Kuidas Shopify töötab? Õppige Shopify kasutamist 9 sammus

kuidas kauplus töötab?Shopify on pood, mis seda tähendab’mis on loodud teie veebipoe üles ehitamiseks. Sellel on mallid, mille vahel saate valida, müügivahendid, mida saate kasutada, ja isegi suur müügivajaduste rahuldamiseks mõeldud suur rakenduste pood. Lühidalt – see muudab teie ettevõtte juhtimise lihtsamaks.

Tegelikult on Shopify üks parimatest e-poe platvormidest. Sellel on turul kõige laiem müügivahendite valik’S on tõesti lihtne kasutada.

See’pole ka ainult meie, kes nii arvavad – sellega nõustuksid üle 640 000 Shopify kaupluse omaniku.

Kas soovite rahvahulgaga liituda? Noh, sina’uuesti õnne. Meie’näitan teile, kuidas kasutada Shopify kasutamist vaid 9 lihtsa sammuga.

Inimesed armastavad Shopify kahte asja: selle müügiomadused ja kasutusmugavus. Sisuliselt see’muutis võimsa ja jõuka veebipoe ehitamise absoluutseks imelihtsaks, mis tähendab, et iga ettevõtte omanik pääseb võrgus hõlpsalt üles.

Mitte ainult see, et sellise platvormi kasutamine nagu Shopify aitab säästa veebidisainerite kulutamisest ja poe loomine võtab tavaliselt kõigest paar tundi.

Meie’jagasite Shopify teekonna 9 etapiks. Katame kõike alates registreerumisest kuni avaldamiseni’Näitan teile, kuidas oma veebisaiti sujuvamaks muuta, pakkudes mõned käepärased näpunäited.

Niisiis, pärast selle artikli lugemist, sina’Te ei õpi mitte ainult Shopify kasutamist, vaid ka seda, kuidas oma poest maksimaalselt kasu saada.

Kas olete põnevil alustama? Nii oleme ka meie. Lase’s minna…

1

Registreeri

Alustamiseks suunduge Shopify.com. Kodulehel on kaks sinist ‘Alustama’ nuppu, nii et klõpsake ühel ja saate alustada oma 14-päevast tasuta prooviversiooni.

shopify alustageShopify teeb selgeks, kuidas oma poe ehitamist alustada

Seejärel küsib Shopify teilt üksikasju: teie e-posti aadressi, valitud parooli ja mis kõige tähtsam – poe nime. Teie poe nimi peab olema ainulaadne, nii et olge loominguline!

Nüüd sina’oled jälle valmis ‘Looge oma pood’.

kaupluste poodide üksikasjade väljadShopify nõuab enne alustamist vaid mõnda lihtsat detaili 2

Lisage tooteid

Pärast oma andmete sisestamist olete teie’seejärel suunatakse see Shopify administraatori lehele. Seal’s vasakul selge navigeerimismenüü, paremal müüginumbrid ja keskel on kolm käepärast ehitustööriista otseteed. Sa saad’t igatsen neid.

Otseteed hõlmavad kolme tõeliselt olulist sammu: ‘Lisage toode’, ‘Kohandage teema’, ja ‘Lisage domeen’.

Meie’hakkan alustama mis tahes poe selgrooga – toodetega. Füüsiliste, digitaalsete või teenusesemete müügi alustamiseks kunstist meigini klõpsake lihtsalt sinist nuppu.

pood administreerimisleht lisage tooteidShopify administraatori lehel on kolm otseteed, mis muudavad teie poe kujundamise veelgi lihtsamaks

Toodete lisamine Shopify abil on tõesti lihtne. Peate lihtsalt selle nime panema, seda kirjeldama ja pildi üles laadima. Täita on ka mõned vähem põnevad väljad, näiteks vöötkoodi, kaalu ja suuruse variandid. Kerige nende jaoks alla.

toodete lisamine shopifyToodete lisamine Shopify on lihtne, palju visuaalseid näpunäiteid ja lihtsat keelt 3 kasutades

Kohandage teema

Shopify teab, et veebisaidi loomine peaks olema rännak – ja selles lõbus! Pärast sind’Kui olete ülesande täitnud, liigub see teiega ja hoiab teid motiveeritud. See’meeldib, kui teil on veebipoe jaoks isiklik treener.

Alloleval pildil pange tähele, kuidas ‘Lisage toode’ on märgitud ja ‘Kohandage teema’ vahekaart on nüüd esiletõstetud.

shopify kohanda teema otseteeShopify räägib teid läbi kaupluse ehitamise protsessi, nii et ka teie’pole kunagi segaduses

Poe kohandamisel’Kujundus, teil on kolm võimalust. Võite jääda Shopify juurde’s allkirja teema, ‘Debüüt’; vali üks 10-st tasuta teemast; või vali üks 50-st tasulistest mallidest, mis maksavad 140–180 dollarit.

Selle juhendi jaoks me’Vajutan Debutiga ja näitan sulle, kuidas seda kohandada. Klõpsake paremas ülanurgas olevat nuppu ja olge valmis laskma neil loomingulistel mahladel voolata – meie’kavatseme teid oma malli kujundamise igal sammul läbi viia.

