8 parimat hallatavat WordPressi hostingu pakkujat: kas saate ilma nendeta hakkama?

kõige paremini hallatava WordPressi majutuse esiletõstetud piltSee artikkel annab teile kõik üksikasjad kõige paremini hallatavate WordPress-i hostiteenuse pakkujate kohta.

Kui teil on WordPressi veebisait, siis teie’Pean leidma selle majutuse. Hallatud WordPressi hostimine on populaarne valik, kuna sellega kaasneb spetsiaalsed teenused WordPressi saitidele.

Hallatud WordPressi hostimine on loodud spetsiaalselt WordPressi veebisaitide toetamiseks ja see on varustatud funktsioonidega, mis aitavad teie saidil edu saavutada. Alates automaatsetest värskendustest kuni ühe klõpsuga WordPressi installimiseni on see WordPressi kasutajate jaoks ülim hostimine.

See muudab hallatava WordPressi hostimise ideaalseks ärisaitidele või suure liiklusega saitidele. Kaasatud funktsioonid, alates tipptasemel tugiteenustest kuni igapäevaste varundusteni, on loodud saidi käitamise võimalikult lihtsaks muutmiseks.

Muidugi, kui te seda ei tee’Teil pole WordPressi saiti, selline hostimine võitis’t olla sinu jaoks! Sel juhul uurige selle asemel VPS-i või spetsiaalset hostimist.

Hea uudis on see, et hallatav WordPressi hostimine on väga populaarne valik, mida pakuvad paljud pakkujad. Negatiivne külg on see, et oma veebisaidile parima plaani leidmine võib tunduda võimatu ülesanne!

Seda’s miks me’Parimate pakkujate leidmiseks olete teinud põhjalikke uuringuid, uurides kõike alates hinnakujundusest ja funktsioonidest kuni klienditoe ja kaugemateni.

8 parimat hallatavat WordPressi hostingu pakkujat on:

 1. Sinine vaim – parim WordPressi hostimiseks.
 2. A2 majutamine – Parim klienditeeninduse jaoks.
 3. Liikumises – parim funktsioonide jaoks.
 4. WP mootor – parim abi ja tuge.
 5. SiteGround – Parim töökindluse jaoks.
 6. 1&1 IONOS – Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
 7. DreamHost – Parim asjade lihtsaks hoidmiseks.
 8. GoDaddy – parim lisafunktsioonide jaoks.

Parim parimatest on kahtlemata Bluehost – WordPress soovitab seda, ja saate aru, miks! Leidsime, et A2 Hosting oli järgmine parim, keskendudes kiirusele ja klienditeenindusele, samas kui InMotion’Muljetavaldavad omadused seavad selle kindlalt kolmandale kohale. Ükskõik mis sa’Kui otsite, peaks neil kaheksal parimal pakkujal olema kõigile midagi.

See artikkel kirjeldab kõiki meie kaheksa parimat hallatavat WordPressi hostiteenuse pakkujat, pakkudes teile madalaimat hinda, plusse ja miinuseid ning seda, milleks iga pakkuja on parim. Meie võrdluse lõpuks olete teie’Tean, milline hostingu pakkuja on teie WordPressi saidi jaoks parim valik.

Parim hallatud WordPressi hostimine

Kaheksal kõige paremini hallataval WordPress-i hostiteenuse pakkujal on kõik erinevad tugevad küljed ja funktsioonid. Kas sina’otsite seal odavaid hindu, piiramatut salvestusruumi või usaldusväärset majutust’s on täiuslik pakkuja, kes ootab teid.

Sellegipoolest võib olla raske jälgida mutrite ja poltide pakkumist, nii et meie’olete kokku pannud tabeli, et võrrelda kaheksa parima võtmeomadusi kõrvuti.

