6 parimat rohelise veebimajutuse pakkujat

Kui sa’olete sellele lehele jõudnud, tõenäoliselt olete ka teie’olete juba teadlik sellest, kui halvasti mõjutab veebimajutustööstus keskkonda ja teid’olete huvitatud oma veebisaidi hostimisest ettevõttes, kes hoolib selle õiguse seadmisest. Kudos!

Kui see on teile uus teave, lubage meil probleem kokku võtta. Meie’kirjeldasite veebimajutust sageli kui ‘Interneti-maa virtuaalse krundi rentimine’, ja don’t eksita, see on – aga iga veebisait’Andmeid salvestatakse ka füüsilises asukohas (st andmekeskuses).

Seal’Nagu te võite ette kujutada, toimub nendes andmekeskustes palju toimimist ja riistvara läheb väga kuumaks – sarnaselt vanale sülearvutile, kus on avatud liiga palju sakke. Kui sa’Kunagi olete jätnud oma iPhone’i päikesepaistesse’Teile pole võõras, et kuumus ja tehnoloogia on halb segu.

Mis siis’s lahendus? Aircon ja palju seda. See on uskumatult energiamahukas ja see on põhjus, miks veebimajutus arvestab 2% maailmast’s süsinikuheide – sama palju kui lennunduses. Arvatakse, et veebisaidi hostimine tekitab 10 000 külastaja kohta umbes sama süsinikujalajälje kui 5000 miili uues autos sõites. Yikes!

Õnneks istuvad paljud suured hostimisettevõtted, pöörates tähelepanu ja – mis kõige tähtsam – pannes oma raha sinna, kus suu on, kui on vaja nende keskkonnamõju vähendada. Paljud investeerivad süsiniku tasakaalustamise skeemidesse, kus nad investeerivad taastuvenergiasse, et tõhusalt tasakaalustada nende energiat’olen end ära kasutanud; Mõni töötab ainult taastuvenergia abil, samas kui paljud on astunud samme üldise tõhususe saavutamiseks.

Kuid see’Keskkonnateadlik, kuid lõppkokkuvõttes kasutu hostiteenuse pakkuja pole mingit kasu – peate leidma tasakaalu. Meie’oleme läbi viinud ulatuslikud uuringud, et tagada, et teenuseosutajad’Siin soovitatud tooted pakuvad nii suurepäraseid kui ka rohelisi tooteid. Lugege edasi, et teada saada, kes said välja.

Parimad rohelised veebimajutusteenuste pakkujad

 1. GreenGeeks
 2. HostGator
 3. Liikumises
 4. A2 majutamine
 5. iPage
 6. DreamHost

Kes on parimad rohelise veebimajutuse pakkujad?

Siin’Vaadake, kuidas meie parimad rohelise veebimajutuse pakkujad võrdlevad:

Hosting pakkujaSoovitatav Alghind *Lahedad omadusedGreenGeeks

HostGator

Liikumises

A2 majutamine

iPage

DreamHost

Kõige ökoteadlikum hostimise pakkuja2,95 dollaritKompenseerib süsinikujalajälje 300%
Iga päev tasuta varukoopiaid
Parim roheliste veebimajutus suurtele veebisaitidele2,75 dollaritParim pühendatud hostimine
Suur 99,9% tööaeg
Parim roheliste veebimajutus väikeste veebisaitide jaoks6,39 dollaritParim jagatud ja VPS-i hostimine
Tasuta varukoopiaid
Parim klienditeeninduse jaoks3,92 dollaritRaha tagasi garantii igal ajal
Suurepärane abi ja tugi
Parim odav roheline hostimine1,99 dollaritOdavad hinnad üldiselt
Kompenseerib süsiniku jalajälje 200%
Parim ladustamiseks2,59 dollaritSaadaval on palju laoruume

* Mõned neist hindadest on soodushinnad, mis kehtivad ainult esimest ametiaega.

Nüüd lase’Vaadake neid kõiki lähemalt.

1. GreenGeeks

Kõige ökoteadlikum hostimise pakkuja

GreenGeeksiga koos’kompenseeriksite oma süsiniku jalajälje tõhususega kolm korda.

