7 musta reede näpunäited: ärge ummutage liiklust

must reede näpunäited esiletõstetud pilt

Must reede on käes. Nii on ka miljonite poodide ostjatega. Eelmisel aastal ostis veebis üle 100 miljoni ameeriklase, kulutades seda 19 dollarit miljardit nädalavahetusel. Hirmutavad numbrid, eks?

Kuid ärge kartke – meie’oleme teinud meie uurimistöö ja näitan teile, kuidas seda musta reedet ette valmistada ja õnnestuda, koos 7 hõlpsasti järgitava näpunäitega.

Miks siis suur askeldamine? Must reede on USA majanduse jaoks aasta tähtsaim päev. Ja suurem osa musta reede sooduspakkumiste jahimehi liigub oma ostude jaoks veebis.

Ja siis seal’s Amazon, musta reede metsaline. 2016. aastal kontrollis 35% poodides ostlejatest Amazoni enne ostmist, ja eelmisel aastal võttis see ilmatu 55% Musta reede turuosast.

Kuid meie’olete saanud mõned suurepärased näpunäited, kuidas haarata tükike pühadepirust, hõlmates kõike alates kampaania ideedest kuni veebiliikluse tõusuni. Nii et pärast selle juhendi lugemist, me’oled kindel’Mul on mustal reedel plahvatus.

1

Ole liikluseks valmis

See’iga veebisaidi omanik’Halvim õudusunenägu: külastajate tohutu tõus ja teie sait jookseb kokku. Kui sa’olete pood-veebisaidi omanik, teie’kaotad jälle raha. Ja teie konkurendid ootavad teie tagasilükatud klientide vastuvõtmist.

Siin’Meie 3 parimat näpunäidet musta reede liikluse ellujäämiseks:

 • Testige oma kandevõimet
 • Jaotusmeilid
 • Valmistuge halvimaks

Esiteks peaksite proovima oma kandevõime. Seda saab teha selliste tööriistadega nagu LoadImpact.com või siis teie’kasutad poodide veebisaidi ehitajat nagu Shopify, mõelge oma ribalaiuse suurendamisele.

E-kirjade jahutamine aitab kliente juurde tuua, üks laine korraga. Lase’ütlete, et teil on allahindlus liiga hea, et seda ignoreerida, ja vabastate selle korraga kõigile oma tellijatele. Arva ära, mis juhtub? Klõpsake, klõpsake, krahhi. Ka, testige e-kirju aegsasti. Veenduge, et nad saadaksid ja loeksid korralikult.

Viimaseks, katastroofideks valmistumine võib kõlada dramaatiliselt, kuid siiski’s turvavõrk. Kas teie turundusmeeskonnal on olemas kommunikatsiooniplaan?’on krahh? Selgitage, miks see nii on’s ja kuidas’Lahendan selle. See’See on hea kaubamärgi imago jaoks väga oluline, tuues kliendid tulevikus tagasi.

2

Don’Ärge unustage vanu kliente

Tavaline musta reede viga on keskendumine uute klientide meelitamisele. Muidugi, see sobib pikaajaliselt äri jaoks, kuid mitte mustal reedel. Miks? Sest see’s kallim.

Keskmiselt, seda’s Mustal reedel on 2,6 korda kallim reklaamida kui ühelgi teisel päeval. Miks kulutada rohkem raha kui vaja? Selle asemel peaksite eelistama olemasolevatelt klientidelt raha teenimist.

Säästad mitte ainult reklaamikulusid, vaid saate kohandada ka oma allahindlusi. Aga miks vaevata? Noh, öeldes lihtsalt, reklaamide isikupärastamine suurendab konversioonide arvu. Hiljuti avaldatud uuring näitas tõepoolest: Tehingute suurenemine 500% võrra, kui reklaam oli isikupärastatud.

Seda saate teha ostude ajalugu vaadates. Näiteks teate, millise suurusega tossu keegi on tellinud või et nemad’ostsin hiljuti kitarri. Selle teabe abil saate neile asju saata’Ma tegelikult loen.