Side-by-Side hallatava WordPressi hostimise võrdlus

ProviderStorageUptime% SitesSoftware UpdatesStarting Price algustasu kuusSinine vaim

A2 majutamine

Liikumises

WP mootor

SiteGround

1&1 IONOS

DreamHost

GoDaddy

Piiramatu99,98PiiramatuJah29,99 dollarit
Mõõtmata

99,95

1 – piiramatu

Jah24,46 dollarit
40–240 GB99,971 – 20Jah8,99 dollarit
10 GB – 1 TB99,951 – 25Jah35 dollarit
10–30 GB99,981 – piiramatuJah11,95 dollarit
25 GB – 200 GB99,981 – 5Jah9 dollarit
30–120 GB99,951Jah19,95 dollarit
10–50 GB99,971 – 5Jah10,99 dollarit

Ülaltoodud tabelis on toodud mõned peamised funktsioonid, mida iga pakkuja pakub. Siin näidatud alghind on madalaim tavahind iga plaani jaoks, kuid leiate sageli uutele kasutajatele mitmesuguseid allahindlusi ja tutvustusi – see’tasub ringi käia!

Tegelikult pakub enamik hostingu pakkujaid uutele kasutajatele allahindlusi, mida tasub kindlasti maksimaalselt ära kasutada. Kuid pidage meeles, Pärast reklaamikampaania lõppu uuenevad hinnad tavahinnaga. Veenduge, et kavandate alati välkmüügi asemel pikaajalisi kulusid. Sellegipoolest kehtivad soodushinnad sageli aasta või isegi rohkem.

Hostimise funktsioonid selgitatud

Oma hostiteenuse pakkuja uurimine võib olla peavalu kogu hüpikaknale ilmneva tehnilise kõnepruuki tõttu. Segaduste kustutamiseks laske’s lagundab meie tabelis nimetatud funktsioonid kiiresti.

Ladustamine (või kettaruumi) on see, kui palju mäluruumi teil oma veebisaidil serveris on. Siin on kogu teie sait’Sisu salvestatakse, sealhulgas pilte, veebilehti ja faile. See’On väga oluline veenduda, et teie plaan annaks teile piisavalt ruumi, nii et te ei peaks seda tegema’t ei saa ruumist otsa!

Uptime osutab sellele, kui suure osa ajast server töötab ja töötab. See’s näidatakse tavaliselt protsentides – näiteks 99,98% on suurepärane tööaja tulemus. Tahad, et see arv oleks võimalikult lähedal 100% -le, sest see tähendab, et teie veebisait on peaaegu kogu aeg võrgus.

Saidide arv räägib palju enda eest – see on teie veebimajutusplaani toetatud veebisaitide arv. Põhiplaanid annavad teile tavaliselt ühe veebisaidi ja võimaldavad teil uuema versiooni avamisel rohkem avada.

Tarkvarauuendused on spetsiaalne WordPressi hostimise funktsioon. WordPress laseb oma platvormil välja sageli värskendusi, millega peate end kursis hoidma ja ise installima – kui te seda ei tee’t, teie tarkvara vananeb ja on veadele, häkkeritele ja teistele nastikutele haavatav. Õnneks automaatse tarkvaravärskendustega, pakkuja värskendab teie saiti teie jaoks!

# 1: sinine vaim

Parim WordPressi hostimiseks

Bluehost plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • WordPress on soovitanud parimaks WordPressi majutusteenuse pakkujaks
 • Piiramatu kettaruum
 • Konkurentidega võrreldes üsna kallid plaanid
 • Pluginad pole’t värskendatakse automaatselt

Bluehost on WordPressi hostimise osas parim pakk. See’s on WordPressi enda poolt pakutav pakkuja number üks, ja teil on valida kolme hallatava WordPressi hostimisplaani vahel.

Kõik kavad sisaldavad:

 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu domeenid ja alamdomeenid
 • Teie liiklusele pole piiranguid
 • Tasuta SSL (turvaliste pistikupesade kiht) turvalisus
 • Lavastuskeskkond (muudatuste testimiseks)
 • WordPressi kohene installimine
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • Kaitse rämpsposti eest
 • Tasuta varukoopiaid
 • Tasuta domeen (aastaplaanide alusel)

Bluehost kasutab SSD (Solid State Drive) salvestusruumi, mis tähendab, et teie veebisait laaditakse palju kiiremini kui siis, kui see kasutaks traditsioonilist HDD (kõvakettaketta) salvestusruumi. Kõik plaanid – isegi kõige odavamad – toetavad piiramatul arvul veebisaite.

