9 parimat Linuxi serverimajutuse pakkujat

Linuxi hostimine on mõiste, mis antakse igale hostiteenuse pakkujale, kes kasutab oma serveris Linuxi opsüsteemi. Hea uudis? Seda’s üsna palju iga pakkuja!

Ja veel parem uudis? Meie’veetsin mitu tundi selle võrdlemisel ja vastandamisel’pakutakse kõigi nende pakkujate poolt. Pärast tohutu hulga erinevate tegurite hoolikat analüüsimist, alates uptime’i ja reaalajas vestluse toest kuni ribalaiuse ja kiuslike lisandmooduliteni,’suudame pakkuda teile meie teadusuuringutest lähtuvaid soovitusi parimale Linuxi hostimise pakkujale, mis on kohandatud teie hostimise tüübile’otsite uuesti:

9 parimat Linuxi serverimajutuse pakkujat

 1. Sinine vaim – Parim üldine Linuxi hostimise pakkuja
 2. HostGator – Parim tööaja jaoks
 3. Liikumises – Parim jagatud ja VPS-i hostimiskavade jaoks
 4. A2 majutamine – parim pilvemajutamiseks
 5. SiteGround – Usaldusväärne, hea abi ja toega
 6. GoDaddy – palju lisavõimalusi ja funktsioone
 7. iPage – Odavad plaanid, kuid kiiruse arvelt
 8. DreamHost – laoruumi koormused; sobib suurepäraselt meediumitele mõeldud saitidele
 9. Hostinger – Eemaldatud funktsioonid, kuid odavad diskonteeritud hinnad

Meie’Uurime allpool iga pakkuja peamisi tugevusi ja nõrkusi, samuti pakume plaane ja pakutavaid hindu. See tähendab, et see võitis’t olema lühike artikkel – seal’Lõppude lõpuks on vaja palju pakkujaid – kuid kui te juba teate, millist tüüpi hostimist vajate, soovitame teil selle valiku juurde minna otse alla.

Hoia kinni! Kas ma peaksin kindlasti Linuxi hostimist kasutama??

Ilmselt! Kui sa’peate oma veebisaidil kasutama MS-SQL andmebaase, ASP.NET või .NET Core, teie’Vajan selle asemel Windowsi hostimist. Aga kui ei (või kui sina’kui te pole tegelikult kindel, mida need terminid tähendavad), töötab Linuxi hostimine teie jaoks suurepäraselt. See’üldiselt peetakse seda lihtsamaks kasutamiseks kui Windowsi hostimist’See on mitmekülgsem ja pakub teile laiemat pakkujate valikut.

Kaaluge ka kontrollimist:

Veebimajutuse võrdlusdiagramm – tänapäeval kõige populaarsemate veebimajutajate lühidalt käsitlemiseks.

Meie Matchmakingi viktoriin – suunatakse teie ideaalsele hostingu pakkujale, tuginedes teie vastustele mõnele kiirele küsimusele.

Kuidas veebisaiti majutada – meie jama juhend saidi edukaks kasutamiseks.

1. Sinine ehe

Parim üldine Linuxi hostimise pakkuja

Bluehost on suurepärane kõikehõlmav veebimajutusteenuste pakkuja ja varastab eriti saateid WordPressi veebisaitide majutamisel. Tutvuge meie tugevate ja nõrkade külgedega vastavalt meie uuringutele:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

3,95 dollarit
99,98%
Installib ühe klõpsuga WordPressi tarkvara automaatne värskendus
Jah
30 päeva
Mõne plaaniga tasuta, teistele lisandub 2,99 dollarit kuus
Jah, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu

Mis meile Bluehostist meeldib

Siin on Bluehost’i valimisel peamised plussid:

 1. Suur hulk WordPressi spetsiifilisi funktsioone. Installige WordPress vaid ühe klõpsuga ja automatiseerige pistikprogrammi / tarkvara värskendused.
 2. Tugev tööaja garantii. See hoiab oma vastu HostGatorile.
 3. Madalad hinnad. Mitte kõige odavam selles loendis, kuid parima hinnaga.
 4. WordPressi soovitatud. Bluehostit on WordPress sõnaselgelt soovitanud ja seda on tehtud aastast 2005. Tõepoolest, suur kiitus!
 5. Suurepärane abi ja tugi kogu reaalajas vestluse, telefoni ja e-posti kaudu. Keegi’meil on ööpäevaringselt ööpäevaringselt käepärast ja me võime käituda selle eest, et nad tegelikult teavad oma asju.

