5 parimat ettevõtluse poodiplatvormi: müüge ja müüdge veebis

Ettevõtte poodplatvormid: teie jaoks sobiv lahendus?

Kena töö! Teie ettevõte on jõudnud ettevõtte tasemele. Kas sina’5000 müüki minutis või mitme kaubamärgi opereerimist, sina’Vaja on poodiplatvormi, mis suudab toime tulla nii suure nõudlusega, pakkudes võimsaid, skaleeritavaid lahendusi, mis võitsid’t luku oma tohutu koorma tehingute taotluste all.

Miks vaevata ettevõtte poodide platvormi kasutamist? Noh, kasutades a ‘korrapärane’ e-poe platvorm oleks nagu Super Bowli majutamine oma tagaaeda – võitsite’t pole sujuva töö tagamiseks peaaegu piisavalt ruumi ega rajatisi. Veebisaitide osas peaks teie veebipood peagi kokku kukkuma – see oleks teie kaubamärgi jaoks hukatuslik.

Teame, kuidas poodide veebisaidi koostaja ümber on, nii et võite meile usaldada, et nad pakuvad teile täpset, õiglast ja kasulikku teavet. Meie ekspertteadmiste kasutamine, meie’olete täna valinud viis parimat ettevõtte poodide platvormi. Vaadake meie lõplikku nimekirja allpool…

Parimad ettevõtte pood on:

 1. Shopify Plus: Parim üldine ettevõtte pood
 2. BigCommerce Enterprise: Parim rongisisese kiiruse jaoks
 3. Magento kaubandus: Parim Pro veebiarendajatele
 4. WooCommerce for Enterprise: Parim odava hinnaga variant
 5. Salesforce Commerce Cloud: Parim rahvusvahelise äri jaoks

Meie uurimistöö põhjal leidsime, et Shopify Plus on parimaks kõikehõlmavaks lahenduseks ettevõtetele, kus BigCommerce Enterprise viimistleb tihedat esikohta oma vinge hulga sisseehitatud funktsioonidega. Üksikasjalikumalt iga platvormi kohta’hinnakujundus, funktsioonid, plussid ja miinused, loe edasi.

1

Shopify Plus

Parim üldine ettevõtte pood

Lühidalt

 • Hinnakujundus: Minimaalselt 2000 dollarit kuus
 • Ettevõtte nõuded: n / a
 • Praegu volitused: GymShark, NY Times, The Economist
 • Kiire fakt: Kasutab 7000+ kaubamärki 175 riigis

Shopify Pluss plussid

Shopify Plus võtab põhjusel meie esikoha. Tutvuge Shopifyga’s pluss allpool, et näha, miks:

 • Alustamine on kiire ja lihtne: Shopify on täielikult hostitud e-poe platvorm, nii et te seda ei tee’sa ei pea oma saidi kodeerimise pärast muretsema’s taustaprogramm või ribalaiuse haldamine.
 • Lai valik pluginaid: Valige enam kui 1500 rakenduse hulgast, mida oma veebipoega integreerida, aidates parandada oma veebisaidi toimivust kõigis e-poe valdkondades.
 • Kuluefektiivne: Shopify Plus on palju odavam võimalus kui veebiarendusbüroo palkamine ja teil on juurdepääs hiilgavale, ööpäevaringsele klienditoele.
 • Töötle 10 000 tehingut minutis: Shopify Plus hoiab teie pood müügiperioodide ajal ilma tõrgeteta töötavana.

Shopify pluss miinused

Kahjuks pole ükski poodiplatvorm täiuslik. Lugege Shopify Plussi negatiivseid külgi siit:

 • Piiratud loovus: Saate oma koodi rakenduste kaudu kohandada, kuid saate seda teha’t ei saa luua nullist kohandatud kujundusi, nagu saate Magento või WooCommerce’is. Kuid see kehtib kõigi hostitud platvormide kohta, mitte ainult Shopify kohta.
 • Pistikprogrammi kulud võivad kokku liita: Vaatamata Shopify’le’suhteliselt madalad tellimiskulud, peate võib-olla kulutama kolmandate osapoolte pistikprogrammidele rohkem kui BigCommerceile, mis pakub palju rohkem sisseehitatud tööriistu.

Shopify Plus: põhifunktsioonid

10 tasuta ja 59 tasulist teemat

69 professionaalselt meisterdatud malli abil saate oma poe esikülje täpselt kajastada teie võimsat ettevõtet.