Mida maksate kõigi nende läikivate funktsioonide eest? Kõige odavam plaan on 29,99 dollarit kuus Kujundusplaan, mis annab teile kõik põhiteave, mida peate professionaalse veebisaidi käitamiseks. See’See on suurepärane töö alustamiseks ning sisaldab kõigi tavapäraste funktsioonide kõrval turunduskeskust, 100 tasuta kvaliteediga teemat ja domeeni privaatsust.

Soovitatav kasvukava maksab 39,99 dollarit kuus ja nagu nimigi ütleb, on see mõeldud teie saidi ja selle vaatajaskonna loomiseks. Saate kõike ehitamiskavast, lisaks ettevõtte ülevaatamise tööriistad, SEO-tööriistad, JetPack Premium ja palju muud.

Ülemine plaan on 59,99 dollarit kuus, mis on varustatud täiustatud funktsioonidega, sealhulgas JetPack Pro, piiramatu varukoopiate ja taastamiste ning PayPali integreerimisega, lisaks veel kõik Grow-plaanist.

Kui soovite WordPressi turvalisust, kiirust ja suurepärast jõudlust, Sinine vaim on teie parim valik.

Parim WordPressi hostimineBluehost lubab oma hallatavale WordPressi hostimisele kiirust ja tipptaset ning on WordPressi pakkuja number üks

# 2: A2 majutamine

Parim klienditeeninduse jaoks

A2 hostimise plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Automaatsed värskendused nii tarkvarale kui ka pistikprogrammidele
 • Raha tagasi garantii igal ajal
 • 99,95% täituvuse tulemus
 • Tasuta domeeni pole

A2-hostimine on teie WordPressi veebisaidi teine ​​parim valik. Funktsioonide osas hoiab see sammu Bluehostiga ja pakub isegi pakkumisi parem hinna ja kvaliteedi suhe! Negatiivne külg? Suhteliselt kehv tööaeg – 99,95%.

A2 Hosting värskendab teie tarkvara ja pistikprogramme automaatselt, nii ka teie’Olen alati 100% värskeimate versioonidega kursis. SSL-turvalisus on tagatud kõigis plaanides, nagu ka tasuta varundamine ja tasuta saidi ülekandmine.

Seal on kolm hostimiskava, alustades 1-saidiplaan hinnaga 24,46 dollarit kuus. See plaan toetab ühte veebisaiti ja sisaldab 10 GB salvestusruumi, tasuta SSL-turvalisust, automatiseeritud varukoopiaid ja saidi lavastamist (nii et saate oma saidi muudatusi enne nende kasutuselevõttu testida).

3-Sites plaan maksab 38,75 dollarit kuus, ning suurendab teie limiiti kolme veebisaidi ja 25 GB salvestusruumi juurde. Need on peamised erinevused, ehkki see avab muid funktsioone, näiteks teise tuuma, 1 GB lisa füüsilise mälu ja kaks lisadomeeni.

Kõige arenenum plaan on 75,48 dollarit Piiramatu plaan, mis toetab piiramatul arvul veebisaite ja annab teile 40 GB salvestusruumi. Saate neli südamikku ja 4 GB füüsilist mälu koos piiramatu lisandomeenidega.

Kõikide plaanide juurde kuulub helde raha tagasi garantii igal ajal.

a2 hallatava WordPressi majutamineA2 Hosting keskendub kiirusele ja suurele jõudlusele, et pakkuda teile parimat lahendust oma WordPressi veebisaidile.

