10 parimat tasuta veebisaitide koostajat aastal 2020

parimad tasuta veebisaidi ehitajad

See juhend on mõeldud kõigile, kes soovivad luua tasuta veebisaidi, kuid ei tee seda’t ei tea, millist veebisaidi ehitajat valida. Võib-olla arvate, et tasuta veebisaidi koostaja kõlab tõele vastamiseks liiga hästi. Kunagi arvasime ka nii – aga seal’See on seal tegelikult päris kvaliteet.

Meie’ve sorteerisime head halvadest, kasutades meie enda sõltumatut uurimistööd. Samuti paneme teiega sarnased inimesed proovile iga tasuta veebisaidi tegijat ja andma meile oma tagasisidet, mida kasutame iga platvormi hindamiseks selliste tegurite üle nagu kasutusmugavus ja malli kujundus.

Pluss ka meie’alati vaadata kindlasti ‘hind’ maksate nende tasuta veebisaidi koostajate eest kompromissi vormis. Kas see ka poleks’räige reklaam, räpane välimusega domeeninimi või piiratud salvestusruum, meie’Katame iga tasuta kava’s ‘miinused’ palju üksikasju, et saaksite teha teadliku otsuse.

10 parimat tasuta veebisaidi koostajat

Meie uuringute põhjal tehakse parimad tasuta veebisaidid koos:

 1. Wix – Parim universaalsete veebisaitide koostaja. Loe arvustust
 2. Weebly – ideaalne väikeettevõtetele. Loe arvustust
 3. SITE123 – suurepärane disainiabi. Loe arvustust
 4. WordPress.com – sobib ideaalselt ajaveebide jaoks. Loe arvustust
 5. Rabavalt – Loodud lihtsate veebisaitide jaoks. Loe arvustust
 6. Jimdo – väike veebipoodide ehitaja. Loe arvustust
 7. IM-i looja – Suurepärane White Label ettevõtetele. Loe arvustust
 8. Veebisõlm – kiire ja lihtne häälestus. Loe arvustust
 9. Mozello – Looge lihtsaid mitmekeelseid saite. Loe arvustust
 10. SimpleSite – suurepärane mobiilitoimetaja. Loe arvustust

Nendest tasuta veebisaidi tegijatest oleme meie’Ve reastas Wix, Weebly ja SITE123 esikolmikusse mõne olulise teguri tõttu. Wixil on väga helde tasuta plaan, mida on ülilihtne kasutada – see ühendab loomingulise vabaduse ja paljude funktsioonidega. Weebly’Lihtsad, stiilsed kujundused ja käepärased tööriistad muudavad selle ideaalseks väikeettevõtetele. SITE123 on väga algajasõbralik ja keskendub sellele, et saaksite võrku pääseda.

Selle juhendi lõpuks olete teie’Teil on palju selgem ettekujutus sellest, mis teeb hea tasuta veebisaidi ehitaja, millised on parimad platvormid, mida kasutada ja kuidas teile sobivat valida.

Lisateave

 • Kuidas need ehitajad teineteisega kokku sobivad? Uuri meie Veebisaidi ehitaja võrdlustabel.
 • Heitke pilk Odavaim veebisaitide ehitajad kui soovite odavat ehitajat.
 • Kas soovite oma saidile lihtsalt parimat? Meie ülevaade 10 parimat veebisaidi ehitajat 2019. aastal annab teile lõpliku nimekirja.

Wix

Parim universaalsete veebisaitide ehitaja

Wix on tänapäeval vaieldamatult parim kõikehõlmav tasuta veebisaitide koostaja.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

# 4

Lihtne kasutada lohistamise funktsiooni
Lai mallivalik
Enamik funktsioone on saadaval tasuta
Ülim kohandamine
Mida on vaja parandada# 1

# 2

# 3

Tasuta plaani domeeninimed näevad välja sellised: https://yourname.wixsite.com/yoursite – need’ei ole just meeldejäävam!
Vabaplaani kleepuvad reklaamid on väga märgatavad
Saab’t muutke oma malli, kui teie sait ilmub

Wixi abil saate oma saiti luua ja avaldada sentigi kulutamata. Sa ei tea’t ei pea teatud aja möödudes versiooniuuendusi uuendama – kui te seda teete’Kui eelistate, saate oma saidi igavesti tasuta hoida. See teebki Wixi’tasuta plaan on veebisaidi koostaja jaoks ebaharilikult helde ja see on põhjus, miks see meie nimekirja tipus on!

