Virtuaalsed konverentsid ainulaadse sisuna

Virtuaalsed konverentsid

Internetis liigub üks korralik maailmaosa. Alates sotsialiseerumisest jaemüügini on Internet avanud suhtlemisvõimaluste jaoks täiesti uue maailma. Ideede jagamine ei erine. Alates TED-i kõnelustest kuni täispikkade nädalapikkuste üritusteni liiguvad spetsialistid veebis, et jagada teadmisi, ideid ja tooteid.

Virtuaalsed konverentsid, nagu nemadki’kui neid nimetatakse, on muutumas reaalse maailma sündmuste elujõuliseks (isegi soovitavaks) alternatiiviks. Ja parim asi? Ükski sait saab seda hostida. Muidugi läheb sellesse palju kõvasti tööd, kuid iga aastaga näib see üha enam seda väärt olevat. Kui sisu on kuningas, on ekspertide ideede jagamise sait väga väärtuslik.

Mis on virtuaalsed konverentsid?

Virtuaalsed sündmused on konverentsid, mis on Netflix televisioonile: vaatajaskonna autonoomia. Andes ‘kohalolijad’ paindlikkus, need parandavad üldist kaasatust. Need, kes asuvad teisel pool maailma, lihtsalt käivitavad arvuti. Need, kes saavad’t vaadata kolme’kella vestlus võib sündmuse lihtsalt järjehoidjate hulka lisada ja hiljem järele jõuda.

Need on samm veebiseminaridest kaugemale. Seal on rohkem liikuvaid osi, rohkem kõlareid ja parem võimalus võrku ühendada.

Veebikonverentse on palju. Allpool on vaid käputäis näiteid:

  • BogCommerce’s Tee suureks
  • HubSpot’s Sissetuleva müügi päev
  • Agiilne valitsuse juhtimine

Üritused võivad olla tasuta ja avatud või kinnised ja eksklusiivsed. Mõni hoiab kõnelusi kajastuna omamoodi arhiivina, teised pakuvad nagu BigCommerce näiteks piiratud akent, kus kõnesid vaadata.

Ühesõnaga, nemad’oled uskumatult paindlik.

Miks nad seda teevad?

On palju põhjuseid, miks inimesed valivad veebikonverentsid.

Need maksavad vähem. Konverentsi korraldamine reaalses maailmas nõuab tavaliselt kümneid tuhandeid dollareid. Üritus tuleb kuskil korraldada. Selle eest tuleb maksta. Kõlarid peavad jõudma kuhu iganes’hoitakse käes ja on kuskil jääda. Selle eest tuleb maksta. Internetis võõrustades pole see sageli nii’t probleem.

Hästi korraldatud üritused suurendavad kaubamärgi tuntust ja tugevdavad selle autoriteeti antud valdkonnas. Inimesed õpivad sinust ja nemad õpivad sinult. Võida võida. Hästi korraldatud konverentsid võivad muutuda tööstuse juhtivaks teemaks.

Samm kaugemale teadlikkuse suurendamisest kasvab järgmiseks. Kui korraldada mõni tore üritus, on kohalolijad järgmisel aastal tagasi – ja nad võivad lihtsalt sõbra tuua. Konverentsid toimuvad tavaliselt igal aastal ja millal’edukaks muutuvad nad suuremaks.

Virtuaalsel konverentsil osaleda võivate inimeste arv ei ole tegelikult piiratud. Tuppa mahub ainult nii palju inimesi, kuid miljonid saavad veebilehte külastada. Teie virtuaalne konverents pole’t miljonite vaadete järgi haaranud (vabandust), aga nii see on’See on fantastiline logistika, mille pärast pole vaja muretseda. Üüritud ruum vajab enda eest tasumiseks X arvu maksvaid külastajaid; veebileht seda ei tee’t-l on sama probleem.