PlussidMiinused
 • Kompenseerib süsinikujalajälje 300%
 • Kliendid kiidavad reageerivat abi ja tugimeeskonda
 • Jagatud hostimisplaan pakub suurt väärtust (kui pühendute kolmeks aastaks)
 • Iga päev tasuta varukoopiaid
 • Garanteeritud tööaeg 99,9% (kõrgeim võimalik tase)
 • Pakkumiste arv piiratud
 • Reklaamitud hindade nautimiseks tuleb registreeruda kolmeks aastaks

Kui roheline on GreenGeeks?

Kui tegemist on veebimajutusega, siis seda ei tehta’t ei saa rohelisemaks kui GreenGeeks. Lisaks oma protsesside optimeerimisele maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks (fraas, mida mitmed pakkujad on sageli hajutatud), läheb ettevõte ka sammu edasi – oma sõnadega, “iga vooluvõrgust, mida see võrku tõmbab, investeerib ta kolm korda Bonneville Environmental Fundi kaudu taastuvenergiasse.” See tähendab GreenGeeksi puhul teie’kompenseeriksite oma süsiniku jalajälje tõhususega kolm korda. Tore töö, GreenGeeks!

Kui head on GreenGeeksi hostimisplaanid?

Selle hostimisplaanid pole aga kõige keerukamad. Valida on vaid kolme plaani vahel; Ökosiidist starter, Ecosite Pro ja Ecosite Premium, pakkudes vastavalt jagatud, VPS-i ja spetsiaalset hostimist.

Kõik plaanid on ‘WordPressi jaoks optimeeritud’, kuid meie arvates on stardikava kõige suurem punch. Alghinnaga lihtsalt 2,95 dollarit kuus (kui pühendute kolmele aastale), saate oma raha eest palju – piiramatu domeenid, piiramatu e-posti konto ja piiramatu ribalaius ja salvestusruum, et nimetada mõnda peamist funktsiooni.

GreenGeeks pakub ka suurepärast ööpäevaringset tuge telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu. See’Harukordne, kui pakkuja pakub nii odavate plaanidega nii palju abi ja tugivõimalusi, ning see on GreenGeeksi tõestus’ pühendumus olla midagi enamat kui lihtsalt ‘roheline’. Samuti pakub ettevõte kõigi plaanidega tasuta igapäevaseid varukoopiaid – tohutu boonus – ja garanteerib 99,9% tööaja (kõrgeim võimalik tase)..

GreenGeeks pakub ka: 30-päevane raha tagasi garantii, pluss teie veebisaitide tasuta migratsioon’olete juba kusagil mujal hostinud, nii et saate nende teenuseid hõlpsalt riskivaba proovisõidu jaoks kasutada.

2. HostGator

Parim rohelise veebimajutuse pakkuja suurtele veebisaitidele

Kui teil on tiheda liiklusega saiti, pakub HostGator suurepärast spetsiaalset hostimist. Vaadake vaid, kui hästi see meie sõltumatus uuringus toimis:

PlussidMiinused
 • Kompenseerib süsiniku jalajälje 130%
 • Parim pühendatud hostingu pakkuja
 • Odavaim virtuaalserver (v.a esimese ametiaja reklaamihind)
 • Suurepärane abi ja tugi
 • Garanteeritud tööaeg 99,9% (kõrgeim võimalik tase)
 • Tasuta varukoopiaid pole

Kui roheline on HostGator?

Meie põhjaliku uurimistöö tulemusel leiti, et Hostgator on parim üldine hostimise pakkuja, kuid ettevõte on pühendunud ka selle keskkonnamõju minimeerimisele. Alustuseks kasutab HostGator servereid, mis on keskmisest 36% tõhusamad. Seejärel korvab see kasutatud energia mõju taastuvenergia ühikute ostmisega, toites oma servereid tuuleenergiaga Texases, kus ettevõte asub. Tegelikult ostab HostGator 130% rohkem krediiti kui kasutatud energia. See tähendab, et – nagu GreenGeeks, aga vähemal määral ka HostGator’Keskkonnamõju on süsinikku vähendav, mitte ainult süsinikku neutraliseeriv.