Wix tuli meie kasutajatestide kasutamismugavuse osas esikohale. Valikus on üle 500 malli – millest enamik on tasuta – ning tohutu valiku tööriistu ja elemente, näiteks galeriid, nupud ja sotsiaalmeedia ikoonid, Wix muudab veebisaidi loomise lihtsamaks kui kunagi varem.

Wix-free-site-Ads-näideEnamik Wixi malle on selle tasuta paketi kasutajatele saadaval – ka see, ‘Maastikufotograafia’

Wixile leiate piiranguid’vaba kava küll. Alustuseks olemas’s Wixi ribareklaam, mis jääb saidi allapoole kerimisel paika. See’on üsna peen, kuid pisut pealetükkiv.

Saab ka’t ei kasuta isiklikku domeeni (ehk oma isikliku veebisaidi aadressi) teie domeen järgib vormingut www.nimi.wixsite.com/saidisaidi. Nii et www.lucycarneyphotography.com asemel olete teie’Teil jääb kinni www.lucycarney5.wixsite.com/lcarneyphotography (teie’on piiratud 20 tähemärgiga ‘sinu oma’ osa teie aadressist).

Tasuta paketi korral on nii salvestusruum kui ka ribalaius piiratud 500 MB-ga. See hoiab ära teie saidil liiga paljude piltide või videote kasutamise ning piirab potentsiaalselt külastajate arvu. Saab ka’t ei müü Wixi kaudu oma tooteid vabal plaanil.

Lisatasu plaanid algab 13 dollarist kuus. Meie uuringute põhjal on Wix parima hinna ja kvaliteedi suhtega veebisaidi koostaja, nii et kui otsustate kunagi teid täiendada’uuesti heades kätes!

Wix’Kõige populaarsem tasuline plaan on piiramatu plaan, mis on suunatud ettevõtjatele ja vabakutselistele. 17 dollari eest kuus eemaldab see kõik reklaamid, laseb teil kasutada isiklikku domeeni ja pakub piiramatut ribalaiust ning 20x rohkem salvestusruumi!

Weebly

Ideaalne väikeettevõtetele

Weebly on ümberringi üks hõlpsamini kasutatavaid tasuta veebisaitide loojaid, kellel on suurepärane plaan väikeettevõtetele.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Mõistlik tasuta paketi domeeninimi: www.yoursite.weebly.com
Lihtne kasutada
Hea SEO viip – sobib ideaalselt ettevõtetele, kes soovivad Google’i kaudu leida
Mida on vaja parandada# 1

# 2

# 3

Piiratud võimalused tasuta plaanil
Mitte nii palju loomingulist vabadust kui Wix
Nurgas olev hüpikreklaam on üsna segav

Weeblyga on sarnane ‘tõmba ja lase lahti’ Wixi toimetajale, mis on äärmiselt kasutajasõbralik. Kombineerige see kasutusmugavus suurepäraste SEO-tööriistadega ning oma veebisaidi suurendamiseks palju kasvuruumi ja Weebly paistab silma väikeste ettevõtete jaoks parima tasuta veebisaidi koostajana..

Saate valida sobivate mallide vahel – ehkki mitte nii palju kui Wix -, mis katavad enamiku niššidest, sealhulgas ettevõtted, ajaveebid, sündmused ja portfellid. Professionaalse ilmega saidi saate hõlpsalt elada vaid paari tunni jooksul.

Weebly tasuta paketireklaamidTasuta Weebly kavaga sina’Teil on teie saidi nurgas väike slaidireklaam. See’See on üsna peen, kuigi kui te seda üle kerite, on see ‘libiseb üles’ et näha välja nagu allpool olev pilt: weebly tasuta paketi kuulutuse näideKas sina’d eelistan seda või suuremat ‘kleepuv’ reklaam (nagu ka Wixi puhul) on teie otsustada!

Mallid reageerivad ka mobiilile, nii et teie tasuta veebisait näeb hea välja mis tahes seadmes ja ilma teiepoolse sisendita! Koos üle 50% liiklusest, mis pärineb mobiilseadmetelt, see’On oluline, et teie sait oleks täielikult optimeeritud.

Weebly on hõlpsasti kasutatav, kuid kogu platvorm muudab veebisaidi loomise väga kiireks ja tõhusaks. Teie kasutaja armatuurlaud on selge, tööriistu on lihtne käsitseda ja tugijuhendid on väga kasulikud.

Teil on vaja veeta ainult paar tundi üks õhtu ja sina’Olen valmis enne magamaminekut oma saidi veebis avaldama. Kõlab hästi, eks?