Suurusel on vähem tähtsust. Seal’on eksiarvamus, et konverentsidel on vaja sadu kohalolijaid ja kohandatud komplektidega suuri lavasid. Pole tõsi, eriti veebis. Konverentsid on ühiste huvidega inimeste kohtumised. Seda’s see. Ideesid ja kogemusi jagatakse, luuakse seoseid ja kõik pöörduvad tagasi oma ellu.

Virtuaalsed üritused maksavad vähem ja võivad olla palju ambitsioonikamad. 20 esinejat ja 1000 osalejat on õudusunenägu reaalses maailmas – mitte nii võrgus. See’Töö on veel palju, kuid tõenäosus, et asjad lähevad katastroofiliselt valesti, väheneb.

CMXi asutaja David Spinks võtab selle kenasti kokku “kõik, mis kõike muud trügib, on teie lava sisu ja viis, kuidas saate osalejaid omavahel suhelda.” Virtuaalsete konverentside ilu seisneb selles, et mitte ühtegi neist pole vaja kaotada. Toon on erinev, energia muutub, kuid sündmuse põhiväärtus säilib.

Kui kõik on öeldud ja tehtud, inspireerib suur virtuaalne sündmus võrdselt diskussiooni ja head tahet, jättes teie saidile hulga ainulaadset ja väärtuslikku sisu. Kui see’on tehtud õigesti, st.

Mis neile sisse läheb?

Informatiivse, inspireeriva ja toreda ürituse korraldamine ilma laua tagant lahkumata on kena visioon, kuid laske’s ei teeskle, et ei tee’t ei nõua rasket tööd. Veebis või väljaspool seda hõlmavad konverentsid palju liikuvaid osi.

Mitte nii palju, kui võite arvata, eriti võrreldes tegeliku konverentsi logistikaga. Meie’sa ei kavatse teha täiega ‘kuidas’ sellel (siin’s on HubSpoti poolt kohutav). Pigem meie’uurime virtuaalse sündmuse põhielemente ja kuidas see mõjutab seda võõrustavat saiti.

Logistika

Konverentsi ülespanemise logistika don’t ära minema, sest sina’teete seda võrgus – nad lihtsalt muutuvad. Digitaalsed sündmused nõuavad digitaalset tööd ja suur osa sellest esitatakse teie veebisaidile.

Esimesed asjad kõigepealt: kõlarid! Konverentsid elavad ja surevad oma esinejate kvaliteedi järgi. Hankige kõlarid varakult ja ühendage need aegsasti enne sündmust.

Kui pall on veeremas, on oluline luua a ‘asukoht.’ Konverentsi ei pruugi ühestki kaardist leida, kuid see vajab siiski veebis oma kodu. Enamik tegeleb sellega, luues saidid (või saidilõigud) spetsiaalselt sündmuse jaoks.

BigCommerce valis mikrosaidi lähenemise, korraldades konverentsi oma põhisaidil järgmise URL-iga:

https://www.bigcommerce.com/ tee suureks / konverents /

Seejärel istusid sündmused selle jaotise lehtedel. Näiteks hulgimüügist võiks rääkida aadressil:

https://www.bigcommerce.com/ teha suureks / konverents / istungid / hulgimüük ja süda

Piisavalt lihtne kraam, kuid need on hästi korraldatud ürituse olulised alused. Selgelt struktureeritud veebikoha kujundamine võimaldab kasutajatel sündmustel hõlpsalt navigeerida. Kellelegi ei meeldi eksimine.

Videod on võtmetähtsusega. Teie kõlareid tuleb näha ja kuulda, muidu kõik laguneb.

Need on paar suurt otsust, mida videotega teha. Esimene on see, kas hostida neid oma saidil või kolmanda osapoole platvormil, nagu YouTube. Kohapealne hostimine tähendab, et osalejad peavad kõneluste vaatamiseks teie saiti külastama, kuid see tähendab ka vähem silmamunasid.

Teine suur otsus on see, kas salvestada kõnelused enne tähtaega või edastada need otseülekandena. Eelsalvestatud vestlused võivad tunduda palju professionaalsemad, kuid reaalajas kaasamine muutub palju raskemaks. Sa saad’Ärge küsige kahenädalasetest videotest küsimusi, ilma et oleksite veidram.