Kui head on HostGatori hostimisplaanid?

Nagu GreenGeeks, garanteerib HostGator 99,9% kasutustasu, mis tähendab, et teie veebisait on valmis ja ‘elada’ maksimaalse võimaliku aja jooksul. See on pakkujate parim tööaegne garantii – suurepärane algus.

Ka spetsiaalsed hostimisvõimalused on suurepärased. Tegelikult nad’taas ületamatu – HostGator tuli meie teadustöös välja pühendunud hostimise tipptasemel. Plaanid pakuvad suurt võimsuse ja hinna tasakaalu, hinnad ulatuvad alates 189 dollarit kuus kuni 289 dollarit kuus.

Kui eemaldate kõigi hostide poolt esimesel ametiajal pakutavad soodushinnad, Hostgator’Jagatud hostimiskavad on ühed odavamad, alates 6,95 dollarist kuus. Kavad pole mitte ainult odavad, vaid ka need’hea väärtus ka piiramatu kettaruumi, piiramatu e-posti kontosid ja piiramatu alamdomeene. Beebi ja äri jagatud plaanide abil saate hostida isegi piiramatu arvu veebisaite, muutes need veebidisaineritele suurepäraseks võimaluseks. See’pole just parim virtuaalserveriteenuse pakkuja – see oleks InMotion, mis asub allpool -, aga see on see’See on teine ​​sekund ja selle veebisaidi koostaja tasuta kasutamine on teie jaoks suur elavdus’teil pole oma saidi loomiseks veel vaja.

HostGatori miinus? Tasuta varukoopiaid pole! Kuid abi ja tugi on suurepärased (otsevestlus, telefon ja e-post on saadaval igat tüüpi hostimisega) ja seal’Kui meelt muudate, on raha tagastamise garantii alati olemas. Võtke siiski arvesse, et see garantii kestab vaid 48 tundi pühendatud hostimiseks, kui just sina’olete pühendunud vähemalt aastale.

Kui sa’Pärast pühendatud hostimist pakub HostGator ületamatu eetika ja kvaliteedi kombinatsiooni. Kui aga’otsite jagatud või VPS-i, see’tasub vaadata InMotioni.

3. InMotion

Parim rohelise veebimajutuse pakkuja väikestele veebisaitidele

Kui teil on väiksem sait, on InMotion võidukas valik. Sellel on kõigi meie pakkujate parimad jagatud ja VPS-i hostimiskavad’olete testinud:

PlussidMiinused
 • Parim jagatud ja VPS-i majutusteenuse pakkuja kõigist, mida oleme testinud
 • Tasuta varukoopiaid
 • Rohelised jõupingutused pole’t sama kvantitatiivselt või märkimisväärselt kui teised pakkujad

Kui roheline on InMotion?

Kui GreenGeeks ja HostGator keskenduvad oma rohelise tähelepanu tasakaalustamisele, näeb InMotion oma esialgse energiatarbimise vähendamisel rohkem väärtust. Selle roheline andmekeskus LA-s kasutab õhu jahutamise tehnikat, mis ringleb välisõhus, selle asemel et tugineda ainult kliimaseadmetele. See on aidanud InMotionil vähendada oma süsiniku kogust enam kui 2000 tonni aastas. Muljetavaldav värk, jah – aga see pole nii ‘pannes oma raha sinna, kus suu on’ üsna samal määral kui GreenGeeks ja HostGator.

Kui head on InMotioni hostimisplaanid?

InMotion pakub mitmeid erinevaid hostimistüüpe, kuid meie’Keskendun ainuüksi oma VPS-ile ja siin jagatud plaanidele, kuna need on selle tugevaimad tooted – tõepoolest, InMotion tõusis meie sõltumatute uuringute mõlemale kohale!