# 3: InMotion

Parim funktsioonide jaoks

InMotion plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parim funktsioonide valik turul
 • Laske oma saidil ekspert eelinstallida
 • Pakub vähem kettaruumi kui tema parimad konkurendid
 • Edasijõudnud plaanid muutuvad kalliks

Bluehost võib olla parim WordPressi majutuse pakkuja, kuid funktsioonide osas puhub InMotion kõik teised veest välja. Meie uurimistöös, see sai oma hallatavate WordPressi hostimisfunktsioonide eest peaaegu täiusliku skoori. Lase’vaatame, miks see nii hästi läks:

Teil on valida kuue plaani vahel, mis hõlmavad järgmist:

 • Tasuta domeen
 • Piiramatu ribalaius
 • Automaatsed värskendused nii tarkvarale kui ka pistikprogrammidele
 • SSL turvalisus
 • Piiramatu e-posti konto
 • Tasuta varukoopiaid

Saate isegi oma saidi eksperdi eelinstallida, nii et see on nii’on minutitega valmis minema!

Odavaim plaan on WP-1000S plaan, mis algab kohe 8,99 dollarit kuus. See sobib umbes 20 000 igakuisele külastajale ja annab teile 40 GB SSD salvestusruumi.

Parima väärtusega plaan on 12,99 dollarit kuus WP-2000S-kava, mis toetab kahte veebisaiti, 50 000 igakuist külastajat ja 80 GB SSD salvestusruumi ning tasuta Jetpack Personal kontot. See plaan hõlmab ka lisatasu tellimist WordPressi teemade ja pistikprogrammide jaoks, andes teile hulgaliselt tööriistu, mis muudavad teie WordPressi saidi parimal võimalikul viisil toimima.

InMotioni kaudu ülespoole liikudes on funktsioonid veelgi arenenumad’haldas WordPressi hostimisplaane. Teil on palju valiku- ja kasvuruumi, mis tähendab, et leiate oma vajadustele parima plaani.

InMotion pakub 90-päevast raha tagasi garantii.

inmotion kõige paremini hallatavad WordPressi funktsioonidInMotionil on WordPressi kasutajatele pakkuda palju kvaliteetseid funktsioone, alates installimisest kuni automaatsete värskenduste ja tasuta varundamiseni.

# 4: WPEngine

Parim abi ja tuge

WP mootori plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Suur valik abi- ja tugivõimalusi
 • Palju kettaruumi
 • Kallimad hinnaplaanid – halb hinna ja kvaliteedi suhe
 • Funktsioonide puudumine võrreldes konkurentidega

WP Engine on kindel valik mis tahes WordPressi veebisaidile. See toimis meie testimisel hästi, kuid selle halb hinna ja kvaliteedi suhe oli madala. Seal, kus see säras, oli siiski see abi- ja tugivõimalused, mis hõlmavad kõike alates reaalajas vestlusest kuni ööpäevaringse telefonitugi.

Stardikava maksab 35 dollarit kuus, ja on mõeldud ühele väikesele veebisaidile või ajaveebile, millel on kuni 25 000 igakuist külastajat. See plaan annab teile 10 GB salvestusruumi, 50 GB ribalaiust ja hulgaliselt tasuta funktsioone, sealhulgas tasuta SSL-sertifikaat ja üle 35 StudioPressi teema.

Kasvukava maksab Kuus 115 dollarit, ja toetab 100 000 külastust kuus. Selle plaani eesmärk on üllatav oma ettevõtte laiendamiseks – see annab teile just selle jaoks vajalikud lisafunktsioonid, sealhulgas 20 GB salvestusruumi, viis veebisaiti ja 200 GB ribalaiust.

290 dollarit kuus Mastaabiplaan on tegelikult üsna sarnane kasvuplaaniga, kuna see sisaldab täpselt samu tasuta funktsioone. Peamine erinevus on piirides hüppamine – saate 30 GB salvestusruumi, 15 veebisaiti ja 400 GB ribalaiust. See tähendab, et teie sait saab hakkama 400 000 külastust kuus!

WP Engine pakub ka kohandatud plaani, mida peate vaatama ainult siis, kui teie sait külastab miljoneid igakuiseid külastusi – sel juhul on teil hästi tehtud!

wpengine hallatud WordPressi plaanidWPEngine’il on neli hinnaplaani, mis pakuvad teie WordPressi saidi arenedes ruumi muutmiseks ja kasvu jaoks.