Tasuta versioon on hea, kuid kui sa seda piisavalt armastad, võiksite mõelda uuemale versioonile. See on hädavajalik kõigile, kes soovivad veebis müüa, näiteks Weebly avamiseks peate uuendama’s pood funktsioone.

Weebly on eriti muljetavaldav, kui registreerute Pro plaan (12 dollarit kuus), mis annab teile piiramatu salvestusruum ja laseb sul eemalda reklaamid. Sa saad’Ärge nautige neid isikliku plaani funktsioone.

SITE123

Suurepärane disainiabi

“SITE123 on hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis keskendub veebipõhise juurdepääsu abistamisele.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Esmakordselt saidile maandudes pole ühtegi kuulutust näha
Briljantset ööpäevaringset abi ja tuge otsevestluse kaudu
Saidi123 valib teie jaoks malli, muutes selle muuks kui reklaamide jaoks heaks võimaluseks
Mida on vaja parandada# 1

# 2

# 3

Tasuta domeeninimi lõpeb ‘.mina’, tugevama asemel ‘.com’
Väike loominguline vabadus
Piiratud valik veebisaidimalle, mis näevad konkurentidega võrreldes välja dateeritud’

SITE123 vahetu puudus on see, et see seda ei tee’t ei anna teile valikut malle. Nii et erinevalt Wixist, Weeblyst ja teistest tasuta veebisaitide tegijatest, kes lasevad teil valida malli, mis sobib teie väljamõeldisega, saate saidil SITE123’t valida erinevate eelpopulatsioonide vahel.

Selle asemel valite 11 erineva kategooria hulgast soovitud veebisaidi tüübi (sealhulgas portfoolio, ajaveeb, muusika ja CV), enne kui teile kuvatakse veebisaidi vaikimisi kujundus. Sina’võite seda platvormi abil redigeerida’mitmesuguseid tööriistu, millega on piisavalt lihtne hakkama saada.

saidi 123 tasuta saidi näideEsmakordselt saidile maandudes pole SITE123 reklaame nähtavad – suur plusssaidi 123 tasuta saidireklaami näideKui hakkate saiti allapoole kerima, ilmub lihtne riba

SITE123’tasuta domeeninime vorming on www.yoursite.site123.me. .Me-lõpp on vähem võimas kui .com-i variant, kuid muidu on see’s üsna mõistlik.

SITE123 viib teid kiiresti veebi, pakub korraliku klienditoe otseülekande kaudu. See ütles, see’s kindlasti mitte nii mitmekülgne ega moodne kui teised selles loendis olevad tasuta veebisaidi ehitajad.

Kuid kui soovite lihtsat ja lihtsat veebisaidi loomise protsessi, siis seda’tasub proovimist.

WordPress.com

Ideaalne ajaveebide jaoks

“Blogimiseks loodud sellel tasuta platvormil on kõik teie ajaveebi jaoks vajalikud funktsioonid, ühendades võimsad tööriistad lihtsustatud veebisaidi koostaja kujundusega.”

WordPress.com plussid# 1

# 2

# 3

Ideaalne ajaveebi pidamiseks
Mis tahes tasuta paketi parim domeeninime vorming
Lai valik tasuta malle
WordPress.com miinused# 1

# 2

Võib olla vaja mõnda kodeerimist – mitte eriti algajasõbralik
Mallid ja kujundused on keskendunud ajaveebidele


WordPress.com on loodud blogimiseks ja see näitab. Ulatuslikud blogimisfunktsioonid on automaatselt sisse ehitatud, näiteks analüüs, analüüsifunktsioon, kommentaarid, kuvakategooriad, arhiveerimine ja palju muud.

WordPress.com-il on kogu oma suure venna WordPress.org jõud, kuid veebisaidi koostaja lihtsustatud kujundusega.

Võib-olla on selle kasutamine endiselt pisut keeruline, kui te seda ei tee’Siiski pole palju tehnilisi teadmisi. Saate hakkama, ilma et peaksite koodi kodeerima, kuid tõenäoline, et olete’WordPress.com-ist maksimaalse kasu saamiseks peate teadma põhitõdesid.

wordpress.com parim tasuta veebisaitide koostaja blogimiseksWordPress.com on parim tasuta veebisaitide koostaja blogimiseks, oma võimsate blogimisfunktsioonide ja sujuva kujundusega.