Lase’s alustage jagatud hostimiskavadega. InMotion pakub neist kolme, alates 7,99 dollarit kuus kuni 15,99 dollarit kuus (va sooduspakkumised). Käivitusplaan on kõige odavam, aga meie’d soovitame kulutada pisut rohkem, et saada energiarežiim 9,99 dollarit kuus. Niimoodi sina’Saate kõik samad suurepärased funktsioonid – piiramatu ribalaius, piiramatu kettaruum, tasuta SSL-sertifikaat, tasuta varundamine, tasuta domeeninimi – pluss kahekordne võimsus (s.o rohkem protsessori tuuma), nii et teie külastajaid ei oodata kunagi.

InMotion paistab silma ka VPS-i hostimise osas. Tänu testimata funktsioonide piiramatule protsessori tuumadele, tasuta varukoopiatele, juurjuurdepääsule ja mis tahes VPS-i plaani ühele suurimale salvestusmahule ja ribalaiusele sai see 95% funktsioonide osas. Lihtsustatult öeldes usume, et see on turul kõige paremini juhitud VPS-kava. Plaanid ulatuvad 39,99 dollarit kuus kuni 144,99 dollarit kuus, kuid InMotion juhib uutele klientidele alati väga heldeid pakkumisi, kus saaksite selle hinna pealt kokku hoida üle 55%.

Nagu ülaltoodud pakkujad, on ka InMotion’abi ja tugi on suurepärane. Üks piirkond, kuhu see alla kukub, on tööaeg, mis tagab vaid 99,97%. See’tasub meeles pidada, et see on siiski vaid minimaalne garantii ja töötab aastas vaid paar tundi. Mõlemal juhul on teie parim panus proovida InMotioni ja kasutada siis helde raha tagastamise garantiid (30 päeva VPS-i majutamiseks, 90 päeva jagatud hostimiseks), kui teil tekivad probleemid töövõimega.

4. A2 majutamine

Parim klienditeeninduse jaoks

A2 majutamine ei toimi’neil pole parimaid omadusi, kuid see pakub suurepärast abi ja tuge:

PlussidMiinused
 • Süsinikuneutraalne ettevõte
 • Raha tagasi garantii igal ajal
 • Suurepärane abi ja tugi
 • Võrdlemisi madal tööaja garantii – 99,95%

Kui roheline on A2 hostimine?

A2 Hosting on alates 2007. aastast kasutanud energiatarbimise skeemi, et jääda tõhusalt süsinikuneutraalseks. See julgustab ka töötajate kaugtöö tegemist liiklusemissiooni vähendamiseks ja vana riistvara taaskasutamist. See’pole just nii muljetavaldav nagu GreenGeeksi, HostGatori ja iPage’i sarnased skeemid (vt allpool), kuid see’s on rohkem kui samm õiges suunas.

Kui head on A2 hosting plaanid?

A2-hostimine on suurepärane kõikvõimalik tarkvara. Seda ei tehtud’t ei tule meie uurimistöös esile ühe konkreetse tüüpi hostimise tüübi osas, kuid see pälvis üldiselt häid tulemusi.

Hinna osas A2 Hosting’Virtuaalserveri hinnad ulatuvad 7,99 dollarit kuus kuni 18,99 dollarit kuus – mõistlik, kuid mitte kõige odavam. Selle VPS-i hostimine ulatub 49,99 dollarit kuus kuni 99,99 dollarit – jällegi üsna keset teed – samal ajal kui selle pühendatud hostimisplaanid jäävad vahemikku $169,99 / kuus kuni 349,99 USD / kuus, pannes need spektri mõistlikumasse otsa. 99,95% juures on kasutusaegne garantii üks madalamaid.

Miks minna A2 Hostingiga? See’ettevõte, mis pakub usaldusväärsete ja suhteliselt võimsate plaanide kõrval erakordset abi ja tuge. Liitudes saate tasuta saitide migratsiooni, juurdepääsu sõbralikule abile ja toele ööpäevaringselt ning mis kõige parem – igal ajal raha tagasi garantii. Seda’s õigus – A2 hosting on teile nii kindel’Armastan oma tooteid, et see maksab teile igal ajal tagasi’uuesti õnnetu. Sina’sa pead imetlema ettevõtet enesekindlalt!