Mida saaks parandada

Kust kaotas Bluehost punktid?

 1. Vajadus sisse logida vähemalt aastaks. See tundub üsna pühendumusena, kui enamik pakkujaid lubab igakuiseid lepinguid sõlmida, kuid teie ise’Saite ikkagi raha tagasi garantii 30 päeva turvavõrgu.
 2. Tasuta SSL-i, mida pakutakse ainult koos Pro-plaani ja uuemaga. Enamik pakkujaid lisab selle standardina tasuta.
 3. Soovimatud lisad kassas. Kui olete Bluehostisse registreerunud, eemaldage kindlasti kõik soovimatud lisad’Valitakse automaatselt mõni neist, mida te võib-olla ei vaja.
 4. Tasuta saidi ülekandmist ei toimu. Seal’see on üksikasjalik juhend selle kohta, kuidas seda ise Bluehost teadmiskeskuses teha, või vastasel juhul võite maksta Bluehosti eest 149,99 dollarit, et see teie eest kolida.

2. HostGator

Parim tööaja jaoks

HostGator on kvaliteetse hostimise pakkuja, kes tagab kõigi turul olevate inimeste parima tööaja. Vaadake, kui hästi see kogu mängu viskas:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

2,75 dollarit
99,99%
SSL-sertifikaat, piiramatu ribalaius, e-posti turundustarkvara
Jah, ühe aasta jooksul koos iga aastaplaaniga
45 päeva
Ei
Jah, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu

Mis meile HostGatorist meeldib

Seal’meile meeldib HostGator väga palju – see andis põhjus meie uuringus 4,6 / 5!

 1. Lai valik Linuxi hostimistüüpe ja -plaane. Kui teie veebisait muutub ja areneb, muutub see’On hea teada, et teil on palju ruumi kasvamiseks.
 2. Mis tahes pakkuja parim tööaja garantii, lubades 99,99%. See tähendab – vähemalt teoreetiliselt -, et HostGatori kaudu hostitud sait peaks olema töövalmis maksimaalse võimaliku aja jooksul (ükski pakkuja ei saa 100% tööaega garanteerida). Kui HostGator seda lubadust ei täida, siis see täidetakse’Annan teile ühe kuu tasuta.
 3. Tasuta SSL-sertifikaadid (saidi turvalisuse tagamiseks hädavajalikud) ja aastaplaanidega tasuta domeeninimi – ideaalne, kui sina’alustate uut saiti. Eriti avaldas meile muljet HostGatoris saadaolevate funktsioonide rohkus’s jagatud plaanid.
 4. Suurepärane tugi abiga ööpäevaringselt, otsevestluse ja telefoni teel. HostGatori teadmistebaas on ka väga kasulik ja hõlpsasti otsitav ressurss, mis tähendab, et saate sageli vastata ka enda küsimustele.
 5. Saidi tasuta ülekandmine – ehkki küll’tasub seda veelkord kontrollida, see kehtib teie kohta koostatava kava kohta’uuesti registreerumine.
 6. Parimad pühendatud hostimiskavad. Kui teil on juba suur sait, mis nõuab spetsiaalset hostimist, on meie uuringute kohaselt parim valik HostGator.
 7. Selle loendi rohelisem hostingu pakkuja. Veebimajutus on üks kõige saastavamaid tööstusharusid, kuid HostGator on pühendunud keskkonnamõju vähendamisele, kompenseerides selle süsinikujalajälje 130%.

Mida saaks parandada

Mis takistas HostGatoril täiuslikku 5/5 skoori saada?