Seda öeldes, kui teie’oled üsna tech-kindel, aga ära’Kui soovite oma ajaveebi loomiseks maksta peenraha, siis on WordPress.com parim valik. WordPress.com tasuta domeen on ka ainus, mis ei sisalda ehitaja nime – allpool oleva saidi jaoks oli meie domeeninimi www.lucyskitchennightmares.food.blog (food.blog omistatakse automaatselt vastavalt ‘eesmärk’ määrasite oma saidi jaoks).

wordpress.com tasuta saidireklaamidSiin on meie loodud toidublogi. Nagu näete, on see üsna lihtne

Kui te siiski ei arenda’Kui olete blogija, võite oma saidi oma maitse järgi kohandada. See on koht, kuhu WordPress.com langeb – see hakkab tundma piiramist, kui proovite luua oma mallidega muud kui ajaveebi.

Sellepärast me ei tee’t ei soovita WordPress.com-i neile, kes vajavad kohandatud äri- või isiklikku saiti.

Rabavalt

Loodud lihtsate veebisaitide jaoks

“Lihtsalt kasutatav tasuta ehitaja, mis loob lihtsad, stiilsed, ühelehelised veebisaidid ja pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.”

Silmatorkavalt plussid# 1

# 2

# 3

Peen reklaam tasuta plaanil
24/7 klienditugi alates ‘õnneametnikud’ otsevestluse kaudu
Võimalus müüa tasuta toote kohta üks toode
Silmatorkavalt miinused# 1

# 2

# 3

Vabal plaanil don loodud saidid’t ei sisalda SSL-sertifikaati
Saate luua ainult ühelehelisi saite
Piiratud võimalused mallide redigeerimiseks, mis tähendab, et puudub loominguline kontroll

Rabavalt’Põhifookus on see, et saate võrgus odavalt, hõlpsalt ja kiiresti võrku. Sellepärast sa ei tea’t omavad samal tasemel loomingulist kontrolli kui mõned intuitiivsematest veebisaitide loojatest, näiteks Wix.

Silmatorkavalt loob ühelehelised veebisaidid teie valitud eelvormitud kujundusega. Erinevalt paljudest teistest tasuta veebisaidi ehitajatest saate oma malli muuta nii mitu korda kui soovite, kui teie sait on aktiivne.

silmatorkavalt tasuta saidi näideEsmakordselt tasuta silmatorkavale saidile maandudes pole ühtegi reklaami näha ja mallid on üsna stiilsedsilmatorkavalt tasuta saidireklaami näideLehel veidi alla kerides ilmub see pisike reklaam ekraani allossa

Silmatorkavalt’tasuta kava abil saate luua nii palju tasuta veebisaite kui soovite. Sina’Samuti saate 5 GB kuus ribalaiust, 24-tunnise klienditoe ja võimaluse müüa lihtsustatud poe funktsiooni kaudu ühte toodet saidi kohta.

Rabavalt’Reklaam on vaieldamatult seni kõige vaevalisem kõigist ehitajatest ja eriti korralik on domeeninime vorming – www.yoursite.strikingly.com. Selle saidi jaoks oli meie domeeninimi näiteks www.lucyssupersidehustle.strikingly.com.

Negatiivne külg on aga see, et – erinevalt kõigist ülalnimetatud ehitajatest – Rabavalt’s vabakava ei’t ei sisalda SSL-sertifikaati. See tähendab, et teie sait märgistatakse kui ‘Pole kindel’ kõigile, kes proovivad seda külastada – pole hea!

Sel põhjusel meie’d soovitan proovida silmatorkavalt’tasuta plaan, seejärel täiendamine versiooniks ‘Piiratud’ makstud plaan vaid 8 dollarit kuus, kui olete’oled õnnelik. Sina’saate kohandatud domeeni, kuni 50 GB ribalaiust kuus, ja võimalust müüa oma saidil kuni viis toodet, muutes selle hinna ja kvaliteedi suhte jaoks väga heaks.

Jimdo

Hea ‘Eelkauplus’ Võimalus

“Jimdo on hea valik veebisaidi tasuta ehitajaks, kui soovite veebipoe üles seada ja oma saidi kaudu hiljem müüa.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Kena esteetika
Kuulutused saidilt eemaldamine on kõige vähem tasuline
Ei mingeid Jimdo ribareklaame ega hüpikaknaid, vaid jalus on märge
Mida on vaja parandada# 1

# 2

Raske kasutada lohistamise funktsiooni
Puudub disain ja loominguline kontroll

Jimdo taga olev meeskond aitab teil väga tasuta veebisaiti üles ehitada ja asju hoitakse lihtsana, et saaksite otse sisse liikuda. See võib olla tõesti mugav, kui’olete veebisaitide loomise maailmas uus.