5. iPage

Parim odava rohelise majutuse pakkuja

iPage korvab oma süsinikujalajälje 200% võrra. Kavad on taskukohased, kuid funktsioonid pole tugevad küljed:

PlussidMiinused
 • Kompenseerib süsiniku jalajälje 200%
 • Väga odavad hostimiskavad (eriti soodushinnad)
 • Plaanidel puudub teiste pakkujate jõud ja kiirus
 • Madalaim tööaja garantii – 99,94%

Kui roheline on iPage?

Sest hosting pakkuja, et’s sageli natuke märgistatud ‘odav ja rõõmsameelne’, meile avaldasid tõelist muljet iPage’i astutud sammud selle keskkonnamõju minimeerimiseks ja sellele vastu võitlemiseks. Alustuseks toidab iPage täielikult tuuleenergiat – kui hostite oma veebisaiti koos nendega, saate isegi oma veebisaidi märgi, kus öeldakse:’s ‘Juhib 100% tuuleenergia’.

Kuid iPage viib asja veelgi kaugemale, ostes piisavalt taastuvenergia sertifikaate (REC), et mitte ainult tõestada, et ta kasutab energiaallikana ainult tuuleenergiat, vaid ka kompenseerida oma energiatarbimist 200%.

Kui head on iPage’i hostimisplaanid?

iPage’i plaanid on ülikõrge hinnaga. Ettevõte pakub ka suuri reklaami allahindlusi, mis tähendab, et võite selle hankida jagatud plaan vaid 1,99 dollarit kuus või VPS-kava 19,99 dollarit kuus. Seal’Pakutakse ka spetsiaalset hostimist, kuid see pole nii’t nii konkurentsivõimelise hinnaga.

Aga nagu meil’ve vihjasin ülal, iPage’taskukohasus tuleb maksta ja see on kiirus. Kõigi hostimistüüpide korral hindas iPage konkurentide plaanidega võrreldes ka omaduste osas püsivalt halba. Veelgi enam, sellel on kõigi meie pakkujate madalaim tööaeg’olete testinud, tagades vaid 99,94%.

iPagel puudub suure võimsusega veebisaidi täielikuks toetamiseks lihtsalt jõud ja töökindlus. Kuid siiski’s hea variant, kui sina’olete saanud väikese isikliku saidi, mida peate hostima odavalt ja keskkonnasõbralikul viisil.

6. DreamHost

Parim hoiuruumide jaoks

Nagu näete, meil polnud’t, mille DreamHost õhutas. Selle ladustamine on väga helde:

PlussidMiinused
 • Odavaim virtuaalserver, mis algab kõigest 2,59 dollarist kuus (kui pühendute kolmele aastale)
 • Suur mälumaht
 • Võrdlemisi madal tööaja garantii – 99,95%
 • Te ei võta nii palju samme, et olla keskkonnasõbralik kui teised selle loendi pakkujad. Kõik väited on üsna ebamäärased

Kui roheline on DreamHost?

DreamHost võtab keskkonnasõbralikkusena kasutusele mitmeid samme, näiteks teeb koostööd paljude taastuvaid energiaallikaid kasutava energiaettevõttega ja kasutab jahutatud süsteemides taasväärtustatud vett. Suurepärane värk, jah – kuid mõõdetava positiivse keskkonnamõju osas DreamHost seda ei tee’t sobivad üsna hästi teiste selle loendi hostidega.

Kui head on DreamHosti hostimisplaanid?

DreamHost’hostimisplaanid, näiteks A2-hostimine’s, on üsna keset teed. Erinevalt A2 hostingust DreamHost seda ei tee’t peavad olema samal tasemel pühendunud toetusega.

Selle plaanid on hea hinna ja kvaliteedi suhtega, kuna selle (täishinnaga) odavaim jagatud plaan töötab tegelikult välja ühe odavaima hinnaga 2,59 dollarit kuus (kui pühendute kolmele aastale). VPS ja spetsiaalsed plaanid on samuti taskukohased.

