6 parimat WooCommerce’i majutusteenuse pakkujat

WooCommerce’i hostimine oma poe edukaks seadmiseks

parimad veebikaubanduse hostimise pakkujadCTeie e-poe WooCommerce’i hostimise valimine on tõsine töö – valige vale pakkuja ja teie müük võib pikas perspektiivis kannatada saada.

Õnneks teile’olete mahtunud meie arvustusele, kus teie’Leiate praegu turul olevad parimad WooCommerce’i hostimisteenuste pakkujad. WooCommerce on spetsiaalselt WordPressi jaoks loodud pood – see’s on alla laaditud üle 80 miljoni korra!

WooCommerce’i hostimine on mõeldud kõigile, kes WordPressi abil veebipoodi ehitavad. Kuid enne kui saate oma poe käivitada, on teil vaja hostimist – ja seda’s, kus me tuleme. Tegime uuringuid, et leida parimad pakkujad, kes pakuvad parimaid WooCommerce’i hostimisplaane.

Ja siin on tulemused…

Parimad WooCommerce’i majutusteenuse pakkujad: selgus 6 parimat

 1. Sinine vaim – parim üldine WooCommerce’i majutusteenuse pakkuja.
 2. Liikumises – parim abi ja tugi.
 3. A2 majutamine – parim turvalisuse tagamiseks.
 4. SiteGround – parim uutele WooCommerce kauplustele.
 5. Hostinger – parim eelarvevalik.
 6. DreamHost – parim suurtele ettevõtetele.

Bluehost pakub WordPressi hõlpsat integreerimist ja lõputuid poodifunktsioone, et pakkuda külastajatele suurepäraseid ostukogemusi. InMotion paistab silma kvaliteetse klienditoe pakkumisega ning A2 Hosting läheb oma turvameetmetest kaugemale ja kaugemale, tagades teie saidi ohutuse ja korrektsuse..

Meie teadusuuringud uurisid kõike alates funktsioonidest kuni tööajaga, säilitamiseni ja tugiteenusteni ning kaugemalegi. Veetsime tunde parimate hostimisteenuste pakkujate võrdlemisel, puurides nende plaanide üksikasju ja pannes neile järeldused, mida leidsime. Tegime isegi uuringu, et teada saada, mida teie kõige rohkem hindate, et saaksime oma uurimistööd kohandada, et tuua teile kõige olulisemat teavet.

Meie’Tutvustame teid iga pakkuja kaudu, et aidata teil leida endale sobiv valik. Lase’s sukelduda otse sisse!

Leia rohkem

 • Kas pole kindel, kas peaksite kasutama WooCommerce’i? Tutvu meiega WooCommerce vs Shopify võrdlus enne alustamist.
 • Kui te seda ei tee’Me ei soovi majutuse leidmise vaeva, vaid saame selle kätte. Suunake meie juurde Veebipoodide ehitajate võrdlustabel et võrrelda parimaid e-poe ehitajaid.

1

Sinine vaim

Parim üldine WooCommerce’i majutusteenuse pakkuja

Alghind: 6,95 dollarit kuus

Uptime: 99,98%

Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva

Panipaik: 100 GB – mõõtmata (SSD)

Ribalaius: mõõtmata

Lisasoodustused: tasuta domeen, tasuta veebipoe seadistuskõne, automaatne WooCommerce’i installimine

parim WordPressi konkreetne veebikaubandus, mis majutab veebimajutusBluehost on ametlikult soovitatav WordPressi host, mis pakub ka WooCommerce’i plaane.

Kuna see on olnud, on Bluehostil WordPressi kuulsuse tõttu hostimaailmas suur nõue WordPressi poolt ametlikult soovitatud alates 2005. aastast. Pärast seda on Bluehost saanud järjekordse ametliku soovituse – seekord WooCommerceilt, kes nimetas Bluehost ühe pakkujana, kellele ta usaldab uusi poode.