# 5: SiteGround

Parim töökindluse jaoks

SiteGround plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Suur valik WordPressi hostimisfunktsioone teie saidi toetamiseks
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • Madal kettaruum
 • Tasuta domeeni pole

SiteGround istub WordPressis Bluehost kõrval’head raamatud. Miks? Vastus peitub saidil SiteGround’Funktsioonid – öelge tere ühe klõpsuga installimise, tarkvara ja pistikprogrammide automaatse värskenduse, eksperttoe ja tasuta migratsiooni eest.

Kogu SiteGround’Kavas on ka tema “Olulised WordPressi funktsioonid”, nagu tasuta igapäevased varukoopiad, automaatsed värskendused ja tasuta SSL-turvalisus.

SiteGround hoiab selle lihtsana kolme hallatava WordPressi hostimiskavaga, alustades Stardikava kuus 11,95 dollarit. Sellega on kaasas kõik olulised WordPressi funktsioonid, lisaks 10 GB salvestusruum ja üks veebisait, muutes selle kõige sobivamaks 10 000 igakuise külastusega saitidele.

GrowBigi plaan maksab 19,95 dollarit kuus ja suurendab teie ressursse massiliselt. Oluliste WordPress-funktsioonide kõrval saate prioriteetse tehnilise toe ja tasuta professionaalse WordPress-edastuse. Visake 20 GB salvestusruumi ja piiramatu arvu veebisaite ning teie sait kasvab tõesti suure ajaga!

Kui teie WordPressi saiti külastatakse umbes 100 000 kuus, siis teie’Mul on vaja GoGeeki plaani 34,95 dollarit kuus. Sellega on kaasas kõik GrowBigi plaanist, kuid see suurendab teie mälumahtu 30 GB-ni ja lisab hulga “Geeky WordPressi funktsioonid” et teie sait sujuks.

saidiplaani usaldusväärne hallatav WordPress-hostimineSiteGround on ametlikult soovitatav WordPress-host. Uued kliendid saavad odavamaid pakkumisi ja sellel on teie saidi laiendamiseks palju funktsioone.

# 6: 1&1 IONOS

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

1&1 IONOS plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • Aasta plaanides tasuta domeen
 • Abi ja toetuse puudumine – puudub reaalajas vestlus
 • Kettaruumi ei ole’ei sobi tippkonkurendid nagu Bluehost

1&1 IONOS on teie WordPressi hostimisvajaduste jaoks turvaline ja standardne valik. Seda ei tehtud’Lisaks hinna ja kvaliteedi suhtele paistab see silma enamikus meie testitud valdkondades, kus see taskukohase hinnaga meie sokid ära lõi.

Kõik 1&1 IONOS WordPressi plaanid hõlmavad tasuta domeeni, automaatseid tarkvarauuendusi, tasuta SSL-turvalisust ja tasuta varukoopiaid.

9 dollarit kuus Oluline plaan sisaldab 25 GB SSD salvestusruumi, 10 e-posti kontot ja üks veebisait. Äriplaan maksab 11 dollarit kuus ja sisaldab 100 GB SSD salvestusruumi, 100 e-posti kontot ja kahte saiti.

Pro plaan on kõrgeim – 15 dollarit kuus, ja suurendab teie salvestusmahtu 200 GB-ni. See annab teile ka 500 e-posti kontot, viis saiti, SiteLocki pahavara kaitse ja juurdepääsu RailGuni sisutõrjevõrgule. Selle kava eesmärk on suurendada nii turvalisust kui ka jõudlust.

1&1 IONOS seda ei teinud’t pole meie abi ja tuge testimisel liiga kõrge skoor, kuid kindla funktsioonide valikuga – ja mille kõrgeim plaan on vaid 15 dollarit kuus -’s endiselt atraktiivne valik.