 1. Hinnakujunduse läbipaistvus. HostGator pole’t on täiesti läbipaistev selle kohta, kui palju teie plaan pärast esialgse reklaamperioodi lõppu maksab; Enamik pakkujaid pakub stiimulina madala hinnaga esimest ametiaega, kuid enamikul on selgem ülevaade, mida võite oodata, kui selle eest maksate’s üle.
 2. Plaanid pole’t odavaim, kuigi peame kõike seda, mis kaasas on, heaks hinnaks.

3. InMotion

Parim jagatud ja VPS-i hostimiseks

Kui HostGator võttis ülemaailmse parima hostimisteenuse pakkuja tiitli, avaldas InMotion meile tõepoolest muljet oma jagatud ja VPS Linuxi hostimiskavadega. See’suurepärane võimalus üsna väikeste või uute veebisaitide jaoks:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

2,95 dollarit
99,97%
Mahukad jagatud / VPS-i hostimiskavad, tasuta SSL-sertifikaat
Jah
90 päeva
Jah
Jah, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu

Mis meile InMotionist meeldib

Liikumises’Jagatud ja VPS-i hostimiskavad on rikkalikud ja taskukohased. Siin on olulisemad sündmused:

 1. Piiramatu kettaruum ja ribalaius, isegi odavaima jagatud plaani korral. See on ülimenukas ja mitte midagi, mida paljud pakkujad pakuvad.
 2. Asjatundjad. Iga InMotioni tugiteenistuja saab 160 tundi koolitust, seega saavad nad lahendada keerukamaid päringuid.
 3. Kõigi plaanidega tasuta varukoopiaid, tasuta SSL-i ja tasuta domeeni. Need on jällegi ühed helded plaanid ja hoiab teie lisakulud tõesti madalal.
 4. 90-päevane raha tagasi garantii. See tähendab, et saate proovida InMotioni korraliku aja jooksul, ilma et peaksite muretsema selle pärast, et olete lukustatud teenusepakkujaga, kes’t sulle sobib.
 5. Tasuta saidiülekanded. Laske oma sait InMotioni tasuta kolida.

Mida saaks parandada

Kas InMotionil on suuri puudusi??

 1. Keskmine tööaja garantii. 99,97% juures’s vaevalt halb – lihtsalt madalam kui teised parimad pakkujad.
 2. Pühendatud plaanid on kallid. See pole see’t probleem, kui teil’te pole sellist hostimist veel otsinud, kuid tuleviku jaoks võiks midagi mõelda.

4. A2 majutamine

Parim pilve majutamiseks

Kuigi A2 Hosting avaldas meile muljet oma pilvemajutuskavade ja tugivõimalustega, langes see peamiselt hinna ja kvaliteedi suhtega:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

5,99 dollarit
99,97%
Tasuta Office 365 e-post, tasuta domeeninimi ja tasuta SSL-sertifikaat
Ei
Ei pakuta
Jah
Jah, ainult telefoni teel

Mis meile A2 hostingust meeldib

A2-hostimine võib olla neljandal kohal, kuid sellel on selge eripära: pilv Linuxi hostimine.

 1. Parim pilvemajutuse pakkuja. A2-l on võidukas pilve hostimise kombinatsioon, millel on suurem max RAM ja rohkem protsessoreid kui neljal järgmisel pakkujal, samuti juurjuurdepääs ja taskukohased alghinnad (alates 5 dollarist kuus). A2 majutamine’Pilveplaanid sobivad ideaalselt teie saidi muutmiseks.
 2. Raha tagasi garantii igal ajal. A2 Hosting on selle teeninduses nii kindel’pakkudes, et see võimaldab teil igal ajal proportsionaalselt rahasumma tagasi nõuda. See’on ainus pakkuja, kes seda pakub!
 3. Saidi tasuta ülekandmine. A2-hostimine viib teie saidi tasuta üle teie praeguse teenusepakkuja süsteemi – see on teie jaoks suur pluss’soovid vahetada.

Mida saaks parandada

A2 Hosting lööb selle klienditeeninduse ja funktsioonide osas pargist välja ning pakub tasuta saitide ülekandmist. Kuidas siis pole?’t kõrgemal loendis?

