6 parimat kiriku veebisaitide ehitajat

esiletõstetud pilt parimad kiriku veebisaitide ehitajadKiriku jaoks veebisaidi loomine ei peaks olema’te ei võta 40 päeva ja 40 ööd – te ei tea’Oma ideede elluviimiseks pole vaja tonni aega, lõputut eelarvet ega jumalikke tehnilisi oskusi. Selle asemel vajate lihtsalt ühte neist kuuest parimatest kiriku veebisaitide ehitajatest.

Oma kiriku jaoks veebisaidi loomiseks on palju põhjuseid. Ühenduse loomine ühenduse ja kogudusega, noorematele liikmetele pöördumine, teabe hõlpsamaks kättesaadavaks tegemine – nimekiri jätkub.

Lisaks praeguste liikmete kaasamisele võiks veebisait olla eriti kasulik teie koguduse kasvatamiseks’järgneb. Kas teadsite, et 80% uutest külastajatest vaata kirikut’veebisaidil enne kui isegi hoone sisse astuda? Esmamuljed loevad ja täna tulevad esmamuljed veebisaitidelt.

Teil ei pruugi olla aega ega eelarvet, et pühendada kogu ärkveloleku aeg veebisaidi loomisele. Ja see’okei! Veebisaitide koostajad pakuvad kiiret ja odavat lahendust – need on veebiplatvormid, mis aitavad teil luua omaenda veebisaidi, ilma et oleks vaja mingeid tehnilisi oskusi.

Seal on palju veebisaitide ehitajaid, kuid kuidas valida rahva hulgast parim välja? On kirikuspetsiifilisi ehitajaid, kirikuvormidega üldehitajaid ja muid ehitajaid, kes lihtsalt ei tööta’t üldse õige.

Tahtsime hea ja halva eraldada ja täiesti koleda ära visata. Seda’s miks me hoolikalt läbi viidud põhjalikud uuringud, tulemuste testimist, analüüsimist ja võrdlemist, kuni võime kindlalt öelda, et need on need parimad kiriku veebisaitide ehitajad turul.

6 parimat kiriku veebisaitide ehitajat

 1. Wix – parim koguduse veebisaidi ehitaja
 2. Ruuturuum – parim kaunite kujunduste jaoks
 3. Weebly – kõige parem eelarve koostamiseks
 4. Jaotus – parim kirikuspetsiifiliste veebisaitide ehitaja
 5. Ministeeriumi kujundus – parim kogenud klienditeeninduse jaoks
 6. Tuum – parim kõik-ühes mugavuse jaoks

Selles artiklis võrreldakse neid kiriku veebisaitide ehitajaid, täpsustatakse täpselt, millised neist sobivad kõige paremini, uuritakse nende funktsioone ja hindu ning palju muud. Ühesõnaga, meie’Aitan teil lõplikult otsustada, milline ehitaja on teie kiriku jaoks parim valik.

Parimad kiriku veebisaitide ehitajad: võrdlus üksteisega

Parimate kiriku kodulehe ehitajate leidmiseks hindasime iga ehitajat’s funktsioone, arvestatud hinna ja kvaliteedi suhet ning paneb nende kujundused oma tempos edasi minema. Allolevas tabelis on toodud peamised omadused, nii et saate valida oma vajadustele kõige sobivama ehitaja.

Tasuta PlanStarteri hind * Tasuta domeenivaba SSLWix

Ruuturuum

Weebly

Jaotus

Ministeeriumi kujundus

Tuum

&# 10004;&# 65039;11 dollarit&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;12 dollarit&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;5 dollarit&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;45 dollarit&# 10060;&# 10060;
&# 10060;20 dollarit&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;79 dollarit&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* Need hinnad kajastavad odavaimat plaani, mis sisaldab veebisaidi koostaja funktsiooni. Mõned platvormid pakuvad ka muid teenuseid odavamate hindadega, kuid siin näidatud hind on teile kõige odavam’Ma maksan veebisaidi loomise eest.

Juhuks kui teie’kas te pole mõnes neist omadustest kindel, meie’Enne kui alustate üksikasjalikumalt iga ehitaja kohta, uurime kiirelt, mida need tähendavad.