Pood maksab

Kasutage Shopify’Rakendus, varem Shopify Pay, et võimaldada klientidel salvestada oma saatmis- ja arveldusteave, et kiirendada ostuprotsessi ja parandada teie konversioonimäärasid 18%.

Hallake kuni 10 kauplust korraga

Kasutage Shopify’geniaalsed tööriistad kõigi teie ettevõtte ettevõtet hõlmavate veebipoodide kasvatamiseks ühest kohast.

Shopify Plus akadeemia

Hoidke oma äri sujuvalt hiilgava klienditoega, millele lisandub juurdepääs Shopify Plus Akadeemiale, mis sisaldab enesekontrollitud koolitusi teie ettevõtte kasvatamiseks.

shopify pluss parimad ettevõtte pood-platvormidShopify Plus pakub teie ettevõtte äritegevusele erakordselt tugevat platvormi, jäädes samas ülilihtsaks kasutamiseks

Lisateave:

 • Shopify ülevaade: lugege meie põhjalikku ülevaadet
 • Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: milline platvorm võidab kolmekordse ohu lahingu?
 • Shopify vs Shopify Plus: millised on peamised erinevused?
 • Shopify vs WooCommerce: milline neist sobib teie ettevõttele?

2

BigCommerce Enterprise

Parim rongisõidukiiruse jaoks

Lühidalt

 • Hinnakujundus: Pakkumised on tavaliselt 500–15 000 dollarit kuus
 • Ettevõtte nõuded: Aastane tulu üle 1 miljoni dollari
 • Praegu volitused: Skullcandy, Ben & Jerry’s, Motorola
 • Kiire fakt: Asutatud 2009. aastal ja asub Austinis, Texases

BigCommerce Enterprise: plussid

Nagu nimigi ütleb, on BigCommerce ettevõtlusmängu üks suurimaid lööjaid. Siin’miks:

 • Kiire pardaleminek: 95% BigCommerce Enterprise’i kaupmeestest on loodud nelja kuu jooksul või vähem, kiites 50% kiiremini kui enamus konkurente.
 • 24-tunnine klienditugi: Sina’Saate ööpäevaringselt tuge e-posti, vestluse ja telefoni teel. Sina’Samuti saate juurdepääsu esmatähtsale tugiteenusele vanema tehnilise toe esindaja kaudu, kes saab teie kõnele vastata 30 sekundi jooksul
 • Sisseehitatud funktsioonid: Erinevalt Shopify Plusist ja rakendustele tuginemisest pakub BigCommerce Enterprise kõike, mida vajate oma ettevõtte sisseehitatud ulatuse suurendamiseks, säästes kokku umbes 5800–30 000 dollarit+ aastas rakenduste tellimiskuludena, võrreldes Shopify Plusiga.
 • 99,98% tööaega: BigCommerce võitis’t ei luba teie veebisaidil krahhi ka teie kõige tihedamatel aegadel. Platvorm tegeleb ka kõigi värskenduste ja tõrkeotsingu probleemidega teie jaoks, ilma et peaksite sõrme tõstma.

BigCommerce Enterprise: miinused

Nagu kõigil platvormidel, on ka BigCommerce Enterprise’is mõned väikesed varjuküljed, mida näete allpool:

 • PayPali tasud: Toodete PayPali kaudu müümisel tehingutasud ei vähene’BigCommerce Enterprise’i plaani maksevärav, mis tähendab teid’Maksan sama palju PayPali tehingutasusid, kui maksaksite BigCommerce’is’s ‘Põhiline’ plaan.
 • Piiratud sisseehitatud funktsioonidega: Kuigi sisseehitatud funktsioonid on erakordselt tugevad, olete teie’te ei saa oma poodi nii palju isikupärastada ja kohandada, kui saate seda teha Shopify ja selle tohutu rakendusturu abil.

BigCommerce Enterprise: põhifunktsioonid

Suur sisseehitatud funktsioonide fänn? Siis sina’Mulle meeldib BigCommerce’pakkumised:

Tooteotsingu funktsioon

Looge tooteotsingufiltrid ja isikupärastage kasutajakogemust soovitustega (kasutaja põhjal)’keel, asukoht ja ostmise ajalugu), et parandada müügi võimalust.

400 API kõnet sekundis

BigCommerce Enterprise toetab 400 API-kõnet sekundis (võrreldes Shopify Plusiga)’ 10), mis tähendab, et saate sünkroonida suured tootekataloogid mõne tunni, mitte tundide jooksul.

