Milline USA osariik on suurim küberkiusamine?

Küberkiusamise fenomen

mis meie sõnul on suurim küberkiusamine“Küberkiusamine on määratletud kui kellegi ahistamine digitaalseadmetes (mobiiltelefonid, arvutid ja tahvelarvutid), saates või postitades pahatahtlikke, hirmutavaid või ähvardavaid sõnumeid.”

Interneti kiusajaid nimetatakse kõneliselt trollideks: inimesed, kes soodustavad ebakõlasid ja häireid küberfääris postitades põletikuline või halvustav sisu teistele vaatamata.

Kuigi digitaalne maastik on meie silmaringi nii paljudel viisidel laiendanud, on Internetil siiski tumedam külg.

Selle leiutis on võimaldanud mänguväljakutel kiusata Interneti-trolli ja võimaldanud traditsioonilistel piinadel levida kooliõuelt küberruumi.

Interneti algus oli harmooniline ja vaikne, see oli tehnika utoopia vorm, kus arutelu hõlbustati ja julgustati. Küberfääri hüppeline kasv ja areng võimaldasid neil aruteludel siiski ookeanidest ja ajavöönditest mööda liikuda, kogudes samas potentsiaali nende osalejate julmuseks ja väärkohtlemiseks.

Internet ei ole enam turvapaik, vaid platvorm, kus vihkavate häälte kakofoonia võib oma pahatahtlikkust levitada.

Seal, kus koolilapsed varem said kodus varjata kiusajate eest, puutuvad nad nüüd kuritarvitamisega kokku igal pool ja igal pool. Tehniline protees, mis on mobiiltelefon, pikendab kiusajat’s käeulatus ja ohver’ohuala, jättes nad ööpäevaringselt haavatavaks.

Küberkiusamise uurimiskeskus teatas, et 33,8% USA kesk- ja keskkooliõpilastest on mingis vormis küberkiusamise ohvrid, olgu siis vaenulike või kahjulike kommentaaride kaudu veebis või vägivallaohtude kaudu digitaalsete seadmete abil.

Lisaks avaldas Statista hiljuti andmeid, mis sellele viitavad 26% USA Interneti-kasutajatest on 2017. aastal trollimist kogenud, näidates, et küberkiusamine ulatub kaugemale teismelisest.

Uuringukeskuse Pew uuringu kohaselt ei ole digitaalne väärikus ja korralikkus tulevikus parandusi seadma pannud, püsiv Interneti-troll on siin, et jääda. Nad vaatasid üle 1500 eksperdirühma, Neist 42% väitis, et nad ei oota eristatavaid muutusi praeguses, pisut vaevalises veebikliimas ja 39% neist ütles, et tulevikus näevad kübersfääri üha enam viha ja vastikus.

Kuigi see statistika annab üldise ülevaate Ameerikat tabanud küberkiusamise probleemist, tahtsime välja selgitada, milline riik oli peamine süüdlane.

Milliste teguritega me arvestasime?

Need tegurid valiti, kuna me arvasime, et nende kombinatsioon annab selge ülevaate sellest, milline riik oli küberrünnaku suurim toimepanija.

1.Vaenulike kommentaaride protsent riigi kohta

Wired tegi hiljuti koostööd Disqusega, et kaardistada USA trolli topograafia. Disqus’Tarkvara määras ühe riigi kohta vaenulikuks peetavate veebikommentaaride protsendi. Vaenulik kommentaar on määratletud kui ebaviisakas, lugupidamatu või ebamõistlik ja tõenäoliselt provotseerib kasutajat diskussioonist lahkuma. Selle uuringu tulemused olid üks järjestav tegur, kuidas kindlaks teha suurimad küberkiusamise seisundid.

2.Põhine Interneti ahistamist taotlenud inimeste protsent (100 000 inimese kohta)

Interneti-kuritegevuse kaebuste keskuses on avalikult kättesaadavad andmed veebis ahistamise / vägivallaähvarduste kaebuste arvu kohta riigiti. Kasutades Ameerika rahvaloenduse büroo andmeid iga osariigi elanike kohta, saime arvutada nende inimeste protsendi igas osariigis, kes on väitnud veebis ahistamist (100 000 inimese kohta).

3. Riiklikud küberkiusamise vastased seadused

Vaatasime küberkiusamise uurimiskeskust’kelle andmetel on riikidel kiusamisvastane seadus, mis konkreetselt reguleerib küberkiusamist.

halvim osariik küberkiusamiseks

Märge: Kui otsustate kasutada seda infograafikat oma veebisaidil, akrediteerige veebisaidi ehitaja ekspert, linkides kodulehele: www.websitebuilderexpert.com

Huvipunktid

Nevada

Nevada on üldiselt Ameerika’s kõige metsik küberkiusamine. Vaatamata sellele, et kehtivad õigusaktid, mis klassifitseerivad küberkiusamise kuriteoks, oli Nevada vaenulike kommentaaride protsendimäära järgi endiselt kolmandal kohal ja võrgus ahistamise nõude esitanud inimeste hulgas oli see teisel kohal.

See tähendab, et Nevada’Interneti-trollid elavad ohtlikult väljaspool seadusi ja karjuvad seda räigelt, et veebis hävitada.