1 ja 1 ionos haldas WordPressi plaane1&1 IONOS on tuntud uute klientide jaoks eriti odavate pakkumiste poolest – kuid isegi ilma soodushindadeta pakub see suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

# 7: DreamHost

Parim lihtsuse hoidmiseks

DreamHosti plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • WordPressi soovitatud – korralik valik funktsioone
 • Mõistlikud ja mastaapsed hinnakujundusplaanid
 • Abi ja tugivõimaluste puudumine
 • Madal tööaja tulemus (99,95%)

DreamHost on meie nimekirja lõpus, kuid nii see on’kedagi ei tohiks kahe silma vahele jätta – see on meie nimekirjas kolmas ja viimane host ametlikult soovitatud WordPressi poolt.

Sellel on teie saidi toetamiseks läikivad hostimisfunktsioonid ja see pakub korralikku hinna ja kvaliteedi suhet. Kuid siiski’See on kettaruumi, tööaja ja mitmesuguste spikri- ja tugivõimaluste järgi vaba.

Teil on valida kolme kava vahel, mis hõlmavad mõõtetu ribalaiust, ööpäevaringset tuge, SSL-turvalisust, igapäevaseid varukoopiaid, tasuta domeeni ja automaatseid tarkvarauuendusi. Kõik plaanid toetavad ainult ühte veebisaiti.

19,95 dollarit kuus DreamPressi plaan annab teile kõik ülaltoodud, lisaks 30 GB SSD salvestusruumi ja Jetpack Free eelinstalli. DreamPress Plus maksab 29,95 dollarit ja annab teile 60GB SSD-salvestusruumi, piiramatu CDN-i ja versiooniuuenduse Jetpack Professionalile.

DreamPress Pro plaan on kõrgeim – 79,95 dollarit kuus. See sisaldab kõike alates DreamPress Plusi kavast ja suurendab teie SSD-mäluruumi 120 GB-ni. Samuti avate prioriteetse toe!

DreamHost ei pruugi olla võimu teie saiti tähtede juurde viia, kuid kui vajate raketi asemel mugavat matkaautot, võitis see’t ei lase sind maha.

unistuste hallatav WordPressWordPress soovitab ametlikult DreamHosti ja sellel on tööriistad saidi käitamise lihtsustamiseks.

# 8: GoDaddy

Parim lisafunktsioonide jaoks

GoDaddy plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Pakub lisaks hostimisele ka palju lisateenuseid
 • Vaba domeen aastaplaanidega
 • Kahel madalaimal plaanil pole tasuta SSL-sertifikaati
 • Täiustatud funktsioonide puudumine

GoDaddy on endiselt üks paremini hallatud WordPressi majutusteenuse pakkujaid, kuid ta saab seda teha’t ei konkureeri Bluehost’iga, just seetõttu’s kaheksandal kohal. GoDaddy on kõige parem, kui vajate koos hostimisega lisateenuseid.

Teil on valida nelja kava vahel, mis hõlmavad tasuta domeeni (aastaplaanide korral), WordPressi tarkvarauuendusi, mõõdetud ribalaiust, ühe klõpsuga migratsiooni ja tasuta varukoopiaid.

9,99 dollarit kuus põhiplaan annab teile 10 GB SSD-salvestusruumi ja toetab ühte veebisaiti. Deluxe-kava maksab 14,99 dollarit kuus, ja sisaldab 15 GB SSD-salvestusruumi, ühte veebisaiti ja ühe klõpsuga üleviimissaiti, mis võimaldab teil katsetada uusi muudatusi enne nende avaldatud saidil avaldamist.

19,99 dollarit kuus Ülim plaan toetab kahte veebisaiti, millel on 30 GB SSD-salvestusruum, tasuta SSL-sertifikaat üheks aastaks ning pahavara skannimine ja parandamine. Kaasas ka kõik alates Deluxe kavast.

Pro 5+ plaan on mõeldud viieks kuni 50 veebisaidile ja maksab 34,99 dollarit kuus. See hõlmab 50–200 GB suurust SSD-salvestust, automaatne varundamine, tasuta SSL-sertifikaadid ja tasuta saidi hooldustööriistad.