 • Domeenid: teie sait’domeeninimi on veebisaidi aadress, mis kuvatakse otsinguribale – näiteks meie domeen on “www.websitebuilderexpert.com.” Nii leiavad inimesed teid üles ja toimivad teie saidi osana’identiteet.
 • SSL (turvaliste pistikupesade kiht): see kõlab tehniliselt, aga see on nii’On väga oluline, et teie saidil oleks SSL-turvalisus. See krüpteerib teie kasutaja ja veebisaidi vahel liikuva teabe (näiteks paroolid ja kaardi üksikasjad), hoides tundlikku teavet lekke või häkkerite eest kaitstuna. See’Samuti on see väga oluline usalduse suurendamiseks ja otsingutulemustes paremusjärjestuse määramiseks.

# 1. Wix

Parim koguduse veebisaidi ehitaja

Wix tuli meie uurimistööde tipptasemel, ühendades kasutusmugavuse professionaalsete omaduste ja vapustavate kujundustega – ja mis kõige tähtsam -’S ülilihtne kasutada. Vaadake allpool selle tärnide hinnanguid!

Wix plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Äärmiselt lihtne kasutada
 • Uimastamise malli kujundused
 • Saab’t muutke malle, kui sait on aktiivne
 • Vähem salvestusruumi kui mõnel konkurendil

Wix on populaarne veebisaitide koostaja, kuhu kuuluvad amatöörid, ettevõtted ja isegi kuulsused – teie’olete ilmselt televiisorist reklaame näinud. See’s a pukseerige veebisaitide koostaja, mis tähendab, et ei saanud’t pole lihtsamini kasutatav – lohistage elemente, näiteks pilte, tekstikaste ja videoid, lihtsalt sinna, kuhu soovite. Siin’Wixi kohta natuke rohkem teavet’s lohistamisredaktor.

Wix pole’t spetsialiseeritud kiriku veebisaitide ehitaja, kuid tal on see olemas konkreetne kirik ja mittetulundusühing mallid et saaksite valida. Saate lisada oma saidile annetuste, kontaktide ja sündmuste lehti, jagada ajaveebi postitusi ja isegi jutlusi.

Wixil on vaba kava, aga oma domeeninime kasutamiseks, sina’Peate uuendama ühte Wixist’s seitse tasulist plaani. Odavaim on 11 dollarit kuus Kombineeritud plaan, kuid paremate ressursside jaoks soovitame 14 dollarit kuus Piiramatu plaan – see on endiselt eelarvesõbralik, kuid lubab teie saidile rohkem liiklust.

wix kiriku veebisaidi mallidWixil on vormi valimiseks mitmesuguseid erinevaid kiriku veebisaidi malle. Nende hulka kuuluvad sisseehitatud funktsioonid ja annetamise lehed, jutluse salvestised, sündmused ja palju muud.

# 2. Ruuturuum

Parim ilusate kujunduste jaoks

Ruuturuumi saab’t ei pekstud selle uimastamise eest. Kuid see’pole just ilus nägu – vaadake allpool, et näha, kuidas see meie testides viskas.

Ruutruumi plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parima kvaliteediga disainilahendused turul
 • Mis tahes ehitaja parima kvaliteediga omadused
 • Suhteliselt kallid hinnaplaanid
 • Mitte nii algaja sõbralik kui Wix

Ruuturuum võlub kasutajatele oma kvaliteetsed ja keerulised mallilahendused. Kui teil on suuri pilte või soovite tõeliselt professionaalse ilmega saiti, on Squarespace teie parim valik.

See’S pole nii algaja sõbralik kui Wix, kuid te siiski ei tea’Selle kasutamiseks pole vaja mingeid kodeerimis- või tehnilisi oskusi – vaid natuke rohkem vaba aega. See’s on ka kallim, hinnad algavad alates 12 dollarit kuus. Soovitame valida 18 dollarit kuus Äriplaan, kuna see võimaldab teil oma veebisaidi kaudu annetusi vastu võtta.

Kujunduse osas ruuturuumi ei ole’t pole konkreetseid kiriku malle. Selle asemel sirvige “Kogukondlik ja mittetulunduslik” mallid oma ideaalse sobivuse leidmiseks – eriti soovitame Clarksoni malli!

Ruuturuumil on hämmastavalt kvaliteetsed funktsioonid, mis kõik on juba sisseehitatud. Näiteks Clarksoni teemaga sina’Leiad automaatselt annetuste, missioonide ja vabatahtliku tegevuse lehed.

