Veebireklaamid vajavad renessanssi

Veebireklaamid vajavad renessanssiPilt: Daniel Driesen

Veebireklaamid on tüütu tõsiasi. Need on tihtipeale hädavajalikud pinnal püsinud veebisaitide jaoks ja sõltuvuse tõttu on nende töötamiseks vaja olnud meeleheidet. Veebireklaame käsitletakse suures osas teadustegevusena, kontrollitavana ja parendamisena.

Probleem on selles, et see on viidud nii äärmusesse, et reklaamide kunst on kadunud ja brauserid hakkavad märkama. AdBlocki tõus (enam kui 600 miljonil seadmel ja lugedes) kõneleb üha suurenevast vajadusest veebireklaamide järele nende praegusel kujul. Kui marginaalid vähenevad, on oht, et paljud veebisaidid satuvad alla.

Reklaamid vajavad renessanssi. Mitte rohkem neist – isand ei -, vaid kõrgema kvaliteediga, keskendudes uuesti nende läbimõeldusele ja loodud kogemustele. Käsitlege reklaame nagu külmad, iseloomutud võrrandid ja see’kuidas nad’Teid võetakse vastu. Kohtle neid loominguliste, läbimõeldud ettevõtmistena ja inimesed võivad lihtsalt neid taas taluma hakata.

Ribapimedus

Inimesed ei’ei taha teada. Tegelikult paljud meist ei tee seda’isegi ei tea, et me ei tea’ei taha teada. Meie’oleme veebireklaamidega nii harjunud, et meie’õppinud neid automaatselt ignoreerima. Täna väidavad, et 45% Interneti-kasutajatest ei tea’ei pane enam veebireklaame tähele, isegi kui nad seda ei tee’t ei blokeeri neid.

Seal’s selle nimi: ribareklaamide pimedus. Selle termini lõid Jan Panero Benway ja David M. Lanen 1998. aasta uuringus, kuidas brauserid reageerivad ribareklaamidele. Isegi siis oli ribareklaame kolmandiku võrra vähem ‘nähtav’ kui tavalisem tekstipõhine veebisisu. Kakskümmend aastat hiljem nähtus ainult süveneb. Ainult 8% Interneti-kasutajatest moodustab 85% reklaamiklikkidest. Enamik meist ei tee seda’ei taha teada.

Otsing on suurim veebireklaamide vorming, moodustades 2017. aastal 46% kogu Interneti-reklaamide müügitulust ja isegi see pole vabastatud pimesuse fenomenist. Kasutajad õpivad reklaamide tulemusi Google’is vahele jätma. Ma tean, et teen.

See’s tahte küsimus. Kuulutused don’ei teeni meie sirvimiskavatsust, seega eirame neid. Ükskõik mis me’otsime veebist, olgu see siis teavet või inspiratsiooni, meie’olete õppinud reklaamide äratundmist ajaraiskamisena.

Reklaamidest on saanud teadus

Seda ei tehta’Ärge lõpetage reklaamide võrgutöö tegemise elujõudu. Ainuüksi USA-s olid Interneti-reklaamitulud eelmisel aastal 88 miljardit dollarit, 50 miljardit seda tulu teenis mobiiltelefon. Otsimootorite reklaamid (need, mis ilmuvad Google’is, Bingis jms) on suurim turg, millele järgnevad ribareklaamid ja video.

Palju raha kipub kaasama palju kõnepruuki ja veebireklaame on palju. CTR, CPC, CPA, CPM, CPM, PPC ja muidugi RTB. Kuidas me unustasime? Investeeringutasuvus on reklaamis alati olnud peamine kaalutlus, kuid digitaalajastu on selle tõuganud uude matemaatikavaldkonda.

See on mitmes mõttes suurepärane. Sa saad’t mõõta, kui palju inimesi stendile vastab, kuid veebireklaamide võluritel on kõik need andmed käeulatuses. A / B test # 508 näitab varju # 4756 roosa saab 0,67% suurema klikkimise kui vari # 7350 violetne… tee kõik roosaks jne.

Isegi kui reklaamidega seotuse langus jätkub, saavad ülejäänud reklaamid mikroskoopilise täpsusega nende tõhusust täiustada. Seal’on vaid üks väike element, mis sellest hiilgavast uuest maailmast puudub: inimkond.

Rituaali kummardamine

Numbrite krigistamine on tänapäevase reklaami jaoks hädavajalik, kuid märkimata jätmise korral saab ta ise oma languse arhitektiks. Pinge proovitud tehnikate ja loomingulise intuitsiooni vahel ei ilmnenud Interneti tulekuga ühtäkki. Varasemast ajast on õppida.