Altpoolt saate vaadata, kuidas me oma testimisel Bluehostit hindasime, enne kui saate täpselt teada, miks WordPressi kasutajad Bluehostit nii armastavad…

Funktsioonid

Bluehost teab, kuidas oma WordPressi kasutajaid kohelda. Ükskõik, millise WooCommerce’i hostimisplaani valite, saate:

 • 1 tasuta domeen – säästa raha, registreerides Bluehostis tasuta kohandatud domeeni
 • Mõõtmata ribalaius – pole vaja muretseda krahh põhjustavate liikluse teravuste pärast
 • WooCommerce’i automaatne installimine – Bluehost säästab teie aega ja vaeva, installides teile WooCommerce
 • Pühendatud IP-aadress – odavamate plaanide puhul haruldane funktsioon, nautige spetsiaalse IP-aadressi eeliseid, sealhulgas turvalisemaid makseid
 • Tasuta SSL – veebipoodide oluline omadus; krüpti oma klient’maksete üksikasjad SSL-iga turvalisemate tehingute jaoks
 • 100 dollari väärtuses turunduskrediiti – tutvuge kindlasti tingimustega
 • Tasuta seadistuskõne – iga WooCommerce’i hostiklient saab tasuta alustamiskõne, mis aitab neil alustada
 • Domeeni privaatsus ja kaitse – vältida ja vähendada rämpsposti ja turvariske, peites oma kontaktteabe koos domeeni privaatsusega
 • Poe teema on installitud – veel üks aja säästja! Bluehost installib teie poeteema teie jaoks

Peamine nende funktsioonide äravõtmine on see, et Bluehost soovib, et kõik kauplused õnnestuks – isegi kui sina’alles alustad. Automaatsed installimised säästavad teie aega ja tehnilist peavalu, samas kui pühendatud IP-aadress ja domeeni privaatsus on keerukamad funktsioonid, mida tavaliselt leidub kallimates plaanides.

Bluehost on selgelt valmis teie uut kauplust tõsiselt võtma ja annab teile tööriistad oma eduvõimaluste suurendamiseks alates esimesest päevast.

Turvalisus

Kõigile WooCommerce’i hostinud klientidele pakub Bluehost tasuta SSL-i ja tasuta pühendatud IP-aadressi – see omakorda võimaldab teil oma poe kaudu turvalisi makseid aktsepteerida.

Teie poe osas’Turvalisuse tagamiseks sisaldab Bluehost CodeGuard Backup Basic (välja arvatud odavaim pakett). Kui valite stardiplaani, saate kassasse lisada turvalisuse lisad, sealhulgas:

 • CodeGuard Basic hinnaga 2,99 dollarit kuus
 • SiteLock Security (Essential) – 2,08 dollarit kuus

Ükskõik, millise plaani valite, on SiteLock Security lisamine tavaliselt hea mõte, isegi kui see suurendab teie koguarvet kassas.

Hinnakujundus

Bluehostil on kolm WooCommerce’i hostimiskava, ulatudes 6,95–12,95 dollarini kuus:

 • Starter: 6,95 dollarit kuus
 • Pluss: 8,95 dollarit kuus
 • Pro: 12,95 dollarit kuus

Need on allahindluse hinnad teie esimesel ametiajal, kui valite kolmeaastase tellimuse. Kui sa’Kui te pole selliseks kohustuseks veel valmis, võite valida ka ühe- ja kaheaastaste tellimuste vahel.

Seal’s pole igakuist valikut, seega peate olema valmis registreeruma minimaalselt 12 kuud.

See ütles, kogu Bluehost’WooCommerce’i hostimiskavades on 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate seda proovida riskivabalt ja saada tagasimakset, kui’ei ole täiesti rahul.

Soovitame 8,95 dollarit kuus Pluss plaan, kuna see sisaldab tasuta CodeGuard Backup Basicut ja annab teile odavaima paketi 100 GB asemel mõõtmata SSD-salvestusruumi.

parim veebimaailma veebimajutus, mis majutab veebisaidi hindasidBluehostil on WooCommerce’i majutamiseks kolm kava, nii et see’tasub leida oma vajadustele sobiv.