Rohkem kui 250 kohalikku makseviisi

BigCommerce Enterprise’i abil saate oma tooteid platvormi kaudu müüa igasse maailma nurka’võime aktsepteerida üle 250 makseviisi enam kui 100 riigis.

Mitmekihiline turvalisus

Hoidke oma veebipood turvalisena mitmekihilise turvalisuse ja hajutatud teenuse keelamise (DDoS) kaitsega, aidates takistada häkkeritel teie hostimisteenuseid häirimast, et kasutajad ei saaks teie veebisaiti kasutada.

Kohalik lavastus

Vaadake kõiki oma veebikujunduse muudatusi reaalajas enne värskenduste avaldamist, olgu teie ise’oma töölaua- või mobiilisaiti värskendada.

suurettevõtte ettevõtte poodide platvormidBigCommerce Enterprise lubab madalamaid hindu kui Magento ja Shopify Plus

Lisateave:

 • BigCommerce vs Magento: Kes võidab suure lahingu?
 • BigCommerce vs WooCommerce: kuidas neid võrrelda?
 • BigCommerce vs Shopify: milline titaan võidab kokkupõrke?

3

Magento kaubandus

Parim Pro veebiarendajatele

Lühidalt

 • Hinnakujundus: Litsentsitasud alates 1 988 dollarist kuus, lisaks hostimise, domeeninime ja saidi arenduskulud, mis võivad sõltuvalt projektist maksta 100–1 miljonit dollarit.
 • Ettevõtte nõuded: Tellitud hinnapakkumised teie aastakäibe põhjal
 • Praegu volitused: Paul Smith, Barbour, HP
 • Kiire fakt: Omandatud Adobe poolt 2018. aastal 1,68 miljardi dollari eest

Magento kaubandus: plussid

Magento Commerce on ise hostitud platvorm, mis tähendab, et teil on täielik loominguline vabadus – kui teil on kodeerimisega seotud teadmised!

 • Integratsioonid: Magento Commerce uhkeldab ületamatu integratsioonivalikuga, pakkudes ulatuslikku loomingulist kontrolli.
 • Täpsemad funktsioonid: Magento Commerce loodi veebiarenduse kogemusega kasutajatele, pakkudes väga paindlikke ja keerulisi poodifunktsioone.
 • Suur arendajate kogukond: Isehaldusplatvormina puudub spetsiaalne Magento tugimeeskond. Selle asemel on selles veebipoes suurim arendajate kogukond, kes pakub tuge teie probleemidele ja vastuseid küsimustele.

Magento kaubandus: miinused

Esiküljel pakuvad isehaldusplatvormid tuge vähe ja võivad teid varjatud kuludega üllatada:

 • Varjatud kulud: Erinevalt Shopifyst või BigCommerce’ist, sina’peate ostma oma hostingu, domeeninime ja turvasertifikaadid. Samuti võtab Magento teie ettevõttelt tasu vahemikus 1000–5000 dollarit, kui turvakontrolli käigus leitakse teie koodis turvaauke.
 • Kulukad ränded: Teie veebipood läbib kord paari aasta jooksul kalleid ja aeganõudvaid rännakuid. Näiteks rändas Magento hiljuti välja Magento 2 Commerce.
 • Aeglane skaalaga: Paljud ettevõtted, kes tegelevad paljude tehingute ja klientide andmetega, on ülendamisel kaebusi esitanud vigade ja aeglase laadimiskiiruse üle.

Magento kaubanduse põhifunktsioonid

Kohene ost

Teie kliendid saavad kasutada varem salvestatud makse- ja saateteavet, et vahele jätta väljamaksete toimingud, luues kiirema ja hõlpsama protsessi – eriti mobiilikasutajate jaoks.

Tootesoovitused

Seadke automatiseeritud reeglid, et teha kindlaks, milliseid teie tooteid soovitatakse teatud klientidele, kas soovite soovitada seotud tooteid või kallimaid valikuid, et aidata müüki suurendada.

Leheehitaja

Magento tutvustas hiljuti lohistamisfunktsiooni (nagu teiegi)’d leiate saidilt Shopify või BigCommerce)’kasutajaliides, mis tähendab, et saate oma visuaalset sisu hõlpsalt ümber korraldada. Teie siiski’Pean ikkagi teie taustaprogrammi kodeerima.