Ükskõik, millise teema valite, võite olla kindel’Lõpuks a professionaalne, klanitud ja võimas sait külastajate kaasamiseks.

ruutkoguduse veebisaidi näideSelle kiriku veebisait on loodud ruudu Squarespace abil ja see on kohandanud valitud malli, et luua ainulaadne ja kaasaegse välimusega veebisait.

# 3. Weebly

Parim eelarve koostamiseks

Weebly on lohistatav ehitaja, millel on suurepärased funktsioonid, suur rakenduste pood ja mitmesugused hinnad. See’Squarespace’i kannul on kuum – vaadake allpool selle hinnanguid, et näha, kus asuvad selle tugevad küljed.

Weebly plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Väga eelarvesõbralikud alghinnad
 • Tal on teie veebisaidi skaleerimiseks parimad omadused
 • Nr kirikuspetsiifilisi malle
 • Wixiga võrreldes piiratud loominguline vabadus

Weebly on täiuslik, kui soovite lihtsad, stiilsed kujundused, ja loomingulisem juhendamine kui sina’d saada Wixi ja Ruuturuumi abil. Selle mallid on üsna üles ehitatud – saate’Ärge lihtsalt lohistage Wixiga ükskõik kuhu. See oleks teie seas loomingulistele unistajatele pettumust valmistav, kuid kui disain on teie halvim painaja, siis see’See on kergendus!

Ideaalse malli leidmine võib olla keeruline, nagu seal’Teil pole otsingufunktsiooni ega kogukonda ega mittetulunduslikku kategooriat, et valikuid kitsendada. Kuid üsna väikese vahemiku vahel ei peaks see seda olema’lemmikkujunduse leidmine võtab kaua aega.

Kuna teil pole kohandatud malle, siis te ka ei tee’t saate kohandatud funktsioone – teie ise’Peate oma teema hoolikalt valima, et saada näiteks sisseehitatud annetuslehti. Õnneks saate oma teema eelvaade ja tundke seda enne pühendumist ja muutke oma teemat isegi pärast saidi avaldamist.

Weeblyl on a tasuta plaan ja kolm tasulist plaani, ulatudes 6–26 dollarini kuus. Me ei tea’t ei soovita liiga kauaks vabakava külge kleepida – sellel on piiratud funktsioonid, seda pole’t laseb teil ühendada kohandatud domeeni ja kuvab teie saidil kuulutusi.

Oma kiriku jaoks professionaalse veebisaidi jaoks on vaja tasulist plaani.

Soovitame 12 dollarit kuus Professionaalne plaan sest see’See on odavaim plaan kuulutuste eemaldamiseks oma veebisaidilt, mis on oluline veebis tõsiselt võtmiseks. Samuti avate funktsioone, näiteks tasuta domeeni ja piiramatu salvestusruumi, mis sobib ideaalselt selliste meediumide üleslaadimiseks nagu jutlussalvestused või kogukonna videod.

Põhjus, miks me seda ei tee’t ei soovita 6 dollarit kuus isiklik pakett, kuna see kuvab teie saidil reklaame ja sellega on piiratud salvestusruum, nagu tasuta pakett. Professionaalne plaan annab teile palju paremad võimalused oma kiriku jaoks usaldusväärse ja meeldejääva veebisaidi ehitamiseks.

weebly kiriku veebisaidi näideSelle kiriku veebisait on ehitatud Weebly abil, kasutades lihtsat ja selget kujundust. Näete saidil kuvatavat Weebly kuulutust – seda’ei ole pealetükkivad, kuid neid saab uuendamisega eemaldada.

# 4. Jaotus

Parim kirikuspetsiifiliste veebisaitide ehitaja

Sharefaith on platvorm, mis on pühendatud jumalasõna levitamisele tipptasemel tehnoloogia abil. Paljude muude teenuste hulgas on Sharefaith uhke oma kiriku veebisaidi ehitajaga, kes on aidanud üle 8000 ministeeriumi luua oma veebisaidid – see’see on üsna muljetavaldav!

Teie eeliseks on kogu Sharefaithi tundmine’s teemad sobivad kiriku kodulehele – it’See on lihtsalt teie kirikule ja kogudusele sobiva valiku valimine. Kujundused on meeldivad ja piisavalt stiilsed, kuid saab’t väljakutse ruutu kujunduse osas.