Leia rohkem

 • Loe meie Bluehost ülevaade et rohkem teada saada, miks see nii on’s selline väga soovitatav veebi
 • Tutvu meiega Bluehost Hinnakujundus Ülevaade WooCommerce’i hinnakavade kohta täpsemalt

2

Liikumises

Parim… abi ja tugi

Alghind: 4,99 dollarit kuus

Uptime: 99,97%

Raha tagasi garantii? Jah: 90 päeva

Panipaik: 40–120 GB

Ribalaius: Piiramatu

Lisasoodustused: tasuta domeen, veebisaidi tasuta migratsioon, WordPressi automaatsed värskendused

Parim veebikaubanduse majutamineInMotion on WooCommerce’i parim host, paljude teie poe toetamiseks mõeldud funktsioonidega.

InMotion on suurepärase kvaliteediga hostimisteenuste pakkuja – see kutsus meid esile oma lõputu funktsioonide loeteluga WooCommerce’i hostimiseks. See’on üldiselt tugev, nii et uurige selle hindeid allpool, et näha, kuidas see meie uuringutes toimis…

Funktsioonid

InMotion seda kindlasti ei tee’t nüpeldada oma omadusi – seal’Neid on siin liiga palju, et neid kõiki siin loetleda, nii et ka meil’ve valis välja mõned olulisemad kohad.

Alustuseks saate tasuta mõned funktsioonid:

 • Tasuta SSL-turvalisus
 • Tasuta domeen
 • Tasuta piiramatu e-posti konto
 • Veebisaitide tasuta migratsioon
 • Tasuta reklaamikrediidid (150 dollarit väärt)
 • Tasuta SSD salvestusruum
 • Rohkem kui 200 tasuta teemat
 • Tasuta lavastuskeskkond

Seda’See on üsna ahvatlev funktsioonide loend, arvestades teid’t ei pea nende eest lisatasu maksma!

Lisaks nendele ka InMotion’s Kaasas WordPressi jaoks optimeeritud platvorm automaatsed WordPressi värskendused ning automaatsed pistikprogrammi ja teema värskendused (mõlemad valikulised). See on oluline, kuna see tähendab, et te ei tea’t ei pea muretsema selle pärast, et teie sait vananeb ning on vigadest ja häkkeritest haavatav.

Lavastuskeskkond tähendab, et saate testimisjooksu muudatused enne nende saidile esitamist, samal ajal kui WordPress on teie plaani eelinstalleeritud, tähendab see, et saate oma poega varem alustada, hoides kokku teie aega ja vaeva.

See’On selge, et InMotioni eesmärk on muuta teie elu kaupluse ehitamise ja pidamise ajal võimalikult lihtsaks.

Turvalisus

InMotion võtab turvalisust väga tõsiselt, mis on teie poe jaoks hea uudis. Selle asemel, et jätta teid enda eest kaitsma, teeb InMotion suurema osa raskest tööst teie heaks, sealhulgas:

 • Automaatsed välised varukoopiad
 • Tasuta SSL
 • Häkkerite ja pahavara kaitse
 • Veebirakenduse tulemüürid
 • SPAM-i turvaline e-post IMAP-iga
 • DDoS kaitse
 • Igapäevased andmete varukoopiad on saadaval 2 dollari eest kuus

Turvalisus on eriti oluline WordPressi saitide – veelgi enam veebipoodide jaoks -, nii et nende meetmete olemasolu on InMotioni tervitatav lisa’s WooCommere hostimisplaanid.

Valikulised automaatsed WordPressi värskendused aitavad ka teie poodi turvalisena hoida, seetõttu soovitame tungivalt need sisse lülitada.

Hinnakujundus

InMotionil on kolm WooCommerce’i hostimiskava:

 • WP-1000S: 4,99 dollarit kuus
 • WP-2000S: 7,99 dollarit kuus
 • WP-3000S: 10,99 dollarit kuus

Need on iga plaani alghinnad (kui registreerute kolmeks aastaks). Säästad kõige rohkem raha, valides pikema lepingu, kuid sul on valida ühe, kahe või kolme aasta plaan.

