11 parimat PHP-teenuse pakkujat

Contents

Kuidas valida oma saidile parim PHP veebimajutusteenuse pakkuja?

PHP on populaarne serveripoolne skriptikeel, mis tähendab, et PHP-koodi käitatakse serveris, mitte brauseris. PHP-hostimine on skaleeritav, kohandatav ja suurepärane dünaamiliste lehtede, näiteks ostukorvide või sisselogimiskraanide loomiseks.

PHP-skripte saab tõlgendada ainult serveris, kuhu on installitud PHP, nii et kui soovite nautida PHP-hostimise eeliseid, peate’Peate valima seda toetava veebi.

11 parimat PHP majutusteenuse pakkujat

 1. Sinine vaim – parim üldine PHP hostingu pakkuja.
 2. HostGator – parim tööaja jaoks.
 3. Liikumises – parim turvaliseks PHP hostimiseks.
 4. A2 majutamine – parim PHP hostimise toe jaoks.
 5. SiteGround – parim PHP funktsioonide jaoks.
 6. GoDaddy – kõige parem iseseisvaks.
 7. Hostinger – parim taskukohasuse tagamiseks.
 8. iPage – parim PHP värskenduste jaoks.
 9. DreamHost – parim hoiuruumide jaoks.
 10. WP mootor – parim skaleeritavuse jaoks.
 11. HostPapa – parim veebipõhiseks juhendamiseks.

Meie’ve viis läbi ulatuslikud uuringud PHP-d toetavate parimate hostimisteenuste pakkujate kohta ja on järjestatud iga pakkuja’jõudlust paljudes valdkondades alates tööajast kuni klienditeeninduseni. Kas olete valmis lähemalt uurima, mis eristab iga pakkujat? Lase’s alustama!

1

Sinine vaim

Parim üldine PHP-majutuse pakkuja

Põhijooned

PHP alghind: 2,95 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva
Uptime: 99,98%
Tasuta varukoopiaid? Jah

bluehost koduleht

Bluehost toetab PHP versioone 7.0 kuni 7.3. Saate oma versiooni kohandada PHP-käitlejatega ja keskkonda konfigureerida php.ini abil. Bluehost pakub ka mitmesuguseid mitte-PHP-spetsiifilisi funktsioone. Vaadake allpool meie üldist ülevaadet Bluehostist:

Plaanid ja hinnakujundus

PHP hostimine Bluehostil’s jagatud plaanid algab 2,95 dollarist kuus ja valida on nelja erineva plaani vahel. Odavaim on põhiplaan, mis sisaldab mõõtmata ribalaiust ja 50 GB SSD salvestusruumi. Pro-kava on kõige hinnalisem ning sisaldab mõõtetu ribalaiust, piiramatut SSD-salvestusruumi ja pühendatud IP-aadressi.

Bluehost’i tugi

Sinine vaim’s teadmistebaasis on hulgaliselt kasulikke artikleid PHP hostimise kohta. Selle üldine abi- ja tugiteenused on samuti usaldusväärsed – meeskonnaga saate ühendust võtta ööpäevaringselt telefoni ja live-vestluse kaudu.

Bluehost Security

Bluehost sisaldab oma plaanidega ka ulatuslikke turvameetmeid, näiteks tasuta SSL, turvaline Shelli juurdepääs ja rämpspostitaja kaitse. Muidugi on ka täiustatud turvafunktsioone, mille eest saate lisatasu eest maksta – kuid selles juhendis meie’Kaanen lihtsalt iga pakkujaga kaasas olevad turvafunktsioonid’s plaanid.

Leia rohkem

 • Loe meie Bluehost ülevaade rohkem informatsiooni
 • Lisateavet kulude kohta leiate meie saidist Bluehost Hinnakujundus Ülevaade

2

HostGator

Parim tööaja jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 2,75 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 45 päeva
Uptime: 99,99%
Tasuta varukoopiaid? Jah, kord nädalas

hostgatori kodulehe vaade

HostGator pakub PHP-hostimist oma jagatud plaanides ja selle serverid on juba konfigureeritud tavapäraste PHP-sätetega, mille HostGatori administraatorid on määranud kõige optimaalsemateks. Kuid saate need vaikesätted alati alistada, luues oma PHP.ini-faili.