Magento ettevõtte poodlahendusedMagento Commerce pakub ületamatu kujundusvabadust, kuid ainult siis, kui teil on veebiarenduse oskused 4

WooCommerce for Enterprise

Parim madala hinnaga variant

Lühidalt

 • Hinnakujundus: Avatud lähtekoodiga pistikprogrammina’installimine on tasuta, kuid teie’Peate selle lisama olemasolevale WordPressi saidile – sellega kaasnevad ka oma seadistuskulud.
 • Ettevõtte nõuded: n / a
 • Praegu volitused: Weber NZ, CoolBlueWeb, OutPut
 • Kiire fakt: WordPress haldab 28% kogu maailmas asuvatest veebisaitidest

WooCommerce for Enterprise: plussid

WooCommerce’iga saate teie’töötate WordPressis usaldusväärse kaubamärgiga. Siin on mõned suurimad puugid, mis muudavad WooCommercei linnukese:

 • Paindlikkus: WordPressi pistikprogrammina (sarnane rakendusega) saab WooCommerce’i installida ja kasutada teie veebipoe mis tahes osa toetamiseks, olgu see siis’kogu sisu või lihtsalt teie sisustruktuuri põhikomponent.
 • Odavad teemad: WooCommerceil on 18 ettevõttesisest teemat, mis algavad kõigest 39 dollarist ja mida saate oma südame jaoks kohandada’sisu (kui teate, kuidas kodeerida).
 • Turvaline kood: WooCommerce’i auditeerivad tööstuse juhtivad kodeerimise eksperdid, tagamaks, et see järgib parimaid tavasid ja hoiab kõrgeid kodeerimisstandardeid, hoides teie ettevõtte poodi kindlates kätes.

WooCommerce for Enterprise: miinused

Märkige end üles WooCommerce for Enterprise varjukülgedel. Alustuseks võib’t sobitage loomingulise vabaduse eest Magento Commerce’iga või kasutamise lihtsustamiseks Shopify Plusiga:

 • Toetuse puudumine: Erinevalt Shopify või BigCommerce’ist ei ole spetsiaalset tugimeeskonda, kellele oma probleemide lahendamisel abile toetuda. Selle asemel sina’Peate konsulteerima teiste veebiarendajatega, mis on palju aeganõudvam ja kallim.
 • Kasutusmugavus: Nagu kõiki ise hostitavaid platvorme, on ka WooCommerce’i keeruline kasutada, kui te seda ei tee’t ei oma tehnilisi võimalusi. Kui te seda ei tee’meil pole kodeerimise kogemust, siis meil’d soovitame kasutada hostitud tarkvara, näiteks Shopify või BigCommerce.
 • Varjatud kulud: Kuigi pistikprogrammi WooCommerce saab tasuta installida, olete teie’peate maksma hostiteenuse pakkuja, domeeninime, SSL-i turvalisuse, teemade, rakenduste ja muude ressursside, näiteks veebiarendajate toe eest.

WooCommerce for Enterprise: põhifunktsioonid

WooCommerce on pood-pistikprogramm, mis võib muuta teie veebisaidi võimsaks veebipoodiks. Siiski ei juhtu’teil pole nii palju sisseehitatud funktsioone kui teil’d leida täielikult hostitud, ‘valmis-out-the-box’ nagu BigCommerce. Allpool on parimad funktsioonid, mis leiate veebisaidilt WooCommerce for Enterprise:

Ühe klõpsuga tagasimaksed

Kui pakute oma klientidele võimalust kohe raha tagasi saada, paraneb üldine kasutuskogemus ja see peaks julgustama korduvat müüki.

Piiramatu kohandamine

Mis WooCommerceil funktsioonidel puudub, see korvab oma piiramatute kodeerimisvõimalustega. Saate kohandada kõike alates oma avalehest kuni kassani välja, et tagada, et veebipood kajastaks täpselt teie ainulaadset kaubamärki.

e-poe ettevõtte poodlahendusedWooCommendi kasutamine on keerulisem kui Shopify Plus, kuid vähem keeruline kui Magento Commerce Parim WooCommerce’i hostimine: millisel hostil on WooCommerce kõige rohkem?

WooCommerce’i alternatiivid: mis veel seal on?