Nagu Wix, saate sisseehitatud palju funktsioone, nagu jutluste üleslaadimise ja jagamise lõigud ning pukseerimisredaktor.

Sharefaithi miinus on selle hinnakujundus. Veebisaidi loomiseks teie’Ma vajan seda “Veeb + meedia” pakett, mis maksab 45 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal). See hõlmab tasuta hostimist, mallide vahetamist ning annetuste ja annetuste platvormi – kõike seda saate Squarespace’i või Weebly abil saada vaid murdosa hinnast.

Sharefaithi plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Spetsiaalsete funktsioonidega eelnevalt pakitud mallide valik
 • Pakub mitmesuguseid muid teenuseid
 • Pole nii lihtne kasutada kui teisi ehitajaid
 • Suhteliselt kallid lisatasukavad

sharefaith kiriku veebisaidi funktsioonidSharefaith on varustatud funktsioonidega, mis on kohandatud teie kiriku veebisaidi õnnestumiseks.

# 5. Ministeeriumi kujundus

Parim kogenud klienditeeninduse jaoks

Igal ministeeriumi disainilahenduse meeskonna liikmel on a taust kiriku teenimises, mis tähendab, et saate väga kohandatud teenuse, mis on suunatud teie konkreetsetele vajadustele. Mis saab aga selle toote tehnilisest küljest?

Ministeeriumi kujundus’ funktsioonid on päris standard. Nende hulka kuuluvad ajaveebitööriistad, netisaated ja videotaust. Selle mallid on ahvatlevad, isegi kui mitte disaini osas tipptasemel. Kõik-kõik, seal’Pole midagi kodus kirjutada, kuid palju kasulikke funktsioone alustamiseks.

Enne registreerumist veenduge kindlasti’olete investeeringu tegemise üle õnnelik – ministeeriumi disainilahendused on elujõuline võimalus ainult siis, kui teil seda on 1020 dollarit on ettemaksuks valmis. Maksate 1000 dollarit a ühekordne tasu, siis Kuu võõrustamiseks 20 dollarit kuus. See tähendab sind’pole lepingusse lukustatud, kuid see hind on teiste ehitajatega võrreldes üsna järsk.

Ministeerium kujundab plusse ja miinuseid

Plussid Miinused
 • Kvaliteetne ja kogenud teenindus
 • Väga kasutajasõbralik
 • Kallid ettemaksed ja jooksvad kulud
 • Selle omadused ja kujundus pole midagi erilist

ministeerium kavandab kiriku kodulehe ehitajatMinistry Designs kasutab oma meeskonda’kogemus kirikute ühendamiseks tehnoloogia kaudu rohkemate inimestega.

# 6. Tuum

Parim kõik-ühes mugavuse jaoks

Üle 1000 kiriku kasutate juba Nucleust, kuid kas peaksite nendega liituma??

Tuuma tõotab olla kõik-ühes keskpunkt teie kirikule, oma jälgijate inspireeriv tegevus. Selle missioon keerleb ümber “Järgmised sammud” hoida uusi ja olemasolevaid liikmeid teie kogudusega aktiivselt kursis.

Kuigi keskse sõlmpunkti ehitamine võib tunduda keeruline, teeb Nucleus selle kasutamise kõigile hõlpsaks lohistamiskonstrueerimise tööriistad ja rakenduste integratsioonid.

Parim osa Tuumast on selle oma toetav ja julgustav kliendiabi – oodake oma veebisaidi seadistamisel sõnumeid, videoid, juhendeid ja palju suhtlemist.

Kogu see mugavus tuleb aga hinnaga – kogu paketi eest, Nucleus Complete, sina’Mul on vaja varu 125 dollarit kuus. Veebisaidi koostaja omal kulul 99 dollarit kuus, seega soovitame kindlasti kasutada Tuuma’ Kõigepealt 30-päevane tasuta prooviversioon!

Tuuma võib kiidelda edukad juhtumianalüüsid, ja sellel on mõned motiveerivad väärtused – kuid kui teil pole helde eelarve, pakutavaid tööriistu ja kujundusi ei arendata’t on tõesti oma hinda väärt.

