Як приховати чи змінити мою IP-адресу? Захистіть свою конфіденційність в Інтернеті

IP адреси – це унікальна ідентифікаційна кількість пристроїв, підключених до мережі. Інтернет вважається мережею, і через зростаючі проблеми безпеки, все більше людей шукають приховати або змінити свою IP-адресу.

Отже, як приховати IP-адресу?

Три способи приховати або змінити свою IP-адресу, щоб анонімно переглядати Інтернет:

  Ми розберемося в деталях цих методів у цій статті.

  3 прості способи приховати / змінити свою IP-адресу

  1. Використання VPN

  VPN з’єднує вас з іншим сервером (отже, змінює вашу IP-адресу) і спрямовує ваш трафік через тунель (шифрування), щоб ваші дані залишалися конфіденційними. Дізнайтеся більше про роботи VPN тут.

  VPN або віртуальні приватні мережі – один з найкращих способів не просто приховувати свою IP-адресу, але й зберігати ваші дані. Хоча VPN платять за їх використання невелику плату, вони пропонують цілий перелік переваг, що значно перевершує витрати.

  По-перше, зареєструвавшись у постачальника послуг VPN, ви отримаєте доступ до всієї мережі захищених серверів. Ці сервери замаскують вашу IP-адресу та замінять її власною. Веб-сайти, до яких ви отримуєте доступ, знають лише IP-адресу VPN-сервера, який ви використовуєте.

  На іншому рівні найнадійніші VPN-сервіси також забезпечують високий рівень шифрування. Це означає, що будь-які дані, передані між вашим пристроєм та сервером VPN, захищені, часто подібними рівнями шифрування, якими користуються багато військових..

  Замінивши свій IP, VPN також допоможуть вам підробити місця. Це означає, що вам вдасться подолати блоки геолокації деякими службами чи країнами. Наприклад, за допомогою VPN ви можете отримати доступ до вмісту Netflix US з будь-якої точки світу.

  Будьте в курсі, що не всі послуги VPN пропонують якісні послуги. Ми рекомендуємо вам поглянути на потужних та авторитетних постачальників послуг, таких як NordVPN ($ 3,49 / місяць) та SurfShark ($ 1,99 / місяць).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me