Bill Bernbach oli reklaami juhtfiguur’s ‘loominguline revolutsioon’ 1950ndate aastate ja ‘60ndad. Mõelge väiksema pagasiga Don Draperile (Mad Men oli suuresti Bernbachist inspireeritud’töö). Enne 1947. aastal tagasiastumist pani ta nime New Yorgis Gray, viidates edu jäikusele. Tema lahkumisavalduses on huvitavaid näpunäiteid. Kogu see asi on lugemist väärt, kuid see lõik paistab praeguses kliimas välja:

Mina’ma muretsesin, et meie’sattuda väärikuse lõksu, et meie’hakkad sisu asemel kummardama tehnikat, et meie’hakkan ajalugu jälgima selle asemel, et sellest aru saada, et meie’seda uputavad pealiskaudsused, selle asemel, et neid tugevdada. Mina’Ma olen mures, et loomearterite kõvenemine ei hakkaks paika.

Kaasaegses reklaamis ja selle väärikuses veeb ökosüsteemis on sellel selgelt kaja. Reeglite ja numbrite kasutamine reklaamistrateegia dikteerimiseks on selline “Jumala asemel rituaali kummardamine.” Numbrite krigistamine ja väljakujunenud tavade võitmine’t ei võta sind ühendust transtsendentsega.

Mardikas - mõelge väikeseleMõelge väikesele, see on üks kahekümnenda sajandi auväärsemaid reklaamikampaaniaid. Pange tähele ebameeldiva ajami täielikku puudumist

Nüüd meeldib mulle iseenda poolt valitud loominguliste tüüpide õiglane käratamine sama palju kui järgmine tüüp – see’s, mille poole ma püüdlen – kuid tegelikkus on kuskil äärmuste vahel. Palju pahaloomuline hall läheb endiselt tugevaks 70 aastat hiljem. Seal tunnistas Bernbach ise’s tasakaal tuleb saavutada:

Kõrge tehniline oskus teeb tubli mehe paremaks. Kuid oht on tehniliste oskustega tegelemine või tehniliste oskuste eksitamine loominguliseks võimeks.

Välja vahetama ‘tehniline’ jaoks ‘tehnoloogiline’ ja enam-vähem on tasakaal. Bernbach polnud meetodi väärtuse suhtes pime. See’Midagi sellist on palju lihtsam optimeerida’s on juba loomingulise väärtusega.

Muutke reklaamid taas suurepäraseks

Veebireklaamid vajavad oma revolutsiooni, renessansi ja see peab hõlmama kõiki – alates reklaamijatest kuni veebisaitideni. Reklaamide eesmärk peab olema kõrgem kui talutav; nad peavad sirvimiskogemust täiustama.

Kõigi edu reklaamide jaoks, mis on olnud viimase 20 aasta jooksul, ei maksa praegu mobiiliturule pumbatavat raha’ei ole kohutavalt hea sellega, et 70% veebibrauseritest ei meeldi mobiilireklaamidele. Kui tehnikud pigistavad analüütikutest iga viimase väljalangemise, siis see arv’s ainult tõuseb.

Kuid 68% sama uuringu osalejatest väitis, et kui nad seda ei tee, oleks reklaamidega kõik korras’t tüütu. Tüütu on ilmselgelt hägune termin, kuid see annab tunnistust sellest, et brauserid ei tööta’t reklaamide täieliku peatumise vastu. Nagu HubSpot kokku võtab, “reklaamid peaksid välja nägema nii, nagu oleks mõni mõte nende taha pandud.”

Kuidas näevad välja nende taga olevad mõtted? Lühidalt mitmekesistamine ja innovatsioon. Renessanss oli kunsti, kirjanduse, teaduse, arhitektuuri, matemaatika ja muu abielu – reklaamid peavad kajastama seda proteaalset lähenemist. Meetodid võivad hõlmata järgmist:

  • Reklaam… Sisu ja reklaami vaheliste joonte hägustamine võib olla keeruline, kuid õigesti tehtud võib see parandada mõlema kvaliteeti. Läbipaistvus on hea, ja sina’Mind püütakse kinni, kui sa’uuesti mitte niikuinii.
  • Omakeelne reklaam… Seda kuritarvitatakse juba loomulikult, kuid kui reklaamid vastavad nende veebisaitide toonile ja sisule’kui need ilmuvad, muutuvad nad pigem varaks kui millekski sallitavaks. Hea omakeelne reklaam on ka hea toimetuslik sisu.
  • Mõõdukus… Tavapärased veebireklaamid on üle koormatud ja sellisena on nad liiga palju ületanud. Hüpikakende ja ribareklaamide äärmuste tagasivõtmine saab oma erilise hüvitise, kuna see ei lase inimestel reklaamimist aktiivselt meeldida.

William Bernbach ütles seda, “Reklaam on põhimõtteliselt veenev ja veenmine juhtub olema mitte teadus, vaid kunst.” Tõde on nüüd kuskil vahepeal. Renessansiajastu täpne vorm pole’t minu jaoks öelda – see’kunstnike avastamiseks ja tehnikute optimeerimiseks.

Kaasaegse analüütika tehnoloogilise potentsiaaliga koos võib uuenenud loominguline energia kuulutusi taaselustada, kuid selleks peavad nad vaidlustama omaenda tava. See’Viimasel ajal on veebireklaamidel olnud oma loominguline revolutsioon mitte ainult nende enda, vaid ka Interneti jaoks’s ka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me