Mis kõige parem, nad’olete juba oma tooteid ostnud, nii et nemadki’usaldate tõenäoliselt oma kaubamärki (ja ostke uuesti!).

3

Segmenteerige oma e-kirjad

Musta reede turustamiseks, üks suurus ei sobi kõigile. See võib töötada sokkide müümisel, kuid mitte e-posti kampaaniate korral. Vastavalt Pure360.com, tulu e-posti kohta on Cyber ​​Weekendi ajal 4x väiksem, nii see on’on kampaaniate loendamiseks olulisem kui kunagi varem.

Tänapäeval on nii’sellest ei piisa ainult uute meilide väljapumpamiseks või suurte allahindluste saatmiseks – see on nii’reklaamide asjakohaseks muutmise kohta. Lühidalt: lugege läbi oma klientide nimekiri ja proovige neid teisiti ahvatleda.

Meie peamised näpunäited musta reede tõhusaks segmentimiseks on järgmised:

 • Kaasake varasemad küberostjad uuesti
 • Sihi esimesed taimerid
 • Paku soopõhiseid allahindlusi

Kokkuvõtlikult tuleb vaadata ostukäitumist. Kas see inimene on teiega varem sisseoste teinud? Siis võiksite neile kimbud pakkuda, sest nende huvi on osutunud. Kui nad ei leia’t? Don’Ära hirmuta neid suure hulga allahindlustega. Leidke tasakaal.

4

Leidke sobiv kiireloomulisus

#Tip 3-st edasi liikudes peate kiireloomulisuses leidma tasakaalu. Nüüd, meie’pole psühholooge, kuid me teame, et kiireloomulisus paneb inimesed kiiresti tegutsema.

See teeb seda, käivitades teie ajus FOMO (puuduva hirmu). See’Tavaliselt tehakse ajapõhiseid pakkumisi, nt ‘Broneerige südaööks tasuta kohaletoimetamine!’. Ja enamik meist on selle pärast langenud.

Veel ühte kontseptsiooni tuntakse nappusliku turundusena. See ärgitab kliente ostma koguseid kasutades. Näiteks, ‘Laoseis on madal, broneeri kohe!’ (Lihtsalt veenduge, et laoseis on tegelikult madal!)

amazon-välk-online-pakkumisedAmazon’s ‘Piksepakkumised’ tähenda seal’on jäänud piiratud kogus, julgustades meid ostma

Niisiis, laadige oma kliendid lihtsalt kiirete sõnumitega üle, eks? Vale.

Liiga kiireloomulisus tähendab, et kaotate väärtuse. Kui sa’saadan pidevalt ‘Viimane võimalus’, või ‘Kiirusta’ e-kirju, eeldavad inimesed, et midagi pole teisiti. Lõppude lõpuks, kui iga toode on eriline, pole ükski neist.

Pidage ainult meeles, et salvestage kiireloomulised allahindlused õigeks hetkeks.

5

Päästke hüljatud vankrid

Hüljatud ostukorvi määrad tõusevad musta reede ajal 69% -lt 75% -ni. Kuid on olemas viise, kuidas muuta need kärud sularahaks.

Meie nõuanded ostukorvist loobumise vähendamiseks on järgmised:

 • Kasutage ümbersihtimist
 • Lisa ‘sooviloend’
 • Don’t panna kasutajaid kontot looma

Ümbersuunamine Ostukorvi tühjendajad meeldetuletusmeilidega aitavad neid tagasi tuua. Muidugi on iga päev tähelepanu hajutamist, mille tõttu ostjad ununevad, seega ärge andke’t survestage neid liiga palju. Mõelge sotsiaalse meedia reklaamide retargeerimisele või sõnumi saatmisele nende ajal’olete uuesti oma saidile sisse loginud.

Soovinimekirja lisamine tähendab, et ostjad saavad kaupu salvestada, ilma et nad oleksid ostmisega nõus. Enne olid nad ostukorvi lisanud, siis lahkusid. Andes neile selle valiku, võivad nad jätta need kingitused ilma oma kärust loobumata.