Miks aga valida DreamHost mõne muu pakkuja üle, kes on selles loendis kõrgemal? Vastus peitub DreamHosti pakutavas salvestusruumi koguses, eriti selle pühendatud plaanide jaoks. On uudishimulikult ja meeldejäävalt nimetatud ‘Suvekuu SSD 64’ plaanides saate juurdepääsu tohutule 64 GB RAM-ile, 24 CPU-niidile ja 12 CPU-tuumale – põhimõtteliselt palju energiat ja salvestusruumi.

Kuna DreamHostil on nii palju pühendunud plaane, mille vahel valida, siis see’Madalaima plaaniga on tõesti lihtne alustada (169 dollarit kuus), siis järk-järgult täiendage, nii et teie’te ei maksa kunagi rohkem kui vaja. Sel põhjusel meie’d soovitage DreamHosti ökoteadlikele ja meediumis rasketele saitidele, mis alles soovivad oma esimest sammu pühendatud hostimise poole teha.

Parimad roheliste veebimajutusteenuste pakkujad: lõplikud mõtted

Nii et teil see on: meie nimekiri parimatest rohelise veebimajutuse pakkujatest, järjestatud ja üle vaadatud. Me ei saanud’t mitte anda GreenGeeksile esikohta; roheline veebimajutus on väga selgelt selle oma ‘asi’, ja see’s sai korraliku toote, mis sobib.

Parimad rohelised veebimajutajad: kokkuvõte

Lase’tuletame endale meelde, millised teised pakkujad teevad veebimajutusmaailmas suurepäraseid ja rohelisi asju:

 1. GreenGeeks – Kõige ökoteadlikum hostimisteenuse pakkuja.
 2. HostGator – Parim roheliste veebimajutus suurtele veebisaitidele.
 3. Liikumises – Parim roheliste veebimajutus.
 4. A2 majutamine – Parim klienditeeninduse jaoks.
 5. iPage – Parim odav roheline hostimine.
 6. DreamHost – Parim ladustamiseks.

Päeva lõpus on kõik pakkujad, kes pakuvad mingis vormis raha tagasi garantii, teie parim panus anda üks võimalus, siis lihtsalt vahetage, kui te ei’t sellega hakkama saama.

Ja kui sina’Kui te pole veel kindel, millist tüüpi hostimist vajate, lugege meie juhendit jagatud ja VPS-i hostimise erinevuse kohta või meie juhendit parimatele pühendatud hostingu pakkujatele.

Leia rohkem

Nüüd, kui teate parimaid rohelisi veebimajutajaid, tutvuge meie juhendiga 3 viisi oma veebisaidi keskkonnasõbralikumaks muutmiseks ja õppige, kuidas veebisaiti rohelisemal viisil üles ehitada (ja kasutada)!

KKK

Mida’s on parim mittetulundusühingute roheline hostimine?

DreamHost! DreamHost ei astu mitte ainult olulisi samme selle keskkonnamõjude vastu võitlemiseks, vaid pakub ka mittetulundusühingutele tasuta veebimajutust. Seda’Tõsi, DreamHost korraldab teie heategevust’veebisaidil täiesti tasuta. Kena minek, DreamHost!

Tutvuge meie juhendiga mittetulunduslike organisatsioonide parimatest veebimajutajatest, et saada teada, millised muud hostid pakuvad mittetulundusühingutele palju.

Mida see tähendab, kui ettevõte ‘korvab selle süsinikujalajälje’?

Lihtsamalt öeldes tähendab see, et ettevõte kasutab energiat tavapäraselt, kuid investeerib siis taastuvenergia kavadesse, et tasuda samaväärse (või enama) energia eest, mis tuleb taastuvate energiaallikatega tarnida. Vaadake seda taastuvenergia sertifikaatide juhendit (nimetatakse ka ‘Autorid’) lisateavet.

Appi! Millist hostimist ma oma veebisaidi jaoks isegi vajan?

Kuule, me kuuleme sind! Hostingimajandus on sama segane kui ka saastav. Aga ära’t muretsema – meie’Oleme hõlmanud kõiki meie veebimajutuse juhendi erinevaid tüüpe, nii et minge enne plaani üle otsustamist seda uurima.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me