Kui sa’olete Wixit ja Weeblyt siiski proovinud’Leian, et Jimdost on natuke puudu. Ka malli valik on palju piiratum.

Alguses olevad juhised tähendavad, et saate veebisaidi tõesti kiiresti üles seada ja vältida valikuga ülekoormamise probleemi. Samuti pole tasuta kavaga bänneri- ega hüpik Jimdo reklaame, ainult jaluses väike pisike noot.

jimdo tasuta saidi näideSiin’see on näide Jimdo abil loodud lihtsast veebisaidistjimdo tasuta saidi näidisreklaamVäike märge jaluses on ainus kingitus, mille olete andnud’sa ei kasuta tasulist plaani

Domeeninime vorming on üsna standardne: www.your-site.jimdosite.com. Selle saidi jaoks oli näiteks meie sait www.lucy-bakes.jimdosite.com.

Kokkuvõttes meie’d soovitage Jimdot, kui vajate kiiret ja lihtsat veebisaiti, et pakkuda veebipõhise Facebooki poe või muu sarnase tausta. See’Tõepoolest on lihtne (ja küllaltki odav) oma plaani täiendada, et võimaldada veebisaidi kaudu pood, kui otsustate seda hiljem teha.

IM-i looja

Suurepärane White Labeli ettevõtetele

“Kui sa’Kui soovite luua pilkupüüdvat tasuta veebisaiti, kus oleks palju pilte, siis võiks IM-looja olla teie jaoks.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Pilkupüüdvad mallid
Õpilased, kunstnikud ja valitsusvälised organisatsioonid saavad taotleda tasuta reklaamivaba teema kasutamist
Hea valik põhifunktsioone
Mida on vaja parandada# 1

# 2

Suured reklaamid tasuta plaanil (saadaval kõigile teistele) ja tülikas domeeninimi
Puudub poodifunktsioon

Kiirsõnumite looja keskendub sellele, et saaksite kiire veebisaidi (ja ma mõtlen kiiret!) Loomisel.

Selle vormi täitmise kaudu saavad üliõpilased, kunstnikud, valitsusvälised organisatsioonid ja heategevusorganisatsioonid taotleda tasuta IM Creatori tarkvara kasutamist tasuta. Seejärel vaatab kogukonna rikastamise meeskond teie taotluse läbi, tavaliselt 72 tunni jooksul. Kui see kinnitatakse, lisatakse litsents esimesele avaldatud saidile ja see on reklaamivaba. Sina’Samuti saate ühendada oma domeeninime.

Mallid on eelnevalt asustatud sisuga, mida saate oma sisu abil kiiresti välja vahetada ‘tõmba ja lase lahti’ toimetaja. See säästab teie tööd, kui peate midagi nullist ehitama või kujundama.

parim tasuta veebisaidi tarkvara im loojaIM-i looja’Lihtsad mallid muudavad demosisu välja vahetamise enda jaoks lihtsaks, säästes aega ja vaeva!

Kui sa’Olles üliõpilane, kunstnik või vabaühendus, pakub IM Looja helde viisi esmaklassilistele funktsioonidele tasuta juurdepääsu saamiseks, muutes selle suurepäraseks valikuks. Kui ei, siis võiksite paremini vaadata ehitajaid, keda on selles loendis kõrgemal kohal.

Veebisõlm

Kiire ja lihtne häälestus

“Webnode on enam kui 30 miljoni kasutajaga populaarne vabade veebisaitide valija ümber maailma.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Kiire Interneti-ühendus – võib võtta vaid 5 minutit!
Ühtegi Webnode ribareklaami ega hüpikreklaami pole, ainult märge jaluses
Peaaegu puudub õppimiskõver
Mida on vaja parandada# 1

# 2

Loomingulise vabaduse puudumine
Mitte eriti paindlik malli kujundus

See’Webnode abil on seda väga lihtne üles seada. Kogu veebisaidi loomise protsess saaks tehtud umbes viie minutiga – nüüd siis’s kiire!

Veebisõlm’redigeerijat on väga lihtne kasutada, kuid palju vähem paindlik kui teised tasuta veebisaidi ehitajad, näiteks Weebly või Wix. See’s peaaegu lohistamise redaktor, kuid mitte päris.