Otsevideod teenivad selles mõttes konverentsi kogukondlikke aspekte palju paremini. Vestlused ei pruugi tunduda nii lihvitud, kuid kui kõnelejad reageerivad reaalajas publiku küsimustele – olgu need siis grupivestluse või videokõne kaudu -, on see seda väärt.

Edendamine

Konverentsid don’t ei juhtu vaakumis. See’Kõige parem on mitte panustada jumala häälele, mis räägib inimestele teie konverentsist. Peate seda reklaamima.

E-post on suurepärane viis inimeste registreerumiseks teie sündmusele, eriti kui see toimub’on tasuta. Kui teie veebisaidil on meililisti, siis seda’See on lihtsalt e-kirjade saatmine, ühendades sündmuse ja julgustades inimesi registreeruma.

Kõigil pole suuri postiloendeid. Kuid peaaegu kõigil on sotsiaalmeediat. Platvormid nagu Facebook, Twitter ja LinkedIn sobivad ideaalselt võrgusuhtluseks mõttekaaslastega. Hästi üles ehitatud ja huvitavate esinejatega üritus saab veojõu – inimesed peavad seda lihtsalt teadma’s toimub.

See’Äärmiselt oluline on, et teie külalisesinejad reklaamiksid sündmust oma kanalite kaudu. Konverentsid viivad inimesed kokku ja kokkupuude teiste inimestega’jälgimised saavad olla kasulikud ainult kõigile asjaosalistele.

Tehke eesmärk ja edastage see selgelt ja järjekindlalt.

Ja milleks?

Hea virtuaalne konverents tasub enda huvides joosta, kui suudate selle maha tõmmata. Need maksavad vähem, võivad jõuda rohkemate inimesteni ja jätavad teie saidile hulgaliselt sisu. Kas nad on ühemõtteliselt paremad kui nende tegelikud elukaaslased? Ei. Need on erinevad, kuid suur osa neist erinevustest on mõeldud veebisaidi kasuks, mille eesmärk on parandada oma mainet.

Suurepärased konverentsid on jäljendamatud. Kui teie saidil on üks (või mitu), siis muudate teid jäljendamatuks. Seda’väärtuslik. CodePeni asutaja Chris Coyier pani seda hiljuti paremini kui me kunagi oskasime.

ڋ? V «­«H®ú"qäá® ?? ?? Ø ^ ® + jw_jYh ~ ?? Zµú + ?? ƧvÊ ?? © gzÜ (®K (?? ë-jwljZ’zÈb ??) à¶èºm ?? çè ?? 8 ^ Yæì ?? × ?? r·????¶?? ìÁæ­Ë ?? ² + ^ ?? «jÛezǮƧuÈZ ?? {0­ªma ei¢éÝ ?? Û0j + – ?? Ö¬?? (k ?? À¨Ê ‘«râ ± Ê2 ?? êÀº¬·_6Ó_

Sisu on midagi enamat kui koopia. See on asjatundlikkus, vahendamine, pühendumine ideede jagamisele ja arutamisele. Veebikonverentsid on hämmastav võimalus oma saidile ainulaadse väärtuse loomiseks. See on palju tööd, kuid klõpsamisel on tulemused väga rõõmustavad. Panustate millessegi. Teie sait on jaotur.

Kaasaegsetele Interneti-kasutajatele on lihtne õlgu kehitada kui õigustatud laiskvorstikesi, millel on kuldkala tähelepanu, kuid see ei tee kellelegi midagi head. Teie sait on osa kogukonnast. Selle kogukonna inimestel on ühised huvid ja kogemused. Veebikonverentsid on fantastiline viis nende kogemuste ühendamiseks ja saate ise seda teha.

See võib tunduda väga vaeva nõudev, vähetasustatud ülesanne, kuid see on vale viis selle kujundamiseks. Inimlik element varjutab kõik muud tegurid. Me kõik mäletame neid, kes läksid üle miili.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me