Plaanid ja hinnakujundus

HostGator’s jagatud plaanid on optimeeritud PHP majutamiseks, hinnad algavad 2,75 dollarist kuus.

Hatchlingu plaan sisaldab ühte domeeni, mõõtmata ribalaiust ja tasuta domeeni. Äriplaan sisaldab piiramatuid domeene, mõõtmata ribalaiust, tasuta pühendatud IP-aadressi, tasuta SEO tööriistu ja tasuta domeeni.

HostGatori tugi

HostGator pakub ulatuslikku otsitavat teadmistebaasi, mis, nagu ka Bluehost, sisaldab hulgaliselt teavet PHP hostimise kohta. Lisaks pakub HostGator ööpäevaringset reaalajas vestlust ja telefoni tuge.

HostGatori turve

Mis saab HostGatorist?’turvameetmed? Iga pakett pakub tasuta SSL-sertifikaati ja veel parem – HostGator’s andmekeskused võimaldavad üleujutuste kaitset, et vältida DDoS rünnakuid.

Leia rohkem

 • Lisateavet selle pakkuja kohta leiate meie saidilt HostGatori ülevaade
 • Siit leiate põhjaliku kulude jaotuse HostGatori hinnakujunduse ülevaade

3

Liikumises

Parim turvalise PHP hostimise jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 6,39 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 90 päeva
Uptime: 99,97%
Tasuta varukoopiaid? Jah

inmotion php kodu

Liikumises’s PHP plaane tugevdab suPHP tööriist, mis käivitab PHP skripte nende omanike õigustega. Teisisõnu, suPHP funktsioonid muudavad teie veebimajutuse turvalisemaks.

InMotion pakub ka palju muid, mitte-PHP-spetsiifilisi funktsioone, mida me’Selgitan allpool “Plaanid ja hinnakujundus.” Kuid kõigepealt vaadake meie hetkeseisu kokkuvõtet InMotionist:

Plaanid ja hinnakujundus

Liikumises’s jagatud plaanid algab 6,39 dollarist kuus. Lisaks PHP-hostimise toetamisele sisaldab iga kava tasuta saidiülekandeid, ajastatud andmete varundamist ja tasuta tahkis-draive (SSD).

InMotioni tugi

InMotion pakub ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge, samuti otsitavat tugikeskuse teadmistebaasi üle 5000 artikliga.

InMotioni turve

Turvalisuse piires sisaldab InMotion tasuta SSL-i, turvalise Shelli juurdepääsu ja DDoS-i rünnakukaitset. Vajutatud ribalaiuse vältimiseks hõlmab see pakkuja ka HotLinki kaitset.

Leia rohkem

 • Lisateavet meie InMotioni ülevaade
 • Vaadake, kuidas PHP-hostide nr 1 ja 3 hind meie üldises hinnas on InMotion vs Bluehost üldine võrdlus

4

A2 majutamine

Parim PHP hostimise toe jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 3,92 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: igal ajal
Uptime: 99,95%
Tasuta varukoopiaid? Jah

a2 php koju

A2 Hosting võimaldab teil valida pakutavate paljude erinevate PHP versioonide vahel, neist viimane on PHP 7.4. Muud A2 Hosting pakutavad versioonid sisaldavad versioone 7.0 kuni 7.3. Vaadake, mida see pakkuja veel teha saab:

Plaanid ja hinnakujundus

A2 Hosting pakub PHP veebimajutust kõigil kolmel jagatud plaanid: Lite, Swift ja Turbo. Jagatud plaanid algavad 3,92 dollarist kuus. Selle spektri odavaimas otsas on Lite-kava suurepärane just alustavatele inimestele, samas kui Turbo-kava töötab väga kiiresti ja sobib saitidele, kus on palju faile ja sisu.

Kõik A2’Ühised plaanid pakuvad piiramatut SSD-salvestust ja -ülekannet, tasuta saidi migratsiooni ja populaarset cPaneli juhtpaneeli.

A2 hostimise tugi

A2 majutamine’Klienditoe meeskond – muidu tuntud kui Guru meeskond – on saadaval ööpäevaringselt telefoni ja otsevestluse kaudu. Samuti saate abipalvetega saata e-posti pileteid. A2 majutamine’otsitav teadmiste keskus on täpselt sama tugev kui konkurentide oma ja seal saate leida palju artikleid PHP-ga seotud teemadel.