5

Salesforce Commerce Cloud

Parim rahvusvahelise äri jaoks

Lühidalt

 • Hinnakujundus: Maksate 1-2% oma müügist
 • Ettevõtte nõuded: Omate üle 5 veebipoe
 • Praegu volitused: Adidas, GoPro, L’Oreal
 • Kiire fakt: Varem tuntud kui Demandware

Salesforce Commerce Cloud: plussid

Pilves asuv (st täielikult Interneti-põhine ilma riistvarata) on Salesforce Commerce Cloud lõpmatuseni skaleeritav. Kui teile meeldib selle platvormi heli’suurimad plussid, siis võib Salesforce olla teiega:

 • Salesforce’i tarkvara: Saate hõlpsalt oma poodide müügileti integreerida Salesforce’iga’muu pilvepõhine CRM (kliendisuhete haldamise) tarkvara, et luua järjepidevus kogu teie ettevõttes.
 • Suurepärane rahvusvaheliste kaubamärkide jaoks: Hallake mitut poefronti ühest taustast, aktsepteerides samal ajal erinevat tüüpi valuutat ja tõhusalt kasutades igas poes erinevaid keeli.
 • Klienditugi: Erinevalt Magento’st või WooCommerce’ist saab kasu laiaulatuslikust ööpäevaringsest toest, samas kui Salesforce Commerce Cloud’i tugimeeskond tegeleb teie jaoks kõigi põhisüsteemi uuendustega..

Salesforce Commerce Cloud: miinused

Salesforce Commerce Cloudil on mõned mitte nii hõbedased vooderdised, nimelt selle kõrge omandikulu ja intuitiivsete disainivahendite puudumine:

 • Paindumatu: See’see pole kõige intuitiivsem platvorm, nii et näete vaeva, et ehitada üles tõhus ja professionaalse ilmega pood’teil pole veebiarenduse kogemust.
 • Kallimad: Sest sa’Kui maksate protsendi oma müügist, et kasutada Salesforce Commerce Cloudit, vähendate seda sügavamale oma kasumimarginaali, mida rohkem teie ettevõte igal aastal teenib. Seega, kui teie ettevõte teenib igal aastal 20–500 miljonit dollarit, võite kulutada aastas 200 000 dollarit + +++++!

Salesforce Commerce Cloud: peamised omadused

Omnikanali müük

Salesforce Commerce Cloudiga saate hallata (ja müüa tooteid oma) veebipoest, sotsiaalmeedia kanalitest, mobiilisaidist ja telliskivipoest ühes kohas.

Kliendiandmete aruanded

See platvorm kogub andmeid ja teavet klientide ostukäitumise kohta, kasutades oma isikupärastamise mootorit, mida nimetatakse Einstein, ja kasutage neid andmeid kasutaja isikupärastamiseks’ostukogemus – see aitab parandada konversioone ja suurendada müüki.

salesforce kaubanduspilve ettevõtte pood-platvormidSalesforce Commerce Cloud pakub hõlpsat integreerimist muu suurepärase Salesforce CRM tarkvaraga

Kuidas valida ettevõtte pood

Sina’olete oma ettevõtte loomisel selle kaugele jõudnud, nii et peate valima poodide platvormi, mis sobib kõige paremini teie vajaduste ja ambitsioonidega. Allpool on toodud mõned olulisemad funktsioonid, faktid ja peened väljatrükid, millele peaksite ettevõtte poodiplatvormi valimisel tähelepanu pöörama…

Pardaloleku aeg

Ettevõtte poodide omanikuna soovite oma veebiettevõtte võimalikult kiiresti üles seada. Täielikult hostitud platvormid nagu Shopify Plus ja BigCommerce Enterprise on ‘valmis minema’ paketid, pakkudes kõike, mida vajate oma ettevõtte kasvatamiseks, kõik ühes kohas. Nende platvormidega te ei tee’ei pea mõtlema kodeerimise, hostimise, ribalaiuse või mõne muu veebiarenduse taktika üle.

Kas müüte ettevõtetele või tarbijatele??

Mõnel platvormil on tööriistad, mis sobivad paremini I.T. laiaulatuslikku tarkvara kogu maailma ettevõtetele, samas kui teistel poodiplatvormidel on spetsiaalselt üksikute jaemüügitoodete, näiteks spordirõivaste või parfüümide müümiseks loodud funktsioone. Shopify Plus ja BigCommerce Enterprise märgistavad mõlemad kliendiboksid, pakkudes teile kõiki tööriistu’d on vaja müüa B2B ja B2C (ettevõttelt ettevõttele ja ettevõttelt tarbijale).