Kui vajate domeene, e-posti kontosid, veebiturundust või muud, saab GoDaddy katta selle ka teie jaoks. See pakub palju enamat kui lihtsalt majutamist, nii et kui sina’uuesti pärast kõik-ühes teenust, GoDaddy võiks olla sinu jaoks!

godaddy wordpressi hostimineGoDaddy pakub lihtsat hallatavat WordPress-hostimist koos lisateenuste eelisega otse teie käeulatuses.

Kuidas valida hallatava WordPressi majutusteenuse pakkuja??

Kuna teil on nii palju hostingu pakkujaid, kes kõik teie tähelepanu järele meelitavad ja muljetavaldavate omadustega uhkeldavad, kuidas peaksite teadma, kumba valida? Kas vajate kõiki neid tööriistu? Mida nad isegi tähendavad?

See’Kõigi akronüümide ja soodushindade hulgas on lihtne eksida. Siin’s kiirete näpunäidete loetelu, mis hoiavad teid õigel teel:

 • Naaske põhitõdede juurde
 • Tehke aega tööaja jaoks
 • Raha väärtus
 • Abi ja tugi
 • Don’t ei saa kinni!

Naaske põhitõdede juurde

Koostage nimekiri põhijooned teie veebisaidi vajadustele ja veenduge, et teie valitud pakkuja oleks need oma plaanidesse lisanud. Põhifunktsioonid, millest tasub tähelepanu pöörata, on automaatvärskendused, SSL-turvalisus, salvestusruum, ribalaius ja tasuta varukoopiad. Visake ka tasuta domeen, kui te seda ei tee’t juba olemas!

Pange Uptimele aega

See on tõesti nii oluline! Keegi ei saa teie veebisaiti külastada, kui teie host’serverid on kogu aeg maas. Suur tööaeg on absoluutne kohustus – vastasel juhul sina’maksate ainult saidi eest, mida keegi ei näe.

Raha väärtus

Veenduge kindlasti’saada kvaliteetset teenust ilma kogu oma eelarvet kulutamata. Kindlasti ostke soodsa müügihinna eest – selles artiklis keskendume tavahindadele, kuid paljud pakkujad pakuvad uutele klientidele allahindlusi.

Don’Siiski ei tõmba teid ainult hind! Vaata mida sa’Maksan siis, kui soodusperiood on möödas, ja just selle eest, mis teie’saada oma raha eest.

Abi ja tugi

Hoolige nii enda kui ka oma veebisaidi eest! Vaadake pakutavate tugivõimaluste valikut ja sirvige, kas neil on teile vajalikke vastuseid. Esiteks, kas see on asjatundja WordPressi tugi, või lihtsalt üldine?

Järgmisena andke sellele minna! Proovige reaalajas vestlust, lugege abiartikleid ja uurige, kas tugi on saadaval ööpäevaringselt või ainult esmaspäevast reedeni.

Don’t Olge kinni

Kui sa’kas see on uus, siis võib hostimine olla segane. Seal’Käimas on palju tähti ja tehnilisi kõnesid ning selle ja teise pakkumine on piiramatu.

Tehke oma uurimistööd, kuid ärge tehke’t paanikat. Tõde on see, et teie veebisait võitis tõenäoliselt’t ei vaja piiramatut kettaruumi – seega ärge tehke seda’t tunne, et pead selle eest maksma!

Kõige tähtsam on leida pakkuja, kes toetab teie WordPressi saiti ja hoiab seda kiirelt ja turvaliselt. Kõik meie nimekirjas olevad pakkujad teevad seda tööd, nii see on’Teil on vaja valida endale parim!

Parim hallatud WordPressi hostimine: kokkuvõte

See artikkel on andnud teile kaheksa kõige paremini hallatavat WordPressi pakkujat ja uurinud neid kõiki, et saada aimu, milline on teie WordPressi saidi jaoks parim valik. Meie’vaatasime nende omadusi, hindu ja seda, kuidas need meie uuringutes toimisid.