A2 hostimise turvalisus

A2 Hosting on oma veebisaitide turvalisuse tagamiseks rakendanud ka ettevõttesisese pideva turvalisuse algatuse, mis sisaldab järgmist:

 • HackScani kaitse
 • Kahekordse hostimise tulemüür
 • Serverite kõvenemine
 • Tõhustatud DDoS-i rünnakukaitse

Leia rohkem

 • Loe meie A2 majutuse ülevaade et rohkem teada saada
 • Kui palju see maksab veebisaidi majutamise kulud? Meie’ve jaotatud üldeelarve

5

SiteGround

Parim PHP funktsioonide jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 0,33 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva
Uptime: 99,98%
Tasuta varukoopiaid? Jah

saidiplats php kodu

SiteGround’s PHP hosting algab hämmastavast 33 sendist kuus ja selle hinnaga maksate teile’Teil on juurdepääs versioonidele 7.0–7.4. SiteGround on uhke oma üliturvaliste PHP-täideviimiste ja automaatsete PHP-värskenduste üle ning võite ka selle pakkuja osas end hästi tunda, kui’proovite taas roheliseks minna: SiteGround pakub oma PHP jagatud plaanides 100% taastuvenergia mängu.

Plaanid ja hinnakujundus

SiteGround pakub PHP-hostimist kogu oma saidil jagatud plaanid. StartUpi plaan on (selgelt) odavaim hinnaga 0,33 dollarit kuus, millele järgneb GrowBigi plaan hinnaga 5,95 dollarit kuus ja lõpuks GoGeeki plaan hinnaga 11,95 dollarit kuus.

Juhib sissejuhatavaid hindu: seda’Pole saladus hostimise valdkonnas, et enamikule pakkujatele meeldib esimesel aastal pakkuda palju madalamaid hindu. Kuid me arvasime, et me’d tuletame teile meelde ajutisi sissejuhatavaid hindu, kuna see 0,33 dollarit kuus näeb välja nii hea tehing. See on hea tehing – pidage ainult meeles, et StartUpi plaan tõuseb uuendamisel 11,95 dollarini kuus! Samamoodi hüppab GoGeeki plaan 11,95 dollarilt kuus 34,95 dollarini kuus.

Kogu SiteGround’Ühised plaanid hõlmavad mõõtevaba andmeedastust ning piiramatuid alam- ja pargitud domeene. Lisaks on SSD-salvestusruumide jaotus plaanide kaupa 10 GB StartUpil, 20 GB Grow Bigil ja 30 GB GoGeekil.

Saidi maapealne tugi

Lisaks ööpäevaringsele telefoni- ja reaalajas vestluse toele ning oma teadmistebaasile pakub SiteGround ka eriülesannete ja tööriistade jaoks mõeldud spetsiaalseid õpetusi, mis aitavad teil viia oma saidi järgmisele tasemele.

SiteGround turvalisus

SiteGround’Turvameetmete hulka kuulub tasuta SSL ja 24/7 serveri jälgimine. SiteGround käitab ka sissetungimise tõkestamise süsteemi, mis tuvastab kõik kasutajad, kes üritavad teie paroole jõuga siduda, ja keelavad seejärel ründajale juurdepääsu kiiresti’s IP-aadress.

Leia rohkem

 • Meie SiteGround ülevaade annab teile selle teenusepakkuja kohta kõik üksikasjad
 • Alustage eelarve planeerimist meie täieliku eelarvega Saidipõhise hinnakujunduse ülevaade

6

GoDaddy

Parim iseseisvate jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 3,99 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Ei
Uptime: 99,97%
Tasuta varukoopiaid? Jah

godaddy hostimise kodulehe vaade

GoDaddy pakub küll PHP-majutust – aga kui te seda teete’kui otsite spetsiaalset abi ja tuge, siis ei pruugi see olla teile pakkuja. Otsima “PHP” annab teadmiskeskuses GoDaddy tagasi 102 tulemust, kuid otsese juhendamise võimalusi on vähe. See ütles, kui sina’Kui olete isemajandav kooder, ei pruugi te midagi pahaks panna!