Kuigi WP-1000S plaan on odavaim variant, soovitame WP-2000S plaan sest see on varustatud automaatsete varukoopiatega saidil ja saab hakkama kuni 50 000 igakuise külastajaga. See’s InMotion’WooCommerce’i kõige populaarsem hostimiskava, nii et see’tasub vaadata.

inmotioni hinnakujundus parima veebikaubanduse hostimineInMotionil on kolm WooCommerce’i hostimiskava alates 4,99 dollarist kuni 10,99 dollarini kuus. Kõige populaarsem plaan on 7,99 dollarit kuus WP-2000S plaan.

Leia rohkem

 • Lugege meie täismahus InMotioni hostingu ülevaade , et saada täpsemat pilti selle kohta, mida InMotion pakub.

3

A2 majutamine

Parim… turvalisus

Alghind: 3,92 dollarit kuus

Uptime: 99,95%

Raha tagasi garantii? Jah: igal ajal!

Panipaik: piiramatu

Ribalaius: piiramatu

Lisasoodustused: tasuta saidi migratsioon, tasuta automaatsed varukoopiad (valitud plaanid), ühe klõpsuga optimeeritud WordPressi häälestus

parim turvaline veebikaubanduse a2 hostimineA2 Hosting pakub kiirust, teenindust ja turvalisust, nii et saate keskenduda müümisele.

A2 Hosting keskendub oma hostimisklientide kiirusele, toele ja turvalisusele – mis on teie veebipoe jaoks suurepärane uudis! Enne kui WooCommerce’i hostimise üksikasjadesse sukelduda, uurige, kuidas see meie uuringutes hindas.

Funktsioonid

Kui laiendate A2 hostimist’s WooCommerce plaanib funktsioonide täieliku loendi kuvamine pakutakse, see’see on üsna jahmatav. Seal’Neid on siin liiga palju, et neid kõiki loetleda, nii et valisime välja mõned kõige olulisemad:

 • Piiramatu salvestusruum ja ribalaius
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Tasuta automaatsed varundamised (pole odavaima plaani korral saadaval)
 • 1-klõps WooCommendi häälestusel

Kuigi A2 Hosting seda ei tee’ei sisalda tasuta domeeni nagu InMotion ja Bluehost do, see korvab selle oma laia saadaval olevate lisadega. Näiteks kui valite Turbo plaani, siis avate terve tööriistakomplekti, mis on loodud saidi kiiremaks laadimiseks ja paremaks toimimiseks – sobib suurepäraselt konkurentsi ületamiseks!

Turvalisus

A2-hostimine läheb turvalisuse osas kaugemale. Siin’on vaid mõned abinõud, mida A2 hostimine teie saidi kaitsmiseks on rakendanud:

 • Tõhustatud DDoS kaitse
 • Viiruse skanner
 • Kahekordne tulemüür
 • Julma jõu kaitse
 • Kahefaktoriline autentimine

Samuti saate igavese turbekomplekti, mis sisaldab tasuta HackScani kaitset häkkimiste tuvastamiseks ja nende eest kaitsmiseks, lisaks iga päev automaatseid värskendusi ja ööpäevaringset turbekontrolli.

Hinnakujundus

Võib-olla mõtled sulle’Kõigi nende väljamõeldud funktsioonide eest tuleb maksta kõrget hinda, kuid tegelikult on A2 Hostingil üsna taskukohased plaanid:

 • Lite: 3,93 dollarit kuus
 • Swift: 4,90 dollarit kuus
 • Turbo: 9,31 dollarit kuus
 • Hallatud WordPress: 11,99 dollarit kuus

Need on müügihinnad, kui logite alla kolmeaastasele plaanile. Sõltuvalt eelistustest saate valida ka kuu-, ühe- või kaheaastase kava.

Kassas saate oma plaani kohandada – näiteks valida, millist serveri asukohta soovite – ja lisada igale tasulisele lisale, näiteks soovitud IP-aadressi või väliste varukoopiate.