Üldkulud

Kõige täpsema hinnateabe saamiseks olete teie’Peate küsima igalt platvormilt hinnapakkumisi, mida on tõesti lihtne teha. Kord aga’olete võrrelnud valitud ettevõtte poodide tellitud hinnapakkumisi, teie’Peate vaatama kaugemale kui tellimiskulud. Kas teie valitud platvormil tekivad lisakulud näiteks veebimajutuse, IT-toe, domeeninimede ja pistikprogrammide osas?

Pidage nõu oma ettevõtte teiste meeskondadega

Teie valitud ettevõtte poodlahendus mõjutab kõiki teie ettevõtte valdkondi, nii et konsulteerige kindlasti teiste osakondadega, et valida kõigile kasulik lahendus. Näiteks on teie turundusmeeskonnal platvormi kohta arvamusi’isikupärastamise funktsioone, samal ajal kui teie IT-osakond võib küsida, kuidas tarkvara integreerub teie enda arvutisüsteemidega.

Parimad ettevõtluse poodiplatvormid: kokkuvõte

Meie’olete valinud viis parimat ettevõtte poodide lahendust, mis võimaldavad teil otsimist, kerimist, klõpsamist ja helistamist tundide kaupa kokku hoida. Ettevõtte juhtimine on piisavalt aeganõudev, eks?

Nüüd kui sina’Kui olete jõudnud meie toredasse kokkuvõttesse, peaks teil olema idee, milline platvorm on teie ettevõtte jaoks parim. Lase’s kiiresti meie nimekirja….

Parimad ettevõtte pood on:

 1. Shopify Plus: Parim üldine ettevõtte pood
 2. BigCommerce Enterprise: Parim rongisisese kiiruse jaoks
 3. Magento kaubandus: Parim Pro veebiarendajatele
 4. WooCommerce for Enterprise: Parim odava hinnaga variant
 5. Salesforce Commerce Cloud: Parim rahvusvahelise äri jaoks

Kuigi nemad’uuesti kõik suurepärased platvormid, meie’d soovitame Shopify Plusi igas suuruses ettevõtetele. Shopify abil saate teie’investeerige uuesti ülemaailmse poodleja tööriistadesse, turvalisusesse ja paindlikkusse. See võib’Kasutusmugavus peab vastama ka nõuetele. Kõik, mis kaalus, see’Pole ime, et Shopify Plus omab praegu üle 7000 suurettevõtte 175 riigis.

BigCommerce Enterprise on lähedal juba teisele kohale, uhkeldades muljetavaldavama valiku sisseehitatud funktsioonidega kui isegi Shopify Plus. Teine kodumajapidamises kasutatav poodnimi BigCommerce pakub hiilgavat klienditoe pakkumist vastavusse viimiseks kogu ettevõtte jaoks mõeldud tööriistadega.

Ükskõik millise platvormi valite, teie ise’Töötan usaldusväärse kaubamärgiga, millel on aastatepikkune kogemus poodimaailmas.

Kahjuks küll’Nüüd on aeg hüvasti jätta ja palju õnne – loodame, et teie ettevõte saab sellest varsti veebis ülemuse!

Parimad ettevõtluse poodiplatvormid: KKK

Mis on ettevõtte pood??

Ettevõtte pood on veebiplatvorm, mis’kas ise hostitud (nt Magento Commerce) või kohapeal (nt Shopify Plus), mis võimaldavad ettevõtte suurusega e-kaubanduse ettevõtetel mastaapsust muuta ja veebis müüa. Tavaliselt töötleb ettevõtte pood-äri tuhandeid tellimusi minutis mitme veebipoe kaudu.

Milline on parim ettevõtte pood?

Kombineerides kasutusmugavust turul pakutavate parimate müügivahenditega ja suutlikkust töödelda üle 10 000 tellimuse minutis, on Shopify Plus parim ettevõtte e-poe platvorm turul, mis toetab praegu enam kui 7000 suurt kaubamärki 175 riigis.

Kuidas valida ettevõtte pood??

Peate arvestama mitte ainult hinnakujundusega, vaid ka teadma, et isehaldusplatvormid, näiteks Magento Commerce, nõuavad kõrgetasemelist kodeerimise teadmist. Vahepeal võimaldavad täielikult hostitud platvormid nagu Shopify Plus kedagi ettevõtte poe kiireks ja hõlpsaks ehitamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me