 1. Madala tööaja garantii. 99,95% on madalam kui peaaegu kõigil teistel selles nimekirjas pakkujatel ja A2-l seda pole’t ei paku teile võimalust oma tööaega mõõta. See tagastab teile siiski 5% kuutasust iga tunni eest, mil teie sait on maas.
 2. Domeeninime pole kaasas. Pole muidugi probleem, kui teil see juba olemas on, kuid see tähendab, et kui te seda ei tee, maksab see domeeninime eest’t. Eeldatavasti jääb see vahemikku 10–20 dollarit aastas.

5. SiteGround

Usaldusväärne Linuxi hostimine koos hea abi ja toega

SiteGround on veebimajutusmaailmas ohutu käepaar, kuid mitte kõrge lendur. Vaadake, kuidas see meie uuringutes toimis:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

3,95 dollarit
99,98%
Krüpteerime turvalisuse tagamiseks tasuta SSL-sertifikaadi
Ei
30 päeva
Jah
Jah, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu

Mis meile SiteGroundist meeldib

SiteGround’i valimisel on järgmised peamised eelised:

 1. SiteGround on turvalisuse osas suur. Turvalisus on kõigi hostiteenuse pakkujate jaoks esmatähtis, kuid SiteGround viib selle tõepoolest järgmisele tasemele; sina’Saate tasuta automaatse uuendamise SSL-sertifikaadi ja Let’s Krüpteerimine ja SiteGround jälgivad teie serverit pidevalt (iga 0,5 sekundi järel), et pahatahtlikke rünnakuid vastu võtta.
 2. Palju WordPress-sõbralikke funktsioone. Nende hulka kuuluvad tark WordPress Staging saidiarenduste testimiseks, WordPress Starter plugin algajatele, SiteGround Migrator plugin saidi hõlpsaks ülekandmiseks ja automaatsed tarkvarauuendused standardina.
 3. Tasuta automaatsed igapäevased varukoopiad, koos juhtpaneeli nupuga saate saidi vanemad versioonid ühe klõpsuga taastada.

Mida saaks parandada

SiteGroundil on palju plusse ja üks suuremaid vastuseid:

 1. SiteGround on kallis valik. Kuigi ülaltoodud alghind on vaid õrn samm kõrgemate odavate plaanide suunas, näete allolevast tabelist, et see tõuseb kiiresti. Uurisime oma lugejatelt nende kõige olulisemaid kaalutlusi hostiteenuse pakkuja valimisel ja massiline 55% ütles, et hinnakujundus – nii et see on üsna hea löök muidu heale pakkujale.

6. GoDaddy

Palju lisafunktsioone ja funktsioone

GoDaddy on kõigi ametite veebipõhine pesa ja on hostiteenuse pakkuja, kellest meie lugejad kõige tõenäolisemalt kuulsid. Kuid kuidas see WBE mikroskoobi all toimis?

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

5,99 dollarit
99,97%
Tasuta Office 365 e-post, tasuta domeeninimi ja tasuta SSL-sertifikaat
Ei
Ei pakuta
Jah
Jah, ainult telefoni teel

Mis meile GoDaddy kohta meeldib

GoDaddy’Suurus ja olemasolu toovad kaasa mõned peamised eelised:

 1. Palju abistavaid tasuta kingitusi. Kuna GoDaddy all on palju võrguteenuseid, on see olemas’teil on suurepärane võimalus kasutada käepäraseid tasuta pakkumisi, näiteks tasuta Office 365 e-posti ja SSL-sertifikaati (mõlemad teie esimest aastat), tasuta varukoopiaid ja tasuta domeeninime.
 2. Sellel on suurepärane veebisaidi ehitaja. See tähendab, et võite selle kasutamise üle minna, kui isemajandamise marsruut osutub liiga aeganõudvaks.

Mida saaks parandada

Seal’s on kindlasti arenguruumi. Siin on kaks valdkonda, mida me’olete kindlaks teinud:

 1. Raha tagasi garantii puudub. GoDaddy on ainus pakkuja, kes ei paku seda standardina vähemalt paar päeva.
 2. Nr 24/7 reaalajas vestlust. See on saadaval päevasel ajal, kuid mitte väljaspool tööaega. Meie lugejad rääkisid meile, et otsevestlus oli nende lemmikviis tarnijaga ühenduse võtmiseks, nii et see on pisut hoopiski.

