisse PayPali (näiteks või olenevalt sellest, kumb maksevärav töötab)’uuesti kasutan). Siis peate aga laadima nende veebisaidi, logima sisse, klõpsama ümber, et pääseda õigele ekraanile ja saada õiget teavet. Me teeme seda kogu aeg ise, nii et me teame, et see võtab aega.

Shopify Paymentsi abil kuvatakse kogu soovitud rahaga seotud teave otse Shopify’is’s armatuurlaud. See on väga mugav, eriti kui haldate oma poodi igapäevaselt’Tore, kui näete vaid ühe klõpsuga reaalajas oma raha.

Shopify maksed - armatuurlaud

Väljamaksegraafikut näete kohe, et saaksite teada, millal raha teie panka kantakse. Pange tähele, kui teie klientide raha läheb pärast müügi tegemist Shopify Paymentsisse, siis on 3 päeva enne seda, kui raha teie pangakontole automaatselt kantakse (Kanada kaupmeestele 7 päeva). Lühike viivitus seisneb peamiselt tagasimaksete või tagasimaksete katmiseks piisavate rahaliste vahendite tagamises (vt rohkem tagasimaksetest allpool).

Shopify maksed - ajakava

2) Shopify tehingutasudest loobumine

Nii et siin võib tekkida segadus, nii et ka mina’Selgitan teile mõned asjad.

Kui kasutate “Põhiline Shopify“, “Shopify” või “Advanced Shopify” plaanide kohaselt on väikesed tehingutasud vahemikus 0,5% kuni 2% müügi kohta (selle kohta lisateavet leiate meie täielikust Shopify hinnakujundusülevaatest).

Kui otsustate kasutada Shopify makseid, loobutakse neist tehingutasudest täielikult, suurendades teie kasumimarginaale (rohkem raha taskus).

Ma arvan, et selle põhjuseks on see, et Shopify teenib nüüd tehingutasude asemel makseväravate teenustasusid. Maksete lüüsitasud on tasud, mida peate niikuinii maksma maksete töötlejatele, et aidata teil müügilt raha koguda – seda pole’See on kaupmehena teistmoodi.

Näiteks kui kasutate PayPalit (millel on oma konkreetsed plussid ja miinused), võtavad nad teilt tasu vahemikus 1,9% kuni 2,9% pluss 0,30 USD tehingu kohta, sõltuvalt sellest, kui palju te kuus müüte. Lisaks kipub PayPal varjatud tasusid olema, kui teete tehinguid välisriigiga, nii et see lisandub ka siis, kui müüte rahvusvaheliselt.

Shopify maksetega on maksevärava tasu väga konkurentsivõimeline kõigis makseväravates:

Shopify maksed - makseplaanid

Muid varjatud tasusid pole (paljudes teistes makseväravates on varjatud tasud), seega on Shopify selles osas üsna läbipaistev.

Nii laias laastus päeva lõpuks, seal pole’t oluline erinevus Shopify maksete või muude makseväravate kasutamise vahel. Kuid Shopify Paymentsi kasutamise mitterahaline eelis on sujuv integreerimine (eespool mainitud), suurem kokkuhoid (loobutud tehingutasudest) ja tagasimakse taastamine (vt allpool)..

3) sujuvamaks tagasimakse taastamise protsess

Tagasilükkamisi juhtub – nad imevad, me mõistame seda nii, nagu meie’meil on neid varem olnud ka teistes ettevõtetes.

Kui te seda ei tee’Ei tea, mis on tagasimaksmine’Kui keegi ostab sinult toote, esitab ta oma krediitkaardiettevõttele kaebuse, viidates sellele, et nad seda ei teinud’t ei võta toodet vastu, pole kunagi ostu volitanud, nad on kelmuse saanud või on mõni vabandus, mille nad võivad teiega tehtud tehingu tühistamiseks välja mõelda.

Meeldib või mitte, see meeldib’see on vaid osa ärist. Meeldib see teile või mitte, teile’Pean sellega hakkama saama.

Kasutame PayPalit mõnes muus äris ja peame vaid sisse logima PayPali, klõpsama vaidluste lahendamise armatuurlaual ja läbima tehinguga seotud lisatõendite esitamise protsessi. See’s kindlasti aeg-ime, kui me’d pigem teeksin muid asju.

Shopify maksed - tagasimakse taastamine

See, mida Shopify maksed võimaldavad teil teha, on selle vaevaga otse Shopify’is lahendatud’s armatuurlaud. Shopify pakub automaatselt vastuseid, mis on kohandatud genereeritud tehingu käigus kogutud tellimuse, saatmis- ja kliendi andmete põhjal. See säästab tõsiselt palju aega.

Shopify maksed – muud üksikasjad

Siin on mõned märkused:

  • Kui kasutate peamise makseväravana Shopify makseid, saate siiski kasutada PayPali varukoopiana igaks juhuks, kui teie kliendid eelistavad kasutada PayPali. Klientidele rohkem maksevõimalusi pakkudes on müük suurenenud.
  • Shopify maksed on praegu saadaval ainult USA, Kanada, Suurbritannia ja Austraalia Shopify kasutajatele / kaupmeestele. Loodetavasti ka ülejäänud maailm varsti pärast seda.
  • Muude makseväravate taotlemine võib olla vaeva. Lisaks sellele, et peate neile palju teavet andma, võtab nende kinnitamine vahel palju aega (nädalaid). Shopify maksetega kinnitatakse teid koheselt – nii et võite kohe müüma hakata.

Shopify maksed – järeldus

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me