Selle asemel, et valida odavaim Lite-kava, soovitame vaadata A2 hostimist’s kõige populaarsem Kiire plaan. Seda’s, kuna see sisaldab tasuta automaatset varundamist ja “Kasv” funktsioone saidi täiustamiseks’etendus.

parim veebimajutus, a2 hostimisplaanidA2 Hostingil on hea hinnaklass – soovitame alustada Swift-paketiga 4,90 dollarit kuus.

Leia rohkem

 • Lugege meie täismahus A2 majutuse ülevaade et teada saada, kas see võiks olla teie ideaalne pakkuja

4

SiteGround

Parim… uued WooCommerce kauplused

Alghind: 3,95 dollarit kuus

Uptime: 99,98%

Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva

Panipaik: 10–30 GB

Ribalaius: mõõtmata

Lisasoodustused: tasuta WordPressi migratsioon ja installimine, tasuta igapäevased varukoopiad, automaatsed WordPressi värskendused

parim veebikaubanduse veebimajutusSiteGround pakub hallatavat WooCommerce’i hostimist, et aidata teil veebipoodi kasvatada ja toetada.

SiteGround sobib ideaalselt uute WooCommerce’i kaupluste jaoks – sellel ei pruugi olla lõputut salvestusruumi, kuid see on kaasas WooCommerce’i ametliku soovitusega. Seda’Õige – SiteGround asub Bluehost kõrval usaldusväärse WooCommerce’i pakkujana!

Funktsioonid

See’on hõlpsasti mõistetav, miks WooCommerce soovitab SiteGroundit – selle funktsioonid sisaldavad kindlasti võimsat mulgustajat, sealhulgas:

 • Tasuta SSL
 • WordPressi tasuta installimine
 • WordPressi automaatvärskendused
 • Tasuta, automatiseeritud igapäevased varukoopiad
 • Saadaval on WordPressi spetsiaalne vahemälu (teatud plaanidel)
 • Saadaval on tasuta ja professionaalne saidiülekanne (teatud plaanidel)

SiteGround’Funktsioonide eesmärk on muuta teie elu võimalikult lihtsaks ja pakkuda teie poele parimat teenust. Näiteks WordPressi spetsiaalne vahemälu kiirendab teie veebisaiti’jõudlus kiirema laadimiskiiruse saavutamiseks.

Väiksemate kaupluste jaoks soovitame SiteGroundit seetõttu, et selle salvestusruum ulatub kõige kallima plaani korral vaid 30 GB-ni. Kui arvestada, et A2 Hosting pakub kõigile oma plaanidele piiramatut salvestusruumi, tundub SiteGround äkki pisut väike.

Kuid siiski’on endiselt võimas ja mõistlik valik uute veebipoodide jaoks.

Turvalisus

SiteGround on WordPressi soovitatud pakkuja, seega teab ta WordPressi turvalisuse olulisust.

Võite oodata igapäevaseid automatiseeritud varukoopiaid, rämpsposti kaitset, värskendusi ja plaastreid, häkkimisvastaseid süsteeme ja palju muud – ükskõik mis WooCommerce’i hostimisplaani te valite.

Hinnakujundus

SiteGround hoiab selle lihtsana kolme WooCommerce’i hinnakujunduskavaga:

 • Käivitus: 3,95 dollarit kuus
 • GrowBig: 5,95 dollarit kuus
 • GoGeek: 11,95 dollarit kuus

Võite valida igakuise tellimuse või säästa raha, valides ühe-, kahe- või kolmeaastase lepingu – kõik aastaplaanid maksavad sama, kas valite 12, 24 või 36 kuud.

Kui sa’uuesti alles alustades siis odavaim Stardikava peaks triki tegema – 10 GB salvestusruum siiski pole’See on palju ja see plaan toetab vaid umbes 10 000 igakuist külastust. Nii et kui hakkate skaleerima, minge täiendavate funktsioonide jaoks versiooniuuendusele 5,95 dollarini kuus GrowBigi plaanis.

