Pannes kõik oma munad ühte sotsiaalmeedia korvi

Munad ühes sotsiaalmeedia korvisPilt: Francesco Moorthy

Sotsiaalmeedia on tänapäeval enam kui tõsiasi; see on muutunud maailma toimimises keskseks. Iga kuu kasutab sotsiaalmeediat rohkem kui 3 miljardit inimest. Seda polnud’ammu oli vaja paljude inimeste tähelepanu juhtimiseks alustada maailmasõda. Nüüd on teil vaja ainult Interneti-ühendust.

Mina’meid on usaldusväärselt teavitatud’uuesti sotsiaalsed loomad, nii et see’On täiesti loomulik, et sukeldume kõigepealt uude uude suhtlusruumi. Facebookis on nüüd üle kahe miljardi aktiivse kasutaja, Instagramis on üks miljard, Twitteril 330 miljonit. Kui nad’kui neid ei kasutata revolutsioonide korraldamiseks, siis nemad’kasutatakse seda sageli ruumina, kus ettevõtted ja kaubamärgid saavad oma publikuni jõuda.

Ettevõttel on õigus siia maailma sukelduda, kuid nad peavad olema ettevaatlikud, kui keskenduvad liiga palju ühele kanalile. Sotsiaalmeedia on ebakindel maailm. Täna on kuningad homme unustatud’ainult nii palju saame kontrollida. Võitlust Internetis paljastamise eest võideldakse kõige paremini mitmel rindel, kasutades selleks terviklikku sotsiaalmeedia strateegiat.

Ümberkaudse meelevallas

Sotsiaalmeedia saak on see’See on ajalooline võimalus suhelda, kuid võite oma hääle igal ajal kaotada. YouTube’ist Pinterestini oleme lõppkokkuvõttes kellegi teise külalised’s platvorm. Vaja on vaid algoritmi värskendust saidi rikkumiseks’etendus.

Kas mäletate FarmVille’i? Zynga toetatud mäng oli 2010. aastal maailma tipus ja sellel oli üle 80 miljoni aktiivse kasutaja kuus… Facebookis. Kui Facebook muutis oma prioriteete ja piiras Zyngat’Juurdepääs oma sisemisele tööle, FarmVille langes – ja Zynga’s aktsiate hinnad sellega. Ma suudan’Ma ütlen, et ma kaotasin FarmVille’i surma tõttu palju und, kuid 2013. aastal koondatud 520 Zynga töötajat tegid seda tõenäoliselt.

Või kaaluge eelmist aastat’s YouTube ‘Adpokalüpsis’, kus uuendatud reklaamijuhised jätsid kanalid tulude langusest tunduvalt üle 50% väiksemaks. Lange jätkub aasta hiljem, paljude parimate kanalite kaudu liigub kogukonna baas Patreoni-sarnastesse saitidesse, et pinnal püsida.

Või kaaluge Facebooki’Hiljutine uudistest eemaldumine sõprade ja perekonna poole on avaldajaid tugevalt tabanud – mõned teatasid, et liikluse langus on 50%. Facebook andis nädala’teate selle muudatuse kohta. Strateegia pööramiseks pole palju aega.

Need on tipptasemel näited, kuid õppetunnid kehtivad lõpuni. Sotsiaalmeediast niivõrd sõltuvus paneb inimesed ääremaale, iga algoritmi muudatus ajendab kätt väänima. Sotsiaalmeedia ja sisu jagamise veebisaidid on uskumatud, kuid ülemäärane usaldus võib teid segada probleemide maailma.

Võtke mind koju

Sotsiaalmeedia kanalid töötavad sageli kõige paremini orbiidil veebisaidil – see on võimalus suunata huvi oma turjale. Saatke kasutajad tagasi oma saidile. Erinevus konto jälgimise ja saidi jälgimise vahel on tohutu.

Saidid on üks osa maapinnast Internetis, mis kuulub meile tõeliselt. Kõikjal mujal oleme lõppkokkuvõttes teiste äranägemisel. Sotsiaalmeedia kanalid piiravad teid nende reeglitega, samas kui sait võib olla ükskõik, mida soovite. Seejärel on teil kohustus teha hooldamist väärt sait, mis on terve teine ​​pallimäng, kuid vähemalt seal’reeglite kehtestamine.

Mitmekesistamine on võtmetähtsusega

Mitme sotsiaalmeedia kanali kaudu tegutsemine seda ei tee’t peab olema koristustöö. See võib olla võimalus. Miks piirduda ühe keelega, kui võiksite rääkida viis? Igal võrgustikul on oma peensused, oma kultuur, millesse oma panus anda.

Erinevad kanalid on võimalused kaubamärgi erinevate aspektide jagamiseks. Erinevad võrgud pakuvad erinevat tüüpi sisu. Kui hakkate lahti mõtestama, millised erinevad teenused spetsialiseeruvad, tundub tobe mitte oma veebipõhist kohalolekut mitmekesistada:

  • Visuaalne (Instagram, Pinterest)
  • Juhtkiri (LinkedIn, Keskmine, Flipboard)
  • Informatiivne (Facebook)
  • Uudised (Twitter)

Sa ei tea’Peate tegema täpselt sama asja igal sotsiaalmeedia kontol. Mängige nende tugevuste järgi. Instagram on visuaalne meedium, nii et kasutage seda teie visuaalsete elementide jagamiseks. Platvormid nagu LinkedIn ja Medium reageerivad arukale kopeerimisele, nii et kasutage neid oma ajaveebi postituste jagamiseks. Instagrami kasutajad tõenäoliselt ei hooli teie esseist ega ka Flipboardi lugejad, kes tunnevad huvi selle vastu, kuidas teie kontor sooja valgustusega välja näeb. Häälestage platvormide keeltele.

Seda ei tehta’ei kehti muidugi kõigile. Üksikisikud saavad ja peaksid tegema kõike, mis neile meeldib, ettevõtted ja kaubamärgid teeksid oma sammu jälgimisel hästi. Panustades kõike ühe müügikoha edukusele, võib see kasu saada, kuid risk on palju suurem. Suhtlege erinevates sfäärides erinevate sihtrühmade vahel ja pikaajaline edu muutub palju realistlikumaks

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me