7. iPage

Odavad Linuxi plaanid, kuid kiiruse arvelt

iPage’Odavad plaanid on ilmselgelt veetlevad. Kuid meie uuringud leidsid, et kuigi need võivad olla hea hinna ja kvaliteedi suhtega, langevad nad alla mõnedes peamistes valdkondades:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

1,99 dollarit
99,94%
Lihtne hinnastruktuur, hea tugi
Jah
30 päeva
Ei – 100 dollarit iga kord
Jah, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu

Mis meile iPage’is meeldib

iPagel on mõned tõeliselt kaalukad eelised.

 1. Madalad hinnad! Nagu väga madal. Kui teile meeldib sooduspakkumine, siis ärge otsige enam.
 2. Tugev tugi. Sa ei tahaks’Nende hindade eest ei saa telefonitsi ja otsevestluses oodata ööpäevaringset klienditugi, kuid iPage pakub seda.
 3. Kvaliteetne jagatud hostimine. Seal’on ainult üks jagatud plaan – kuid see algab 1,99 dollarist, uueneb 7,99 dollaril ja võib toetada kuni 500 000 igakuist külastust. Tore!

Mida saaks parandada

Sina’iPagega kommenteerite mõne teguri osas – kui palju te sellest sõltub, sõltub teie isiklikest vajadustest.

 1. Madala tööaja garantii. Nii et teoreetiliselt kogeb iPage’iga võõrustatav sait ükskõik millise teenusepakkuja kõige rohkem seisakuid. Jällegi taandub see vaid mõnele tunnile aastas – see, kas see on teie saidi jaoks make või break, sõltub teie valdkonnast.
 2. Varukoopiad maksavad teile palju – palju! Iga kord 100 dollarit, kui täpne olla.
 3. Aeglane kiirus. iPage’s plaanid pole’t väga võimas, mis tähendab väiksemat lehekülje laadimiskiirust (ja potentsiaalset negatiivset mõju paremusjärjestusele).

8. DreamHost

Palju salvestusruumi – sobib suurepäraselt rasketes meediumites saitidele

DreamHost’Plaanid on salvestusruumi osas helded, kuid pakkujana kukub see alla mõnes võtmevaldkonnas – nimelt abi ja tugi:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

2,59 dollarit
99,95%
Pidevalt madalad hinnad, palju hoiuruume
Jah
97 päeva
Jah
Ei pakuta

Mis meile DreamHosti juures meeldib

Siin on DreamHosti tipphetked’s Linuxi hostimine.

 1. Odavaim uuendatud virtuaalserveri hind. Kuigi mõned pakkujad’ hinnad tõusevad tõepoolest kiiresti’uuesti promoperioodist välja, DreamHost’Odavaim jagatud pakett tõuseb vaid 4,95 dollarini kuus – madalaim kõigi siin pakutavate pakkujate hulgast.
 2. Mahukas ladustamine. DreamHost kõigis hostimise tüüpides’plaanid pakuvad regulaarselt kõige rohkem salvestusruumi.

Mida saaks parandada

Ja nüüd, madalseis.

 1. Kunagi pole telefoni ega reaalajas vestluse kaudu abi ja tuge. Võite taotleda tuge piletimüügisüsteemi kaudu, kuid muidu jäetakse nad endale – mitte millegi meie jaoks – enda hooleks’d soovitada, eriti neile, kes on alles majutuse pakkujad.
 2. DreamHost seda ei tee’Kasutage cPaneli. cPanel on tööstusstandardi hostimise armatuurlaud ja sellega on hõlpsasti käsikäes. DreamHost kasutab oma paneeli, mis seal tähendab’s on väike õppimiskõver, kui liitute pärast oma saidi varem hostimist mujal.

9. Hostinger

Eemaldatud funktsioonid, kuid väga odavad soodushinnad

Hostinger on klassikaline näide pakkujast, kus te viibite ‘saad selle, mille eest maksad’. Jah, hind, mida maksate, on väga madal – aga teenus teile’uuesti saada on üsna ribadeks tagasi, mis võitis’t olla kõigile:

Kuu alghind

Uptime garantii

Põhijooned

Domeeninimi kaasas?