Kõik plaanid tulevad a 30-päevane raha tagasi garantii et saaksite SiteGroundit proovida riskivabalt.

parim algaja veebipoe hostimise saidiplaanSiteGround pole’t tõesti sobib suurtele kauplustele, kuid selle alustamiseks on tal juhitavad plaanid, mis sobivad ideaalselt väikeettevõtte loomiseks.

Leia rohkem

 • Loe meie SiteGround ülevaade selle peremehe tundmaõppimiseks’tugevad ja nõrgad küljed

5

Hostinger

Parim eelarvevalik

Alghind: 0,80 dollarit kuus

Uptime: 99,91%

Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva

Ribalaius: 100 GB – piiramatu

Lisasoodustused: tasuta domeen (valitud plaanid), igapäevased varukoopiad (valitud plaanid), ühe klõpsuga WordPressi installimine

parim veebikaubanduse hostingerHostinger pakub väikesemahulist WooCommerce’i hostimist äärmiselt soodsa hinnaga.

Hostinger on meie nimekirjas kõige odavam WooCommerce’i majutusteenuse pakkuja – ehkki küll’Pole juhus, et see tõuseb ka viimasele kohale. Meeldib see ütlus, et saate selle, mille eest maksate.

Sellegipoolest’s on üks parimaid võimalusi seal, eriti kui teie’re-hobimüüja, kes soovib pidada kinni eelarvest…

Funktsioonid

Hostinger pole’Kuna WooCommerce’i hostimisplaanidega pakutavate funktsioonide kohta pole eriti midagi oodata, siis kontrollige kindlasti läbi ja ärge seda ka vaja teha’ei võta midagi iseenesestmõistetavana.

Näiteks, saate tasuta domeeni ainult Premium- ja Äriplaanides – ja kui soovite tasuta SSL-i, siis ka teie’Mul on vaja äriplaani.

Siiski saate väikese veebipoe jaoks mõned atraktiivsed omadused, näiteks:

 • 1 – piiramatu e-posti konto (sõltuvalt teie plaanist)
 • Igapäevane või iganädalane varundamine (sõltuvalt teie plaanist)
 • Kuni 4x WooCommerce’i jaoks optimeeritud kiirus
 • 1-klõps WordPressi installimisel
 • Vahemälu korduva

Võrreldes teiste parimate WooCommerce pakkujatega, Hostinger’funktsioonid on üsna põhilised – nii et kui’s võimu sind’pärast järele, vaata mujalt.

Turvalisus

Vaatamata sellele, et odavamatele plaanidele ei lisata tasuta SSL-i, võtab Hostinger teie saidi ohutuse tagamiseks linnukese enamiku tavalistest turvakastidest, sealhulgas WAF, ülemaailmne CDN ja DDoS-kaitse..

Hinnakujundus

Hinnakujundus on see, kus Hostinger tõepoolest rahva hulgast silma paistab – hankige lihtsalt hind!

 • Ühekordne virtuaalserver: 0,80 dollarit kuus
 • Premium virtuaalserver: 2,15 dollarit kuus
 • Ettevõtte virtuaalserver: 3,45 dollarit kuus

Nagu näete, on nende madalate hindade põhjus see, et Hostinger pakub oma WooCommerce’i kasutajatele ühist hostimist. Jagatud hostimist pole’t tavaliselt soovitatav pood, sest see’s pole nii usaldusväärne kui keerukamad hostimistüübid.

Sel põhjusel soovitame valida Ettevõtte jagatud hostingu plaan, isegi kui sina’töötab väga väike harvaesinev kauplus, kus on vähe külastajaid. Kui registreerute vähemalt 12 kuud, saate tasuta domeeni ja tasuta SSL-sertifikaadi, lisaks igapäevased varukoopiad ja piiramatu ribalaius.

Võite registreeruda kuuplaaniks või valida ühe, kahe või nelja aasta plaani. Kuuplaan on tavaliselt müügihinnast palju kallim, nii et vali see liitumisvalik, kui valite selle väljamakse kassa ajal.

eelarve veebipood, mis majutab hostingeri plaaneHostinger võib oma plaanides sisaldada vähem funktsioone, kuid selle alghindu on raske võita!