Plaanid ja hinnakujundus

GoDaddy’s Linux jagatud plaanid algab 3,99 dollarist kuus. Kõik plaanid hõlmavad ühe klõpsuga rakenduse installeerimist, 1 GB MySQL andmebaasi salvestusruumi ja mõõtemata ribalaiust. Ülim plaan on GoDaddy’priciest jagatud plaan ning sisaldab ka 2X töötlemisvõimsust ja mälu, tasuta lisatasu DNS-i ja piiramatuid andmebaase.

GoDaddy tugi

GoDaddy pakub otsitavat teabekeskust ja ööpäevaringset telefonitugi, nii et meeskonna liige on alati abiks. GoDaddy’Samuti on reaalajas vestluse funktsioon saadaval esmaspäevast reedeni kell 5–18 MST.

GoDaddy turvalisus

Kõik GoDaddy plaanid sisaldavad ka ööpäevaringset turvaseiret ja DDoS-i kaitset rünnakute ärahoidmiseks.

Leia rohkem

 • Loe meie GoDaddy majutuse ülevaade rohkem informatsiooni
 • Lisateavet meie GoDaddy hostingu hinnakujunduse ülevaade

7

Hostinger

Parim taskukohase hinnaga

Põhijooned

PHP alghind: 0,99 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva
Uptime: 99,90%
Tasuta varukoopiaid? Jah: kord nädalas

hostinger php kodu

Hostinger’s PHP plaanid pakuvad Git-integratsiooni rakenduste juurutamiseks, versioonikontrolli, mis võimaldab teil PHP versioonide 5.2 kuni 7.4 vahel vahetada, ja serveripoolse vahemälu vaheldumist, et suurendada lehe kiirust. Vaadake, kuidas Hostinger meie uurimiskategooriates edenes:

Plaanid ja hinnakujundus

Hostinger pakub PHP-hostimist kogu oma ulatuses jagatud plaanid, mis algavad 0,99 dollarist kuus. Odavaim plaan on ühtne PHP-kava, mis sisaldab 100 GB ribalaiust ning 1X töötlemisvõimsust ja mälu. Spektri teises otsas sisaldab Business PHP plaan piiramatut ribalaiust, 4X töötlemisvõimsust ja mälu ning igapäevaseid varukoopiaid.

Hostingeri tugi

Lase’s selgeks kõigepealt üks asi: Hostinger seda ei tee’t ei paku praegu telefonitugi. Mõne jaoks võib see pettumust valmistada, kuid Hostinger’Selle e-posti toest, piletitest ja ööpäevaringsest reaalajas vestlusest piisab, et siis ja siis mõned neist korvata. Hostinger pakub ka teadmistebaasi ja õpperaamatukogu igasuguste teemade kohta, nii et saate õppida endale sobival ajal.

Hostingeri turvalisus

Hostinger pakub oma Business PHP-kavas tasuta SSL-sertifikaati, kuid ühtse ja premium-jagatud plaani kasutajad peavad eraldi ostma SSL-sertifikaadi. Seda öeldes, Hostinger’serverid kasutavad ka kõrgetasemelise turbetaseme tagamiseks täiustatud turvamooduleid nagu Suhosin PHP kõvendamine ja PHP open_basedir kaitse.

Leia rohkem

 • Loe meie Hostingeri ülevaade rohkem informatsiooni
 • Tutvuge meie üldise loeteluga Parimad odavad veebihostid

8

iPage

Parim PHP värskenduste jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 1,99 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva
Uptime: 99,98%
Tasuta varukoopiaid? Jah

iPage

iPage võimaldab teil hõlpsalt PHP-versioonide vahel vahetada, mis aitab pidevate uute väljaannete maailmas liikumisel. iPage viib ka PHP värskendusi mugavuse huvides automaatselt läbi. Samuti saate faili php.ini muuta, et saada rohkem kontrolli selle üle, kuidas PHP-kood teie iPage-kontol töötab.

Plaanid ja hinnakujundus

iPage on ainulaadne selle poolest, et pakub: “üks suurus sobib kõigile” jagatud hostimine plaan 1,99 dollarit kuus. Kuni te ei tee’t pole selles küsimuses palju valikuvõimalusi, hõlmatud on kõik jagatud hostimiskava alused, sealhulgas piiramatu kettaruum, skaleeritav ribalaius ja esimese aasta tasuta domeen.

iPage’i tugi

IPage’i meeskond on alati abiks ööpäevaringselt telefoni ja reaalajas vestluse toe, lisaks piletimüügisüsteemi ja ulatusliku otsitavate teadmiste baasi kaudu. IPage’i teadmistebaasis on PHP-hostimispäringute kohta ainult 39 tulemust, kuid kui teie küsimus pole’Kui seal vastasite, võite olla kindel, et meeskond on abiks.

iPage’i turve

iPage’i plaanides on ööpäevaringne võrguseire, lisaks täiustatud turvakomplekt väärtuses 100 dollarit, tasuta.