Redigeeri teksti

Kõigi oma kirjatüübivajaduste jaoks kasutage vasakpoolset menüüd. Siit klõpsake päise ja ülekatte teksti värskendamiseks ning fondi suuruse muutmiseks igal lehe vahekaardil. Võite isegi visata a ‘Nööbisilt’ ja linkige see teie saidi URL-i või mõne muu lehega.

kaupluse redigeerimise navigeerimismenüüShopify teema redigeerija menüü on selgelt välja pandud, säästes aega ja vaeva

Korrake seda toimingut igal lehel ja teie sait ütleb nüüd seda, mida soovite. Kas soovite teksti veelgi rohkematele lehtedele lisada? Pole probleemi – lihtsalt lüüa ‘Lisage jaotis’ ja vali sektsiooni kategooria.

Shopify võimaldab teil lisada igat tüüpi lehti alates blogidest ja galeriidest kuni kaartide ja iseloomustuste juurde. See’on põhjalik kõigis osakondades.

poes tasuta taustapiltShopify pakub teie poe kohandamiseks palju tasuta taustapilte

Kirjatüübi värvi muutmiseks klõpsake nuppu ‘Teema sätted’ vasakpoolses menüüs. Samuti saate muuta sildi, vormi välja ja lingi värve. Lihtsad kohanemisriistad ja visuaalsed näpunäited võimaldavad teksti isikupärastada isiklikult.

Lisage pilte

Kujutiste jaoks on Shopify hõlpsasti tuvastatavad nupud, kuhu iganes lähete. Sõltuvalt teie teemast on navigeerimismenüü igal lehe vahekaardil sinine ‘Valige pilt’ nuppu. See’See on tõesti lihtne – vaadake allolevat pilti.

shopify valige pildi nuppPiltide lisamist Shopify-s saab teha vaid paari klõpsuga

Kodulehe tausta värskendamiseks klõpsake seda sinist nuppu ja laadige oma oma üles. Teise võimalusena saate ‘Avastage tasuta pilte’. Sealt saate valida hulgaliselt tasuta mallipilte, mis hõlmavad paljusid erinevaid tööstusharusid.

4

Lisage domeen

Nagu Shopify ütleb, oleme ‘ilusti mööda liikudes’. Meie’oleme toodete lisamiseks ja teemade kohandamiseks läbi õppinud – nüüd, meie’Selgitan, kuidas oma veebisaiti nimetada.

Sel hetkel võite küsida: ‘Mida’see on URL-i muutmise mõte?’ Võib-olla olete kuulnud inimesi ütlemas ‘veebisait on aken teie ettevõttesse’ – noh, me usume, et domeen on aken teie veebisaidile.

Teie domeen on esimene asi, mida teie kliendid näevad, kuna see’kuidas nad sind leiavad. Niisiis, see’on oluline leida veebipoele täiuslik URL, mis kajastaks ja tugevdaks teie brändi.

lisada domeen shopifyShopify võimaldab teil üle kanda vana domeeni või osta uue alates vaid 14 dollarist aastas

Nagu ülaltoodud pildilt näete, on teie veebisaidil olemas Shopify alamdomeen, ‘.myshopify.com’. Muidugi’on tasuta, nii et see hoiab kulusid madalal, kuid ei tee seda’tundub liiga professionaalne.

Veebipoe jazzimiseks võite osta kas uue domeeni või ühendada olemasoleva. Kui soovite osta uut domeeni, on Shopify otsinguriba ja soovitab ka muid laiendusi, näiteks ‘.võrk’ või ‘.pood’. Kulud võivad erineda, kuid algavad tavaliselt 14 dollarist aastas.

5

Maksete lubamine

Nüüd, kui teil on täielikult varustatud ja vinge välimusega veebipood, on see olemas’on aeg hakata raha teenima. Kasulikult on Shopify ainus veebisaitide koostaja, kes pakub oma maksete lüüsi: tabavalt nimetatud ‘Shopify maksed’.

Shopify maksetega pole tehingutasusid. Kui aga’tahaksin kasutada muid väravaid – näiteks PayPal, Amazon Pay või veel 100 suvandit -, võetakse teilt tehingu eest tasu.

Makselehele pääsemiseks klõpsake nuppu ‘Seadistused’ navigeerimismenüü jalamil ja siis nuppu ‘Makse pakkujad’ ikoon. Seejärel näete allolevat pilti (kerige muude makseviiside jaoks alla).

poes makseteenuse pakkujadShopify on ainus pood, mis pakub oma makseviisi, aga ka üle 100 valiku 6

Lisage saatmine

Shopify teeb saatmisprotsessi kohandamise ja sujuvamaks muutmise tõeliselt lihtsaks. Nagu eelmises etapis, klõpsake sinna jõudmiseks nuppu ‘Seadistused’, ja klõpsake saatmisikooni.

kaupluste saatmisviiside kauplusShopify muudab teie saatmismeetodite kohandamise lihtsaks, parandades klienti’kogemus

Sellel lehel on kõik vajalik laevakujuliseks saatmiseks. Saate lisada saatetsoone, osta saatelehti ja otsustada, kui palju soovite oma klientidelt tasu võtta.