Võite elemente ümber paigutada, kuid need vastavad etteantud kujundusele. Näiteks kui liigutate pilti lehe keskosast paremale, muutub lehe kujundus, et see mahuks, selle asemel, et lihtsalt pilti pilti lasta, kuhu soovite. See sobib tõeliselt hästi lihtsate, minimalistlike saitide ehitamiseks:

veebisõlme näitesaitKaasaegne ja minimalistlik kujundus muudab Webnode suurepäraseks võimaluseks ürituse veebisaidil, näiteks pulmas või peolveebisõlme tasuta saidi jaluse reklaamide näidePeen jaluse riba sobib hästi saidiga’s esteetiline

Webnode on korralik valik tasuta veebisaidi ehitajat, kui saate’t pühenda palju aega malli kujunduse kallal töötamisele või taha ehitajat, kellel pole praktiliselt null õppimiskõverat – kuid see piirab sinu loomepotentsiaali võrreldes teiste meie loendis olevate ehitajatega.

Webnode on kindlasti suunatud ‘sündmus’ veebisaidid, näiteks peod või pulmad. Näeme üleskutset ja lõpuks meeldis meile loodud veebisaidi ilme.

Mozello

Looge lihtsaid mitmekeelseid saite

“Mozello on lihtne ja hõlpsasti kasutatav veebisaitide ehitaja, mis võimaldab teil luua mitmekeelseid saite täiesti tasuta.”

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Looge mitmekeelseid saite tasuta
Pood on tasuta plaanis lubatud
Mis tahes tasuta veebisaidi koostaja kõige peenem reklaam
Mida on vaja parandada# 1

# 2

# 3

Väga piiratud toimetaja
SSL-turvalisus puudub
Paindlikkuse ja kohandatavuse puudumine

Mozello on hõlpsasti kasutatav ja põhiline veebisaitide koostaja. Sellel on lihtsad funktsioonid, näiteks ajaveebitööriistad ja isegi poodifunktsioonid. Saate tasuta plaanil veebipoe üles seada ja müüa kuni 10 toodet.

Üks parimaid asju Mozello kohta on see, et saate tasuta luua mitmekeelseid veebisaite. See tähendab, et saate jõuda laiema vaatajaskonnani, muutes oma sisu kättesaadavaks teistes keeltes. See on harukordne funktsioon, mis tuleb lisada tasuta kavasse, nii et Mozello väärib seda karjumist kindlasti.

mozello tasuta saidi näideVõimalus luua oma keelte versioone erinevates keeltes on tasuta kava jaoks väga helde. Vaata, kuidas meil läheb’ve lisanud selle kodulehe jaoks prantsuse ja hispaania keele valikud?mozello tasuta saidi näidisreklaamMozello’tasuta kava reklaam on peen – jaluses on vaid väike tekstmärkus

Domeeninime vorming on www.your-business.mozello.com. Selle saidi jaoks on meie veebileht www.lucys-architects.mozello.com.

Nende funktsioonide abil võiksite küsida, miks Mozello pole’t kõrgemate parimate tasuta veebisaidi ehitajate loendis. Mozello peamine puudus on piiratud toimetaja – see’on lihtne ja algajale sõbralik, kuid see lihtsus kajastub selle omadustes ja paindlikkuses.

Ka Mozello seda ei tee’t hõlmama SSL-turvalisust, nagu teevad teised ehitajad. See on krüptimine, mis annab kasutajatele ja otsimootoritele teada, kas teie veebisait on turvaline ja usaldusväärne. See’See on tõesti oluline, kui soovite, et teie veebisait oleks külastajatele ohutu ja et seda võetaks veebis tõsiselt.

SimpleSite

Suur mobiiliredaktor

SimpleSite on üks vanimaid platvorme, mis võimaldab teil oma saiti hõlpsalt oma mobiiltelefonilt redigeerida.

Mis meile meeldib# 1

# 2

# 3

Väga lihtne kasutada
Helde tasuta plaan
Toetab mobiilisõbralikku redigeerimist mobiilses brauseris
Mida on vaja parandada# 1

# 2

# 3

# 4

SSL-sertifikaati pole
Juurdepääs kolmandate osapoolte integreerimisele puudub
Piiratud klienditugi
Aegunud toimetaja

SimpleSite on mobiilirõõm. Sellel on tõeliselt muljetavaldav eripära – see annab teile võimaluse luua veebisait samal määral kui töölaual, kuid oma mobiilseadmest.

See muudab selle ideaalseks hõivatud kasutajatele, kes on alati liikvel.

lihtne saidi tasuta saidi näideSimpleSite on mõeldud peamiselt neile, kes soovivad reklaamida iseteenindust, nii et näete, kuidas selle mobiiliredaktori pakutav paindlikkus aitab

See’mis on mõeldud eeskätt neile, kes soovivad reklaamida iseteenindust, nii et näete, kuidas selle mobiiliredaktori pakutav paindlikkus aitab. Seal’on ainult üks väike ‘kleepuv’ reklaam ja jällegi korralik domeeninimestruktuur: www.yoursite.simplesite.com (või meie puhul www.lucycarneydaycare.simplesite.com).