Leia rohkem

 • Loe meie iPage ülevaade rohkem informatsiooni
 • Vaadake, kuidas iPage’i hinnad meie edetabeli edetabelis on 8 parimat virtuaalserveriteenust

9

DreamHost

Parim hoiuruumide jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 2,59 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 97 päeva
Uptime: 99,95%
Tasuta varukoopiaid? Jah

unistuste kodulehe vaade

DreamHost toetab PHP versioone 7.2, 7.3 ja 7.4. Praegu, kui lisate oma DreamHosti paneeli uue domeeni, on vaikimisi valitud PHP 7.3. DreamHost pakub PHP-hostimist oma ühistel plaanidel.

Plaanid ja hinnakujundus

DreamHost pakub kahte jagatud plaanid: Jagatud starter hinnaga 2,59 dollarit kuus ja Jagatud piiramatu 3,95 dollarit kuus. Mõlemad plaanid hõlmavad tasuta domeeni, piiramatut liiklust ja SSD-salvestusruumi. Pisut kallim jagatud piiramatu plaan pakub ka piiramatuid e-posti aadresse, mille lõpp on @ teie domeen.

DreamHosti tugi

DreamHost võimaldab teil esitada digitaalse tugipäringu ja pakub vastuseks tagasihelistamist. Seda öeldes saate küll’t Helistage DreamHostile otse telefoni teel, mis võib mõnda ärritada. Kui soovite, saate oma küsimustele siiski telefoni teel vastuse’mulle meeldib üks. Lisaks pakub DreamHost reaalajas vestlust kella 5.30–21.30 PST, e-posti pileteid ööpäevaringselt ja otsitava teabebaasi.

Unistuste turvalisus

DreamHost’Turvameetmed hõlmavad järgmist:

 • Tasuta SSL
 • Pahavara eemaldaja
 • Domeeni privaatsus
 • Veebirakenduse tulemüürid

Lühidalt öeldes töötab iga DreamHosti plaan kõvasti, et kaitsta teie veebisaiti rünnakute eest.

Leia rohkem

 • Loe meie DreamHosti ülevaade rohkem informatsiooni
 • Siit leiate täieliku kulude jaotuse DreamHosti hinnakujunduse ülevaade

10

WP mootor

Parim skaalautuvuse jaoks

Põhijooned

PHP alghind: 25,00 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva
Uptime: 99,98%
Tasuta varukoopiaid? Jah

wp mootor

WP Engine on ainulaadne, kuna see teenindab spetsiaalselt WordPressi kasutajaid ja pakub mastaapsust, mida rohkem ärisaite vajavad. Isiklikele või väga väikeste ettevõtete saitidele sobivat tõelist WP Engine’i plaani pole, kuid enamiku äri- ja kommertssaidide jaoks on WP Engine suurepärane vahend kasvu edendamiseks.

Plaanid ja hinnakujundus

WP Engine pakub kolme WordPressi hostimisplaanid: StartUp (25,00 dollarit kuus), kasv (95,83 dollarit kuus) ja skaala (241,67 dollarit kuus). Kasvu- ja skaalaplaanid on märkimisväärselt kallimad, ja kui te seda teete’nad võõrustavad tohutut veebisaiti’uuesti kaalumist.

Kuid enamik meist keskendub odavamale StartUpi plaanile. See mahutab kuni 25 000 külastust kuus ja sisaldab järgmist:

 • 10 GB kohalikku salvestusruumi
 • 50 GB kuus ribalaiust

WP mootori tugi

WP mootor’s Lahenduskeskus pakub harivaid nõuandeid saidi parendamiseks. WP Engine pakub ööpäevaringset tuge telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu, kuigi selle kasutamiseks peate olema oma kontole sisse logitud.