Leia rohkem

 • Kas pole kindel, kas Hostinger sobib teile? Lisateave meie kohta Hostingeri ülevaade!

6

DreamHost

Parim… suured ettevõtted

Alghind: 16,95 dollarit kuus

Uptime: 99,95%

Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva

Panipaik: 30–120 GB

Ribalaius: mõõtmata

Lisasoodustused: tasuta domeen, automatiseeritud igapäevased varukoopiad, automaatsed WordPressi värskendused

parim suurettevõtte unistuste veebimajutusDreamHost on WordPressi soovitatud pakkuja, kellel on ka spetsiaalsed WooCommerce’i plaanid.

DreamHost on meie loendis üks kõige kallimaid WooCommerce’i pakkujaid – kuid kas see on väärt suuri taala, mida ta nõuab? Vaadake selle tulemusi ja siis saate teada, mida DreamHost pakub!

Funktsioonid

Isegi DreamHostis’Kõige odavam plaan, saate juurdepääsu tervele funktsioonide loendile, mis on loodud teie poe loomise ja laiendamise hõlbustamiseks, sealhulgas:

 • WooCommerce on eelinstalleeritud
 • Poe teema on eelinstalleeritud
 • SSL-sertifikaat on eelinstalleeritud
 • Jetpacki tasuta eelinstallida
 • Igapäevased varukoopiad
 • Ühe klõpsuga lavastus
 • WP veebisaidi koostaja
 • Automaatsed värskendused
 • Tasuta domeen

Need funktsioonid muudavad teie poe loomise alustamiseks võimalikult kiire ja lihtne – nii palju eelinstalleeritud saate keskenduda oma ettevõtte tegelikule alustamisele!

Turvalisus

Automaatsed värskendused aitavad hoida teie WordPressi saiti võimalikult turvalisena, kuid teie ise’re kaitseb ka DreamHost’s WAF (veebirakenduse tulemüür) ja igapäevased varukoopiad igaks juhuks, kui midagi peaks valesti minema.

Kõigis plaanides sisaldub tasuta domeeni privaatsus, ja aitab kaitsta teie isiklikku teavet kangekaelsete silmade või avalike lekete eest.

Lisaks saate kassasse lisada DreamShield Protectioni 3 dollari eest kuus. See skannib teie saiti regulaarselt, et tuvastada pahatahtlik kood, aegunud tarkvara ja palju muud.

Hinnakujundus

Seal on kolm DreamHosti plaani WooCommerce’i majutamiseks – see’on meie nimekirjas kõige kallim host, mille hinnad jäävad vahemikku 16,95–71,95 dollarit kuus:

 • DreamPress: 16,95 dollarit kuus
 • DreamPress Plus: 24,95 dollarit kuus
 • DreamPress Pro: 71,95 dollarit kuus

Need on DreamHosti hinnad’aasta plaanid, kuid võite ka registreeruda iga kuu kaupa. Suur erinevus DreamHosti ja teiste pakkujate vahel on see, et DreamHost seda ei tee’t ei paku müügihindu, mis tähendab, et te ei soovi’t ei pea muretsema pikendamishindade pärast.

Kõigi plaanidega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii, ning saate kassasse lisada oma plaani nii tasulisi kui ka tasuta lisandeid.

Välja arvatud juhul, kui teil on tohutu WooCommerce’i pood, peaks kõige odavam DreamPressi plaan alustamiseks hea olema.

Parim veebipood, mis majutab unistuste plaaneDreamHost on parim suuremate eelarvete jaoks, kuid selle odavaim plaan sisaldab kõike, mida vajate eduka veebipoe ehitamiseks ja kasvatamiseks.

Leia rohkem

 • Lisateavet DreamHosti kohta leiate meie saidist DreamHosti ülevaade
 • Kas DreamHost on raha väärt? Vaadake meie üksikasjalikku DreamHosti hinnakujunduse ülevaade teada saama!

Parimad WooCommerce’i hostingu pakkujad: kokkuvõte

Seal’See on palju veebipoe ehitamiseks ja käitamiseks. Inimesed unustavad sageli hostimise olulise rolli veebiettevõtte õnnestumisel – võite konkurentsist edasi pääseda, valides lihtsalt parema hostingu pakkuja.