Raha tagasi garantii?

Tasuta varukoopiaid?

24/7 abi ja tugi?

1,95 dollarit
99,91%
Pidevalt madalad hinnad, palju hoiuruume
Mõne plaaniga
30 päeva
Jah
Ei pakuta

Mis meile Hostingeri kohta meeldib

Siin on Hostinger’peamised plussid:

 1. Väga madalad soodushinnad. Hostinger pakub odavaimat viisi teie veebisaidi majutamiseks koos madalaimate reklaamihindadega. See’väärib märkimist, et odavaim pakett uueneb sama hinnaga kui samaväärsed GoDaddy, Bluehost ja InMotion plaanid (7,99 dollarit), kui reklaamikampaania on läbi.
 2. Tasuta varukoopiaid. Iga päev lisatasu ja äriplaanide jaoks (ja üle selle) ning igal nädalal muul viisil.

Mida saaks parandada

Esikoha nimel konkureerimiseks on mõned olulised valdkonnad, millega Hostinger peaks tegelema:

 1. Pole abi ega tuge otsevestluse või telefoni teel. Nagu DreamHost, on piletimüügisüsteem teie ainus võimalus.
 2. Halvim tööaja garantii. Lubades kõigest 99,91%, on see ühegi pakkuja poolt tagatud madalaim hind, ehkki see pakub teie kuuarvelt 5% -list tagasimakset, kui uptime uputab alla 99,9%.
 3. Pole pühendatud hostimisplaane. See tähendab seal’s teie saidi klaaslagi’kasvu Hostingeri kaudu.

Parimad Linuxi hostingu pakkujad: kokkuvõte

Täname, et leidsite meiega ühendust, kui vaatasime üle parimad Linuxi veebimajutusteenuste pakkujad! Kas sina’Loodetavasti saate ka alustajate hulgast, kes otsivad rohkem tuge, või kogenud hostimisprofiile, kes otsib midagi rikkalikku’olete leidnud oma ideaalse pakkuja. Lase’Tutvuge veel kord meie parimate valikutega:

9 parimat Linuxi serverimajutuse pakkujat

 1. Sinine vaim – Parim üldine Linuxi hostimise pakkuja
 2. HostGator – Parim tööaja jaoks
 3. Liikumises – Parim jagatud ja VPS-i hostimiskavade jaoks
 4. A2 majutamine – parim pilvemajutamiseks
 5. SiteGround – Usaldusväärne, hea abi ja toega
 6. GoDaddy – palju lisavõimalusi ja funktsioone
 7. iPage – Odavad plaanid, kuid kiiruse arvelt
 8. DreamHost – laoruumi koormused; sobib suurepäraselt meediumitele mõeldud saitidele
 9. Hostinger – Eemaldatud funktsioonid, kuid odavad diskonteeritud hinnad

Bluehost on parim üldine Linuxi veebimajutusteenuste pakkuja, pakkudes suurt valikut kavasid igat tüüpi hostimisel. Kahtluse korral proovige Bluehostit.

Kui sa’väikese saidi uuesti hostimiseks või juba teate, et vajate jagatud või VPS-i hostimist, minge koos InMotioniga. Sina’Saate palju tuge, tasuta saidi ülekandmist (kui vaja) ja üldiselt väga väärtuslikku teenust.

Kui sa’tiheda liiklusega saidi uuesti käitamiseks ja teie tööaja võimalikult kõrgeks hoidmiseks on peamine prioriteet, vaadake HostGatorit.

Kui teie peamine mure on kulude võimalikult madalal hoidmine, otsige iPage’i, DreamHosti ja Hostingerit – kuigi sageli on kaalul vaid dollar või nii, ei võiks me’t ei soovita teil nende pakkujate jaoks otse üle minna, ilma et peaksite esikolmikut kontrollima.

Ja kui seal’s midagi, mida meil pole’t kaetud või teie’Soovin, et aitaksime isikliku soovitusega, palun andke meile kommentaarides teada – meie’d armastan sinust kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me