Mikroskoobi all olev ruut

Ruuturuum on unistuste veebisaidi looja loomingutüüpide jaoks. Kuna tegemist on libeda disaini ja mastaapsusega, suudab see rahuldada nii juhuslikke inimesi kui ka spetsialiste. Kas see rahuldab teid? Loe edasi, et teada saada. Sellel lehel antakse ülevaade ruut Ruumist ja suunatakse teid edasise lugemise poole’olete huvitatud rohkem teada saama.

Mis on ruut?

Ruuturuum on midagi kui mitte keerukat. See’s on üks turu stiilseimaid lohistamise ehitajaid, mis on ehitatud ilusate, kohandatavate mallide vundamendile. See on hiljuti oma e-kaubanduse funktsionaalsust tugevdanud, muutes selle eriti veebikunsti müümiseks eriti ilusaks.

Stiilne ja funktsionaalne – kui mõne jaoks pisut arenenud – Ruuturuumi on kasutatud miljonite saitide ehitamiseks. Sina’Tõenäoliselt külastasin neist mõnda ise. Rafineerimistehas29 ja Lyft on vaid mõned märkimisväärsed kasutajad.

Ruutruumi ajalugu

2003. aastal ülikooli ühiselamu ruumis asutatud Squarespace on pidevalt kasvanud üheks parimaks veebisaidi ehitajaks. New Yorgis asuv ettevõte, millel on veel kaks kontorit Portlandis ja Dublinis, on nüüd üle 800 töötaja ja miljonite saitidega. Nende sümpaatne ja struktureeritud lähenemisviis on kasvatanud kirglikku ülemaailmset kasutajaskonda.

Kuidas ruuturuum töötab??

Ruuturuum on ehitatud mallide ümber, mis on mugavalt turul kõige stiilsemad. Kasutajad saavad valida oma piirkonna tohutu hulga mallide hulgast ja seejärel kohandada neid oma maitse järgi. Kuna ettevõttesisesed funktsionaalsused on suured, usub Squarespace, et ümberringi on mõned parima kvaliteediga funktsioonid.

Selle integreerimine sotsiaalmeediasse on ületamatu, ja selle ulatuslik taustafunktsioon muudab saidi hooldamise imelihtne. Seal’See hoiab palju vähem käes, nii et harjumine võib võtta natuke aega, kuid kui kasutajad klõpsavad ruuduga Ruutu, näevad nad harva lahkumist.

Kelle jaoks ruut on??

Parimad veebisaidi ehitajad pakuvad end väga erinevateks eesmärkideks ja ruut Ruum pole erand. Kui peaksime seda kitsendama, siis meie’d ütlevad, et ruut Ruum on eriti hea:

  • Kõigi triipude looming – muusikud, graafilised disainerid, fotograafid jne.
  • Väikesed, iseloomulikke veebipoode
  • Restoranid

Kui seda pole’Kuulutades selliseid kuulsaid kasutajaid nagu Keanu Reeves ja John Malkovich, kipub Squarespace loomingulistes sfäärides kõige rohkem veojõudu leidma. Tänu stiilsele alusele sobib see ideaalselt kõigeks, alates portfellidest kuni täiemahuliste väljaanneteni.

Kas soovitame ruutu Squarespace??

Ühesõnaga jah. Vähemalt seda’tasub proovimist. Ruuturuum hindab meie uurimistöös 4,1 tärni, pakkudes suurepärast disaini ja taustkonstruktsiooni. Selle otsimootori optimeerimine on ka kõikehõlmav ja hõlpsasti kasutatav, kui valite õige malli.

KKK

Kas ruutu on lihtne kasutada?

Ruuturuumi jaoks on olemas õppimiskõver. See’pole nii intuitiivne, et seda kasutada konkurentidena nagu Wix või Weebly, kuid kui sellega hakkama saate,’s on üks parimatest ehitajatest saidi igapäevaseks haldamiseks.

Kas ma pean kodeerima?

Täpsemaks kohandamiseks on vaja teatud kodeerimise oskusteavet, kuid see kindlasti pole’t vajadus. Saate teha täielikult toimiva ruudu, isegi teadmata, mida HTML tähendab (hüperteksti märgistuskeel, kui te oleksite uudishimulik).

Kui palju see maksab?

Ruuturuum on üks hinnatumaid veebisaitide koostajaid turul, kuid saate selle, mille eest maksate. Odavaim plaan, Personaalne, maksab 12 dollarit kuus. Täpsema e-poe plaan võtab 40 dollarit kuus. Plaanide täieliku jaotuse saamiseks lugege meie artiklit Squarespace’i hinnakujunduse kohta või vaadake meie Squarespace’i pakkumise koodi, mis aitab teil kokku hoida 10% iga plaani maksumusest.

Kes me oleme?

Veebisaidi ehitaja on juhtiv ressurss veebisaidi loomiseks ja veebis olemise suurendamiseks. Ükskõik, kas teil on blogimise või e-kaubanduse püüdlusi, püüab meie meeskond anda kogu teabe, mida vajate selle õigeks tegemiseks. Ülevaated, juhendid ja võrdlused on kõik meie ülesanded.

Kuigi meil on ulatuslikud isiklikud kogemused veebisaitide ehitamisel, täiendame oma teadmisi uuringute ja kasutajatestidega. Esinemiste osas konsulteerime disainispetsialistidega, et näha, millised ehitajad on tipptasemel. Tahame suunata kasutajad igalt elualalt õiges suunas ja see nõuab turule linnuvaatlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me