Nüüdseks peaks teil olema idee, milline WooCommerce’i hostiteenuse pakkuja teie poe jaoks kõige parem on. Siin’s kiire juhend teiega’re ikka rebitud…

6 parimat WooCommerce’i majutusteenuse pakkujat

 1. Sinine vaim – varustab teie kauplust suurepäraste funktsioonidega alates esimesest päevast.
 2. Liikumises – omab kiiret ja asjatundlikku tugimeeskonda, kes töötab ööpäevaringselt.
 3. A2 majutamine – läbib turvameetmete osas veel ühe miili.
 4. SiteGround – usaldusväärne, hõlpsasti kasutatav WooCommerce’i võimalus.
 5. Hostinger – pakub suurepäraseid plaane neile, kellel on eelarve.
 6. DreamHost – võimas võimalus suurtele ettevõtetele.

Sinine vaim on parim WooCommerce’i host – see’mida soovitab WooCommerce ise, pakkudes kvaliteetset ja spetsiaalset WordPressi teenust. InMotion ühendab võimsad funktsioonid taskukohase hinnaga. A2-hostimine on turbeteadlikele müüjatele oma tohutu hulga turvameetmete abil parim.

Igal ettevõttel on erinevad vajadused, nii et veenduge, et otsustate kõige olulisemalt. Kas seda’hinnaga, turvalisusega või võimsusega, ootab teie täiuslik WooCommerce’i pakkuja. Aeg on raha, nii et don’t viivitus!

KKK

Kas ma vajan oma WooCommerce poe jaoks WooCommerce-spetsiifilist hostimist? Aga tavaline hostimine?

Sa ei tea’ei vaja tingimata WooCommerce’i spetsiifilist hostimist, kuid soovitame seda tungivalt, kuna see on vajalik’Teete teie elu lihtsamaks ja annate meie kauplusele paremad võimalused edule. Sina’Naudin ka rohkem eeliseid, näiteks turvalisust, värskendusi ja mõnel juhul isegi kohandatud tuge.

Kui te seda ei tee’Te ei soovi WooCommerce’i spetsialiseeritud hostimist, otsige kvaliteetset VPS-i, hallatavat WordPressi või isegi pühendatud hostimist.

Mida peaksin WooCommerce’i hostiteenuse pakkuja valimisel tähelepanu pöörama?

Suur osa sellest on seotud isiklike eelistuste ja individuaalsete ärivajadustega. Siiski on mõned asjad, mida peaksite alati otsima WooCommerce’i hostist, sealhulgas:

 • Tippfunktsiooni turvaelemendid – kaitsta oma saiti, oma ettevõtet, oma sissetulekuid ja kliente häkkimise eest
 • Automaatsed värskendused WordPressi turvalise, ajakohase, tõrgeteta ja turvalise hoidmiseks
 • Pühendumus kiirusele – pöörake tähelepanu tööajale, serveri asukohtadele, ribalaiuse saastele, vahemällu salvestamise võimalustele ja muule, mis teie saiti mõjutab’kiirus ja võime surve all hakkama saada.

Kui oluline on tasuta SSL WooCommerce’i hostimises? Kas mul on seda tõesti vaja??

Jah! SSL on teie veebipoe edu ja klientide turvalisuse tagamiseks eluliselt tähtis’ üksikasjad. Külastajaid hoiatatakse, et teie sait pole’pole turvaline, kui te seda ei tee’t ei oma SSL-turvalisust, mis on potentsiaalsete ostjate jaoks suur väljalülitus.

Sellegipoolest võiksite investeerida keerukamasse SSL-i kui tasuta versioon, mille saate enamiku hostimiskavadega. Poodisaitide jaoks on see sageli mõistlik mõte, kuna see suurendab teie klientide arvu’ ja Google’usaldus teie ettevõtte vastu. Kontrollige, millist tüüpi tasuta SSL-i teie host pakub, ja minge sealt edasi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me