Tuuma plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Julgustav abi ja tugi
 • Väga algajasõbralik
 • Kallimad hinnad
 • Vähem loominguline vabadus kui teistel ehitajatel

tuumakiriku veebisaidi ehitajaNucleus lubab teie kirikule ja kogudusele kõik-ühes sõlmpunkti, et parandada suhtlemist ja julgustada veelgi “järgmised sammud.”

Parimad kiriku veebisaitide ehitajad: kokkuvõte

Saate oma kiriku jaoks veebisaidi ehitada ilma aja ämbrite, põhjatu eelarve või uskumatute tehniliste oskusteta. Kõik, mida vajate, on üks meie kuuest parimatest kiriku veebisaitide ehitajatest!

Kas sina’olete tehnoloogiaga sama mugav kui pühapäevaste jutluste puhul või eelistage pigem Piibli keerukuse lahti pakkimist kui kodeerimise saladusi, meie’olete leidnud töö jaoks parimad ehitajad.

Veebisaidi ehitamisel ja haldamisel on veebisaidi ehitajad odavad, kiired ja mis kõige tähtsam – lihtsad. See muudab nad teie jaoks täiuslikuks’olete aja- või rahavabad ning peate veebidisaini juba pakitud ajakavasse sobitama.

Meie’olete uurinud iga ehitaja funktsioone, kujundust, hinda ja kasutusmugavust, et anda teile parim idee, milline neist sobib teie kiriku jaoks. Juhuks kui teie’kannatab siin teabe ülekülluse all’on nende kuue ehitaja kiire täiendus, ja mis nemad’re parim.

6 parimat kiriku veebisaitide koostajat: kokkuvõte

 1. Wix – parim üldine kiriku veebisaitide koostaja
 2. Ruuturuum – parim kaunite kujunduste jaoks
 3. Weebly – parim eelarve koostamiseks
 4. Sharefaith – parim kirikuspetsiifiliste veebisaitide looja
 5. Ministeeriumi kujundus – parim kogenud klienditeeninduse jaoks
 6. Tuum – parim kõik-ühes mugavuse jaoks

Nüüdseks peaks teil olema üsna hea idee, milline neist kuuest ehitajast on teie kalju’Ehitan üles oma kiriku veebisaidi. Ükskõik, kas valite Wixi või Nucleuse, uskuge oma veebisaidi ehitajasse ja nautige eeliseid, mida see võib teie kogudusele ja kogudusele pakkuda!

Parimad kiriku veebisaitide ehitajad: KKK

Millist veebisaidi ehitajat on kõige lihtsam kasutada?

Wix, käed alla! See tõmbas meie testimisel kasutamise lihtsuse, tõestades, et ta on ülimalt algaja sõbralik ja kohandatav. See on suurepärane, kuna tähendab, et te ei tea’kvaliteedis ei pea tegema kompromisse just seetõttu, et saate’t kood!

Milline veebisaidi koostaja on väikeste eelarvete jaoks parim?

Nii Wixil kui ka Weeblyl on tasuta plaanid, nii et võite hakata oma kiriku veebisaiti üles ehitama ilma ühe sendiga lahkumata. Soovitame alati minna üle tasulisele plaanile professionaalsema saidi jaoks – Wixil on odavaim reklaamivaba alghind, kõigest 11 dollarit kuus.

Kumb on parem – üldehitaja või kirikuspetsiifiline ehitaja?

See sõltub tõesti teie vajadustest – kui hindate näiteks disaini, on Squarespace parem kui Sharefaith. Kui soovite väga konkreetset abi ja tuge, on ministeeriumikujundus või tuum parem kui Wix või Weebly.

Kuidas ma peaksin valima oma kiriku veebisaidi jaoks parima domeeni??

See’on kõige parem hoida oma domeeninimi lühikese, asjakohase ja hõlpsasti meeldejäävana! Proovige muuta oma domeen oma kiriku tegelikule nimele võimalikult lähedale – näiteks võib Spiersi kirikul olla veebisait nimega www.spireschurch.com.

Kas ma pean leidma oma kiriku veebisaidi majutuse?

Ei! Hostimine on kaasatud kõigi meie loendisse kuuluvate veebisaitide ehitajate hulka, nii et te ei soovi’Teil pole vaja muretseda oma hostingu leidmise või selle eest lisatasu eest. Seda tehes saate lihtsalt oma saidi üles ehitada, maha istuda ja puhata’s kõik on teie eest hoolitsetud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me