Saate integreerida selliseid rakendusi nagu ShipWorks, AfterShip, ja ShipStation et tarneprotsess oleks veelgi sujuvam, kuid meie’salvestage rakenduste lõbus maailm järgmiseks sammuks.

7

Rakenduste integreerimine

Shopify pole mitte ainult alustuseks võimas platvorm, vaid võimaldab teil seda ka lisada mõned hämmastavad rakendused. Seda tehes saate muuta oma saidi sujuvamaks, nähtavamaks ja ilusamaks… saate idee. Lühidalt – need aitavad teie ettevõtet hallata ja laiendada.

Valige ‘Rakendused’ navigeerimismenüüst ja kasutage hiilgavat otsingufunktsiooni maksimaalselt ära. Valida on saadaval 2400+ rakenduse hulgast, mis hõlmavad kõiki teie e-poe valdkondi’vajate näiteks saatmist, raamatupidamist, sotsiaalmeediat ja palju muud’s seal.

Don’t ei tunne end justkui sina’petab uuesti, kuigi – üle 80% Shopify kauplustest kasutab rakendusi.

shopify rakenduste poodShopify võimaldab teil pääseda ligi 2400 rakendusele, aidates oma ettevõtet hallata ja kasvatada

Kuid siiski’tasub märkida, et Shopify lisamine’Omad rakendused vajavad mõnda kodeerimislõiku. Kõiki muid kolmanda osapoole integratsioone saab hõlpsalt klõpsates lisada ‘Lisage rakendus’.

8

Valige hinnaplaan

Enne oma Shopify poe avaldamist’tasub märkida, et teie’Peate maksma, et platvormi 14 päeva pärast jätkata. Samuti peate oma saidi aktiivseks muutmiseks uuendama, mida me käsitleme järgmises etapis.

Uuele versioonile saate versiooniuuenduse igal ajal uuendada, vajutades lubamatule ‘Valige plaan’ nuppu iga lehe jalamil.

Shopify hinnaplaanid on järgmised:

 • Põhiline Shopify (29 dollarit kuus)
 • Shopify (79 dollarit kuus)
 • Advanced Shopify (299 dollarit kuus)

poodlema hinnaplaanidShopify-l on kolm hinnakava, pakkudes suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet 9

Avaldage oma Shopify pood

Kui sa’Olles oma Shopify kauplusega rahul, peate seda kogu maailmale jagama. Tasuta prooviperioodi ajal on teie sait parooliga kaitstud, et inimesed saaksid’t seda vaadata.

Oma saidi elavaks tegemiseks olete teie’Esmalt tuleb minna üle tasulisele plaanile. Seejärel minge lehel Shopify administraator saidile ‘Online pood’, minema ‘Eelistused’, siis eemalda märge ‘Luba parool’ jooksul ‘Paroolikaitse’ ala.

Nüüd saavad kõik teie Shopify meistriteosest rõõmu tunda.

shopify paroolide eemaldamineShopify poe avaldamine toimub hõlpsalt, uuendades lisatasu paketti ja eemaldades paroolikaitse

Mugav nipp? Enne avaldamist soovitame käivitada mõned testimiskäsud, et kõik veenduda’s töötab sujuvalt.

Selleks minge saidile ‘Makse pakkujad’ sisse ‘Seadistused’, siis ‘Redigeeri’ valiku Shopify maksed kõrval. Kontrolli ‘Kasutage testimisrežiimi’ nuppu ja nuppu ‘Salvesta’.

Järeldus: kuidas Shopify töötab?

Shopify on veebipoe loomisel tõesti keskendunud kasutaja teekonnale. Teisisõnu, see’s pani kogu kogemuse tundma nagu jalutaks pargis. Ja nagu näete, võib kaunis Shopify pood olla teie vaid 9 lihtsa sammu abil.

Lase’kirjeldage kiiresti neid Shopify kasutamise juhiseid:

 1. Registreeri
 2. Lisage tooteid
 3. Kohandage oma teemat
 4. Lisage domeen
 5. Makseväravate lubamine
 6. Lisage saatmisviisid
 7. Rakenduste integreerimine
 8. Valige hinnaplaan
 9. Avalda

Miks siis nii lihtne? Nagu kõik edukad kaubamärgid, on ka Shopify mõelnud kliendi peale. Ta on võtnud täiendavaid samme tagamaks, et teate täpselt, kus ja millal klõpsata. Lihtsalt vaadake käepäraseid otseteid, kui hakkate oma poodi ehitama (hõlmatud 2., 3. ja 4. sammuga).

Shopify pole mitte ainult ülilihtne kasutada, vaid annab teile tõeliselt tugeva platvormi toodete müümiseks. Müügifunktsioonid on suurepärased – teil on juurdepääs üle 2000 rakendusele, mis muudavad teie veebipoe veelgi sujuvamaks’Samuti on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Selle lihtsuse ja tugevuse kombinatsiooni abil saate’ei lähe Shopifyga tõesti valesti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me