Siiski on mõned suured varjuküljed. Sa pole’ei saa teie veebisaidi mobiiliversiooni tegelikult muuta’töötate töölaual, samal ajal kui SimpleSite’S premium-plaanid on üldiselt muude veebisaitide ehitajatega võrreldes suhteliselt kallid, kui soovite juurde pääseda rohkem funktsioone. Kuigi sellel on tasuta plaan, jäävad lisatasu võimalused vahemikku 9,99–28,95 dollarit kuus.

Ja nagu Strikingly ja Mozello puhul, ka SimpleSite’s vabakava ei’t ei sisalda SSL-sertifikaati, jättes teie saidi paljastatuks – meie silmis suur puudus.

Kokkuvõttes võib SimpleSite sobida kellelegi pidevalt liikvel olles või ilma juurdepääsuuta arvutile või sülearvutile – kuid kokkuvõttes’s viimasel kohal põhjusel.

Kas tasub täiendada tasuliseks plaaniks?

Nagu sina’näinud, kuigi mõned tasuta veebisaitide ehitajad on üsna helded, on need üldiselt üsna piiravad.

Loomine okei veebisait võib olla tasuta, kuid luues a vahva üks võib olla ülimalt odav. Teie veebisait tasub panna aega ja raha, et see saaks täpselt nii, nagu soovite.

Kuigi see erineb sõltuvalt teie veebisaidi koostajast’Vaadates on hulgaliselt suurepäraseid funktsioone, mille saate avada peaaegu kõigi tasuliste plaanide korral. Peamised neist on:

Eemalda reklaamid

Tasuta plaanide korral reklaamib teie veebisaidi ehitaja teie saidil. Ükskõik, kas see toimub läbi peene riba või tüütu hüpikmenüü, võib see teie professionaalse pildi rikkuda’oma kaubamärgi reklaamimine või ettevõtte juhtimine.

Tasulistel plaanidel, näiteks Wix’Combo plaan, need kuulutused eemaldatakse, jättes teie veebisaidi võimalike tähelepanu kõrvale. See sarnaneb Spotify tasuta versiooni kasutamisega võrreldes Premiumi konto omamisega – saate muusikat kuulata mõlemal, kuid tasuta kaval’uuesti katkestatud kuulutustega!

Ühendage kohandatud domeen

Tasuta plaan näeb teie veebisaidi aadress välja umbes selline: https://mysite.strikingly.com või https://joebloggs.wixsite.com/mysite. Need veebiaadressid võivad olla pikad, segadusse ajavad ja teid raskesti leitavad’uuesti külastaja, kes otsib teie saiti veebis.

Kohandatud domeen võimaldab teil valida isikupärasema aadressi, näiteks www.mysite.com, mis on brändi reklaamimiseks ja teie veebisaidi potentsiaalsete külastajate leidmiseks palju parem! Isegi kui ostate oma saidile uue domeeni või olete juba oma, mille soovite üle kanda, peate olema tasulises plaanis, et tegelikult ühenduse luua ja seda oma veebisaidi aadressina kasutada. Tavaliselt saate oma kohandatud domeeni osta ja ühendada kõige odavamal saadaoleval versiooniuuendusel, näiteks Weebly’s ‘Ühendage’ plaan, nii et see’s taskukohane võimalus.

Seadistage veebipood & Nõustu maksetega

Mõnede ehitajate (nt SITE123 ja Strikingly) puhul saate tasuta plaanil luua veebipoe ja müüa ühte või kahte eset, kuid müümiseks peate midagi täiendama. Mõnel saate luua poe, kuid peate oma veebisaidi kaudu maksete tegelikuks vastuvõtmiseks (näiteks Wix) olema tasulisel plaanil. Teised võitsid’t ei lase sul üldse kauplust luua, kui just sina ei tee’maksad uuesti, näiteks Weebly.

Nii et see varieerub, kuid üks asi jääb samaks: eduka ja skaleeritava veebipoe saamiseks peate varem või hiljem üle minema tasulisele plaanile. Ükskord sa’Tasulise plaani korral saate avada sellised funktsioonid nagu erinevate makseliikide ühendamine (näiteks PayPal, krediit- / deebetkaardid jne), vabaneda tehingutasudest, jälgida ja hallata oma laoseisu ning palju muud!