Don’t sundima kliente konto looma: See peletab enamiku neist eemale. Mustal reedel on registreerumine aega kulutatud, millele võiks kulutada… noh, kulutamine. Pakkumine a ‘Külaline’ konversioonide maksimeerimiseks kassas.

6

Ole loominguline

Kuidas saate sellel allahindluste päeval müra vähendada? Ole loominguline. Kasutage erinevaid meetodeid, et panna inimesi peatama, klõpsama ja ostma.

Esiteks heitke pilk konkurentidele. Kuidas nad ostjaid meelitavad? Ja teiseks, mis töötas eelmisel aastal? Kas saate sellest ehitada?

Kontorite jaemüügikauplus Staples tegi seda hästi, kasutades oma veebisaidil kriipsujutte loomingulist huumorit. Kategooriate ümbernimetamine (‘Tehke saali’), et kliendid naerma ajada – see töötab. Proovi.

klambrite veebisaidi naljakad pealkirjadKlambrid kasutasid ostjate meelitamiseks naljakaid pealkirju

Või keskenduge sotsiaalmeediale. See’s on pingevabam platvorm, nii et saate tõesti loominguliseks saada. Mõelge meeldejäävale hashtagile või naljakale fotole, et oma sõnumit edastada.

7

Mõelge pikaajaliselt

Must reede on teie veebisaidi või ettevõtte jaoks suurepärane platvorm. Miks? Saate oma nime sealt välja tuua. Nagu me’kaetud, leidub nii palju ameeriklasi, kes on nõus kulutama, kulutama, kulutama.

Miks siis mitte mõelda tulevikule? #Tip 6-s rääkisime loovusest ja meie’Jätkan lühidalt siin.

Soovitame mõelda väljaspool Musta reede kasti. Allahindluste väljalülitamise asemel kasutage veebipõhist liiklust oma kaubamärgi imago parandamiseks, mis toob kasumit alla. Soovitame teha koostööd heategevusorganisatsioonidega.

Annetades 100% musta reede teenitud tuludest heategevuseks, sina’olete aidanud väärilisel põhjusel. Ja see teeb teid pikas perspektiivis meeldejäävaks. Jah, sina’sa ei teeni raha, vaid sina’aidates teisi.

patagoonia musta reede kampaaniaPatagonia andis ära 100% Musta reede müügist, parandades nende kaubamärgi mainet

Üks kiire meeldejääv asi: don’t ei tähista liiga vara. 40% veebist ostetud kaupadest tagastatakse, nii et don’t kogu oma tulu kohe ära kulutada.

Lõpuks peate pikaajalise mõtlemise jaoks kasutama ostujärgset turundust. Saadan ‘Aitäh’ või ‘Järgmise ostu hinnasoodustus’ e-kirjad aitavad teie brändil kliendis püsima jääda’mõistus. Nii et ostjad oleksid õnnelikud ja nemadki’Naasen jälle.

Musta reede näpunäited

Must reede on suurepärane võimalus kasumit teenida, kuid selleks peate valmistuma. Nii et las’Tutvuge meie käepäraste näpunäidetega ja veenduge, et te ei tee seda’t ei jää sellel aastal liiklusesse ummikusse.

 1. Valmistuge veebiliikluseks ja testmeilideks
 2. Don’t keskenduda uutele klientidele
 3. Segmenteerige oma e-kirjad
 4. Tasakaalustage kiireloomulisust
 5. Salvestage hüljatud vankrid
 6. Ole loominguline
 7. Mõelge pikaajaliselt

Pärast selle juhendi lugemist peaksite olema põnevil ja valmis sellel mustal reedel minema. Ole loov ja ära tee’t paanikat. Kokkuvõtlikult pidage meeles vaid neid 7 näpunäidet ja pange oma allahindlused tõesti arvestama. Edu!

Musta reede turundusnäitajate kohta saate lisateavet veebisaidilt Pure360.com täna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me