Vermont ja Maryland

Vermont ja Maryland on süüdi oma küberkiusamise ohvrite hooletuses. Üldiselt vastavalt teisele ja viiendale ei ole kummaski osariigis ühtegi seadust, mis kaitseks küberfääris negatiivsete suhete all kannatavaid inimesi või karistaks neid, kes teisi võrgus solvavad.

Vermont on vaenulike kommentaaride protsendi osas esikohal ja Maryland onlain-ahistamist taotlevate inimeste hulgas kõige kõrgema protsendi osas tabelis, kuid nad lasevad oma küberkiusamistel looduses vabalt ringi liikuda.

Iowa

Vaatamata paremusjärjestusele pakkide keskel, paigutas Iowa vaenulike kommentaaride hulgas kõige kõrgemale protsendile. Vastupidiselt oli riik võrgus ahistamist taotlevate inimeste seas kolmandal kohal.

See tähendab seda Iowa inimesed kannatavad vaikuses, saades mürgiseid kommentaare, kuid ei ole veel oma katsumusest teatanud.

New Yorgis ja Californias

New York ja California kuuluvad küberkiusamiste kümnesse kümnesse, asetades vastavalt kuuenda ja seitsmenda koha. Ehkki New York võib vastata oma ebaviisakale, kohutavale stereotüübile, tahaks Kalifornia uskuda, et nad on liberaalide ja aktsepteerijate maa, kuid nende võrgukäitumine soovitab kõike muud kui.

Mõlemad riigid võtavad seadused vastu küberkiusamise vastu, kuid nende kõrged auastmed tähendavad seda nende elanikud on valmis seadust mitte järgima, et luua teistele vaenulik ja kahjulik küberkeskkond.

New Hampshire

Pika silmaga kui ühe kenaima osariigiga New Hampshire ei reeda, reastades seda Ameerika’s parim sõber. See on riik, kus vaenulike kommentaaride protsent on kõige madalam ja mis on võrgus ahistamist väitnud inimeste seas viiendal kohal.

Neil on isegi küberkiusamise vastane seadus, mis tõestab, et nad on võrgus asuva liitlase kehastus.

Kas tehisintellekt saab küberkiusasid vaigistada?

Google’s Jigsaw töötab projekti pealkirjaga Perspective that võimendab tehisintellekti tuvastada veebis väärkohtlemine ja ahistamine.

Perspektiiv kasutab masinõpet (arvutiteaduse valdkond, mis võimaldab arvutil õppida ilma selgesõnaliselt programmeerimata), et tajuda kommentaari mõju arutelule. See võib aidata foorumi moderaatoritel kommentaare tõhusamalt filtreerida ja seetõttu vähendada küberruumis vaenulike kommentaaride arvu.

Google pole üksi, et soovib Interneti harmoonilise alguse juurde tagasi tuua. Facebook ja Instagram kasutavad Facebooki’kunstlikult arukas tehnoloogia DeepText, et parandada oma teenuste kasutajakogemust julma või põletikulise sisu eemaldamise automatiseerimise kaudu.

Kuni ootame, kuni AI hävitab mürgised kommentaarid, enne kui need isegi ilmnevad, tutvuge meie peamiste näpunäidetega, kuidas oma elu trolle taltsutada:

Viis näpunäidet trollide lahendamiseks

1.Leverage saidipõhised kontrollid

Enamikul saitidel, olgu need siis sotsiaalmeediavõrgud, veebifoorumid või vestlusrühmad, on funktsionaalsus, mis võimaldab teil takistada teatud inimestel teile sõnumeid edastamast, kasutajatele teada andmast või sobimatute või solvavate postituste märgistamist.. Ühesõnaga, blokeerige kiusaja.

2.Ignoreeri neid

Nii nagu keskmine mänguväljaku kiusaja, toidavad Interneti-trollid ja küberkiusad tähelepanu. Küberruumis kehtivad samad reeglid nagu koolihoovis: ärge parandage ja neil hakkab lõpuks igav ning nad jätavad teid rahu.

3.Võtke kellegi vastu

Jagatud probleem on probleem pooleks. Rääkige kellegagi, keda usaldate: sõbra, partneri, kolleegi, tööandja, lapsevanema või õpetajaga. On tõenäoline, et enamik inimesi on mõistvad, lohutavad ja abistavad.

4.Rekord ja aruanne

Salvestage kõik saadud tekstid või e-kirjad, ekraanipiltidest kõik säutlused, olekuvärskendused, kommentaarid ja pildid. Esitage oma kiusaja vastu juhtum ja teatage seejärel võimudele väärkohtlemisest. Kaebusi saab Interneti-kuriteokaebuste keskuses esitada kas tegelik ohver või kolmas isik.

5. Uuendage oma nime ja sätteid

See on viimane võimalus, kuid kui kuritarvitamine muutub talumatuks, kaaluge oma ekraaninime ja / või kontaktandmete muutmist saitidele, kus teid ahistatakse. Uuendage oma privaatsusseadeid nii, et troll ei näe enam teie andmeid ja teie uut nime. See annab teile uue elu piinavaba elu.

Täielik andmekogum

Metoodika

Meie järelduse tegemiseks andsime riigile iga vaadeldava teguri paremusjärjestuse ja võtsime keskmiselt kõigi kolme summa. Topelthinnete korral omistati kõrgem kaal % inimestest, kes on Internetis ahistamist väitnud kuna pidasime seda tegurit küberkiusamise kõige raskemaks mõõdupuuks.

See teadustöö oli kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me