Hankige suuremat (või isegi piiramatut) salvestusruumi ja ribalaiust

Tavaline on, et teie salvestusruum ja ribalaius piiratakse tasuta plaanidega. Saadud summa suureneb sageli, kui töötate läbi hinnatasandite, mis võimaldab teil oma veebisaiti oma tempos laiendada ja kasvatada. Paljud veebisaidi ehitajad nagu Wix annavad teile piiramatu ribalaiuse ja ka piiramatu salvestusruumi!

Täpsemad turundusriistad

Turundus on teie veebisaidi reklaamimise massiline osa – olgu see siis’Teie enda portfell, bränd või ettevõte, soovite, et inimesed leiaksid teid üles! Kui teil on tasuta plaanides, siis sageli olemas põhiturunduse või uudiskirja tööriistad’Kui maksate uuesti, on teil juurdepääs palju arenenumatele turundusriistadele nagu e-posti kampaaniad ning parem saidianalüüs ja statistika. Nii saate oma külastajateni jõuda ja seejärel jälgida, kui edukad on teie kampaaniad olnud sõna levitamiseks!

Just nende omaduste põhjal see’on lihtne mõista, kuidas see on’tasub värskendada, et oma veebisaidile parimaid lahendusi kasutada. Ja hea uudis on see, et see võitis’t maksavad sulle käe ja jala! Enamik põhiplaane algab umbes 5 dollarist kuus. Tasuta plaanilt põhiplaanile liikumine on tõesti taskukohane viis oma saidi kasvatamiseks ja nende suurepäraste funktsioonide lisamiseks, et oma võrgus olekut maksimeerida. Ja kui sina’Kui soovite põhiplaanist kaugemale minna, maksavad uued funktsioonid teile kümme korda tagasi. Näiteks Weebly’s Pro plaan pakub ostukogemuse parandamiseks tarnekalkulaatorit ja selle äriplaan võimaldab teil automatiseerida “mahajäetud käru” e-kirju, et tuua kliendid tagasi kassasse.

Parimad tasuta veebisaidi ehitajad: järeldus

Meie’olete juhendanud teid 10 tasuta veebisaidi koostaja plusside ja miinuste kaudu, samuti tasulisele plaanile üleviimise eeliseid, kui võimalik. Sina’olete nüüd varustatud kõigega, mida vajate veebisaidi koostaja valimiseks ja digitaalse pliiatsi digitaalsele paberile panemiseks.

Lase’s on kiire kokkuvõte…

10 parimat tasuta veebisaidi koostajat on:

 1. Wix – Parim universaalsete veebisaitide koostaja.
 2. Weebly – ideaalne väikeettevõtetele.
 3. SITE123 – suurepärane disainiabi.
 4. WordPress.com – sobib ideaalselt ajaveebide jaoks.
 5. Rabavalt – Loodud lihtsate veebisaitide jaoks.
 6. Jimdo – väike veebipoodide ehitaja.
 7. IM-i looja – Suurepärane White Label ettevõtetele.
 8. Veebisõlm – kiire ja lihtne häälestus.
 9. Mozello – Looge lihtsaid mitmekeelseid saite.
 10. SimpleSite – suurepärane mobiilitoimetaja.

Meie loendis kümme parimat tasuta veebisaitide ehitajat on Wix parimaks kõikehõlmavaks ehitajaks, millel on palju tasuta funktsioone. Weebly sobib ideaalselt väikeettevõtetele, samas kui WordPress.com sobib suurepäraselt blogimiseks.

Pidage ainult meeles, et tasuta veebisaitide ehitajad piiravad peaaegu alati teile saadaolevaid funktsioone ja funktsioone – teil võib see praegu kõik korras olla, kuid see võib osutuda äärmiselt pettumust valmistavaks.

Peaaegu alati soovitame tellida premium-pakett.

Mõelge sellele kui investeeringule. Maksate natuke ette makstes ja teenite eeliseid pikema aja jooksul. Pluss see’s investeering, mis maksab iga kuu sama palju kui suur latte või kiirtoidurger!

Ikka, kui te ei arenda’Siis olete täiesti veendunud, et premium-konto eest kuutasu maksmine on teie enda jaoks soovitame kasutada veebisaidi koostaja tasuta prooviversioone.

Nende prooviversioonide kasutamine on suurepärane viis katsetada erinevaid veebisaitide loojaid ja näha, milline neist teile kõige paremini sobib – ja saate seda teha ilma, et see maksaks teile sentigi!

KKK

Lisateave

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me