Nüüdseks teate juba parimaid teenusepakkujaid ja kuidas nende vahel valida. Siin’s kiire kokkuvõte:

8 parimat hallatavat WordPress-i majutusteenuse pakkujat: hüljatud

 1. Sinine vaim – parim WordPressi hostimiseks.
 2. A2 majutamine – Parim klienditeeninduse jaoks.
 3. Liikumises – parim funktsioonide jaoks.
 4. WPEngine – parim abi ja tuge.
 5. SiteGround – Parim töökindluse jaoks.
 6. 1&1 IONOS – Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
 7. DreamHost – Parim asjade lihtsaks hoidmiseks.
 8. GoDaddy – parim lisafunktsioonide jaoks.

Unustage tundide kerimine, sajad vahelehed ja lugematu arv peavalusid – need on hallatava WordPressi hostimise kaheksa parimat pakkujat. Tegime teie jaoks kerimist, testimist ja võrdlemist, nii et nüüd peate ainult ühe valima!

Mõelge, mis tüüpi sait teil on ja millised olulised funktsioonid seda vajavad. Vaadake tähelepanu tõeliselt olulistele – tööaeg, kettaruum, ribalaius ja hinna ja kvaliteedi suhe. Veenduge, et teenusepakkuja vastab teie ja teie vajadustele’Mul on hea minna.

Parim hallatud WordPressi hostimine: KKK-d

Hallatud WordPressi hostimine sobib ainult suurtele WordPressi saitidele?

Soovitame hallatud WordPressi hostimist suuremate saitide jaoks, ainult selleks, et ise veenduda’uuesti saada hea hinna ja kvaliteedi suhe ja kasutades kõiki neid funktsioone, mis nende võimsate plaanidega kaasnevad! Aga, hallatav WordPressi hostimine sobib mis tahes suurusega WordPressi saitidele – see’s sinu ees!

Vaadake meie ülevaadet parimatest väikeettevõtete veebimajutusest, et leida idee, milline neist on teie veebisaidi jaoks kõige parem.

Kas peate valima WordPressi veebisaidi WordPressi hostimise??

Üldse mitte! Võite valida mis tahes tüüpi hostingu, mis sobib teie jaoks kõige paremini, olgu see siis teie jaoks’jagatud, VPS, pilv või spetsiaalne hostimine! WordPressi spetsiifilise hostimise eelised on see, et teie pakkuja kohandab oma teenuseid vastavalt teie vajadustele, näiteks värskenduste automaatse käitamise.

Alles alustan? Lugege meie parimate virtuaalserveriteenuste ülevaadet, et saada lisateavet odavaima hostimistüübi kohta. Või vaadake meie parimate VPS-i majutusteenuse pakkujate ülevaadet, et näha, mis see on’s kõike.

Kumb on parem, hallatav WordPress-hostimine või jagatud WordPress-hostimine?

Jagatud WordPressi hostimine on piiratum kui hallatud WordPressi hostimine. See’on odavam, kuid oma ressursside osas põhilisem. Saate rohkem eeliseid ja täiustatud funktsioone – näiteks Bluehost’kõik-ühes turunduskeskus – hallatava WordPress-hostimisega, ehkki sellega kaasneb kõrgem hinnasilt. Kui soovite oma saiti laiendada, on parem valik hallatud WordPressi hostimine.

Lugege meie arvustust parima WordPressi majutusteenuse pakkuja kohta, et näha, milline on üldiselt parim.

Mida’s on odavaim hallatav WordPressi hostiteenuse pakkuja?

Halvima hallatava WordPressi hostimise pakkuja on InMotion, mille alghind on WP-1000S plaanis 8,99 dollarit kuus. Arvestades, et see osutus ka meie uurimistöö funktsioonide jaoks parimaks ja asub parimate pakkujate loendis kolmandal kohal,’s ei ole halb hinna ja kvaliteedi suhe!

Kui soovite teada saada, lugege meie InMotioni ülevaadet’on teie jaoks parim pakkuja. Või lugege meie parimate odavate veebimajutusteenuste pakkujate ülevaadet pakkumiste, varastamise ja muude madalate hindade kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me