WP mootori turvalisus

WP mootor’Turvameetmed hõlmavad kaitstud tulemüüri, mis suunab automaatselt head või halba või pahatahtlikku liiklust, ning ketta kirjutuskaitset, et pahatahtlik kood ei satuks enda saidile – mõlemad põhjalikud meetmed oma veebisaidi turvalisuse tagamiseks.

Leia rohkem

 • Tutvu meiega WP mootori ülevaade et rohkem teada saada
 • Alustage eelarve koostamist meiega WP mootori hinnakujunduse ülevaade

11

HostPapa

Parim veebis juhendamiseks

Põhijooned

PHP alghind: 3,95 dollarit kuus
Raha tagasi garantii? Jah: 30 päeva
Uptime: 99,98%
Tasuta varukoopiaid? Jah

hostpapa php kodu

HostPapa pakub PHP-le optimeeritud servereid laia andmebaasitoega. Veelgi parem, selle digitaalses teadmistebaasis on terve hulk kasulikke õpetusi PHP hostimise kohta. Vaadake allpool meie üldist ülevaadet HostPapa kohta:

Plaanid ja hinnakujundus

HostPapa’s jagatud PHP hostimine plaanid algavad 3,95 dollarist kuus ja hõlmavad tasuta domeeni registreerimist ja mõõtemata ribalaiust. Odavaim plaan on stardipakett, mis pakub 100 GB SSD salvestusruumi, samas kui nii Business kui ka Business Pro plaanid pakuvad piiramatut SSD salvestusruumi.

HostPapa tugi

HostPapa’Otsitav teadmistebaas sisaldab mitmeid artikleid PHP teemadel – ja peaaegu kõiki muid teemasid. Teadmistebaas sisaldab ka kogukonna foorumit, kus kliendid saavad aidata üksteisele vastata’küsimused. HostPapa pakub ka ööpäevaringset reaalajas vestlust ja telefoni tuge, nii et saate oma küsimustele otse meeskond vastata.

HostPapa turvalisus

Turvalisuse osas on kogu HostPapa’s plaanid on hästi varustatud tasuta SSL-i, DDoS-i rünnakute ennetamise ja veebirakenduse ModSecurity tulemüüriga.

Leia rohkem

 • Loe meie HostPapa ülevaade rohkem informatsiooni
 • Vaadake meie edetabelit Parimad Linuxi hostingu pakkujad

Parimad PHP-teenuse pakkujad: lõplikud mõtted

Seal’Tugevate PHP-veebihostide puhul pole valikuvõimalustest puudust, kuid lõppkokkuvõttes taandub otsus sellele, mida te teenusepakkujas kõige rohkem hindate. Kokkuvõtteks võib öelda, et need on 11 parimat ja nende peamised atribuudid:

Parimad PHP hostingu pakkujad

 1. Sinine vaim – parim PHP üldine majutusteenuse pakkuja (2,95 dollarit kuus).
 2. HostGator – parim tööaja jaoks (2,75 dollarit kuus).
 3. Liikumises – parim turvalise PHP hostimise jaoks (6,39 dollarit kuus).
 4. A2 majutamine – parim PHP hostimise toe jaoks (3,92 dollarit kuus).
 5. SiteGround – parim PHP funktsioonide jaoks (0,33 dollarit kuus).
 6. GoDaddy – parim iseseisvate jaoks (3,99 dollarit kuus).
 7. Hostinger – parim hind (0,99 dollarit kuus).
 8. iPage – parim PHP värskenduste jaoks (1,99 dollarit kuus).
 9. DreamHost – parim hoiuruum (2,59 dollarit kuus).
 10. WP mootor – parim skaleeritavuse jaoks (25,00 dollarit kuus).
 11. HostPapa – parim veebipõhine juhendamine (3,95 dollarit kuus).

Meie’Sellele järeldusele jõudsime pärast nädalaid parimate hostimisteenuste pakkujate uurimist ja me teame, et mõni neist veebimajutajatest saab suurepärase töö ära teha. Kuid mida täpselt otsite?

Kui tööaeg on teie peamine prioriteet, siis soovitame HostGator. Kui hindate taskukohasust, siis Hostinger’s hinnad on tipptasemel. Ja kui sina’oled ikka veel otsustamata, siis saad’t valesti minna Sinine vaim’s hästi ümardatud omadused.

KKK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me